Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
teşekkür ederim güsel yorumlarınız için arkadaşlar. ben izmir bostanlı daki mağazasından aldım. üçüne 200 tl ödedim.
sevgiler

slm arkadaşlar.. ben de relaxmode dan iki pijama bir sabahlık aldım. pijama isimli fotodaki en soldaki modeli hastanede giyicem. pijama2 isimli fotodaki en sağdaki modelin kırık beyazını aldım mevlütte giyicem. sabahlık isimli fotodaki ortadaki kapşonlu sabahlığı aldım bi de.. sevgiler..:CüvCüv:

Aynı modelleri beğenmişiz.. kaydirigubbakcemile2
Ben de bunları sordum ama burdaki mağazasında bütün modeller yoktu..
Güle güle kullan hepsini.

bende relax mode den aldim, bir gecelik,iki pijama ve bir sabahlik:)
Fiyatlari biraz pahali ama cok kaliteliler ..

Bunlar da benimkiler.

Eklentiler

• $1_gecelik-sabahlık takımım.jpg
    $1_gecelik-sabahlık takımım.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 208
  • $2_gecelik-sabahlık.jpg
    $2_gecelik-sabahlık.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 200
  • $3_gecelik.jpg
    $3_gecelik.jpg
    113,1 KB · Görüntüleme: 198
  • $4_gecelik1.jpg
    $4_gecelik1.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 164
  • $5_pijama1.jpg
    $5_pijama1.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 181
e-hamile den aldım canım. ınternet üzerinden. Kumaşı gerçekten kaliteli. Tavsiye ederim. Yalnız alt kısım hamile pantolonu gibi ayarlamalı. Ama rahat bişey.

Ümraniyeden Marilyn diye bir mağazadan aldım. İç çamaşırı gecelik pijama satan bir mağaza bu. Ürünleri çok kalşiteli ve şu anda %70 e varan indirimle satılıyor.
Ben 2 tane pijama takımı aldım. Biri lohusa pijaması yani hamile pantolonu gibi beli ayarlanıyor ve üstündede emzirme için gizli delikleri var göğüs bölümünde.
Bir tane tek gecelik, birtanede gecelik sabahlık takım aldım.
Kaliteleri çok iyi ama.Fiyatlarda süperrrr

sizin yazınızı görüp düşünmüştüm bu marilyn nerde diye bugün ümraniyeye gittim ve buldum.ürünleri gerçekten çok güzel ve şuanda indirimli 25 35 liraya süper pijama takımları alabilirsiniz.lohusa gecelik ve pijama takımlarıda var(emzirmek için). buda sitesi başka mağazalar için bir bakın derim.
marilyn.com.tr

ben süslü püslü boncuklu şeyler bakarken birden bire bunları gördüm vuruldum iki takım aldım biri gecelik sabahlık biri pijama sabahlık takımı çok şirin geldiler hemen aldım düşünmeden çok da güzel durdu üstümde 36989[/ATTACH]
geceliğimde bu gecelik+sabahlık fakat internette geceliğin sabahlığını bulamadım düz mavi ayak bileğime kadar oda
$1624.jpg

Eklentiler

• $3(1).jpg
    $3(1).jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 14
  • $4.jpg
    $4.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleme:
Hastane için aldıklarım bunlar.İnce bir gecelik daha almayı düşünüyorum.zemuszemus

img0293f.jpg

img0294b.jpg

img0479i.jpg

img0481qc.jpg

img0569ng.jpg

img0562rx.jpg

img0292r.jpg

Son düzenleme:
serayahsen bende pijama dünyasından bir kaç beğendiğim oldu ama site güvenilirmi bide bedenleri nasıl karar verebildin yazarsan sevinirm...

nupee byıldım inanılmaz bunlar tam bnm istedğim gibiler yaa nereden aldığını,fiyatlarını yazarmısın :eek:

serayahsen bende pijama dünyasından bir kaç beğendiğim oldu ama site güvenilirmi bide bedenleri nasıl karar verebildin yazarsan sevinirm...

ben bursada bi mağazada bunları pijama dünyasında beğenmiştim görünce hemen aldım bedeni benim xl kilona göre tahmin edebilirsin 8 haftam var ve 70 kilo oldum büyük aldım o yüzden sitenin güvenilirliğini bilemem ben isteseydim kapıda ödeme yapacaktım genelde öyle yaparım

NUPE gerçekten çok güzelmiş pijamaların güle güle kullan ama aldığın yerleri ve fiyatlarını yazarsan çok sevinirim.bugün biraz baktım ama hep agır kılasik seyler var söylersen aldığın yere bakarın bi de.

nupe bıraktın bzi pijama talipleri çoğalıyor hadi gel biran önce ben doğumdan sonra da gymek istiorum o yüsdn bunlar cok uygun ağır seylerde yasıma uygun deil tbiki hoş seler olsun istiyorum elbbette seninkilerde aynen öle hadi bekliorum valla

nupee byıldım inanılmaz bunlar tam bnm istedğim gibiler yaa nereden aldığını,fiyatlarını yazarmısın :eek:

NUPE gerçekten çok güzelmiş pijamaların güle güle kullan ama aldığın yerleri ve fiyatlarını yazarsan çok sevinirim.bugün biraz baktım ama hep agır kılasik seyler var söylersen aldığın yere bakarın bi de.

nupe bıraktın bzi pijama talipleri çoğalıyor hadi gel biran önce ben doğumdan sonra da gymek istiorum o yüsdn bunlar cok uygun ağır seylerde yasıma uygun deil tbiki hoş seler olsun istiyorum elbbette seninkilerde aynen öle hadi bekliorum valla

teşekkür ederim beğendiniz için yerimseniben
ilk fotodaki pijama ve pembe gecelik teyzemin hediyesi onların fiyatları hakkında bilgim yok.bilmiyorumkismile
lila pijama takımını (iki ayrı parçayı takım yaptım her biri 19,50 tl) ve düğmeli pembe takımı (34,90 tl) la senza dan aldım,sabahlık dagi den (49,00 tl) ,pembe patik lcw (12,00tl) ,diğer pofidik kuş tüyü patikte marks&spencer dan almıştım, 2.ayımda aldım fiyatını hatırlamıyorum.opuyorumnanaktan

X