emziren anneler ve yeşil çay

içme canım yeşilçay..
emziriyorsun bebeğe geçer ..
oda iştahı kesilir ve kilo alamaz..
süt olayın bitice kiloları verirsin...
zaten yeni doğum yapmışsın...

canım ben sordum doktora yeşil çay içmekte sakınca yokmuş. Ama abartmamak gerekirmiş günde 1-2 fincandan bişe olmaz dedi.:)) içiyorum ben artık...

emziren anneler rezene ve anosondan başka bitki çayı asla içmesinler anosonuda fazla kaçırmamak gerekiyo

bazı bitki çayları süt üretimini azaltıyo özellikle adaçayı

kızlar yeşil çayı birer fican olmak üzere 2 gün içtim ama sanki bebekte huzursuzluk yaptı. şimdi içmeden bi kaç gün denicm bakalım ne olucak.çünkü sonuçta bebek ve hrgün huy değiştirebilir..

cnm peki yeşil çay içtiğin günlerde senin bebeğinde değişiklikler oldumu?

Sanki uykusunu etkiliyor gibi ama tabi hergün olmuyor. Zaten sabah normal çay yerine içiyorum.Dr. normal çaydan daha iyi olduğunu söyledi. Ben normal çayı hiç içmiyorum yeşil çay içtiğimde. Ama öyle bir iki fincanda bişe olacağını sanmıyorum rezeneyi bile bardak bardak içince ancak fayda ediyor.

Sanki uykusunu etkiliyor gibi ama tabi hergün olmuyor. Zaten sabah normal çay yerine içiyorum.Dr. normal çaydan daha iyi olduğunu söyledi. Ben normal çayı hiç içmiyorum yeşil çay içtiğimde. Ama öyle bir iki fincanda bişe olacağını sanmıyorum rezeneyi bile bardak bardak içince ancak fayda ediyor.

doğru söylüyosun cnm sağol...

X