mutsuz gecen bir dogum günü.. :(

Arielle

Lanet olsun dostum
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
252
350
Selam kizlar bugün benim dogum günüm ve moralim cok bozuk..
sevgilimle ayri ülkelerde yasiyoruz son zamanlarda cok kavga ettigimiz icin aramizda biraz mesafe var,
cok fazla konusmuyoruz.. normalde günde 5-6 saat konusurduk su siralar ise yarim saat en fazla..

dert degil belki ama kendimi cok kötü hissediyorum.. onun dogum günü 26 ekimde idi ve ben kavgali olmamiza ragmen
mesajlar attim dogumgününü kutladim deger verdigimi gösterdim..
bu gece 00.00 da ondan mesaj bekledim.. 00:30 oldu aramadi.. aramasini geciyorum mesaj bile atmadi..
gece 1 e kadar bekledim hic bir sey yazmadi.. ama cok agladim cünkü okadar samimi olmadigim insanlar bile gece kutladi..
sabah kalktigimda saat gece 2de aramisti (genelde o saatlerde ariyor konusmak icin)

az önce telefonda konustuk.. bir sey söylemedim ama baska seylerden bahsedince dayanamadim.. bugün ayin kaci? dedim..
dedi ki aksami bekle.. tekrar sordum yine aynisini dedi ne alaka dedim.. yok ne bileyim hediye almadan kutlamak istememis para yatacakmis bankasina o yattigi an hediyeyi alip kutlayacakmis.. hediyeye dünden beri bakiyorum dedi.. ama ben inanmiyorum..
cok kirildim.. hediye flnda beklemiyorum bir mesaji yeterdi benim icin.. ona inanmadigimi söyledim ..en azindan unuttugunu söyleseydi bu kadar üzülmezdim.. bu senin herzaman ki halin falan dedi simdi ise geldim ve kendmi cok kötü hissediyorum :KK43:
ne yapayim ben simdi onunla konusmak bile istemiyorum :KK43:

amaaan daha kötüleride var bak ben gecen sene nişanlıma sürpriz d. günü yapayım dedim. arkadaşı gelmiyo diye kıyameti kopardı küçücük cocuk gibi. halbuki nişanlısı orda dimi başka arkadaslarıda var beni kaç defa yalnız bırakıp onla konuşmaya gitti. en sonunda cocuk söylemek zorunda kalmış, arkadas cafeyi inletince bağırıp çağırmaktan tabi.

bu erkeklerin hepsi gerizekalı, sadece bazıları biraz daha az bazırları biraz daha fazla gerizekalı

salla gitsin, canın istemiyosa konuşma

haklisiniz daha beteri var tabii, okadar deger veriyoruz karsiliginda kocaman bir 0..
insana koyuyor gercekten.. hayatimda gecirdigim en kötü dogum günü .. :KK50:

Doğum günün kutlu olsunn nice mutlu yaşlara inş.

erkekler bizim kadar ince düşünemiyolar canım evet sen çok kırılırsın üzülürsün ama onlar böyle değiller doğum günü yıl dönümü sevgililer günü onlar için sıradan günler benim eşimde böyledir yılda 1 kere sevdiğini hatırlamak bana göre değil der bunlar sırf sömürü der ama diğer günlerde napar dersen gene bişey yapmaz yani hamurları değişik bunların :KK1:

Doğum günün kutlu olsunn nice mutlu yaşlara inş.

erkekler bizim kadar ince düşünemiyolar canım evet sen çok kırılırsın üzülürsün ama onlar böyle değiller doğum günü yıl dönümü sevgililer günü onlar için sıradan günler benim eşimde böyledir yılda 1 kere sevdiğini hatırlamak bana göre değil der bunlar sırf sömürü der ama diğer günlerde napar dersen gene bişey yapmaz yani hamurları değişik bunların :KK1:

tesekkür ederim canim .. evet düsünemiyorlar cok iyi bilirim .. ben hediye falanda beklemiyordum dedigim gibi
bir tek kisa mesaji bile yetiyordu.. bukadar mi degersizim gözünde :KK43:

Ya dedikleri doğru ise ?
Sonuçta bugun sizin doğum gününüz,ha gece tam 12 de kutlamış ha akşam kutlamış.Hangi saatte kutlarsa kutlasın ne farkeder ki ?
Bence beklemeliydiniz.
Bugun günlerden ne diyerek onu zor durumda bırakmışsınız..

Zaten sevgilinizde size,akşamı bekleyin demiş..
Yani unutmamış..

Bence abartmışsınız..
Siz bu gece 12 ye kadar bekleseydiniz ve o sizi aramasaydı ve doğum gününüzü kutlamasaydı işte o zaman unutmuş demek daha doğru kaçardı..

Biraz aceleci davranmışsınız,nice senelere..

Selam canım :) dunde benım dogum gunumdu oncelıkle dogum gunun kutlu olsun. Benım nısanlımda kutlamadı dun unuttu. :) markete gıttı ordan cıktı fıs aldın mı dedım aldım askım dedı ıyı ozaman bak bakalım tarıhı ne dedım aaaa 18 kasım askım bebegım bebısım unuttum ya ben onu dedı okuzum benım. Ama adamın yapısı bu hedıyeyı 1 hafta onceden aldı bana resmını gonderdı ama kutlamayı unuttu kı ogunun 18 kasım oldugunu anlamadı. :) ve bu kısı kendı dogum gununu benım dememle hatırlayan bırısı. Ne yapayım ben sımdı aglayıp dovuneyım mı :) oyle tanıdım degıstırme geregıde duymadım acıkcası :) ama dun benım ıcın yaptıgı bıseyle bunu unutturdu mesela ıyı yonlerı dusun uzulme

tesekkür ederim canim .. evet düsünemiyorlar cok iyi bilirim .. ben hediye falanda beklemiyordum dedigim gibi
bir tek kisa mesaji bile yetiyordu.. bukadar mi degersizim gözünde :KK43:

değersizlik demeyelimde düşüncesizlik diyelim canım erkek arkadaşını ve ilişkinizi bilmiyorum tabi sadece söyledği söz üzerine yazıyorum belki dedikleri doğrudur akşam kutlamak istemiştir sürpriz olsun istemiştir kendini üzme bu açıdan bak sende

Ya dedikleri doğru ise ?
Sonuçta bugun sizin doğum gününüz,ha gece tam 12 de kutlamış ha akşam kutlamış.Hangi saatte kutlarsa kutlasın ne farkeder ki ?
Bence beklemeliydiniz.
Bugun günlerden ne diyerek onu zor durumda bırakmışsınız..

Zaten sevgilinizde size,akşamı bekleyin demiş..
Yani unutmamış..

Bence abartmışsınız..
Siz bu gece 12 ye kadar bekleseydiniz ve o sizi aramasaydı ve doğum gününüzü kutlamasaydı işte o zaman unutmuş demek daha doğru kaçardı..

Biraz aceleci davranmışsınız,nice senelere..

sunu aciklamadim pardon.. bana dedi ki gece saat 2de aradigimda kutlayacaktim.. sonra da diyor ki aksam para yattiginda kutlayacaktim.. cevabinda celiski yok mu dedim.. bu seferde herkes yattiktan sonra arayacaktim zaten telefonu acmadin, aksam kutlamaya karar verdim dedi sizce de sacmalik degil mi..
söyledigime pismanim zaten ama dayanamadim baska seylerden bahsedince ..

Selam canım :) dunde benım dogum gunumdu oncelıkle dogum gunun kutlu olsun. Benım nısanlımda kutlamadı dun unuttu. :) markete gıttı ordan cıktı fıs aldın mı dedım aldım askım dedı ıyı ozaman bak bakalım tarıhı ne dedım aaaa 18 kasım askım bebegım bebısım unuttum ya ben onu dedı okuzum benım. Ama adamın yapısı bu hedıyeyı 1 hafta onceden aldı bana resmını gonderdı ama kutlamayı unuttu kı ogunun 18 kasım oldugunu anlamadı. :) ve bu kısı kendı dogum gununu benım dememle hatırlayan bırısı. Ne yapayım ben sımdı aglayıp dovuneyım mı :) oyle tanıdım degıstırme geregıde duymadım acıkcası :) ama dun benım ıcın yaptıgı bıseyle bunu unutturdu mesela ıyı yonlerı dusun uzulme

tesekkür ederim seninde gecmis dogum günün kutlu olsun canim..
seninki en azindan önceden belli etmis bende oda yok .. cok kirildim

sunu aciklamadim pardon.. bana dedi ki gece saat 2de aradigimda kutlayacaktim.. sonra da diyor ki aksam para yattiginda kutlayacaktim.. cevabinda celiski yok mu dedim.. bu seferde herkes yattiktan sonra arayacaktim zaten telefonu acmadin, aksam kutlamaya karar verdim dedi sizce de sacmalik degil mi..
söyledigime pismanim zaten ama dayanamadim baska seylerden bahsedince ..

Şimdi bu seni gece 2 de aramış ya ve sende açmamışsın.
Eğer telefonu açsaydın , gece 2 de kutlamış olacaktı.Ama telefonu açmadın.. Açmadın demi ? Ben doğru anladıysam açmadın..

Daha sonra bunun bir yerden hesabına para yatacakmış,ama birazcık gecikmiş.
Kuru kuru doğum günü mesajı atıp , yada arayarak kutlamak istememiş.Param yatsın bari artık ayrı yerlerdeyseniz internetten bir çiçek siparişi veririm de evine çiçek yada hediye vs gönderirim daha hoş olur gibilerinden düşünmüş..

Telefonu açmayınca , doğal olarak zaten telefonu açtığında doğum gününü kutlamış olacaktı.
Ben bir saçmalık veya unutmuşluk , umursamazlık göremiyorum..

Sürpriz yapmak istemiş , ama siz aceleci davrandığınız için , hani demişsiniz ya bugun günlerden ne falan diye..
Adam ne yapsın, ne savunma yapsa unuttun damgası yiyecek sonuçta..

Bence biraz anlayışlı olmayı deneyin..
Dediği doğru olabilir..

Ayrıca başka şeylerden bahsetmesi , unutmuş rolüne bürünüp size sürpriz yapmak isteyişinden de olabilir..
Biraz olumlu bakmayı deneyin ve morelinizi bozmayın..

Şimdi bu seni gece 2 de aramış ya ve sende açmamışsın.
Eğer telefonu açsaydın , gece 2 de kutlamış olacaktı.Ama telefonu açmadın.. Açmadın demi ? Ben doğru anladıysam açmadın..

Daha sonra bunun bir yerden hesabına para yatacakmış,ama birazcık gecikmiş.
Kuru kuru doğum günü mesajı atıp , yada arayarak kutlamak istememiş.Param yatsın bari artık ayrı yerlerdeyseniz internetten bir çiçek siparişi veririm de evine çiçek yada hediye vs gönderirim daha hoş olur gibilerinden düşünmüş..

Telefonu açmayınca , doğal olarak zaten telefonu açtığında doğum gününü kutlamış olacaktı.
Ben bir saçmalık veya unutmuşluk , umursamazlık göremiyorum..

Sürpriz yapmak istemiş , ama siz aceleci davrandığınız için , hani demişsiniz ya bugun günlerden ne falan diye..
Adam ne yapsın, ne savunma yapsa unuttun damgası yiyecek sonuçta..

Bence biraz anlayışlı olmayı deneyin..
Dediği doğru olabilir..

Ayrıca başka şeylerden bahsetmesi , unutmuş rolüne bürünüp size sürpriz yapmak isteyişinden de olabilir..
Biraz olumlu bakmayı deneyin ve morelinizi bozmayın..

tesekkür ederim yorumunuz icin.. evet acmadim uyuyordum zaten bekledikten sonra sinirlenip sessize almistim telefonu..
sabahta telefona baktigimda herzaman ki gibi 2 de aramis dedim ve daha da moralim bozuldu.. su siralar zaten pek umursamiyor hic bir seyi en basta da beni.. cok yiprandik kavgalardan.. kutlamis olacakti diyorsunuz ama onun cevabi bile celiskili bi öyle diyor bi böyle.. biraz daha olumlu olmaya calisacagim tesekkür ederim

doğum günün kutlu olsun...
bu erkeklerin zaten özel gün sıkıntısı var genelde...
tabiki hayal kırıklığına uğraman gayet normal ama boşver üzme daha fazla kendini..
belki doğru söylüyodur...

tesekkür ederim yorumunuz icin.. evet acmadim uyuyordum zaten bekledikten sonra sinirlenip sessize almistim telefonu..
sabahta telefona baktigimda herzaman ki gibi 2 de aramis dedim ve daha da moralim bozuldu.. su siralar zaten pek umursamiyor hic bir seyi en basta da beni.. cok yiprandik kavgalardan.. kutlamis olacakti diyorsunuz ama onun cevabi bile celiskili bi öyle diyor bi böyle.. biraz daha olumlu olmaya calisacagim tesekkür ederim

Bence doğum gününü kutlama mevzusundan çok , daha öncesinde yaşamış olduğunuz sorunların siniri olduğu açıkça ortada.. =)
Rica ederim, ama umursamaz davrandığını düşünüyorsanız erkek arkadaşınızla oturup konuşun..
Ayrı yerlerde olmanızdan kaynaklanan sorunlar olabilir,uzaktan ilişki yürütmek zor nede olsa..

doğum günün kutlu olsun...
bu erkeklerin zaten özel gün sıkıntısı var genelde...
tabiki hayal kırıklığına uğraman gayet normal ama boşver üzme daha fazla kendini..
belki doğru söylüyodur...

tsk ederim canim..
evet belki de bilemiyorum :KK50:

Hediyeyi son güne bırakması da ilginç olmuş ..Bence de unutmuş yazıyo öyle..Amannn boşver alışırsın bi zman sora..

Bence doğum gününü kutlama mevzusundan çok , daha öncesinde yaşamış olduğunuz sorunların siniri olduğu açıkça ortada.. =)
Rica ederim, ama umursamaz davrandığını düşünüyorsanız erkek arkadaşınızla oturup konuşun..
Ayrı yerlerde olmanızdan kaynaklanan sorunlar olabilir,uzaktan ilişki yürütmek zor nede olsa..

gecen sene ile kiyasliyorum sadece her sey rüya gibiydi.. 3 yil oldu ve bu zamana kadar unutmamisti..
zaten tüm kavgalarimiz dediginiz gibi mesafeden ileri geliyor.. hayirlisi diyorum artik cok yoruldum

Hediyeyi son güne bırakması da ilginç olmuş ..Bence de unutmuş yazıyo öyle..Amannn boşver alışırsın bi zman sora..

evet kafam karisiyor iste dogru mu söylüyor yalan mi.. hani unuttum dese ona da tamam..
hediye de hic gözüm yok almasa da olur aslinda sevgisini göstersin yeter

X