Bulgur ile kolay kilo ver!

ya bırsey soracagım arkadaslar hergun sadece bulgur mu yenecek yanı pılavı kısırı salatsı falan mı bilgilendırın benı......

Herhalde haslanmis bulguru bol yesillikle yogurtla v.s karistirilarak yeniliyordur.Yoksa pilav yagli oluyor.Kisirda yapilabilir cok az miktarda yag konarak yenilir.:eek:

Bu arada bende basladim bulgur diyetine.Fakat benim menüm biraz daha farkli.
Sabah iki dilim kepek ekmegi üzerine agsiz labne 4 zetin bir fincan cay.
Öglen bulgur salatasi(bir nevi kisir)
Aksam yogurtlu haslanmis bulgur.
Aralarda cok acikirsam meyva yiycem.
Zaten kollestrolüm ve gastiritim oldugu icin fazla yemek secenegimde yok.50 günde 5 kilo veremezsem ayip bana artik uzatmalari oynuyorum cünkü.Türkiyeye geliyorum.Citir olmam lazim:icecream:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bulgur hakkında bütün yazdıklarınızı okudum ve ben kısırı çok severim.zaten vermem gereken 4-5 kilom kaldı.kısır yiyebiliriz değil mi az yağlı...ben çok severim.yarın yapayım bari zaten sabah corn flakes tarzı besleniyorum öğlen ve akşam da kısır yerim.şu anda 62,5 kiloyum arkadaşlar.bakalım deneyip görücez...

merhaba arkadaşlar bulgur hakkında bütün yazdıklarınızı okudum ve ben kısırı çok severim.zaten vermem gereken 4-5 kilom kaldı.kısır yiyebiliriz değil mi az yağlı...ben çok severim.yarın yapayım bari zaten sabah corn flakes tarzı besleniyorum öğlen ve akşam da kısır yerim.şu anda 62,5 kiloyum arkadaşlar.bakalım deneyip görücez...

cnm hic yag koymazsan daha iyi olur sanırım...burdakiler oyle yapıyor cunku...kilo verdirici etkisi yag ve tuz eklenince sıfırlanır diye dusunuyorum...misal pirinc lapası..kilo verdiriyor ama pilav yaparsan alırsın...
a.s.

yanina bi sogan mi kirsak ne? :))) kisirin icine ince ve kücük bir sekilde marulda dograyin cok farkli bir lezzet veriyor birde yesil sogan oh gel keyfim geeel :)

Kizlaaaaaaaar ben bulgur diyetiyle yarim kilo verdim üc günde :KK66:
ama söyle birsey var, bir gece arkadasimda kaldim ve yanisüre corbada icdim mesela..veya 3.günde kahvaltiyi bir dilim ekmekle yaptim... ama ögle ve aksam yemegine bulgura devam ettim...

bence bulgur diyeti ise yariyo :KK66: tavsiye ederim benden söylemesi :KK70:D

kızlar bu bulgur diyeti süper bişey. denenmiş ve tarafımdan onaylanmış 1 günde tam 530 gram verdim.
sabah :1 çay bardağı ince bulguru kısır gibi ıslattım içine 3 yemek kaşığı yoğurt ve bol baharat ekleyip yedim
öğlende :bol baharat ve istediğim tüm yeşilliklerle karıştırdım ve bol limonla yedim yağsız tuzsuz ve salçasız
arada yeşilçay 4 litre su
akşamda sadece pis boğazımı tutamayıp 2 biber dolması yedim ve sonuç süper 530 gram
pazar günü tekrar yapıcammmm

simeranyacim nasil uyguladin bu diyeti yani neler yedin bizlerle paylasirmisin menünü?.a.s.
Birde cizelgenden analyamadin kilonu kac kiloydun cnm:

canim ben akasyalı arkadasimizin sundugu listeyi yaptim... 3. gün arkadasimda kalmisdim onlardada limon kalmamisdi limonlu su yapamamisdim maalesef....

ama o listeye 1e1 uyuldugu zaman daha cok kilo verilebileceginden eminim :KK66: canim ben simdi 81,1 kiloyum :eek:

Son düzenleme:
bravo kızlar süpersiniz
ben daha başlayamadım listeyi cıkaran ben uygulayamayan yine ben :))))))))
işim var yarın pazarda eşim var evde artık pazartesiye kalıyo bakalım nolucak

cnm hic yag koymazsan daha iyi olur sanırım...burdakiler oyle yapıyor cunku...kilo verdirici etkisi yag ve tuz eklenince sıfırlanır diye dusunuyorum...misal pirinc lapası..kilo verdiriyor ama pilav yaparsan alırsın...
a.s.

evet canım haklısın galiba yağsız denemek lazım

Kizlar müthissiniz yazdiklarinizi okudukca heyecanlandim.Suan regl oluyorum.Biter bitmez bende sizlerleyim.
Dün gidip Nivea My Silhouette aldim.Onunla birlikte spor ve bu diet umarim ise yaraacktir.

Kizlar müthissiniz yazdiklarinizi okudukca heyecanlandim.Suan regl oluyorum.Biter bitmez bende sizlerleyim.
Dün gidip Nivea My Silhouette aldim.Onunla birlikte spor ve bu diet umarim ise yaraacktir.

Bende kullanıyorum ondan , 2,5 hafta oldu tık yok valla , ne spor ne krem , hiç bişey kıramadı inadını göbeğimin :mymeka:

günaydıın.bayanlar nerdesiniz allahaşkına kullanan arkadaşlar lütfen yazar mısınız memnun musunuz değil misiniz.bilgi verirseniz sevinirim.ben bugün başlıyorum bulgur diyetine.sabah keten tohumu yiyorum ben yoğurda karıştırıp.şimdi bulgur yapıcam yalnız köftelik mi pilavlık mı olcek bulgur e köftelik olursa haşlanmaz sıcak suyla ıslatılır di mi ama..)))demek ki pilavlık.neyse baaaay....))))

kızlar nerdesiniz ya ben yalnızım galiba bulgur rejiminde.neyse ben bu sabah bulguru haşladım içine yoğurt katıp yedim.biraz da baharat tabi ki.yeşil çayımı içtim ve bol su tabi...öğlen de aynı sabahki gibi yedim.arada da bi etimek üstüne yedim.akşam da kısır yemeyi düşünüyorum.(yağsız ve tuzsuz tabiki hepsi)bu günlük menüm buydu benim..bakalım faydasını görecek miyim.(bu arada bulgur gerçekten de doyuruyor ve tok tutuyor kızlar)benden söylemesi.denemesi size kalmış..

arkadaşım bende bilgisayarda sorun var bi bağlanıyo bi bağlanmıyo.kafayı yedimyaa.sormuşun hangi bulguru kullanıyosunuz diye ben köftelik kullanıyorum.haşlamadan sıcak suda bekletiyorum.bana daha lezzetli geliyor.günlük sonuçlarını yazarsan sevinirim.ben bi terslik olmazsasa yarın yazarım

merhaba akasyalı ben köftelik de denedim ama pilavlığı daha çok beğendim.ağız tadı meselesi tabi ki.herkesin farklı .valla biraz zorlanıyorum işte ne bileyim bu güne kadar hiç tek gıda rejimi yapmamıştım çünkü.kaç gün daha devam ederim bilmiyorum.sevgiler...

ben kilo aldirir diye biliyordumCADIARZU
bayilirim bulgura ben, denemek lazim

Bende kullanıyorum ondan , 2,5 hafta oldu tık yok valla , ne spor ne krem , hiç bişey kıramadı inadını göbeğimin :mymeka:

Ah dids cim keske almadan önce haberim olsaydi.Ama aldim bir kere.Insalah ben faydasini görürüm.
Reglim bitti bugün.Bende yaridnan itibaren bulgur diyetime basliyorum.Allahim sen bana kuvvet ver,:eek:

evet kızlar kremin faydası olursa paylaşırsanız sevınırım bende duraklama devrıne gırdım
ne yapsam erimiyorum artık:eek:

X