Saç Rengi ve Saç Boyama Bir esmere kaşını da boyatırsa her renk gider mi ?

ya ben de saçlarımı kahveye boyadım çikolataya şimdi açık kahve yapıcam ama kaşlarım problem çıkarır gibi gelio, ama kaşlarımı boyatsam korkuyorum çok yapay durur kapkahve istemiyorum doğal kumralların kaş renkleri vardır ya grimsi öyle istiyorum.. bi de kim gitcek sirekli boyatmaya...

ya evet mesela benim doğal sarışın arkadaşlarımın hepsi bu sene kahveye döndü, çünkü ölü gibi duruyo hele de yanaklarınız falan renkli, sağlıklı pembe gözükmüyosanız.. ama tüm bronzlar da sarı oldu..

ben esmerlere buğdaylara sarıyı hiç yakıştırmıyorum çok komik görünüyor,bi de kaşların da sarı olduğunu düşünemiyorum bnce korkunç bi görüntü çıkar ortaya,her saçı başarıyla sadece beyaz ten taşıyabiliyor

katılıyorum.esmerlere sarı hiç ama hiiiiiç yakışmıyor bu bir gerçek yaa.arkadaşın da dedigi gibi resmen yogurtlu patlıcan gibi oluyolar.hele o kapkara kaşları sarıya boyatıp kaşlar uzamaya başlayınca ortaya çıkan renk armonisini gördükçe ıy diyorum benneyaptımki
ben esmerlere buğdaylara sarıyı hiç yakıştırmıyorum çok komik görünüyor,bi de kaşların da sarı olduğunu düşünemiyorum bnce korkunç bi görüntü çıkar ortaya,her saçı başarıyla sadece beyaz ten taşıyabiliyor

Bence kuaförün çok doğru söylemiş, zenci şarkıcıları görmüyormusunuz mesela beyonce, sarı saç ne kadar yakışıyor..

Bence kuaförün çok doğru söylemiş, zenci şarkıcıları görmüyormusunuz mesela beyonce, sarı saç ne kadar yakışıyor..

fakat beyonce un sacları sapsarı degil kumrala dönük balyajlı bir renk,esmer tenlilere acık sarı tonları yakışmaz ama rofleli kahveli saclar olabilir

katılıyorum, mesela demet akalın o kadar makyaj yapmasına falan rağmen sarı gitmiyor işte gitmiyorrr :1shok:

katılıyorum.esmerlere sarı hiç ama hiiiiiç yakışmıyor bu bir gerçek yaa.arkadaşın da dedigi gibi resmen yogurtlu patlıcan gibi oluyolar.hele o kapkara kaşları sarıya boyatıp kaşlar uzamaya başlayınca ortaya çıkan renk armonisini gördükçe ıy diyorum benneyaptımki

kesinlikle aynı fikirdeyim,beyaz tenliler dışında kimse sarısın olmamalışakkıdışakkıdışakkıdı

ben geçenlerde istanbuldaki çok ünlü bi kuaförün röportajını okumuştum sarı saçın en çok esmerlere yakıştığını söylemişti ancak doğru rengi tutturmanın öneminden bahsetmişti esmerlere de sarı saç gider ten rengine uygun sarıyı bulmakta bitiyo iş bence....tam tersi beyaz tenlilere sarı saçı değilde kızıl tonlarını daha çok yakıştırıyorum

en güsel sarışın esmerden çıkar diye birşey var çok doğru kızlar. zaten saçı sarı olanlara bi bakın hepsi kömür gibi esmerliğinde dozunu kaçırdılar artık evde soba patlamışa benziolar.bnm saçım geçen sene kahve uçları sarıydı çokta güseldi kızlar.hani açık renk isteyip kaşlarını sorun edenler var..açık yapcaksanzın eğer diplerini bi kaç ton koyu bırakırsanız gayet güsel oluryerimseniben böylece kaşlarınız hiç sorun olmaz:)

oleyy kaşlarımın rengini kırdırdım bugün çok doğal oldu.. dore kahveydi saçlarım, kaşlarım da siyahı açtılar süper oldu...sırnaşık şey

ya bence aramızda hem esmerler hem sarışınlar olduğundan herkes kendini savunuyo..ama objektif olunmalı bence ben esmerim, esmerlere kahve ve kumrallar gidiyo, fazlası değil.. buğdaylara bronzlara sarı röfleler çok yakışıyo.. BEYAZ TENLİLERE sarı ve siyah saç hiç mi hiç yakışmıyo çünkü siyah zaten tenlerine çok koyu kaçıyo, mesela bilirsiniz tüm avrupa ve ruslar falan da özenirler siyah saça ve boyatırlar ama esmer olmayınca bişeye benzemiyo.. ayrıca daha fazlası sarı saç hiç mi hiç yakışmıyo çünkü SSARIŞIN DEMEK BEYAZ TENLİ DEMEK DEĞİLDİR.. doğal sapsarı arkadaşlarımın yüzünde makyajsız da doğallıklarından kaynaklanan bi renk oluyo ama boyamalarda değil, yani ne kadar beyaz olursanız olun saçınız sarı boyaysa makyajsız olmuyo.. beyaz tenlilere açık kızıl süper oluyo ve o yeni çıkan renk caramel cappucino.. (bakınız avrupa yakası yaprak)

gamsee arkadaşım ben tamamen kendimi savunmadan söylüyorum bazı esmerlere sarı saç süper yakışıyo bu inkar edilemez üstelik sarı saçın esmerlere yakışacağını söyleyen çok ünlü bir kuaför hatta ismini vereyim bilen bilir İlker Yavrutürk

yok ben zaten sarı saçın tek bi kız tipine yakışacağını iddia edenlerden bahsediyorum, çünkü onlar da o tipin içine giriyo ya ondan savunuyolar o yüzden senle alakası yok yani..

bütün doğal sarışınlar (dünya genelinde) beyaz tenlidir ve gözleri renkli veya açık renklidir.bal,ela ....vs.
sarı saç esmerlerin doğasına aykırıdır.kara kaş kara göze ve koyu tene hiç hoş olmuyor sarı saç.esmerlerin yapabileceği maksimum bal rengidir.
onun dışında kişinin yüz hatları,yüz şeklide çok önemli yakışıp yakışmamak konusunda.
mesela ben çok beyaz tenliyim ve sarının her tonu çok güzel oluyor.avatarda resmimde görüldüğü gibi...
ayrıca sarışınlık ten rengiyle ilgili bir durumdur.yani esmer tene sahip biri saçını sarıya boyatınca sarışın olmaz,esmer ve sarı saçlı olur.

sarı sac kesinlikle makyaj ister. hep bakımlı dolasmayacaksan hic sarı sacı deneme.

bence buğday tenliye de yakışır sarı saç ama koyu tenliyse yakışmaz. benim tenim çok beyaz sarı saç bende soluk duruyormuş, ruh gibi oluyormuşum öyle diyorlar , ama ben çok seviyorum beğeniyorum.

bütün doğal sarışınlar (dünya genelinde) beyaz tenlidir ve gözleri renkli veya açık renklidir.bal,ela ....vs.
sarı saç esmerlerin doğasına aykırıdır.kara kaş kara göze ve koyu tene hiç hoş olmuyor sarı saç.esmerlerin yapabileceği maksimum bal rengidir.
onun dışında kişinin yüz hatları,yüz şeklide çok önemli yakışıp yakışmamak konusunda.
mesela ben çok beyaz tenliyim ve sarının her tonu çok güzel oluyor.avatarda resmimde görüldüğü gibi...
ayrıca sarışınlık ten rengiyle ilgili bir durumdur.yani esmer tene sahip biri saçını sarıya boyatınca sarışın olmaz,esmer ve sarı saçlı olur.

bence de çok haklısın ama arada bi fark var ki ben bunu da yazmıştım, doğal sarışınların yüzünde bi canlılık oluyo o yüzden onlarda sarı kötü durmuyo, doğası sarı zaten, ama beyaz tende iyi değil, çünkü sarışınlarda olan doğal canlılık bi beyaz tenlide olmuyo. bronzlarda olabiliyo o kadar...yani beyaz tenli kumral bi arkadaşımız gidip sarıya boyatınca gidiyo kendi rengi ölü gibi bişey geliyo yerine..bi esmere zaten yakışmıyo bence en iyisi bronz tenliler boyatsın..

X