Tüp Bebek Merkezleri irenbe tüp bebek mekrezinde tedavi görenler

CiciliBicili

kalbim 'ege' de kaldı:))
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
640
7
:lepi:slmlar irenbede tedavime basladim sayilir ama yinede kararsizim orda tedavi olan yada tedavisine devam edenler tecrübelerini paylasirsa çok sevinirim:))

irenbede tedavi olan yok galiba buda kötüye is:uhm::uhm:aretmi acaba
mrb cnm ben irenbenin çok iyi olduğunu duydum ama ssk ile anşmaları yok o yüzden orası ile anlşmalı bir dr ile bendeoraya gitmeyi düşnyrm...en önemli noktanın emriyaolog olduğunu duydum ve oranın emriyaloğuda çok iyiymiş ... Sen hangi dr a karar verdin...inşallah hayırlı haberlerini alırız.....

CNM ASLINDA BEN DAHA NE YAPMAM GERKETGIGINE BILE KARAR VEREMEDIM BU AY TUP BEBEK BASLIYACAKTIK AMA IZMIRDE ADNAN KEKLIK DIYE BI DOKTOR VARMIS COK III DIYORLAR BAKALIM GALIBA BIDE ONU DENEDIKTEN SONRA TUP BEBEGE GECECEM HAYIRLISI ARTIK:uhm:

CNM ASLINDA BEN DAHA NE YAPMAM GERKETGIGINE BILE KARAR VEREMEDIM BU AY TUP BEBEK BASLIYACAKTIK AMA IZMIRDE ADNAN KEKLIK DIYE BI DOKTOR VARMIS COK III DIYORLAR BAKALIM GALIBA BIDE ONU DENEDIKTEN SONRA TUP BEBEGE GECECEM HAYIRLISI ARTIK:uhm:
cnm ben tepecik hstnesinin tüp bebek blm şefi Ahmet seçkin önoğlu nun çok iyi olduğunu dydum ayrıca işlemlerin (tahlil,ilaç vs)sskda yapılıyormuş ve oda irenbe ile çalışıyor...benim görümcemin dr ydu.şimdi çok şeker bebişi var... Kuzenimde ona gidiyor,ilk dnmsi düşük oldu ama şimdi 4aylık hamile....Ayrıca görümcemin eltisinin ablasıda senelerce tdvi ve 8 tüp denemesinden sonra Ahmet beye gitti şimdi 4aylık hamile.. Banada onu çok öneriyorlar,kendimi hazır hissedince büyük ihtimalle ona gideceğim...Eğer düşnüyorsan aklında bulunsun...istersen dr un bilgilerini verebilim(tel,muayenehane vs..)Adnan bey nerde çalışıyor...Hakkımızda en hayırlısı olsun cnm....

Canım ben irenbe tüp bebek merkezinde tedavi gördüm şimdi çok şükür bir tane sıpam var :)) darısı isteyen herkese bnm dr um dilek aslandı

cnm ben tepecik hstnesinin tüp bebek blm şefi Ahmet seçkin önoğlu nun çok iyi olduğunu dydum ayrıca işlemlerin (tahlil,ilaç vs)sskda yapılıyormuş ve oda irenbe ile çalışıyor...benim görümcemin dr ydu.şimdi çok şeker bebişi var... Kuzenimde ona gidiyor,ilk dnmsi düşük oldu ama şimdi 4aylık hamile....Ayrıca görümcemin eltisinin ablasıda senelerce tdvi ve 8 tüp denemesinden sonra Ahmet beye gitti şimdi 4aylık hamile.. Banada onu çok öneriyorlar,kendimi hazır hissedince büyük ihtimalle ona gideceğim...Eğer düşnüyorsan aklında bulunsun...istersen dr un bilgilerini verebilim(tel,muayenehane vs..)Adnan bey nerde çalışıyor...Hakkımızda en hayırlısı olsun cnm....

canim bende adnan keklik için buna benzer seyler duydum özellikle çok ilgiliymis tedaviden sonra bile arayip sonucu soruyormus bende artik böle ilgili bir doktorla devam etmek isterim çünki gittim heryerde parayi aldiktan sonra isleri bitti ilgileride tabi bakalim çarsambaya randevu aldim hayirlisiyla sen tedavi görüyormusun su anda?

irenbe izmirde birnumara bnce. ben dilek aslana gıttım 4doktorun göremedıgı yarayı gördu ve dondurdu ama ssk ile anlaşamsı oladıgından maslesef uzulerk bırakmk zorunda kaldık orayı gucunuz yeterse dılek hanımı bırakmayın derım nurettın beyde çok yeteneklymış ama o dergıyle faln ugraştıgından pek vaktıolmuyormuş.bewn irenbeden şıkayetcıolanı duymadım canım.smear testı yaptırmıştım yazın.ben unuttum gıttı onu bıgun baktım irenbeden hemsıreardı tahlılınz çıktı almaya gelemyınc ebız arayalım deid çok memnun kaldım yanı

evet çok ilgili alakalı bir merkezdir hemşireleriyle dr larıyla tum çalışanları mükemmel ücreti evet fazla ama deger

allah bagislasin canim dilek aslanin methini bende çok duydum en son ihtimal ona gidecem heralde bende

canımbence eger maddi durumun iyiyse hiç düşünmeden gitmelisin dilek hanıma irembeye yani ben 8 yıl beklemeden sonra hamileyim şu anda allah herkese nasip etsin bi çok doktora gittim bi çoguyla görüştüm ama dilak arslan hanımın üstüne tanımıyorum ayın 31 inde konbtrolüm var dilek hanımda çok mutluyum allah sanada bu mutlulugu yakın zmaanda tattırır inşallah ilk denemem smyrnadaydı başarısız oldu. aldıgım kötü haberden üç gün sonra dilek hanıma gittim ön görüşme için ama öyle bi güven verdiki inan anlatılmaz . bi görüş bence illede hemen başlaman gerekmiyor ama araştır ve ön görüşmelerini yap ön görüşme ücretli deil

canımbence eger maddi durumun iyiyse hiç düşünmeden gitmelisin dilek hanıma irembeye yani ben 8 yıl beklemeden sonra hamileyim şu anda allah herkese nasip etsin bi çok doktora gittim bi çoguyla görüştüm ama dilak arslan hanımın üstüne tanımıyorum ayın 31 inde konbtrolüm var dilek hanımda çok mutluyum allah sanada bu mutlulugu yakın zmaanda tattırır inşallah ilk denemem smyrnadaydı başarısız oldu. aldıgım kötü haberden üç gün sonra dilek hanıma gittim ön görüşme için ama öyle bi güven verdiki inan anlatılmaz . bi görüş bence illede hemen başlaman gerekmiyor ama araştır ve ön görüşmelerini yap ön görüşme ücretli deil

canim senin adina çok sevindim alllah hayirlisiyla kucagina almayida nasip etsin ben smyrnada baslamistim aslinda ilaç raporunuda ç1kardim ama bi kaç sey gördükten sonra vazgeçtim bu ay adnan keklik i deneyip eger olmassa irenbede devam edecem simdi çikardigim ilaç raporu kaç aylik yani irenbedede bu ilaç raporu geçerli olurmu yoksa geçersizmi ilaçlari almadigim için bide irenbede toplam nekadara mal oldu ilaçlar dahil a.s.

merhaba arkadaşlar bende irenbeye başlamak istiyorum.devlet memuruyum acaba toplam ne kadara mal oluyor bilgi verirseniz sevinirim.

arkadaşlar ben de irenbenin ücretlerini merak ediyorum.bir de ilkinden sonraki her muayenede ücret ödeniyor mu?kusura bakmayın bu konuda hiç tecrübem yok...dilek aslanı çok duyuyorum.muayene ücretini bilen varsa lütfen yardımcı olsun

arkadaşlar irenbe tüpbebek merkezi gerçekten tek kelime ile harika biz eşimle ege ünv tüpbebek merkezinden canımızı zor kurtardık bize ellerinden gelen zorlukları yaşattılar orada insanın stresten çocuğu olmaz biz bu stres içinde irenbe ile tanışdık dilek hanım bizi çok güzel karşıladı ve ilgilendi eve ssk orada geçmiyor ama anlaşmalı kurumların alacağı kadar para alıyorlar biz önümüzdeki ay başlıyoruz tedaviye ve eminizki bizim çocuğumuz olacak 10 yılda 800 çocuk başarısı sağlamışlar ve buna inanınki oradakiler başarının peşindeler paranın değil çünkü ben dilek hanımla konuşurken dilek hanımın dediği bir kelime bizi orada tedavi olmaya inandırdı allah hepinizin kuçağına nur topu gibi evlat versin sizde bizim için dua edin

Arkadaşlar ben de Dilek Hanımın hastasıyım, kendim de doktorum ve Dilek Hanımın işini gerçekten çok iyi yaptığını bizzat gördüm. Çok sevecen, hastasına psikolojik olarak ta destek olan birisi. İki kez aşılamam yapıldı maalesef tutmadı önümüzdeki günlerde tüp bebek için tedaviye başlayacağız. Sonuç ister pozitif ister negatif olsun Dilek Hanıma güveniyorum.

her gittiğinde ücret vermiyorsun tahliller dışında aylık tek ücret ödüyorsun ayrıca orda testleri yaptırmak zor gelirse anlaşmalı yerlerde yaptırısınız illa orası zorunlu degil ama bazı testler kesinlikle orda oluyor sperm mesela

X