2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

benim de fotoyu çektiğim yer aslında mutfakçığım..dikkatinizi çekerim mutfak diyemeyeceğim kadar minik. mutfakçığım benim..

Ay maşallah, ben kendi evimin üstesinden zor geliyorum...
Sen nasıl beceriyorsun o evi temizlemeyi.... :KK53:

Canım evi satın almıştınız dimi???? :nazar:
Ay Allah'ım bizlere de nasib etsin inşaallahhh.... :KK16:

işte zor yetişiyorum temizliğe :KK31: eşim süpürüyor ben arkasından vileda yapıyorum ve toz alıyorum anca öyle işte :KK31:

satın almadık tatlım kira :KK50:

Ay sorma bende bişiler kaçırıyorum galibaaa... :KK53: :KK53:

Bir kaydırmaz tepsi, rende ve bulaşık süngeri aldım... :KK9: :KK9:

Neler olmuş neler.... :26:

canım güle güle kullan..:KK16:

vala bir girip bir çıkmaktan bölük pörçük okuyorum...
şimdi ilakaya baktım..:KK17: canım gerçekten siz,eviniz çok güzel..Rabbim bir ömür mutluluklar nasip etsin..:nazar::nazar:

şöyle bir baktım araya bir şeyler girip duruyor..:26:

böyle zamanlarda da sohbet ne tatlı gelir yahuu:KK9:

kızlar benim evim 65 m2 ve kirası 750 tl .. çok zor yetişiyoruz çoookk..burda kiralar ateş pahası.

kızlar benim evim 65 m2 ve kirası 750 tl .. çok zor yetişiyoruz çoookk..burda kiralar ateş pahası.

bura dediğin istanbul olsa gerek:26:
maalesef bulunduğun yer ve evin şartlarına göre çok fark ediyor kiralar..anadolu da
daha iyi bu durum..Allah kolaylık versin bütün kiracılara..bir an önce ev sahibi olmayı nasip etsin..

işte zor yetişiyorum temizliğe :KK31: eşim süpürüyor ben arkasından vileda yapıyorum ve toz alıyorum anca öyle işte :KK31:

satın almadık tatlım kira :KK50:

Ay inşallah Allah sizin olmasını nasib eder...
İnsan ilk girdiği evi çok seviyor (kendimden biliyorum ve çevremden).
Eşimin kuzeni ilk girdiği ve 6 yıldır oturdukları evi sonunda satın aldılar, bu sene.
Ay Allah bizlere de nasib etsin inşallahhh....

canım güle güle kullan..:KK16:

vala bir girip bir çıkmaktan bölük pörçük okuyorum...
şimdi ilakaya baktım..:KK17: canım gerçekten siz,eviniz çok güzel..Rabbim bir ömür mutluluklar nasip etsin..:nazar::nazar:

şöyle bir baktım araya bir şeyler girip duruyor..:26:

böyle zamanlarda da sohbet ne tatlı gelir yahuu:KK9:

Eylül'e katılıyorum, İlkaycım evin çok güzel ve çok beğendim.
Ferah ferah, Allah geçim, mutluluk versin inşallah... :nazar: :nazar:

Sen nerede oturuyorsun ki canım?? :44:

maalesef bulunduğun yer ve evin şartlarına göre çok fark ediyor kiralar..anadolu da
daha iyi bu durum..Allah kolaylık versin bütün kiracılara..bir an önce ev sahibi olmayı nasip etsin..

izmirdeyim cnm burda da uçuyor ne yazık ki yaaa :44:

Ben evimi çekmeye kalksam tek açıdan çekmeme imkan yok ki,,,odalarım öyle küçük ki, her açıya anca bir mobilyam sığar.... :KK76:

biz evlsensek kiracı olucaz..çok eşya istemiyorum..bazen diyorum kimbilir nerelerde oturcaz...
gerçi şimdi oturduğu ev çok güzel..:KK17: osun yaaa sen de çek..:KK31: misafir oluyoruz yuvalarınıza:KK16:

Amiiinnn.... İnşallah canımm.... :81::81:

istanbul, izmir, ankara .. buralarda kiralar çok yüksek :KK50: bizim ev 170 m2 kiramız 500 tl kızlar :KK31:

zaten öyle olmalı bence de evde eşyalar değil bizler oturmalıyız.. hayat kısa kendimize yaşam alanı yaratıp keyfini çıkarmak gerek.

X