Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sütyensiz ve Alıştırmalık Takarak Göğüs Büyüyorr(yararı oluyor kızlar deneyin)

_AH_

AyŞe<3HaSaN
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
785
40
mrb kızlar ben 18 yaşındayım ve göğüslerim çok küçük 75 takıyorum o bile zor doluyor o yüzden daha önceden duyduğm şeyleri bi deniyim dedim sütyen takmayınca büyüdüğünü duymuştum doğruymuş vede alıştırmalık takınca alıştırmalık göğüsleri sıkmadığı için sütyen gibi ğöğüsler büyüyor ama sütyen sıktığı için göğsün büyümesini engelliyor o yüzden 1 aydır sütyen takmıyorum ve 3 gündürde alıştırmalık(yarım atlet)takmaya başladım ve göğüslerimin dolgunlaştığı ve büyüdüğünü gördüm sütyen yerine alıştırmalık takmaya devam edecem iyice büyüyene kadar sizede denemenizi tavsiye ederim:KK53:

mrb kızlar ben 18 yaşındayım ve göğüslerim çok küçük 75 takıyorum o bile zor doluyor o yüzden daha önceden duyduğm şeyleri bi deniyim dedim sütyen takmayınca büyüdüğünü duymuştum doğruymuş vede alıştırmalık takınca alıştırmalık göğüsleri sıkmadığı için sütyen gibi ğöğüsler büyüyor ama sütyen sıktığı için göğsün büyümesini engelliyor o yüzden 1 aydır sütyen takmıyorum ve 3 gündürde alıştırmalık(yarım atlet)takmaya başladım ve göğüslerimin dolgunlaştığı ve büyüdüğünü gördüm sütyen yerine alıştırmalık takmaya devam edecem iyice büyüyene kadar sizede denemenizi tavsiye ederim:KK53:

Canım bende 18 yaşındayım bende 75B takıyorum. Südyen takmayınca sarkma olmaz mı? sonuçta yer çekimi var filan :KK17:
Ben süsyenimi normalde fazla sıkmıyorum zaten birinci kopçaya takıyorum. Sıktığını hissetmiyorum pek yani.
Ne kadar büyüme oldu sende,ölçtün mü?

Canım bende 18 yaşındayım bende 75B takıyorum. Südyen takmayınca sarkma olmaz mı? sonuçta yer çekimi var filan :KK17:
Ben süsyenimi normalde fazla sıkmıyorum zaten birinci kopçaya takıyorum. Sıktığını hissetmiyorum pek yani.
Ne kadar büyüme oldu sende,ölçtün mü?

canım hissedebiliyorum yani daha dolgun geliyor bana ama sarkma konusunda bişey diyemiycem

evet bencede sarkma olur

kızlar sutyen takmak meme kanserı riskını arttırıyormus. Doktorun soyledıgı bu.... Ben 24 yasındayım 75 takıyorum ve artık sutyen kullanmıyorum. Sarkma falan yok. Ayrıca kım gorse goguslerın sılıkonmu dıyor cok dolgun ve dikler yanı sutyenle falan alakası yok yapısal bısı sarkma.

kızlar sutyen takmak meme kanserı riskını arttırıyormus. Doktorun soyledıgı bu.... Ben 24 yasındayım 75 takıyorum ve artık sutyen kullanmıyorum. Sarkma falan yok. Ayrıca kım gorse goguslerın sılıkonmu dıyor cok dolgun ve dikler yanı sutyenle falan alakası yok yapısal bısı sarkma.

seninkilerde mi takmadığın için büyüdüler canım?

seninkilerde mi takmadığın için büyüdüler canım?

ya 18 lı yaslarda kucuktu 70 takıodm sonra zamanla buyudu ama neden bılmıorm. Son 1 senedırde ınanılmaz guzellestıler yanı dıyorm ya sılıkon sanıolar okadar dık ve dolgun 1 yıl kadardırda olabıldıgınce az sutyen takıorm cok nadır sımdıde gogs ucu kapatıcı alıcam hıc sutyen takmıcam

Ben de 18 yaşındayım ve 75 takıyorum. Ne kadar çok var bizim gibi gençler. :92: Ben de çok fazla takmıyorum. Yani bir yere gittiğim zaman takıyorum ama evde takmıyorum.

ben de 18 yaşındayım ve 75 takıyorum. Ne kadar çok var bizim gibi gençler. :92: Ben de çok fazla takmıyorum. Yani bir yere gittiğim zaman takıyorum ama evde takmıyorum.
ya bn hergun sukredıyorm bu olculere sız nıye sıkayetcısınız dırı ve dolgun olduktan sonra 75 super bence..sız olcunuze uzulecegınze spor yapıp onları dıklestırın sarkmalarını engelleyın yeter bı kac yıl sonra benı anlıcaksınız kızlar..:)

ya bn hergun sukredıyorm bu olculere sız nıye sıkayetcısınız dırı ve dolgun olduktan sonra 75 super bence..sız olcunuze uzulecegınze spor yapıp onları dıklestırın sarkmalarını engelleyın yeter bı kac yıl sonra benı anlıcaksınız kızlar..:)

dolgulu 75B olunca pek güzel olmuyo dolgusuz olsa uğraşmıcam bende :KK1:

tatlım tabikide 75 süper ama burada olanların geneli ve ben sütyensiz hiç göğüs yok gibi duruyo .. ama sen diosunki sütyen takmadığım halde silikon mu yaptrdın diyorlar... bizde böle bişe yok cnm sütyen takmadığımzda göğüsleri yeni büyüyen kızlar gibiyiz :KK43::KK43: :KK50: :KK50::KK50: :KK50:

dışarı çıkmayacağım zaman assla takmıyorum
ama 17 sinde de 75 ti 25 te de 75 :KK70:

amannn alıştırmalık yerine bu duruma alışmak daha iyi bence

büyümediler büyümeyecekler
ama böyle de çok güzeller <:KK1::KK1::KK1:

çok ilginç bir yöntem gerçekdende faydasını gören varmı arkadaşlar

evet duymuştum bunu gelişme zamanında sütyen kullanılmamalı yarım atlet takılmalı diye ozaman büyüyormuş göğüsler:KK6:tabi bize zamanında bunu söyleyen olmadığıu için şimdi büyütelim diye uğraşıyoruz ...yarım atlette destek vardiği için sarkma olmazmış :KK76:

bu konuyu ben açıcaktım canım ama gerçekten düşündüklerimi bir bir yazmışsın:) 2 haftadır alıştırmalık sütyen kullanıyordum gerçekten dolgunluk vardı.sonra 3 gündür normal bir sütyene geçtim.dün banyoya girmeden önce farkettim göğüslerim çok sönük duruyodu şaşırdım:)) bende dün akşam denemek amacıyla tekrar yarım atlet kullanmaya başladım. nasıl oluyo hiç anlamış değilim :) gerçekten büyütüyor sanırım.bir kaç gün deniycem böyle bakalım faydası olucak mı:KK43:

tatlım tabikide 75 süper ama burada olanların geneli ve ben sütyensiz hiç göğüs yok gibi duruyo .. ama sen diosunki sütyen takmadığım halde silikon mu yaptrdın diyorlar... bizde böle bişe yok cnm sütyen takmadığımzda göğüsleri yeni büyüyen kızlar gibiyiz :KK43::KK43: :KK50: :KK50::KK50: :KK50:

aynen canım katılıyorum sana zaten öyle olsa sorun yok.ama benimkinin ortasıda yok ya dümdüz:KK5:

X