Dövme Ufak Dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

speedy-gonzales

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
56.600
4.466
Dövme yaptırmak istiyorum
Farklı bi kaç model beğendim Örnek olsun diye eklerim Fakat sizden de fikir almak istiyorum
Küçük ufak tefek bişey istiyorum ama ne olabilir model ile beraber yardımcı olabilr misiniz?
:lepi::lepi::lepi:

1435.jpg

1436.jpg

1437.jpg

1439.jpg

bence hepsi birbirinden güzel ama şu hac tezbihi olan dövme bence en güzeli yerimseniben

Efuli O modelde vardı eklememişim çok güzel ama boynuma düşünmüyorum yani ya ayağımda bi yere yada sol köşe bileğime çok fazla gözükmesini sevmiyorum

SEcl Hac yaptırmam canım benim ama tesbih tarzı güzel basit fakat
Braz farklı olmalı el bileğime nazar boncuğu düşündüm ama hiç yok internette yaptıran falan :1shok::1shok::1shok:​

Yok Canım Onlar birlikte bi resim kesmedim böyle büyük bişey istemiyorum zaten

1632.jpg

bu kadınınki gibi altalta sol bileğime de olabilir ama yıldızın bi anlamı yok bende
manevi değer olmalı belimde babamın ismi var mesela acaba Sol Bileğime yine küçük şekilde Soyadımızımı yazdırsamsositososito​

canım sende o hac tezbihini yaptırıp ucuna hac değilde nazar boncuğu yaptırabilirsin
dizcovery chanel da bi tv proğramı var bende orada görmüştüm bu dövmeyi ve hasta olmuştum bide bence iice bi düşün dövme yaptırmak kararlı ve zor bir iş kötükedihüso

canım sende o hac tezbihini yaptırıp ucuna hac değilde nazar boncuğu yaptırabilirsin
dizcovery chanel da bi tv proğramı var bende orada görmüştüm bu dövmeyi ve hasta olmuştum bide bence iice bi düşün dövme yaptırmak kararlı ve zor bir iş kötükedihüso

Model olarak güzel olur ayakta halhal gibi durur ama ben daha ufak sevimli sıcak bişey istiyorum bide alternatif olmalı yani çok kullanılan değil dövme 2 tane var bende zaten biliyorum zor dönüşü olmayan bi kararkötükedihüsokötükedihüso

hımm bilemiorum valla canım bi düşün bakalım benim aklıma bişi gelmedi
bende kendi adımı göbeğimin hemen altına arapça olarak yazdıracaktım vazgeçtim sonradan :hulya:

hımm bilemiorum valla canım bi düşün bakalım benim aklıma bişi gelmedi
bende kendi adımı göbeğimin hemen altına arapça olarak yazdıracaktım vazgeçtim sonradan :hulya:

anladım cAnım bende zaten yazdırmam Türkçe Karakterlerle
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5​

sen ayagınamı yaptırcan cnm omzunamı ?
nerde yaptırcaksın yaptıracagın saglıklı ve elit bi yer onerebilirim kendi dovmecimi bende onumuzdeki yaz belime tekarar bişiler dusunuyorum ...

Şimdi bacağımda Bi tane var zaten o yüzden ayağım 2.alternatif şuanda
Sol bileğime istiyorum ama yan tarafına yukarıdan aşşağıya gibi düşünüyorum
Daha Önce yaptırdığım yere gidicem canım bildiğim bi yer

Ne acıması be yavrucum ne acısı hiç hissetmedim bile :)
Söz istemiyorum yıldız ve soyadımda kararsız kalmıştım
Başına ufak yıldız sonra el yazısı ile soyadım sonra yine yıldız gibi düşündüm.

X