abim evleniyor, ben ne giysem?

Ya da Böyle birşeyy ?

Eklentiler

• $579581_483166025077804_1353682344_n.jpg
    $579581_483166025077804_1353682344_n.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 97
Ben buna da bayılıyorummm

Eklentiler

• $92057-by-tarik-edizalt8.jpg
    $92057-by-tarik-edizalt8.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 127
evet niye böyle bir seçim yapmış ki, takılan para ve tacınız olmasa anlaşılmıyor kimin gelin oldugu...

dediğim gibi eşim alıyosan bunu al yok sa kalsın demiş . o da almış . eşime neden bunu aldırdın gelinden başkası beyaz giyer mi dedim . ne bilim ben söleseydi aldırmazdım dedi

$a6baf1eb73f6ba577640d7f0579749b31.jpg $bdbac093bff80156e0aa3ac666a1b7001.jpg $elbise410.jpg

Bence bu tarzlarda da olabilir. Sadece üstü görünenin altı uçuş uçuş mesela :)

eveet çok şık, peki sizce model beğenip diktirmek mantıklı mı yoksa direkt almak mı iyi olur?

Diktirme riskine hiç bir zaman girmem. Hazır almak daha mantıklı . Hatta ben tadilata bile karşıyım :KK14: Tam üstüme olacak öyle alıcam daraltma bile istemem :KK1:

$wwe,.jpg

yahu niden görünmüyor bu fotoo :) tekrar paylaştım bunun hakkında yorumu olan var mı

dediğim gibi eşim alıyosan bunu al yok sa kalsın demiş . o da almış . eşime neden bunu aldırdın gelinden başkası beyaz giyer mi dedim . ne bilim ben söleseydi aldırmazdım dedi

eşiniz size gelinlik bakarken bayagı gezmiş, o elbise de gelinliğe benzeyınce içgüdüsel olarak çağrışım yapıp o elbiseye yönelmiş herhalde:KK1:
her kadın bilir sonucta düğünde beyaz giyilmeyecegini, neyse geçmiş gitmiş artık ne diyelim:KK1:

şaka şaka . bi sayfada yaptım böyle bi espri kızın biri offff benim teyzemde hep böyle laf sokuyor dedi :KK70:DDD

eşiniz size gelinlik bakarken bayagı gezmiş, o elbise de gelinliğe benzeyınce içgüdüsel olarak çağrışım yapıp o elbiseye yönelmiş herhalde:KK1:
her kadın bilir sonucta düğünde beyaz giyilmeyecegini, neyse geçmiş gitmiş artık ne diyelim:KK1:

görümcem bana dediydi düğünden önce ben kesinlikla giymem beyaz gelin giyer tek beyazı demmişti ama eşim öyle yapmış işte o beyazı sever ondandır alışverişte de kavga ettik gelinlikle falan çok bakmadık yani ben bunu önceden beğenmiştim gittik aldık sadece . eşim o kadar ince düşünmez bütün erkekler gibi . gelin beyaz ggiyer başkası giymemeli demez yani. :p

X