Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

göğüslerindeki ağrı sızı ve şişlik kullandığın ilaçlardan canım merak etme kasıklarındaki de normal umarım hepsi bebeğinin yüzünden oluyordur canım bu seferki son olur inşallah canım benimde ilk deneme tutmamıştı ikinciyi inşallah şubat sonu gibi başlayacağız

inşaallah senin 2.denemende son olur ve bebişlrni kucağına alırsın.rabbim tüm isteyen anne adaylarına ve de bana anne olma duygusunu tattırsın.:nazar:

arkadaşlar biraz önce test sonucumu aldım, transferin 11. günü 1 tane 3. günü embryosu.
sonuç: 95,5
çok mutluyum
nasıl sizce sonuç?
doktorum aslında ptesi baktırmamı istemişti kanda, ama ben dayanamadım...
gözünaydın canım senin ve tüm hamile arkadaşlarımızın adına çok sevindim banada dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş.büyük gün 11 şubat...

gözünaydın canım senin ve tüm hamile arkadaşlarımızın adına çok sevindim banada dua edin hamilelerin duası kabul olurmuş.büyük gün 11 şubat...

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31: benimde 5. günüm :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
ama test tarihim 16 şubat sabredemem herhallde ben :26:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31: benimde 5. günüm :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
ama test tarihim 16 şubat sabredemem herhallde ben :26:

benim de bugün yedinci günüm benim 3.denemem ilk iki denemde 3 günlük embriyo transfer ettiler sorun bende olmadığı halde tutmadı bu sefer 5 günlük embiriyo transfer edildi dün ve bu gün akıntımla beraber hafif pembeler var inşallah kötü bişey yoktur

benim de bugün yedinci günüm benim 3.denemem ilk iki denemde 3 günlük embriyo transfer ettiler sorun bende olmadığı halde tutmadı bu sefer 5 günlük embiriyo transfer edildi dün ve bu gün akıntımla beraber hafif pembeler var inşallah kötü bişey yoktur

Pembeler mii :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: cnm sen gönlünü ferah tut ben resmen şu 5 günde "tüp bebekte gebelik belirtileri" topiğini hatim indirdim :KK1: :KK1: :KK1: :KK1::KK1: :KK1: :KK1: 7-8-9 günlerdeki pembeler güzel karşılanıyorr :))
Benimde 2. denemem bakalım neler olacak :KK31:

Pembeler mii :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: cnm sen gönlünü ferah tut ben resmen şu 5 günde "tüp bebekte gebelik belirtileri" topiğini hatim indirdim :KK1: :KK1: :KK1: :KK1::KK1: :KK1: :KK1: 7-8-9 günlerdeki pembeler güzel karşılanıyorr :))
Benimde 2. denemem bakalım neler olacak :KK31:[/QUOTE s
aslında doktrmda söylemişti ama genede insan tedirgin oluyo herhalde biz kadınların doğasında var tedirginlik sana kaç embiriyo transfer edildi ve kaç günlükler.

Benimde 2. denemem bakalım neler olacak :KK31:[/QUOTE s
aslında doktrmda söylemişti ama genede insan tedirgin oluyo herhalde biz kadınların doğasında var tedirginlik sana kaç embiriyo transfer edildi ve kaç günlükler.

Cnm benim 1 tane embriyom vardı dondurulmuş o transfer edildi 5. gün emb.
Bugün eşimle iğnemi olmaya gittik yürürken bir dolu hayal kurduk sonra içimden hayallerime sınır koymam gerektiği geçti sanki dile getirirsem ters etki yaratır olmaz diye.
Herşeyime sınır getiriyorum şöyle doya doyaaa hayallere kapılamıyorum :KK14: Tüp bebekler gerçekten çok değerliler allahım bu yolda savaşan bütün arkadaşlarımın bebeklerini kucaklarına almayı nasib etsin inşşş .
Yine duygularım çoook karışık hayırlısı :2:

Cnm benim 1 tane embriyom vardı dondurulmuş o transfer edildi 5. gün emb.
Bugün eşimle iğnemi olmaya gittik yürürken bir dolu hayal kurduk sonra içimden hayallerime sınır koymam gerektiği geçti sanki dile getirirsem ters etki yaratır olmaz diye.
Herşeyime sınır getiriyorum şöyle doya doyaaa hayallere kapılamıyorum :KK14: Tüp bebekler gerçekten çok değerliler allahım bu yolda savaşan bütün arkadaşlarımın bebeklerini kucaklarına almayı nasib etsin inşşş .
Yine duygularım çoook karışık hayırlısı :2:

inş. olur cnm sn içini ferah tut allah bütün olmayanlara nasip etsin

Aranızda İzmir'de tüp bebek yaptıran var mı ve nerede yaptırdınız arkadaşlar? olumlu olumsuz yönleri doktorunuz hakkında bilgi verirmisiniz?

Eveeet ben şimdi transferin 8.günündeyim.Smryna Artta tedavi gördüm.Ben herhangi bir oumsuzuk yaşamadım.İnşallah tutunursa daha çok memnun kalıcam.Perşembeyi bekliyom dörtgözlee:KK53:
Sen nereyi düşünüyorsun?

Eveeet ben şimdi transferin 8.günündeyim.Smryna Artta tedavi gördüm.Ben herhangi bir oumsuzuk yaşamadım.İnşallah tutunursa daha çok memnun kalıcam.Perşembeyi bekliyom dörtgözlee:KK53:
Sen nereyi düşünüyorsun?

Cnm herkesde pembeler olacak diye birşey yok ilahiiiii :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:
Pembe dışında başka belirtin var mı ? :KK31: :KK31:

Cnm herkesde pembeler olacak diye birşey yok ilahiiiii :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:
Pembe dışında başka belirtin var mı ? :KK31: :KK31:

Canım benim biraz belim ve kasıklrımda,bacakarımda ağrı oluyor zaman zman.onun dışında bişeyim yok ha bi de başım ağrıyo yaa bugün çok odu mesela..sen neler yapıyorsun benim gibi beklemedemiydin?yoksa hamişmiydin ya hatırlayamdım da:KK34:

Canım benim biraz belim ve kasıklrımda,bacakarımda ağrı oluyor zaman zman.onun dışında bişeyim yok ha bi de başım ağrıyo yaa bugün çok odu mesela..sen neler yapıyorsun benim gibi beklemedemiydin?yoksa hamişmiydin ya hatırlayamdım da:KK34:

Beklemedeyim cnm :KK31:

Sen nereyi düşünüyorsun?

ben şifada yaptırdım erol tavmergen olmadı malesef.biraz ilgisizler o nedenle 2. de nerede yaptırsam kararsız kaldım.acaba 2.ye başlamak için belli bi süre geçmesi gerekiyormu yoksa hemen başlayabiliyormuyuz? sen de inşallah bebeğine kavuşursun...

ben şifada yaptırdım erol tavmergen olmadı malesef.biraz ilgisizler o nedenle 2. de nerede yaptırsam kararsız kaldım.acaba 2.ye başlamak için belli bi süre geçmesi gerekiyormu yoksa hemen başlayabiliyormuyuz? sen de inşallah bebeğine kavuşursun...
Amin canım,inşallah hepimiz kavuşuruz bebişlere.canım ben en az iki adet dönemi geçtikten sonra 3.adet döneminde başlanıyor diye biliyorum.şimdidein hayırlısı olsun. Smyrna da Funda hanım ve Bilgen bey birlikte yürütüyorlar.Ama en çok hemşireler ilgileniyorlar herşeyi anlatıyorlar yardımcı oluyorlar.Ortam güzel diyebilirm.Şimdiden kolay gelsin,..

canım pardon şifa derken hangi hastane bu?

arkadaşlar ya bu arada bişe sormak istiyorum. istanbulda brüksel tüp bebek merkezinde deneme yapan varmı aranızda?

kızlar doktordan yeni geldim ilk ultrasyon kontrolümüzü yaptıkkk ve çift keseyi gördükkk kalp atışlarınıda 7.haftayla 8. hafta da duyabilicekmişizzz bu bile bizim için çifte mutluluk ALLAHIM DAİM ETSİNNN:KK64::KK64::KK66::KK66:

çok güzel bir haber bu rabbim kucağınızada almayı nasip eder inş. benimde 4. denemem dondurulmuşlarla oldu ve sonucumu dün aldım 13.gün değerim 834 sizin 12. yada 13. gün değeriniz kaçtı merak ettim hani bizimde ikiz olabilirmi merak edşyorum inş bizde 2 hafta sonra görcez keseyi

çok güzel bir haber bu rabbim kucağınızada almayı nasip eder inş. benimde 4. denemem dondurulmuşlarla oldu ve sonucumu dün aldım 13.gün değerim 834 sizin 12. yada 13. gün değeriniz kaçtı merak ettim hani bizimde ikiz olabilirmi merak edşyorum inş bizde 2 hafta sonra görcez keseyi

seni umutlandırmak istemem ama çoğul gebelik gibi gözüküyorr 13.gün değerinin 834 çıkmışşş benimmm 14.gün değerimmm 617 çıktıı ve doktorumm telefonda demişti zaten çoğul gebelik diyee de keseleri görmeden emin olamadık cumartesi günü gittik doktora çift keseleri gördükkdarısı başına canımmm:KK4:

X