Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar aynı sorun bende de var lisede atletizm sporcusuydum sürekli koşmaktan kaslar olmuş felaket gibi bacaklarım bilekten itibaren kalın hiç kısa etek giyemedim hep özenmişimdir bir gün zayıflarsam kısa etek giyicem dar paça pantolon giyicem diyordum ki burdaki yazıları okudum inanın çook mutlu oldum bu soruna çözüm bulamıcamı düşünüyordum.Ablam da bizim gibi çok fazla bacak kalınlığına sahipti evlendi biraz sorunlu bi evliliği oldu çalışmak zorunda kaldı inanın 1 sene içinde 38 bedenlere düştü bacaklar kalmadı kalça hiç yok denilcek gibiydi tabii onun hep sıkıntı stresden dolayı böyle oldu ama en azından zayıfladığını gördük neden bizimde zayıflamasın kii denicem hemen bi stretch bandından alıyorummm sağolun kızlar diyetteyım zaten günlük yürüyüşümü de yapıyorum bunu da yaparsam süper olcakk :lepi:

verdiğiniz bilgilerden dolayı çook teşekkür ederim kızlarr demin ebru şallının plates videosunu izledim muhteşemdi o bandı nerden alabilirim yardım edermisiniz gündüzleri vaktim yok onu yapmaya ancak akşamları yapıcam artık

Sipariş verdim internetten bakalım kaç günde gelicek bir an önce gelsinde ben de başlıyım hemen sabahları yürüyüş yapıyorum gündüz dükkanımda olduğum için vaktim yok akşamları güzel bi spor olacak ohh bacaklarımın inceleceğini bilmek bile süperrr bi duyguu

ben de int sipariş verdim ertesi günü geldi....2 hafta oluyodur pilatese başlayalı...çok düzenli yapamasam da hergün mutlaka yapıyorum..bacaklarım gittikçe sıkılaşıyo ve inceliyo...nasıl mutluyum ya..:) ve daha da güzelleşti....iyi ki şu pilates varmış..

ben de int sipariş verdim ertesi günü geldi....2 hafta oluyodur pilatese başlayalı...çok düzenli yapamasam da hergün mutlaka yapıyorum..bacaklarım gittikçe sıkılaşıyo ve inceliyo...nasıl mutluyum ya..:) ve daha da güzelleşti....iyi ki şu pilates varmış..

evet kızlar pilates gerçekten çok faydalıymış imkanınız varsa bi spor salonuna gidin yoksa cdleriyle evde de yapabilirsinz çok işe yarıyomuş sevgilerra.s.

gün geçtikçe incelir mi ya..vallaha inceliyo..:lepi: otururken yayılmıyo eskisi kadaralkisalkisalkis durup durup açıp bakıyorumsırnaşık şey manyak oldum hayran kaldım ya bacaklarıma:jeyyar:

başlayıp bırakmıştım devam edemedim tembellikten. bu akşam başlıyorum tekrar bi daha bırakmıycam sonuç alana kadarrrrr

cecily,videolarda sadece tarih yazıyor,bu bacaklarla ilgili olanı sana zahmet tekrar yazarmısın canım,ben numara göremedim de:),şimdiden teşekkürler.

cecily,videolarda sadece tarih yazıyor,bu bacaklarla ilgili olanı sana zahmet tekrar yazarmısın canım,ben numara göremedim de:),şimdiden teşekkürler.

Merhaba.TV8 sayfasında 21. sayfanın sonrasındaki videolarda tarih yazıyor 21'den önceki sayfalarda numara yazıyor videoların; daha önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi 141 ve 132 no'lu video ve 21 nisan 2010 tarihli videolarda bacak hareketlerini rahatlıkla bulabilirsin.Kolay gelsin...

Merhaba.TV8 sayfasında 21. sayfanın sonrasındaki videolarda tarih yazıyor 21'den önceki sayfalarda numara yazıyor videoların; daha önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi 141 ve 132 no'lu video ve 21 nisan 2010 tarihli videolarda bacak hareketlerini rahatlıkla bulabilirsin.Kolay gelsin...

Çok teşekkür ederim canım,zahmet oluyo gerçekten ama ben numaralı olanları bulamadım,yani yok.Ayrıca 21 den önce deil sonra numaralı videolar var ve 141 ve 132 de orada yok defalarca baktım.21 nisan tarihli videoyu buldum ondan problem yok,ayrıca bi sorum daha olucak,bu hareketleri yaparken tek isteğim bacak (baldır)çapında bi incelme,yani kas yapmak istemiyorum:).

Çok teşekkür ederim canım,zahmet oluyo gerçekten ama ben numaralı olanları bulamadım,yani yok.Ayrıca 21 den önce deil sonra numaralı videolar var ve 141 ve 132 de orada yok defalarca baktım.21 nisan tarihli videoyu buldum ondan problem yok,ayrıca bi sorum daha olucak,bu hareketleri yaparken tek isteğim bacak (baldır)çapında bi incelme,yani kas yapmak istemiyorum:).

Yanlış anlaşılma olmuş galiba benim 21'den önceki dediğim sayfalar rakamsal açıdan 21'den küçük olanlardı yani 1-21 sayfaları arasında tarih yazar videoların; 21 sonrası dediğimde rakamsal oarak yine 21,22,23... şeklinde.Bu arada şimdi baktım tv8 sitesine sayfa 30'a kadar olan videolar var; ancak daha önceki videoları silmişler maalesef bu nedenle bulamaman gayet normal; umarım en kısa sürede diğer videoları da temin ederler çünkü daha geçen gün hepsi oradaydı.Ayrıca bu hareketler bacaklarının incelmesini ve sıkılşmasını sağlar; ancak her vücut tipi farklıdır biliyorsun o nedenle vücudun kaslı bir yapıya sahipse kas yapabilir ancak bunu zaten hareketleri yaparken anlarsın.Kas dediğimde rahatsız edici manada değil de bacağının şekillenmesi aşamasında genetik bacak yapından bahsediyorum.Zaten bilinenin aksine kas o kadar çabuk oluşan bir şey değildir önce yağlı doku yok olur sıkılaşma gerçekleşir daha sonra sporcu kası denilen yapılanma meydana gelmeye başlar dolayısıyla endişelenecek bir şey yok.İyi akşamlar...

Teşekkürler ben gayet iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor çalışmalar son durum dedir?

iyiyim ben de sağoalsın...çalışmalar gayet verimlikaydirigubbakcemile3

epey sıkılaştılar...ama bütün hareketleri yapamıyorum...lastikle yapılanları yapabiliyorum bi de köpek pozisyonundakileri...ama yine de mü:1shok:thiş etkililer yahu...

slm arkadaşlar ,,, walla bende yıllardır kalın bacaklardan şikayetçiyim, üstleri o kadar değil fakat altlar çok kalın, aynı zamanda bileklerim de çok kalın, bende şimdi bant siparişi vericem, teşekkürler cecily..
walla süpersin,, biraz içim ferahladı, hemen uygulıcam...birde çok şişme oluyor bende, özellikle bahar aylarında, bir sürü tahliller yaptırdım ama sonuç fos.. bir tanı konulamadı bir türlü.. bu konuyu paylaşıma açmanıza bayıldım kızlar, öptüm sizi : ))))

Teşekkürler ben gayet iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor çalışmalar son durum dedir?

canım..bende nihayet ün basladım kaydirigubbakcemile2 hatta az önce bitirdim calısmayı.....yalnız ben bişi sormak istiyorum..gün içerisinde pek fırsatım olmuyor..suan da hareketleri ezbere bilemedigim için pc yi acıp birebir yapmaya calısmak düşüyor tabikide bana..ancak ben tek bir video yu yani 20.25dk lık falan yapıyorum bir gecede buda işe yarar dimi :eek: artı hareketleri dogru yapıp yapamadıgımdan emin olamıyorum zamanla oda olur dimiboshayallersmile tatlımm beni motivee edinnn:sinifsinif: artıı son bişey daha günlük nekadar süreli yapmalıyım ortalama sen nekadar la baslamıstın mesela......cvp cvp cvp ohaoldumsmileopuyorumnanaktan kocaman öpüldünüzz canlarrrrrr kaydirigubbakcemile3

canım..bende nihayet ün basladım kaydirigubbakcemile2 hatta az önce bitirdim calısmayı.....yalnız ben bişi sormak istiyorum..gün içerisinde pek fırsatım olmuyor..suan da hareketleri ezbere bilemedigim için pc yi acıp birebir yapmaya calısmak düşüyor tabikide bana..ancak ben tek bir video yu yani 20.25dk lık falan yapıyorum bir gecede buda işe yarar dimi :eek: artı hareketleri dogru yapıp yapamadıgımdan emin olamıyorum zamanla oda olur dimiboshayallersmile tatlımm beni motivee edinnn:sinifsinif: artıı son bişey daha günlük nekadar süreli yapmalıyım ortalama sen nekadar la baslamıstın mesela......cvp cvp cvp ohaoldumsmileopuyorumnanaktan kocaman öpüldünüzz canlarrrrrr kaydirigubbakcemile3

Endişelenmeye hiç gerek yok yaşadığın süreç gayet normal.Öncelikle belirtmek istediğim, hareketler zamanla(yapa yapa) yerine oturacaktır.Başlangıçta nefesleri kaçırabilirsin ya da kaslarını kontrol edemediğin için hareketleri tam yapamayabilirsin bunlar için sakın moralini bozma çünkü vücudun zamanla açılacak ve hareketlere uyum sağlayacaktır.Ayrıca yaptığın hareketlerin miktarından çok dikkatli ve doğru yapmaya çalışmak önemli o nedenle 10 dakikalık bir çalışma bile etkisini gösterir yani hareketlerin işe yaramaması gibi bir durum söz konusu değil.Bana gelince daha önce bahsettiğim gibi ben 6. 7. sınıftan beri çeşitli sporları yapıyorum benim fitness ya da aerobik çalışmam ortalama 1 saati bulurdu; pilateste ise yine bu kadarla başladım diyebilirim, yoğun olduğım günlerde ise genelde akşam 30 dakika belirlediğim hareketleri yaptım.Ben başlangıçta (hareketleri öğrenme aşamasında) hareketlerin nasıl yapılacağını ve nerede nefes alıp verileceğini ayrıntılı olarak bir kağıda yazmıştım pilates yaparken hep bu kağıdı yanımda taşıyordum.Genelde ben de hep bacak ve basen hareketlerini ağırlıklı çalıştım şimdi ise yüklediğim karışık videoları usb'ye aktarım lcd'ye takıyorum tv karşısında 40 dakikalık videonun hepsini yapıyorum; ama dediğim gibi başlangıçta önce sorunlu bölgelere yönelik hareketleri seçip ağırlıklı olarak onları yapmak daha mantıklı.İşte benim aşama aşama pilates maceram da bu şekilde umarım yardımcı olmuştur.Bu arada herkesin güzel sonuçlar almasına gerçekten çok sevindim.Tam gaz devam kızlar.Herkese tekrar tekrar kolay gelsin.

Endişelenmeye hiç gerek yok yaşadığın süreç gayet normal.Öncelikle belirtmek istediğim, hareketler zamanla(yapa yapa) yerine oturacaktır.Başlangıçta nefesleri kaçırabilirsin ya da kaslarını kontrol edemediğin için hareketleri tam yapamayabilirsin bunlar için sakın moralini bozma çünkü vücudun zamanla açılacak ve hareketlere uyum sağlayacaktır.Ayrıca yaptığın hareketlerin miktarından çok dikkatli ve doğru yapmaya çalışmak önemli o nedenle 10 dakikalık bir çalışma bile etkisini gösterir yani hareketlerin işe yaramaması gibi bir durum söz konusu değil.Bana gelince daha önce bahsettiğim gibi ben 6. 7. sınıftan beri çeşitli sporları yapıyorum benim fitness ya da aerobik çalışmam ortalama 1 saati bulurdu; pilateste ise yine bu kadarla başladım diyebilirim, yoğun olduğım günlerde ise genelde akşam 30 dakika belirlediğim hareketleri yaptım.Ben başlangıçta (hareketleri öğrenme aşamasında) hareketlerin nasıl yapılacağını ve nerede nefes alıp verileceğini ayrıntılı olarak bir kağıda yazmıştım pilates yaparken hep bu kağıdı yanımda taşıyordum.Genelde ben de hep bacak ve basen hareketlerini ağırlıklı çalıştım şimdi ise yüklediğim karışık videoları usb'ye aktarım lcd'ye takıyorum tv karşısında 40 dakikalık videonun hepsini yapıyorum; ama dediğim gibi başlangıçta önce sorunlu bölgelere yönelik hareketleri seçip ağırlıklı olarak onları yapmak daha mantıklı.İşte benim aşama aşama pilates maceram da bu şekilde umarım yardımcı olmuştur.Bu arada herkesin güzel sonuçlar almasına gerçekten çok sevindim.Tam gaz devam kızlar.Herkese tekrar tekrar kolay gelsin.

peki cecily kaç cm kadar inceldi bacakların

peki cecily kaç cm kadar inceldi bacakların

Cm açısından hiç ölçmedim o nedenle şimdi ne söylesem doğru olmayacak yalnız bacaklarımda gözle görülür bir incelme ve sıkılaşma olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Öncelikle bacakların iç bölgesindeki yağlı ve yumuşak doku giderek yok olmaya başladı ve sıkılaştı, daha sonra da oturulduğu zaman yayılan ve hoş görünmeyen bölüm ya da görüntü ortadan kayboldu.

X