Adana'daki kadın doğum uzmanları

kızlar bu konuya epeydir bişey yazılmamış ama.hiç cüneyt evrükeye giden var mı aranızda??muayene ücreti ne kadar,biliyor musunuz??

Okuldan iki arkadaşım gidiyor, bir tanesi hamile, diğerinin tekrarlayan düşükleri oldu... Bildiğim kadarı ile muayene ücreti 200 lira...

Gebe kalmak için 16 ay uğraştım, Uzun süre dr. değiştirmedim ama 2 ay önce hem çevremdekilerin ısrarı, hem de acaba dr.un gözden kaçırdığı bir şey mi var endişesiyle Prof. Dr. Cüneyte Evrüke'ye gittim. Şu an 6 haftalık gebeyim!!!
Cüneyt Hoca'nın muayene ücreti 150 TL. Ayda 1 kere alıyor. Extra ücret ödemeden ay içerisinde 2-3 kez muayeneye gidebiliyorsunuz. Ancak gebelik takibi ve doğum için SSK ile anlaşması olan bir hastaneye geçmem lazım. Daha yeni ev aldık, banka borçları nedeniyle Cüneyt Hoca'nın doğum masrafını karşılayamayabiliriz. Tabi, problemli bir gebelik olursa para mara önemli olmayacaktır bizim için.
BSK Metropark'a gitmeyi düşünüyorum. 4 aylık gebe bir arkadaşım var, orada Suphi Bey'in hastası ve çok memnun.
Ayrıca, eşim Ç.Ü.'de akademisyen, O nedenle Balcalı'ya da gidebilirim ama henüz karar verebilmiş değilim.

slm arkadaşım umarım yazdıklarımı okursun bayram bukana gidiyorum 7 aydır ama çok ilgisiz çocuğum olmuyor 16 aydır ben artık ümitsizliğe kapılıyorum senin neden çocuğun olmuyo ne yaşadın cüneyt bey ne uyguladı bana anlatırsan sevinirim

geçmişte yazdığım bütün o yazıları unutun,hangi kafa ve ruh haliyle yazdıysam artık..dr.SUAT ÇERÇİ gördüğüm en iyi en insan doktor..doğumumu oyaptı ve inanılmaz memnun kaldım..yeniden hamile kalsam yine ona giderim..

bayram bukan çok tatlı ve iyi bir doktor.ablam şimdi ona gidiyor bebeği 11 haftalık ama sorunlu geçiyor. ilgili ve aynı zamanda en önemlisi sorduğunuz sorulara dolandırmadan net cevap veriyor. ablam şimdi ona gidiyor bebeği 11 haftalık ama sorunlu geçiyor.

asla önermeyeceğim doktorsa metro hastanesindeki mecit uncu. ablamın ilk bebeği karnında ölmüştü ama yaşıyor demişti. daha sonra cüneyt evrükeye gittiğimizde öldüğünü öğrendik. bir de mecit uncu ablamın karnında ölü olduğu halde bebek akıp gitmiş demekki yok demişti. ama akşamında cünyet evrükeye gittik o söyledi karnında ama ölmüş olduğunu. cüneyt evrüke'de iyi bir doktor olabilir ama hasta psikolojisinden anladığını düşünmüyorum. Ama asla önermeyeceğim doktor Mecit Uncu. Aklıma gelmişken birde ablama karnında yok akıp gitmiş diyince ablam ağlamaya başlamış suratını düzelt öyle çık dışarı demiş. Hem kötü bir doktor hemde insan olamamış.

slm opr dr erkan yasdıman nasıl bilen var mı özel adana hastanesinde çalışıyor?

Arkadaşlar merhaba :) Ablam hamile benim ve çok şükür 7. aya girdi. Ziyapaşa Polikiliniğine gidiyor Bayram Bukana fakat şimdi doğum yaklaşınca tam teşeküllü bi hastanede doğumun daha güvenli olacağını düşünüyoruz. Birde Bayram Bey sormadan cevap vermiyor ve insanı her an terslicekmiş gibi bir üslubu var. Çok bilgili bir doktor olduğunu düşünüyoruz. Sadece polikilinik olduğu için tedirginiz. Universal Hastanesindeki DİLEK COŞKUN yada Unıversaldaki memnun olduğunuz başka bir doktor hakkında bir bilgisi olan var mı acaba?

arkadaşlar aranızda balcalıda takip olanınız var mı ben ikili test için balcalıya gideceğim ne de olsa ücretsiz yapıyorlar

Arkadaşlar merhaba :) Ablam hamile benim ve çok şükür 7. aya girdi. Ziyapaşa Polikiliniğine gidiyor Bayram Bukana fakat şimdi doğum yaklaşınca tam teşeküllü bi hastanede doğumun daha güvenli olacağını düşünüyoruz. Birde Bayram Bey sormadan cevap vermiyor ve insanı her an terslicekmiş gibi bir üslubu var. Çok bilgili bir doktor olduğunu düşünüyoruz. Sadece polikilinik olduğu için tedirginiz. Universal Hastanesindeki DİLEK COŞKUN yada Unıversaldaki memnun olduğunuz başka bir doktor hakkında bir bilgisi olan var mı acaba?

merhaba canım
Ortadoğu hastanesinde kadın doğum uzmanı Filiz Kavi Seçen var
bizim ailede ben dahi Adana ya gittiğim hamileliğimin ilk aylarında 4 defa onda muayene oldum
ilgili bir doktor bayada hastası var

eray memeç benimde doktorum 30 haftalık hamileyim,çok çok memnunum,herşeyi titizlikle ve zamanında takip ediyor,sakin bi doktor,en güzeli cep telefonunudan her an ulaşabiliyosun eğer gidiyosan bırakma devam et derim 2. ez hamile kalırsam yine ona giderim...

Cevap olarak belki biraz geç oldu ama görünce dayanamadım yazmak istedim, bahsettiğiniz ( E.M )doktora bende yanlışlıkla gittim.
10 haftalık bebeğimin kalbi durmuş ve alınmıştı bunun sonrasında 6 ay geçtikten sonra yeniden hamileydim ve adana da doktor araştırıyordum bu doktorun adını verdiler ve gittim,
söylediğim gibi bir önceki gebelik sorunluydu ve ben neredeyse haftada 1 bazen 2 kez doktora gidiyordum ve 10. haftada kalbi durdu çok zor günler geçirdim. İnsan acaba bu defa da mı sorunlu olacak diye düşünüyor ister istemez
ve doktor bey muayeneye aldı beni bebeği göremedi. Size aynen yazıyorum bize söylediğini _ bebek görünmüyor (6 haftalık) bundan sonrada beklemenin bir anlamı yok hazırlanıp gelin alalım_ ama o kadar kesin konuştu ki. O an yaşadıklarımı anlatmam mümkün değil. Eğer o üzüntüyle bu defa da sorunlu diye hazırlanıp gitseydim, tekrar bakmayacaktı bile direk alacaktı bebeği.Tabi biz odadan çıktık ben ağlamaya başladım, eşim ne diyeceğini bilemiyor. Ama inanamıyoruz duruma. 4 gün sonra ( ben o 4 günü nasıl geçirdim bilemezsiniz yani o üzüntüyle bebeğimi kaybedebilirdim.)
acayip bir ruh haliyle Antep'teki doktorum Arif Deniz'e gittim dedim hocam bana böyle söylediler işte dedi kalp atışı gayet sağlıklı görünüyor hiç bir sorun yok . Bu defa da sağlıklı olduğuna inanamıyorum aslında biliyorum bir sorun olsa Arif hoca söyler ama kendimi durduramıyordum ve başka doktora gittim o da iyi dedi. Anlaycağınız ben bütün hamilelik boyunca üzerimden atamadım endişeleri özellikle ilk 12 hafta arada başka doktorlara gittim dur bakalım bu ne diyecek diye.

Antep'te yaşayanlar için Arif Deniz'i tavsiye ederim. kendisi çok iyi alnında uzmanlaşmış neyse onu söyleyen ve hastasına çok iyi davranan bir doktordur ben onun sayesinde hamilelik boyunca psikolojimi birazda olsa düzeltebildim.Hatta bir defasında Arif hoca bana- bebeğin iyi olduğuna seni inandırmak için daha ne söyleyebilirim demişti_ bir de kontroller 4 haftada bir olur sanırım artık anlamış halimi - 4 hafta sonra kontrol ama sen ne zaman istersen gel demişti - çünkü ben en fazla 2 haftada bir gidiyordum bir bahane bulup. Şu an şükrediyorum kızım bizimle.
Uzun oldu ama umarım bu yazdıklarım faydalı olur bu konuda araştırma yapanlara.
Yine de herkesin kendi tercihidir ve doktorla kurduğu iletişim, güven çok önemli.

Cevap olarak belki biraz geç oldu ama görünce dayanamadım yazmak istedim, bahsettiğiniz ( E.M )doktora bende yanlışlıkla gittim.
10 haftalık bebeğimin kalbi durmuş ve alınmıştı bunun sonrasında 6 ay geçtikten sonra yeniden hamileydim ve adana da doktor araştırıyordum bu doktorun adını verdiler ve gittim,
söylediğim gibi bir önceki gebelik sorunluydu ve ben neredeyse haftada 1 bazen 2 kez doktora gidiyordum ve 10. haftada kalbi durdu çok zor günler geçirdim. İnsan acaba bu defa da mı sorunlu olacak diye düşünüyor ister istemez
ve doktor bey muayeneye aldı beni bebeği göremedi. Size aynen yazıyorum bize söylediğini _ bebek görünmüyor (6 haftalık) bundan sonrada beklemenin bir anlamı yok hazırlanıp gelin alalım_ ama o kadar kesin konuştu ki. O an yaşadıklarımı anlatmam mümkün değil. Eğer o üzüntüyle bu defa da sorunlu diye hazırlanıp gitseydim, tekrar bakmayacaktı bile direk alacaktı bebeği.Tabi biz odadan çıktık ben ağlamaya başladım, eşim ne diyeceğini bilemiyor. Ama inanamıyoruz duruma. 4 gün sonra ( ben o 4 günü nasıl geçirdim bilemezsiniz yani o üzüntüyle bebeğimi kaybedebilirdim.)
acayip bir ruh haliyle Antep'teki doktorum Arif Deniz'e gittim dedim hocam bana böyle söylediler işte dedi kalp atışı gayet sağlıklı görünüyor hiç bir sorun yok . Bu defa da sağlıklı olduğuna inanamıyorum aslında biliyorum bir sorun olsa Arif hoca söyler ama kendimi durduramıyordum ve başka doktora gittim o da iyi dedi. Anlaycağınız ben bütün hamilelik boyunca üzerimden atamadım endişeleri özellikle ilk 12 hafta arada başka doktorlara gittim dur bakalım bu ne diyecek diye.

Antep'te yaşayanlar için Arif Deniz'i tavsiye ederim. kendisi çok iyi alnında uzmanlaşmış neyse onu söyleyen ve hastasına çok iyi davranan bir doktordur ben onun sayesinde hamilelik boyunca psikolojimi birazda olsa düzeltebildim.Hatta bir defasında Arif hoca bana- bebeğin iyi olduğuna seni inandırmak için daha ne söyleyebilirim demişti_ bir de kontroller 4 haftada bir olur sanırım artık anlamış halimi - 4 hafta sonra kontrol ama sen ne zaman istersen gel demişti - çünkü ben en fazla 2 haftada bir gidiyordum bir bahane bulup. Şu an şükrediyorum kızım bizimle.
Uzun oldu ama umarım bu yazdıklarım faydalı olur bu konuda araştırma yapanlara.
Yine de herkesin kendi tercihidir ve doktorla kurduğu iletişim, güven çok önemli.

eray bey mi bebeği erken den alıyordu... bende hastasıydım ama bir daha kenndisine gitmeyi düşünmüyorum.....

eray memeç benimde doktorum 30 haftalık hamileyim,çok çok memnunum,herşeyi titizlikle ve zamanında takip ediyor,sakin bi doktor,en güzeli cep telefonunudan her an ulaşabiliyosun eğer gidiyosan bırakma devam et derim 2. ez hamile kalırsam yine ona giderim...

ilk gebeliğimde ilk muaynemde eray beye gittim o gün çok ilgili idi telefon numarasına kadar verdi... kapıya kadar uğurlaşmıştı. 2.ke z gittiğpimde o kadar ilgili değildi... bebeğimin karnımda öldüğünü söyledi... ve ertesi sabaha kürtaj için rendevu verdi... benim içime sinmediği için başka 1 doktora gittim.. meğerse içimde gizli kanama varmış. eray bey fark etmemiş sanırım.. ben eray beyi dinleyip ertesi gün gitseydim belki zehirlenecektim....

biz başkentte Hakan Kalaycıya gidiyoruz hem ilgili hem güleryüzlü hem de bilgili sorularımıza güzel yanıtlar alıyoruz tavsiye ederiz

arkadaşlar bende ziyapaşa kadın doğuma gidiyorum
bayram bey benim doktorum olur sadece benimde değil aynı zamanda aile doktorumuzdur
bayram bey kesinlikle mükemmel bi doktor hem işinin uzmanı hemde çok pratik bi doktor.
size nasıl böyle bi şey denk gelmiş bilemiyorum ama ben adanada bayram beyin üzerine doktor tanımam.
benim ilk bebeğimin doktoruda BAYRAM BUKAN dı ve çok memnun kaldım kendisinden.
yönlendirmediğim insan kalmadı.
bence herkesin BAYRAM BEY gibi doktoru olmalı..
sağlıklı günler...

merhaba bişey sorucaktım size Bayram beyindoğum ücreti ne kadar oluyor acaba? muayene ücreti 20 tl ymiş. de doğumda ne kadar alıyor.

X