Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
teşekkür ederim. pendik de baran mağazasından aldım. markaları cicikom ve funika. iki pijama takımı + 1 adet hediye pijama takımı + 1 adet gecelik + 1 adet sabahlık 200 ytl tuttu.

Ayhhh cok soru sordum ama pendikde baran magazasi ne tarafda kaliyo eccik tarif edermisiniz.int den aratinca pendik park avm acilmis orda mi .yada ortadaki havuzlu park var magazalrin orda onun ne tarafinda yada diger ustyan tarafdaki belediye binalarinin oralardamifisfisfis.su pendikpazarinida bi daha alt ust etmem lazimyerimseniben
gene firsat bulup yazarsaniz cok sevinirim bende yakinim cunki pendige.bulabilirim belkiimm

cok tesekkur ederim:1hug:a.s.

Ayhhh cok soru sordum ama pendikde baran magazasi ne tarafda kaliyo eccik tarif edermisiniz.int den aratinca pendik park avm acilmis orda mi .yada ortadaki havuzlu park var magazalrin orda onun ne tarafinda yada diger ustyan tarafdaki belediye binalarinin oralardamifisfisfis.su pendikpazarinida bi daha alt ust etmem lazimyerimseniben
gene firsat bulup yazarsaniz cok sevinirim bende yakinim cunki pendige.bulabilirim belkiimm

cok tesekkur ederim:1hug:a.s.

açıkçası ben de tam olarak tarif edemeyeceğim çünkü bir cumartesi günü alışveriş yaptım oradan. malum pazar kurulmuş oluyor. tam olarak sokağı hatırlamıyorum. ama sanki sahilin iki üst sokağındaydı.oradaki mağazalara sorarsanız tarif ederler diye düşünüyorum. sadece iç çamaşırı,çorap, gecelik vs. satılıyor bu mağazada.

bugün pijama işi için şehre indim, pijama dünyasına gittim
SENFONİ ÜÇLÜ SABAHLIKLI TAKIM Pijama Dünyası burdaki sabahlıklı modeli aldım çok şık duruyor hamileler için değil ama olsun bi şekilde kullanırım içime düğmeli beyaz bişey alıp giyerim... bu modeli tavsiye ederim

SENFONİ HAMİLE PİJAMASI Pijama Dünyası burdaki pijamadan da aldım orda denem kabini olmadığı için medium aldım ama çok büyük oldu, bir de göğüs çıkarılan yar çok dar geldi sadece meme ucu çıkıyor başka bir modelle değiştirmek için yarın tekrar gidicem...[/QUOTE
ÇOK GÜZEL ŞEYLER ALMIŞSIN GÜLE GÜLE KULLAN. COK BEGENDİM.

PİJAMA DÜNYASINDAN BENDE ALDIM. DEDİGİN GİBİ COK GÜZEL ŞEYLER VAR.

yaaaa siz ne kadar sanslisiniz:kızgın:. istanbul da yok pijamadunyasi. cok guzel urunler varmis:1rolleyes:

gule gule kullanin aldiklarinizi:1hug:a.s.

yaaaa siz ne kadar sanslisiniz:kızgın:. istanbul da yok pijamadunyasi. cok guzel urunler varmis:1rolleyes:

gule gule kullanin aldiklarinizi:1hug:a.s.

Gülperi
CANIM İSTANBUL'DADA OLSAN ŞİPARİŞ VERİYORSUN GÖNDERİYORLAR.BİZ MALATYADA EŞİMİN GÖREVİ DOLAYISIYLA ORDA KALMIŞTIK .ORDAKİ HAMİLE ARKADAŞIMA SİTE ADRESİNİ VERDİM,ODA ŞİPARİŞ VERMİŞ GÖNDERMİŞLER .DUR SANADA ADRESİNİ VERİYİM.
www.pijamadunyasi.com

Sitesini inceledim,çok şık şeyler var ve fiyatları da uygun geldi.Artış gecelik sabahlık takımı beğendim ama beden işini nasıl halledeceğiz,internetten sipariş verenler nasıl alıyor acaba?şu anda 68 kiloyum,1 ay var doğuma 70 le girsem acaba kaç beden almalıyım,bir fikir verebilir misiniz bana?Bide o takım hamile için yazmış,önünde de pile gibi bişey var,o da bedeni etkiler dimi? CADIARZU

canım bu kilonla sana M beden olur .o dedigin geceliği bende aldım içten emzirmeli.pile kısmı ise kiloya göre acılıyor veya kapanıyor cok rahat.allah koyaylık versin canım

Eklentiler

• $artış kışlık 011.jpg
    $artış kışlık 011.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 86
Ümraniyeden Marilyn diye bir mağazadan aldım. İç çamaşırı gecelik pijama satan bir mağaza bu. Ürünleri çok kalşiteli ve şu anda %70 e varan indirimle satılıyor.
Ben 2 tane pijama takımı aldım. Biri lohusa pijaması yani hamile pantolonu gibi beli ayarlanıyor ve üstündede emzirme için gizli delikleri var göğüs bölümünde.
Bir tane tek gecelik, birtanede gecelik sabahlık takım aldım.
Kaliteleri çok iyi ama.Fiyatlarda süperrrr

Fabi çok teşekkür edrim ,çok sağol,sen de iyi günlerde giy inşallah.:teytey:

Sitesini inceledim,çok şık şeyler var ve fiyatları da uygun geldi.Artış gecelik sabahlık takımı beğendim ama beden işini nasıl halledeceğiz,internetten sipariş verenler nasıl alıyor acaba?şu anda 68 kiloyum,1 ay var doğuma 70 le girsem acaba kaç beden almalıyım,bir fikir verebilir misiniz bana?Bide o takım hamile için yazmış,önünde de pile gibi bişey var,o da bedeni etkiler dimi? CADIARZU

ceyo cum bende artısın pıjama ve sabahlıgını aldım ama internetten falan degıl bakırcılar carsısından aldım 65 kıloyum ve s beden oldu bana onde pilesi varcok rahat sende deneyerekte alabılırsın sımdıden kolay gelsın

ceyo cum bende artısın pıjama ve sabahlıgını aldım ama internetten falan degıl bakırcılar carsısından aldım 65 kıloyum ve s beden oldu bana onde pilesi varcok rahat sende deneyerekte alabılırsın sımdıden kolay gelsın

Çok teşekkür edrrim canım,çok iyi oldu söylediğin, kaydirigubbakcemile5 ben de bir bakayım.Bir tane takım almıştım ben 3 lü takım ,bide ona bakayım,sabahlığı çok hoşuma gitti özellikle artışın gecelikli takımının.Acaba fiyatları da aynı mı?

benim bir eşofman takımı bi gecelik bide pijama takımım var geceliği karşı komşum verdi bende doğumda bunu giymiştim diyerek verdi bende kararsızdım gecelik almalımıyım diye üstüme giydim çok rahat kısa kollu yumuşak bi kumaşı var hakkattendende üstümde yok gibi komşum onu doğumdan öncede doğum anındada hatta birkaç saat sonrasındada giymiş sonra banyo yapıp temizini giydim hiç alma benimkini giy dedi.bende olur vallaha dedim kendisi 3 kez doğum yapmış biri olarak (normal doğum) doğumdan sonra doktorlar zaten sadece beze bakıyolarmış kanama fazlamı az mı diye.tabi normal doğum yaparsam bende öle yapıcam önce geceliği sonra temiz pijama takımımı en son çıkarkende eşofman takımımı giyerim öle gelirim evime fotoları koyarım kıslar

benim bir eşofman takımı bi gecelik bide pijama takımım var geceliği karşı komşum verdi bende doğumda bunu giymiştim diyerek verdi bende kararsızdım gecelik almalımıyım diye üstüme giydim çok rahat kısa kollu yumuşak bi kumaşı var hakkattendende üstümde yok gibi komşum onu doğumdan öncede doğum anındada hatta birkaç saat sonrasındada giymiş sonra banyo yapıp temizini giydim hiç alma benimkini giy dedi.bende olur vallaha dedim kendisi 3 kez doğum yapmış biri olarak (normal doğum) doğumdan sonra doktorlar zaten sadece beze bakıyolarmış kanama fazlamı az mı diye.tabi normal doğum yaparsam bende öle yapıcam önce geceliği sonra temiz pijama takımımı en son çıkarkende eşofman takımımı giyerim öle gelirim evime fotoları koyarım kıslar

canım rabbım hepımıze hayırlı dogumlar nasıp eylesin

ARKADAŞLAR BUNLARDA BENİM ALDIKLARIM .NASIL SİZCE GÜZELMİ,ARTVİNDE COK GEZDİM BULAMADIM .COK KARARSIZIM.ARKADAŞIM PİJAMA DÜNYASINI TAVSİYE ETTİ ORDAN BAKTIM GÜZEL ŞEYLER VAR.ŞİPARİŞ VERDİM BİR GÜN İÇİNDE GELDİ BEN COK BEGENDİM SİZCE.?
www.pijamadunyasi.com

Eklentiler

• $senfoni hamile pijaması.jpg
    $senfoni hamile pijaması.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 83
ARKADAŞLAR BUNLARDA BENİM ALDIKLARIM .NASIL SİZCE GÜZELMİ,ARTVİNDE COK GEZDİM BULAMADIM .COK KARARSIZIM.ARKADAŞIM PİJAMA DÜNYASINI TAVSİYE ETTİ ORDAN BAKTIM GÜZEL ŞEYLER VAR.ŞİPARİŞ VERDİM BİR GÜN İÇİNDE GELDİ BEN COK BEGENDİM SİZCE.?
www.pijamadunyasi.com

Çok güzel canım güle güle kullan,ben de bunlardan 1 tane almayı düşünüyorum ,ama kararsız kaldım,hepsi çok güzeller.2 tane pijama takımı almıştım,ama 1 tane de gecelik sabahlık alsam mı die düşünüyorum.CADIARZU

Çok güzel canım güle güle kullan,ben de bunlardan 1 tane almayı düşünüyorum ,ama kararsız kaldım,hepsi çok güzeller.2 tane pijama takımı almıştım,ama 1 tane de gecelik sabahlık alsam mı die düşünüyorum.CADIARZU

canım begendigine sevindim teşekkür ederim daha iyisi senin olsun.Allah kolaylık versinkaydirigubbakcemile5

yaza doğum yapacaklar !
önden düğmeli kolsuz +kapri paça pijama çok kullanışlı

Kızlar ben mardinde ögretmenlik yapıyorum . Dogumum haziranda inşallah.Mardinde öyle sizin aldıgınız gibi güzel şeyler bulamadım.Bir ögretmen arkadaşım pijama dünyasını tavsiye etti.Baktım güzel şeyler var,şipariş verdim gönderdiler .kendim cok begendim,sizce nasıl?www.pijamadünyasi.com

Eklentiler

• $1423.jpg
    $1423.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 60
  • $1413.jpg
    $1413.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 60
X