Genital Bölgeme Epilasyon Aleti Kullandım Sivilce İçinde Kaldım !

ferday

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
492
3
Evet bayanlar gerçi şuan kullanmıyorum ama yaklaşık iki yıl önce genital bölgemi epilasyon aletiyle almaya başladım ve gün geçtikçe sivilceler oluşmaya başladı.Önce epilasyon aletinin neden olduğunu anlayamadım.Sonra sordum soruşturdum epilasyon aletinin neden olduğunu söylediler.Evet gerçekten epilasyon aletiyle almayı kesince sivilceler de son buldu.fakat 2 yıldır sivilce izlerini yok etmeye çalışıyorum.
şimdi madem sorununu halletin neden yazdın diye düşünenler olabilir.Yazmamdaki amaç benim yaşadığım sorunu siz yaşamayın.

Evet bayanlar gerçi şuan kullanmıyorum ama yaklaşık iki yıl önce genital bölgemi epilasyon aletiyle almaya başladım ve gün geçtikçe sivilceler oluşmaya başladı.Önce epilasyon aletinin neden olduğunu anlayamadım.Sonra sordum soruşturdum epilasyon aletinin neden olduğunu söylediler.Evet gerçekten epilasyon aletiyle almayı kesince sivilceler de son buldu.fakat 2 yıldır sivilce izlerini yok etmeye çalışıyorum.
şimdi madem sorununu halletin neden yazdın diye düşünenler olabilir.Yazmamdaki amaç benim yaşadığım sorunu siz yaşamayın.

aynısı benim başımada gelmişti.iğrençti ya.benimkinin izleride duruyo malesef.şimdi ameliyat eldiveni kullanıyorum çok memnunum.

aynısı benim başımada gelmişti.iğrençti ya.benimkinin izleride duruyo malesef.şimdi ameliyat eldiveni kullanıyorum çok memnunum.

canım ben de ameliyat eldiveniyle aldım bir süre gerçekten iyi.son zamanlarda ise ağdayla alıyorum memnunum.

evde mi yaptınız epilasyonu?
hani şu satılan malum alet mi?
yoksa dışardamı yaptırdınız..

evde mi yaptınız epilasyonu?
hani şu satılan malum alet mi?
yoksa dışardamı yaptırdınız..

Canım braun un epilasyon aletiyle evde yaptım.Onunla koltuk altımı ve bacaklarımı da aldım ama genital bölgem de bu sorunu yarattı sadece.

ay cok pardon cnm ya bnm aklım lazere gtti..
o aletler bende de yara yapıyor..
ama ağdayla alınca bi sorun yok

ya kızlar yazın bnde kaoltukaltımı alıodum dvmlı epılasyon aletleryle ama okdr kotu kızartıodukı ve tahrıs yabıodu genıtal bölge ıcınse bncede doktor eldıvenı kullanıslı derım

epilasyon makinası hem sivilce hem batık yapıyor çok kötü oluyor,çıkmaya başlarken hele iğrenç oluyo1 kez denedim bi daha tövbe. üstelik çok acitiyor. en iyisi ipek marka ılık ağda bezle yapılan çok kolay oluyo 5 dakikada bitiyo.

epilasyon makinası hem sivilce hem batık yapıyor çok kötü oluyor,çıkmaya başlarken hele iğrenç oluyo1 kez denedim bi daha tövbe. üstelik çok acitiyor. en iyisi ipek marka ılık ağda bezle yapılan çok kolay oluyo 5 dakikada bitiyo.

haklısın canım.ben ağdayla almaya başladım.sivilce falan kalmadı

ağda o epilasyon aleti hepsi çok acıtıyo acıtmayan başka yöntem varmıııı_? bildiğinizz

canım ben de ameliyat eldiveniyle aldım bir süre gerçekten iyi.son zamanlarda ise ağdayla alıyorum memnunum.

ameliyat eldiveniyle mi...o nedir...ilk defa duyuyoorum...ve nasıl alınıyor...anlatır mısın???fisfisfisfisfisfisfisfisfis

canım eline geçiriyon kılları tek tek veya tutam tutam çekiyon tabii bunun için kılların biraz uzun olması gerek.
kıllar eldivene rahat yapıştıkları için çekilebiliyor.

hiçç bilmiyodum canım yaaa....sağol anlattığın için....a.s.a.s.

kizlar vucudunuzu epile ettikten sonra buz koysaniza bir kac saate kadar duzeliyor
bittikten sonra aninda koyarsaniz etki edecektir yerimseniben

Slm Arkadaşlar Bence Benim Için En Güzel Ağda Epilasyon Aletinin Bikini Bölgesi Için Zararli Olduğunu Duydum.

kizlar epilasyon aletimi daha cok acitiyo yoksa agdami? ben epilasyon aleti kullaniyorum cok canim yaniyo :KK43: agdayi denemdim hic ?

X