Eşe sürpriz yapmak

Kızlar 1 2 değişiklikle sürprizim tamam yaptıktan sonra anlatırım:KK52:

ilk yıl dönümüzde ikimizin resimlerden oluşan bir slayt hazırlamıştım, aralarına özel sözler serpiştirdim kendi yazdığım, ve tabi fonda romantik müzikler... çok hoşlanmıştı... klasik dediğiniz mum yemek şarap 3lüsüylede desteklediniz mi şahane bir gece sizin olabilir...ve tabi finalde hoş bir gecelik :KK9:
bir de eşim görev icabı il dışına çıkmıştı 10-15 gün sonra döndü sabah çok erkendi..geceden ona bir sevgi yolu hazırladım...seni seviyorum lu kalpli balonlar, altlarında aşk şiirleri... antreden yatak odasına kadar bir sürü...tabi bunları bir erkek hazırlasa daha romantik olur ama iş başa düşünce yapılıyor işte.
sonradan baktım her erkek gibi benimkide özünde bir öküz barındırıyor:KK9: vazgeçtim süprizlerden en büyük süprizim hoş bir yemek ve şık bir gecelik oldu o zamandan sonra. ha birde taraftarı olduğu takıma ait forma,aksesuar falan filan...adam olana çok bile :KK60:
o ne yaptı derseniz: doğum günümde işten erken çıkıp çiçek ve hediyemi eve getirip hazırlar. ben eve gelince onlarla karşılaşır mutlu olurum :) insan zamanla öğreniyor küçük şeylerle mutlu olmayı:KK71:

ilk yıl dönümüzde ikimizin resimlerden oluşan bir slayt hazırlamıştım, aralarına özel sözler serpiştirdim kendi yazdığım, ve tabi fonda romantik müzikler... çok hoşlanmıştı... klasik dediğiniz mum yemek şarap 3lüsüylede desteklediniz mi şahane bir gece sizin olabilir...ve tabi finalde hoş bir gecelik :KK9:
bir de eşim görev icabı il dışına çıkmıştı 10-15 gün sonra döndü sabah çok erkendi..geceden ona bir sevgi yolu hazırladım...seni seviyorum lu kalpli balonlar, altlarında aşk şiirleri... antreden yatak odasına kadar bir sürü...tabi bunları bir erkek hazırlasa daha romantik olur ama iş başa düşünce yapılıyor işte.
sonradan baktım her erkek gibi benimkide özünde bir öküz barındırıyor:KK9: vazgeçtim süprizlerden en büyük süprizim hoş bir yemek ve şık bir gecelik oldu o zamandan sonra. ha birde taraftarı olduğu takıma ait forma,aksesuar falan filan...adam olana çok bile :KK60:
o ne yaptı derseniz: doğum günümde işten erken çıkıp çiçek ve hediyemi eve getirip hazırlar. ben eve gelince onlarla karşılaşır mutlu olurum :) insan zamanla öğreniyor küçük şeylerle mutlu olmayı:KK71:

canım yaptıgın süpriz cok hoss bayıldım gercekten :KK16:
tabi benimki de hakederse ona bende böyle bişey yapmayı isterim.

Kızlar tabiki anlatırım burdada ben 23 yaşındayım bu arada....Ama size bişey söylemek için girdim bi dinleyin beni...Eşim kurtlar vadisi hayranıdır cok ama cok sever arkadaşlarıyla film vizyona girince gideriz diyorlardı geldi bana dün dediki haftaya cuma sinemeye gideceğim bulamazsak cumartesi gideceğiz dedi.....ben elimde olmayarak olmazzzz diye bağırdım:KK52::KK52:neden ya dedi....ben olurda olmaz dedim...kıvırdım saçmaladım vs...Sonra dedimki aşkım bak yıldönümümüz geliyor pazartesiyi ben cumartesiye aldım yemeğe falan cıkarız dedim...hımmm dedi kaç gündür bi dolap dönüyor farkın dayım dedi:KK64::KK64:neyse...evet dedim yemek ayarladım yemeğe gitçez dedim nerde ayarladın dedi oteldemi restauranttamı deyince şok oldum:KK53::KK53:ne oteli ya basit bi yerde sadece yemek yer eve geliriz dedim...inandı olur hayatım dedi.............Ben bunu söylemeseydim kızlar o cumartesi sinemaya gidecekti:KK47::KK47:İyi kıvırdım ama çakmadı durumu merak etmeyin:KK69:

Kızlar tabiki anlatırım burdada ben 23 yaşındayım bu arada....Ama size bişey söylemek için girdim bi dinleyin beni...Eşim kurtlar vadisi hayranıdır cok ama cok sever arkadaşlarıyla film vizyona girince gideriz diyorlardı geldi bana dün dediki haftaya cuma sinemeye gideceğim bulamazsak cumartesi gideceğiz dedi.....ben elimde olmayarak olmazzzz diye bağırdım:KK52::KK52:neden ya dedi....ben olurda olmaz dedim...kıvırdım saçmaladım vs...Sonra dedimki aşkım bak yıldönümümüz geliyor pazartesiyi ben cumartesiye aldım yemeğe falan cıkarız dedim...hımmm dedi kaç gündür bi dolap dönüyor farkın dayım dedi:KK64::KK64:neyse...evet dedim yemek ayarladım yemeğe gitçez dedim nerde ayarladın dedi oteldemi restauranttamı deyince şok oldum:KK53::KK53:ne oteli ya basit bi yerde sadece yemek yer eve geliriz dedim...inandı olur hayatım dedi.............Ben bunu söylemeseydim kızlar o cumartesi sinemaya gidecekti:KK47::KK47:İyi kıvırdım ama çakmadı durumu merak etmeyin:KK69:

valla iyi toparlamışsın umutdeniz:KK9:
inşallah herşey planladığın gbi olur canım

ben pek süpriz yapamıyorum
eşim zateh malum bilinen erkek tipi kısaca odunnnnn

bana süpriz yap diyorum
bulamıyor bişey ki yapsın
benim onu yönlendirmem lazım
bende sizden bunu rica edecem
ben onu nasıl yönlendirebilirim

yemeğe götür romantik ol vs diyorum ama nasıl diyor

insan zamanla nelere alışıyor
neleri kabulleniyor
ve şükrediyor en azından aldatmıyor üzmüyor seviyor diye
polyanna olmak gerek her zaman yoksa nefes almak zor

ben pek süpriz yapamıyorum
eşim zateh malum bilinen erkek tipi kısaca odunnnnn

bana süpriz yap diyorum
bulamıyor bişey ki yapsın
benim onu yönlendirmem lazım
bende sizden bunu rica edecem
ben onu nasıl yönlendirebilirim

yemeğe götür romantik ol vs diyorum ama nasıl diyor

insan zamanla nelere alışıyor
neleri kabulleniyor
ve şükrediyor en azından aldatmıyor üzmüyor seviyor diye
polyanna olmak gerek her zaman yoksa nefes almak zor

benim eşimde doğum günümde arkadaşlarımızı eve toplayıp bana süpriz yaptığında çok seviniyor
çok büyük süpriz yapmış oluyor:KK1: ama onu bile anlıyorum bende anladığım çaktırmamak için göbeğimi çatlatıyorumm:KK9:

Tabi benimki de hakederse ona bende böyle bişey yapmayı isterim.

bende kocama böyle bir süpriz yapmak isterim.ama biraz +18 lik durumlar daha önde olmalı 14 şubat bi de 2 mart doğum günü
görüşlerinizi yazınız :KK60::KK60::KK60::KK60:

kızlar tabiki anlatırım burdada ben 23 yaşındayım bu arada....ama size bişey söylemek için girdim bi dinleyin beni...eşim kurtlar vadisi hayranıdır cok ama cok sever arkadaşlarıyla film vizyona girince gideriz diyorlardı geldi bana dün dediki haftaya cuma sinemeye gideceğim bulamazsak cumartesi gideceğiz dedi.....ben elimde olmayarak olmazzzz diye bağırdım:KK52::KK52:neden ya dedi....ben olurda olmaz dedim...kıvırdım saçmaladım vs...sonra dedimki aşkım bak yıldönümümüz geliyor pazartesiyi ben cumartesiye aldım yemeğe falan cıkarız dedim...hımmm dedi kaç gündür bi dolap dönüyor farkın dayım dedi:KK64::KK64:neyse...evet dedim yemek ayarladım yemeğe gitçez dedim nerde ayarladın dedi oteldemi restauranttamı deyince şok oldum:KK53::KK53:ne oteli ya basit bi yerde sadece yemek yer eve geliriz dedim...inandı olur hayatım dedi.............ben bunu söylemeseydim kızlar o cumartesi sinemaya gidecekti:KK47::KK47:iyi kıvırdım ama çakmadı durumu merak etmeyin:KK69:

iyi kıvırmışsın cnm umarım herşey planladığın gibi gider

tabi benimki de hakederse ona bende böyle bişey yapmayı isterim.
sağol canım valla denemeden göremezsin bir kere yap sonrasına sen karar ver :KK34:
iyi kıvırmışsın valla. süprizlerine alışkın eşin ama o belli :KK9:
bende kocama böyle bir süpriz yapmak isterim.ama biraz +18 lik durumlar daha önde olmalı 14 şubat bi de 2 mart doğum günü
görüşlerinizi yazınız :KK60::KK60::KK60::KK60:

canım sen böylesini yap gecenin finali o şekilde olur nasılsa :KK9: kırmızı jartiyer olayı bitirir:KK9:

Kızlar valla iyi kıvırdım anlamadı gerçekten:KK33::KK33:ayyyyy onu cok seviyorum beee ben sürpriz yapıp ben aşık oluyorum tekrar bu nasıl oluyo yahuuu:KK60::KK60::KK60:

sağol canım valla denemeden göremezsin bir kere yap sonrasına sen karar ver :KK34:

iyi kıvırmışsın valla. süprizlerine alışkın eşin ama o belli :KK9:

canım sen böylesini yap gecenin finali o şekilde olur nasılsa :KK9: kırmızı jartiyer olayı bitirir:KK9:

kesinlikle en kısa zamanda hemen yapacam :KK69:

ayykızlarr bu topic süperr:))
dun gece yatağa uzandığımzda dedımkı aşkım yemeğe gdelımmii ne dese beğenırsınz
tamm söğüşçüyemii??:KK52:
delırdım resmen bıde sen nıye bana sürprz yapmıosun artık dıyorum ee hayat sartları dıye dalga gecıyoo:84:
sevgılıler gununde bışey beklımıyeyım boşa ben yapaym barıde utansn...

ayykızlarr bu topic süperr:))
dun gece yatağa uzandığımzda dedımkı aşkım yemeğe gdelımmii ne dese beğenırsınz
tamm söğüşçüyemii??:KK52:
delırdım resmen bıde sen nıye bana sürprz yapmıosun artık dıyorum ee hayat sartları dıye dalga gecıyoo:84:
sevgılıler gununde bışey beklımıyeyım boşa ben yapaym barıde utansn...

süğüşçü haa :KK70::KK70:: alemmiş senin ki.. :KK70: yap valla sürpriz.. bende yapacam..arastırma içerisindeyim ne yapsam diye.. yıldırım demröenden Querasma yı mı istesem.... yada guti ve Q7 le kocama aksam yemegi ayarlasam :KK70::KK70: eminim deli gibi mutlu olur :KK70::KK70: :KK60::KK60::KK60:

süğüşçü haa :KK70::KK70:: alemmiş senin ki.. :KK70: yap valla sürpriz.. bende yapacam..arastırma içerisindeyim ne yapsam diye.. yıldırım demröenden Querasma yı mı istesem.... yada guti ve Q7 le kocama aksam yemegi ayarlasam :KK70::KK70: eminim deli gibi mutlu olur :KK70::KK70: :KK60::KK60::KK60:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ay cok guldum valla.
bende hagiyle bı masa ayarliyim esıme :KK70:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ay cok guldum valla.
bende hagiyle bı masa ayarliyim esıme :KK70:

kız mutluktan deli olurlaarrr... arkadasalarını içinde heeeyyyytt benim hatun kıydı paraya bastı milyon doları gelirdi hagi yi diye :KK70::KK70::KK70:. benim herif biz Q7 yanayana karsıdan gelelim kosar adamın boynuna sarılır aslanım kocum diye :KK70::KK70:: beni görmez :KK70::KK70:. dün gece maç iziliyo askım yemek diyorum hııı diyo askım yemek diyorumm hııı diyo.. baktyım hayat yok... :KK70: dewre arasında kurdum masayı :KK70::KK70:: agzına yedi burnuna bilmiyorum hemen maç için :KK70::KK70:::KK53::KK53: :KK60::KK60::KK60:

X