Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
çamaşır suyu canım normadermin kullandığın ürünü bu mu oluyo ?

4427221.jpg

gözenek odaklı teknoloji olarak geçiyor diye okudum.
bende merak ediyorum,eğer faydasını görürsen paylaşırsan sevinirim. Şeniz
çok belirgin olmayan gözeneklerim var benimde ama kurtulamıyorum bir türlü. :bbo:
birde canım ciltteki pürüzlerede iiyi geliyor mu onu merak ediyorum. CADIARZU

4427221.jpg

çok belirgin olmayan gözeneklerim var benimde ama kurtulamıyorum bir türlü. :bbo:

normaderm ürünleri aslında yağlı ciltler ve cilt bozukluklarında kullanılıyor, benim cildim karma ama dediğim gibi gözeneklerle ilgili bir sorun yaşıyordum, eczacı da uygun olduğunu söyleyince aldım. şimdiden cildimi iyi hissetmeye başladım ama 4 hafta sonunda tam etkisini gösterdiği için 3 hafta sonunda tam yanıtını veririm....pürüzler derken neyi kastettin bilmiyorum ama siyah nokta, sivilce, bölgesel kızarıklar ve parlamalar için kullanılıyor. ancak cilt tipine uygun bir yıkama jeliyle birlikte kullanmanı öneririm, çünkü temiz cilt üzerine uygulama gerektiriyor,her kremde olduğu gibi

canım, myokine ler anti - aging kremleri yani yaşlanma karşıtı ve belli bir yaş üzerinde kullanılması uygun...mimik kırışıklıklarını önleyici yoğun bakım....ilk iki ürün anlattığın kadarıyla göz ve gündüz kremi ama içeriğine göre gece serumu da olabilir. sıkıntı numuneile gerçeklerinin birbirinden çok farklı ambalajlarda olması.
myokine fusıo nuıt gece kremi.....bantlarda gece için kullanılıyor...

normaderm de cilt bozuklukları ve yağlı ciltler için kullanılıyor ama çok fazla normaderm ürünü var, biraz sıvı haldeyse o büyük ihtimalle yüz yıkama jelidir.

çok saol cnm zaten yaşlanma karşıtını annem kullanacak sadece normaderm benim için sanırımfisfisfis daha bakmadım içine bakıcam bu akşamyerimsenibenyerimseniben

vıchy hakkında çok fazla şey biliyorum ama benim de sorum olacak...bu vıcyh'nin sıkılaştırıcı ürünlerini kullananlara...............ben fazla inanmam ama yine de avondan bir vücut sıkılaştırıcısı almıştım, tabi sonuçta yüz kremleri bile iyi olmayan bir ürün beni sıkılaştırmadı......sırnaşık şey hatta bu kremlerin çok etkili olduğuna da inanmıyorum çünkü hangi kremle yaparsan yap vücudu ovup kan dolaşımını attırdığı için bir sıkılık hissetmen normal....ama vıchye çok güvendiğim için acaba dedim, bu ürün işe yarar mı? kullanan var mı? ayrıca sitede sadece ben mi vıchy kullanıyorum........kimse yazmamış....

vichy'nin sıkılaştırıcı ve selülit giderici kremlerinin biraz tuzlu olduğunu duymuştum
kullanıp gerçekten memnun kalanlar var mı? eğer memnun kalmadıysanız bu riski göze almak istemiyorum,bu konu hakkında bilgi verireseniz sevineceğim..

vichy'nin sıkılaştırıcı ve selülit giderici kremlerinin biraz tuzlu olduğunu duymuştum
kullanıp gerçekten memnun kalanlar var mı? eğer memnun kalmadıysanız bu riski göze almak istemiyorum,bu konu hakkında bilgi verireseniz sevineceğim..

evet fiyatları pahalı.....

ben de kullananların yorumlarını okumak istiyorum...............

vıchy hakkında çok fazla şey biliyorum ama benim de sorum olacak...bu vıcyh'nin sıkılaştırıcı ürünlerini kullananlara...............ben fazla inanmam ama yine de avondan bir vücut sıkılaştırıcısı almıştım, tabi sonuçta yüz kremleri bile iyi olmayan bir ürün beni sıkılaştırmadı......sırnaşık şey hatta bu kremlerin çok etkili olduğuna da inanmıyorum çünkü hangi kremle yaparsan yap vücudu ovup kan dolaşımını attırdığı için bir sıkılık hissetmen normal....ama vıchye çok güvendiğim için acaba dedim, bu ürün işe yarar mı? kullanan var mı? ayrıca sitede sadece ben mi vıchy kullanıyorum........kimse yazmamış....[/QUOT

ben kullandım işe yarıyor kesinlikle.:lepi:

asumani, vıchy mi kullandın, işe yarıyor kesinlikle dedin yoksa sıkılaştırıcılarından mı kullandın o noktayı açırdım ben...

Son düzenleme:
vıchy hakkında çok fazla şey biliyorum ama benim de sorum olacak...bu vıcyh'nin sıkılaştırıcı ürünlerini kullananlara...............ben fazla inanmam ama yine de avondan bir vücut sıkılaştırıcısı almıştım, tabi sonuçta yüz kremleri bile iyi olmayan bir ürün beni sıkılaştırmadı......sırnaşık şey hatta bu kremlerin çok etkili olduğuna da inanmıyorum çünkü hangi kremle yaparsan yap vücudu ovup kan dolaşımını attırdığı için bir sıkılık hissetmen normal....ama vıchye çok güvendiğim için acaba dedim, bu ürün işe yarar mı? kullanan var mı? ayrıca sitede sadece ben mi vıchy kullanıyorum........kimse yazmamış....[/QUOT

ben kullandım işe yarıyor kesinlikle.:lepi:

biraz bilgi verebilirmisin asumani,ne kadar zamanda kullandın,kaç tüp kullandın vs.vs

4427221.jpg

canım, 4 hafta düzenli kullandım, ürün gerçekten iyi bir ürün...etkisini farkettim gözeneklerim üzerinde...ciltteki pürüzler konusunda fazla bir yorum yapamayacağım ama....

ya arkadaslar vıchy in kırışık yok edici kremini kullanan varmı? yada hangi ürünü kullanabilirim inanılmaz derin kırışıklıklar var gözaltı,alın ve dudak çevremde:KK43:

ya arkadaslar vıchy in kırışık yok edici kremini kullanan varmı? yada hangi ürünü kullanabilirim inanılmaz derin kırışıklıklar var gözaltı,alın ve dudak çevremde:KK43:

canım yaşın kaç bilmiyorum ama mimik kırışıkları ve gözaltı kırışıkları için vıchynin ürünleri mevcut, ben kullanmadım...adı myokine, gündüz ve gece kremi, gece serum ve gece bandı var, ayrıca göz çevresi de var...

Herkese selam,
Arkadaşlar bu vichy nin myokine (kırışık giderici) ürünü hakkında sorum gerçekten etkili mi? boşu boşuna sürüp sürüştürmek istemiyorum açıkçası. Göz altı morlukları ve kırşıklıklarından şikayetçiyim. 29 yaşındayım. Önerilerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Herkese selam,
Arkadaşlar bu vichy nin myokine (kırışık giderici) ürünü hakkında sorum gerçekten etkili mi? boşu boşuna sürüp sürüştürmek istemiyorum açıkçası. Göz altı morlukları ve kırşıklıklarından şikayetçiyim. 29 yaşındayım. Önerilerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

myokine'ler galiba belli bir yaşın üstüne verilen kremler....bir de kırışıklar için hatta 4. günden itibaren belirli derecede azalma gösterdiği söylenen liftactiv c*p ürünler var, fiyatları diğer ürünlere göre pahalı...gündüz, gece kremi, göz kremi ve serumu var...

ayrıca normadermin gece kremini bir arkadaş sormuştu, ben memnun kaldım ama cilt lekem olmadığı için o konuda bir yorumum yok, gözeneklerimde etkili oldu....sabah uyanınca da gayet iyi görünüyor cilt...

bende uzun bi dönem vichy normaderm serisini kullanmıştım
baya iyi gelmişti
ama bırakınca tekrarladı
yine aldım ama düzenli kullanamadım bu sefer
çok düzenli kullanmak lazım kızlar ürünleri

myokine'ler galiba belli bir yaşın üstüne verilen kremler....bir de kırışıklar için hatta 4. günden itibaren belirli derecede azalma gösterdiği söylenen liftactiv c*p ürünler var, fiyatları diğer ürünlere göre pahalı...gündüz, gece kremi, göz kremi ve serumu var...

ayrıca normadermin gece kremini bir arkadaş sormuştu, ben memnun kaldım ama cilt lekem olmadığı için o konuda bir yorumum yok, gözeneklerimde etkili oldu....sabah uyanınca da gayet iyi görünüyor cilt...

Bu durumda benim liftactiv ürünleri tercih etmem gerekiyor sanırım.Açıkçası kırışık demekle çok mu abartıyorum bilmiyorum ama göz altı iki çizgi belirtginleşti 25 ten sonra:eek: Ben bunlara ve morluklara takmış durumdayım. (Uyku problemim de yok ama..) Kullanmam gereken ürünlerle ilgili tam isim verebilir misin Çamaşırsuyu? Bilgilendirmen için ayrıca teşekkür..
Bu arada şuanda kullandığım ürünler nemlendirici olarak Aqualia thermal, göziçin ise thermal fix..(gözden çok memnun olduğumu söyeyemem hiçbir fark yaratmadı)Cilt tipim ise karma.

Son düzenleme:
kızlarr bırısı bana yardım etsın! aradım taradım netten en cok fayda gorulen urunlerın vıchyde olduguna karar werdım benım cıldım normalde bebek gıbıdır ama kuaforumu deıstırdım lanet bı yerde agda yaptırdım dudak ustume bı tane sıvılce sıyah nokta benzerı kırmızı bısıy cıktı sonra onu sıktım gecer dıye ıkı uctane dagaldı yaaklarıma dogru vıchynın norma derm serısının 4 adımda 3 haftada cıldı yenıleyen bı setını buldum kullanan varsa bılgı werebılır mı? yardım edın kızlar lutfeennnnn senağlama

Bu durumda benim liftactiv ürünleri tercih etmem gerekiyor sanırım.Açıkçası kırışık demekle çok mu abartıyorum bilmiyorum ama göz altı iki çizgi belirtginleşti 25 ten sonra:eek: Ben bunlara ve morluklara takmış durumdayım. (Uyku problemim de yok ama..) Kullanmam gereken ürünlerle ilgili tam isim verebilir misin Çamaşırsuyu? Bilgilendirmen için ayrıca teşekkür..
Bu arada şuanda kullandığım ürünler nemlendirici olarak Aqualia thermal, göziçin ise thermal fix..(gözden çok memnun olduğumu söyeyemem hiçbir fark yaratmadı)Cilt tipim ise karma.

evet canım, ben de thermal göz kullanıyorum ama o genel olarak çizgilerin, morlukların vs. oluşmasını engelleyen bir ürün...eğer izlerin geçmesini istiyorsan bence lıftactiv kullanmalısın...ötekinden biraz pahalı, seçme konusunda eczane de sana yardımcı olurlar....

kızlarr bırısı bana yardım etsın! aradım taradım netten en cok fayda gorulen urunlerın vıchyde olduguna karar werdım benım cıldım normalde bebek gıbıdır ama kuaforumu deıstırdım lanet bı yerde agda yaptırdım dudak ustume bı tane sıvılce sıyah nokta benzerı kırmızı bısıy cıktı sonra onu sıktım gecer dıye ıkı uctane dagaldı yaaklarıma dogru vıchynın norma derm serısının 4 adımda 3 haftada cıldı yenıleyen bı setını buldum kullanan varsa bılgı werebılır mı? yardım edın kızlar lutfeennnnn senağlama

normadermin gece kremini kullanıyorum, çünkü seri daha çok cilt bozuklukları (sivilce, siyah nokta, bölgesel parlamalar, kızarıklar için) bana pek uygun değil ama gece kremi gözenekler üstünde etkili....eğer kullanacaksan gündğz ve gece kremi, peelingi, toniği, makyaj temizleyicisi, temizleme jeli var....

merhabalar ben bu siteye yeni üye oldum.bende vichy miyokin göz kullanmaya başladım kullanıp faydasını görenler yada görmeyenler yazarsa çk sevinirim

X