Soğan Kürlerini Kullananların,Adeti Düzene Girenlerin Paylaşım Alanı

Canım İnşallah herbirimize şifa olur kanaması olanlara bişey diyemeyeceğim bende öyle bir etki yapmadı Akıntım çoğaldı birde Adetim geçikti

ceylan ya bişey sorcam.bende 20 gün önce soğan suyunu 12 gün kadar kullandım ve adet olmayı bekledim hala bekliyorum bişey yok.8 gün geçti.
sen kürü sonlandırdıktan sonra ne zaman adet oldun acaba? cevap yazarsan sevinirim.

ceylan ya bişey sorcam.bende 20 gün önce soğan suyunu 12 gün kadar kullandım ve adet olmayı bekledim hala bekliyorum bişey yok.8 gün geçti.
sen kürü sonlandırdıktan sonra ne zaman adet oldun acaba? cevap yazarsan sevinirim.

Benimde 6 gün kadar geçikmeyle oldum
yeni bir yazı okudum düzenli adet olup düzensizleşenlerin akibininde hamile oluyormuş diğer aylar :1hug:

kızlar ben soğan kürünü 12 kullandım başladıktan 2 gün sonra kanamamda başladı 5 6 gün sürdü geçti 11. günü tekrar kanama başladı bende bıraktım korktum bukadar sık ne olabilir normal kanda değil siyah siyah geliyor böyle olan varmı

kıslarr benim 5 yıla yakındr olmuyodu bebiş denemdiğim şey kalmamışt tüp bebek aşlılama felan arkadaşım söledi içmemi ve bende adetim bittikten sonra devam ettim kuru inciride ölesine yedim ve oldu ama boş gebelik yani kullanında emnim bi şekilde faydasını görürsünüz ablamında kilo vermek için kullanmıştı adet düzensizliği vardı onunda olmuştu tabi 3 aylıken öğrendi benim 9 gün oldu düşük olalı tekrar başlıcam belki sağlıklı bi bebek gelir herkese kolay gelsin canlarrrrrrr:Saruboceq:

kıslarr benim 5 yıla yakındr olmuyodu bebiş denemdiğim şey kalmamışt tüp bebek aşlılama felan arkadaşım söledi içmemi ve bende adetim bittikten sonra devam ettim kuru inciride ölesine yedim ve oldu ama boş gebelik yani kullanında emnim bi şekilde faydasını görürsünüz ablamında kilo vermek için kullanmıştı adet düzensizliği vardı onunda olmuştu tabi 3 aylıken öğrendi benim 9 gün oldu düşük olalı tekrar başlıcam belki sağlıklı bi bebek gelir herkese kolay gelsin canlarrrrrrr:Saruboceq:

Çok geçmiş olsun inşallah alacaksın kucağına sağlıklı 2.meleğini bizlere umut oldun :teselli:

kızlar merhaba bende soğan suyu kullandım 3 4 soğanı dörde bölüp kabuklarıyla beraber kaynatıp 1 litre suda akşama kadar bu sudan içtim ama faydası olmadı galiba birde doktor bana pcos var demişti ama benim adetim bu güne kadar hiç gecikmedi ama bu aralar hep erken geliyor 10 gün önce geliyor ve tam 10 gün sürüyor yani benimde düzensiz ama gecikme yok erken gelen ve uzun süren adete faydası olurmu bu soğan suyunun

kızlar ben soğan kürünü 12 kullandım başladıktan 2 gün sonra kanamamda başladı 5 6 gün sürdü geçti 11. günü tekrar kanama başladı bende bıraktım korktum bukadar sık ne olabilir normal kanda değil siyah siyah geliyor böyle olan varmı[/QU
bende öyle bişey olmadı ama bu kürün özelliği bu zaten rahimi tamamen temizliyomuş.ibrehim saraçoğlu öyle diyo.2-3 gün içinde bolca akıntı görebilirsiniz diyo.

kızlar ben soğan kürünü 12 kullandım başladıktan 2 gün sonra kanamamda başladı 5 6 gün sürdü geçti 11. günü tekrar kanama başladı bende bıraktım korktum bukadar sık ne olabilir normal kanda değil siyah siyah geliyor böyle olan varmı

Siyah olması koyu renkli içindeki kistlerin atılmasından dolayı

kızlar merhaba bende soğan suyu kullandım 3 4 soğanı dörde bölüp kabuklarıyla beraber kaynatıp 1 litre suda akşama kadar bu sudan içtim ama faydası olmadı galiba birde doktor bana pcos var demişti ama benim adetim bu güne kadar hiç gecikmedi ama bu aralar hep erken geliyor 10 gün önce geliyor ve tam 10 gün sürüyor yani benimde düzensiz ama gecikme yok erken gelen ve uzun süren adete faydası olurmu bu soğan suyunun

Merhabalar benimde 2 ay önce pco teşhisi koydu benimde adetlerim düzenliydi ama öğrendim ki sadece adetleri düzensiz olanda olacak diye bişey yok:1hug:

Günaydınlar Arkidişlerim,
Bugün girergirmez yazıyım dedim bildiğiniz üzere Dr.saraçoğluna maiül attım gebelikte zararlı mı diye ama hala yanıt vermediği halde araştırmalarıma göre çok eskilerde adetleri geçen kadınlar soğan suyu içerek bebeği düşürüyorlarmış.
O yüzden Lütfen Dİkkatli kullanalım Soğan kürünü..

Merhaba kizlar! sogan kurunu kullananlar ins sifasini gorur.

Ceylancigim bilgin icin tsk ederim. Tam bu soruyu soracaktim..ben Aralik ayinda 15 gun kullandim sonuc mukkemeldi...Temizledi diye dusunuyorum.Bugune kadar hisetmedigim degisiklikler oldu..Dr hala gitmedim.. 3-4 kere tekrarlasam diye dusunuyordum ama bu ay adetime 10 gun hala baslasam mi ne yapsam diyen dusunce isindeyim.Hic hamilelik gecirmedigim icin durumu nasil cozebilirim? test ile baksam mi yoksa dr gitmek en iyisimidir? Kuru devam etmek istiyorum.
Cevap verirseniz seviniyorum

kuka adına çok sevindim dr.gidipte bak bakalım temizlemiş mi Dr.gidip ya da kantesti yaptırman eniyisi olur
Sevgilerimle

Benim annemde soğan suyu içmişti ve bebeği düşmüştü dikkatli olun..

arkadaşlar merhaba ben yaklasık 2 senedır tedvı gordum en sonunda tüp bebek yaptırdım ama sonuc gene negatıv şimdi artık dogal tedavılerı denemek ıstıyorum sogan kürü gercekten işe yarıyomu en azından bunu denemek istiyorum gerçı deneme tahtası gıbı bısey oldum. bılmıyorum ama tıbbın belkı çozemedıgını butur tedavıler çözer kim bilir allah belkı bunu vesıle kılar

kuka adına çok sevindim dr.gidipte bak bakalım temizlemiş mi Dr.gidip ya da kantesti yaptırman eniyisi olur
Sevgilerimle

Ceylancim tsk ederim!

Kendiligimden hamile :emir_bebek:kalmam bir mucize olurdu olmayacak birseydir ama umut diyen birsey her ay belki diye test yaptiriyor.Bu ay da bir cizgiyi gorunce sogan kurunu kullandim ama bu ay 5 gun kullandim zor dayanabildim.

Sizlerde bir faydasi oldu mu? Ben temizlendi diye soylemistim cunku nerdeyse bende 1 senedir akinti olmuyor sogan kurunden sonra fazla akinti oldu ve regl donemi onceki gibi 7 gunu buldu.ins faydasi olmustur. En kisa zamanda dr gidecegim...

Hepiniz ins faydasini gorursunuz?:

slm kızlar.soğan kürünü geçen ay (tahmini )adetime 15 gün kala 12 gün uyguladım.daha sonra 21 gün incir kürü uyguladım.17 gün gecikmeylede olsa adet oldum.başlangıçta 3 gün çok az ve çok koyu renkli(siyah) ve krem gibi aktı. son 2 gündür normal rengine döndü.ben kürlerin işe yaradığını düşünüyorum.
sizlerden bu kürleri kullanan ve bu sonuçları gören varmı?

Merhaba kizlar! ben de 2 ay sogan kurunu kullandim. bugun dr gittim Allahima cok sukur temiz cikti son gittigimde hidrosalpenks demisti amelyatlik durum vardi onceleri surekli kist cikiyordu.

2008 yazin yaklasik 1.5 ay masaj ve suluk tedavisini gormustum.Artik neyin etkiledigini bilemiyorum kist ve hidrosalpenks olmamasina cok sukur ettim bu ayda kullanmayi dusunuyorum...

kullananlara allah sifa versin!

X