Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

Merhaba.
Ben de bir haftadır soğan kürü yapıyorum belim de ağrı var ama kanamam olmadı. İbrahim Saraçoğlunun sitesinde beyaz soğan yazıyordu ben kırmızı soğanı yapıyorum acaba bunun bi etkisi olur mu?
PKO var bende de 17 yaşındayım. İlaç kullandım bir de soğan kürünü deneyim dedim ama henüz bir sonuç alaamdım.
Umutsuzluğa kapılmak istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

soğan kürümün 5. günündeyim.hiçbi değişikli yok şimdilik.6 ve 3 cmlik kist warmış.sarı soğan kullanıyorum,saraçoğluda öyle diyo zaten,kırmızı ve mor olmayacak

kızlaaarrr soğan kürünü 1. ay 15 gün, 2.ay 10 gün kullandım.bugün de 3.ayın 10 günlük kısmına başladım ama hala adet olamadım sizce bırakmalıyım artık?? işe yaramadı ben dee.......

kızlaaarrr soğan kürünü 1. ay 15 gün, 2.ay 10 gün kullandım.bugün de 3.ayın 10 günlük kısmına başladım ama hala adet olamadım sizce bırakmalıyım artık?? işe yaramadı ben dee.......

düzenlide uygulamışsın aslında,istersen bu ayda yap bu arada doktora da git bence.peki hibir yan etki olmadı mı sende?benim bugün soğan kürümün 14.günüm kist var bende 6 ve 3 cm.tabi bebekte istiyorum.ama bende soğan kürü içbir fark olmadı,hiçbir yan etkide.

düzenlide uygulamışsın aslında,istersen bu ayda yap bu arada doktora da git bence.peki hibir yan etki olmadı mı sende?benim bugün soğan kürümün 14.günüm kist var bende 6 ve 3 cm.tabi bebekte istiyorum.ama bende soğan kürü içbir fark olmadı,hiçbir yan etkide.

cnm bana doktor zaten erken menopoz teşhisi koydu o yüzden kullanıyorum.ama ilk ay kullandığımda akıntı oldu biraz bi de sivilcelerim arttı. o da zaten vücuttaki iltihabı dışarı attığı için oluyomuş ve normalmiş. ama sen bence uygulamaya devaamm et..hamile kalmak için de incir kürünü de çok uyguluyolar..onu araştır istersen..Allah en yakın zamanda kucağını doldursun..bol şifayla..

mrh arkadaşlar,
bende soğan kürünü uyguluyorum reglim bittikten 4 gün sonra başladım şuan 14.gündeyim yarından sonra bi haftalık ara wericem bu süreçte bende hiç kanama olmadı bi yan etkiside yok bende folikül kisti wardı en son hamile kalamıyorum bu yüzden içiyorum neden kanama olmadı bilmiyorum :KK50:

merhaba arkadaşlar ben geçen hafta p.tesi doktora gittim gebelik şüphesile kist varmmış 3,5 cm (desolett) verdi bende bu soğan kürünü duydum gebede kalmak istiyorum adetim başladında bbu ilaca başlıcam soğan kürünede başlasam acaba nasıl olur aranızda bu ilacı kullanan yada soğan kürünün bi etkisi varmı bana yardımcı olurmusunuz ltfen

merhaba arkadaşlar ben geçen hafta p.tesi doktora gittim gebelik şüphesile kist varmmış 3,5 cm (desolett) verdi bende bu soğan kürünü duydum gebede kalmak istiyorum adetim başladında bbu ilaca başlıcam soğan kürünede başlasam acaba nasıl olur aranızda bu ilacı kullanan yada soğan kürünün bi etkisi varmı bana yardımcı olurmusunuz ltfen

cnm geçmiş olsun sanada..soğan kürünün mide ağrısı yaşayanlar dışında hiç kimseye kötü bir yan etkisi yok..ilaçlarınla da rahatlıkla kullanabilirsin..saraçoğlunun bire bir söylediği sözler bunlar...gebe de kalmak istiyosan soğan küründen sonra da incir kürünü yapıyolar bi de onu araştır istersen..Allah bol şifa versin...tekrar geçmiş olsun..

cnm geçmiş olsun sanada..soğan kürünün mide ağrısı yaşayanlar dışında hiç kimseye kötü bir yan etkisi yok..ilaçlarınla da rahatlıkla kullanabilirsin..saraçoğlunun bire bir söylediği sözler bunlar...gebe de kalmak istiyosan soğan küründen sonra da incir kürünü yapıyolar bi de onu araştır istersen..Allah bol şifa versin...tekrar geçmiş olsun..

tşklr ederim cvb için de geçmiş olsun dileğiniz içinde çok yardımcı oldunuz evet incir kürünüde duydum :KK71:

mrh arkadaşlar,
bende soğan kürünü uyguluyorum reglim bittikten 4 gün sonra başladım şuan 14.gündeyim yarından sonra bi haftalık ara wericem bu süreçte bende hiç kanama olmadı bi yan etkiside yok bende folikül kisti wardı en son hamile kalamıyorum bu yüzden içiyorum neden kanama olmadı bilmiyorum :KK50:

cnm bende de 3 cm solda 6 cm sağda çikolata kisti vardı,soğan yaptım 15 gün bu dönemde bende de hiçbir yan etki olmadı,hatta bana faydası olmuyormu acaba diye çok düşündüm ama asla bırakmadım.doktora gittim daha sonra,3 cmlik kist gitmi 6cmlik kistte 5 cm olmuş.bende hamile kalmak istiyorum.yarın ikinci kürüme başlıyorum 10 gün yapıcam inşallah.bu arada eşimdede keçiboynuzuna başlıcam.kistim iyice gidince de incir kürü yapıcam.sanada tavsiye ederim

sogan kurune bugun basladım ama pazar gunune kadar idarar enfeksiyonu icin kullandıgım hap var acaba sakıncası olurmu sogan kuru yaparken

bende soğan kürüne regyli bitiminde başladım aslında regyli bittikten 7 gün sonra başlanması gerekiyordu, bugün 11.günüm, akıntım ve bel ağrım oluyor.
kürü takiben incir kürü sonrasında havuç, inş sonrasındada hamile kalırız bakalım.

aßLacım ßende daha adet oLmadım ßu soqan kürü adet yaptırıomuş dediLer ama nasıL yapıcam ßiraz anLatırmısınız yani cezweye koyup suyu kaynatıcakmıyım ßide sadece kaßuqunumu kaynatıcam içine tuz fLn vs ßişeLer atıcakmıyım ? ßiraz anLataßiLirmisiniz..Sanırım ßendede çikoLata kisti war ama ßiraz anLatırsanız çok sewinirim

ya ben de polikistikoverem ve d.kontrol hapı kullanıyorum. adet oluyorum da 2-3 gün falan sürüyo. nu soğan kürü işe yarıyo sanırım bende yapıcam:KK23:

benimde polikistik overim var adetimin 12. gunu basladim 8. ci gunde kanamam basladi , acayip bel agrim var, bence ise yaradi, bakalim daha iki gundur kanamam devam ediyor, 15 gunu tamamliyim doktora tektar gidicem bakalim ise yaramismi yaradiysa burdan paylisicam,herkeze allah sifalar versin

KOLAY HAMİLE KALABİLMEK İÇİN SOĞAN KÜRÜ, YUMURTA ÇATLAMASINI SAĞ14/11/200814.11.2008 tarihinde seda sayanın sabahların sultanı adlı progama konuk olan ibrahim saraçoğlu bu haftada yine her hafta olduğu gibi sağlığa faydalı kür tarifleri verdi.bu tarifler şunlardır:İbrahim saraçoğlu daha öncede defalarca soğan küründen ve faydalarından bahsetti. bugünde bu konuya tekrar değindi ve şunları söyledi.*yumurtanın .çatlamasını kolaylaştırır ve hamile kalmanızı sağalar..*bildiğimiz, anadolu topraklarında yetişen dış kabukları kahverengi, içi beyaz kuru soğan adeta hanımların rahim sağlığına yönelik yaratılmış bir bitkidir.* erken menopoz durumlarına karşı çok faydalıdır.*polikistik over ve çikolata kistine karşı iyi bir tedavi edicidir.*küçük çaptaki miyomların iyileşmesişnde faydalıdır.*adet düzensizlilerine karşı çok faydalıdır.KÜRÜN UYGULANIŞI:-1,5-2 bardak klorsuz suyu kaynatın ve. dış kabuklarını soyduktan sonra soğanı 4-5 parçaya ayırıp ,kaynamakta olan suyun içine atın.-5 dakaika ağzı kapalı olarak .kaynatın.ılındıktan sonra için.-gündüz içtikten sonra aynı kürü taze olarak hazırlayıp akşamda için. -bu kürü 15 gün boyunca günde 2 kere her defasında taze olarak hazırlayıp için. -ardından bu kürü uyguladıktan sonraki adet gününüzün başlamasından 10 gün önce aynı kürü tekrar 5 gün boyunca yine uygulayın.-bu kür sırasında beyaz ve sarı akıntılar arta. bu sizin içinizin temizlendiği anlamındadır. endişelenmeyin.-EĞER BU KÜRÜ HAMİL KALABİLMEK İÇİN.. VE YUMURTANIN ÇATLAMASI UYGULUYORSANIZ :*Bu kürü hamile kalmak için uyguluyorsanız bu kürün ardıdan ayrıca birde incir kürü uygulamanız gerekmektedir. bunun için 8-9 adet inciri yıkadıktan sonra yarım litre kadar klorsuz suyu kaynatın ve içine atın. 5-6 dakika kaynattıktan sonra içine bir adet sert ve gevrek havucu dilimleyerek atıp 3-4 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ılık olarak için.

bende soğan kürüne başlamıştım ama sanırım 23 gün erken başladım pco var bebiş isiyoruz 1 yıldır olmuyor klomenler menogon iğne fayda etmedi. doktoerum bu ay yurt dışında diye bende soğan suyu kürü yapmaya başladım adet 9 ağustostu 12 ağaustosta başladım adetim bitmişti diye kürü yaptığımının 3. günü kanama başladı tekrardan hemde adtelem olduğumdan daha fazla hatta kanla birlikte sanki zar gibi parçalarda çıkıyor benden korktum bende kürü bu gün içmedim sizce içeyim mi içmeyeyeim mi bilen var mı korktum ama valla..

acaba soğan kürü müsinöz kistine etkilimi bilgisi olan varmı ? birde bende başlayalı 6 gün oldu ve acayip kasıklarımda ağrı varr ve kistimin olduğu rtarafta daha fazlaa acaba işe yarıyomu ?:44:

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.
Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

X