Makyaj Ürünleri Amway / ARTISTRY ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

D'arbanwille

geliyorlar bazen
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
3.006
29
42
kısçeçiklerim , uzun süre avon ürünleri kullanıp bırakan , ardından cildinde oluşan hasarları düzeltmek için tedavi gören biçare bi kadersiz olaraktan ben senağlama , tecrübe edilmiş kaliteli düzgün ve bağımlılık yapmayan bakım ürünü arayışı içindeyim..
avondaki kötü tecrübem sebebiyle soğuk bakmama ragmen bugün amway toplantısına katıldım bir arkadaşım vasıtasıyla..:nazar:
cilt analizi yaptılar , ardından cilt bakımı vs..
ürün filan önerdi bana..
orda bulunan herkez bu ürünlerden çok memnun açıkcası ilk kullanımda benide etkiledi..
sonrası için sizlerin yorumlarına ihtiyacım var..
memnunuiyetiniz ? kullanım süresi ?
kullanan arkadaşlar paylaşırsa düşüncelerini sevinirim..a.s.

maşallah o kadr hassas bi cildim var ki...korkyrm sürmeye bişii ama çok methini duydum...denemeye değer diyurum...bilgisi olan bi bilgilendirse...

maşallah o kadr hassas bi cildim var ki...korkyrm sürmeye bişii ama çok methini duydum...denemeye değer diyurum...bilgisi olan bi bilgilendirse...

kız benımde cok hassas nalet olası cildim..
o yusden korkiyim artık bişey kullanmaya..
işin tuhafı ben bu markayı daah once duymamıştım hiç..
amwayı biliyorum..ama bakım ürünleriyle ilgili bişi duymadım CADIARZU

Son düzenleyen: Moderatör:
amway ı ablamın görümcesi kullanıyor.. artık başka bir ürün kullanamıyor.. çünkü hemen cildi reaksiyon gösteriyor.... elleri falan soyuluyor.. çok uzun zamandır amway kullanıyor , aynı zamanda da amway satıcısı.. ürünü bırakamıyor, çünkü bağımlılık yapıyor bu firma da maalesef..
bu firmada müşteri aramazlar genelde, satıcı ararlar.. çünkü satıcıları zaten kendi müşterileri...valla aşırı derece de göz boyama ve ısrar varsa ben korkarım o işten zaten.. sakın bulaşma diyorum ben arkadaşım...

Anacım ben analiz yaptırdım sadece eczanede
Ben öyle nerede bakım yapılır bilmem ki :1closedeyes:

tamam yaptırdın ni dedi kötü dedi kesin:KK70:

zaten kullancaksan kozmetik değil dermokozmetik kullan aldın mı temizleyici nemlendiricihihoyyyt

tamam yaptırdın ni dedi kötü dedi kesin:KK70:

zaten kullancaksan kozmetik değil dermokozmetik kullan aldın mı temizleyici nemlendiricihihoyyyt[/B]

Bana dedi ki senin yüzünün derisi çok ince
Mimik kırışıklıkların var
Öğretmenlerde olur genelde dedi
Ben böyle kaldım :1shok:

Bir eczacı La Posay Roche önerdi, diğeri Avene önerdi
Almadım henüz bir şey
Nemlendirici ve günlük güneş kremi kullanacakmışım
İkisi de öyle dedi
Karmaymışım kaydirigubbakcemile3

amway ı ablamın görümcesi kullanıyor.. artık başka bir ürün kullanamıyor.. çünkü hemen cildi reaksiyon gösteriyor.... elleri falan soyuluyor.. çok uzun zamandır amway kullanıyor , aynı zamanda da amway satıcısı.. ürünü bırakamıyor, çünkü bağımlılık yapıyor bu firma da maalesef..
bu firmada müşteri aramazlar genelde, satıcı ararlar.. çünkü satıcıları zaten kendi müşterileri...valla aşırı derece de göz boyama ve ısrar varsa ben korkarım o işten zaten.. sakın bulaşma diyorum ben arkadaşım...

buda mı yapıyor bağımlılık off yaa :çok üzgünüm:
ne kullanıcaz peki biz benneyaptımki

Bana dedi ki senin yüzünün derisi çok ince
Mimik kırışıklıkların var
Öğretmenlerde olur genelde dedi
Ben böyle kaldım :1shok:

Bir eczacı La Posay önerdi, diğeri Avene önerdi
Almadım henüz bir şey
Nemlendirici ve günlük güneş kremi kullanacakmışım
İkisi de öyle dedi
Karmaymışım kaydirigubbakcemile3

Roche kullandım ben hacer ..ve hıc memnun değilim..
oda bagımlılık yapıo :KK43:

ben monteil diye dermo bi ürün kullanmaya başladım doktor tavsiyesi üzerine...çok güzel gerçkten tavsiye ederim kızlar...

Ben Amvay Artıstry'nin pudrasını kullanıyorum.ıkinci kutum bitmek üzere:

Genelde yağlı olan cildimi matlaştıracak,özellikle yazın çantamda taşıyıp sürekli kullanabileceğim bir ürün araştırmıştım ve bu ürünü aldım.Bana satıcı pudranın pirinç tozundan yapıldığını söylemişti.Ben çok memnun kaldım.Oldukça hafif ve benim aradığım matlaştırma ve kapatıcılık özelliğini fazlasıyla yerine getirdi diyebilirim.

Pudra bana tam bir sene gidiyor,şu anki fiyatını bilmiyorum ama geçen sene ya 44 ya da 47TL gibi bir fiyata almıştım.Kullanım süresi dikkate alınırsa çok pahalı değil bence....

amway ürünlerini kullandım hala kullandıklarım da var fakat artık biraz ürün değişikliği istediğimden bitenlerin yerine yenisini almıyorum
ürünlere kötü dersem haksızlık etmiş olurum
özellikle vücut sıkılaştırıcısı çok güzel bir ürün

amway satışı üye toplayıp alt grup oluşturmak yasaktır,
bu tür topiklerde sadece ürünlerle ilgili deneyimler anlatılır...

bendede allığı ve rimeli var.2 side süper.rimeli tek tek ayırıyo.harika.şimdide essential serisini sipariş verdim.yağlı cildi olarlar için.ve 2 tanede göz altıyla ilgili makyaj ürünleri.bekliyorum.memnun kalacağıma inanıyorum.ayrıca vücut ve yüz sabunuda var.memnunum

bende fondoteni ve kapatıcısını sipariş verdim henüz gelmedi
umarım memnun olurum :1closedeyes:

Yaz kış çare bulamadığım koltuk altlarımda dehşet ötesi bir ter sorunum vardı. Allahtan bi şekilde Amway'in roll onunu keşfettim de en azından ter kokmaktan kurtuldum...

Diş macununu kullanıyorum bende ,

Çok memnunum..

Dişlerim ciddi manada beyazladı ve kullandıktan sonra diğer piyasaki diş macunları gibi yapış yapış bir his bırakmıyor.. sengözlerimebaksanab

bana dr um önermişti kullandım çok memnun kaldım.rimelinide kullandım oda çok güzel tavsiye ederim şimdi üye oldum sırasıyla alıyorum istediklerimi.geçen yazda güneşten korunma kremini aldım hala kullanıyorum cildimde leke falan yok.yaz için çok ideal.

bana dr um önermişti kullandım çok memnun kaldım.rimelinide kullandım oda çok güzel tavsiye ederim şimdi üye oldum sırasıyla alıyorum istediklerimi.geçen yazda güneşten korunma kremini aldım hala kullanıyorum cildimde leke falan yok.yaz için çok ideal.

günaydın tatlım..
doktor anway mi önerdi?

tecrübe edilmiş kaliteli düzgün ve bağımlılık yapmayan bakım ürünü arayışı içindeyim

fundiş, Amway kullanmış biri olarak bakım ürünü için bende URIAGE önereceğim . . .

bi müddet nete çok sık giremeyeceğim belki bu nedenle bire bir ürün hakkında sorun olursa yanıtlayamayabilirim fakat cildin hassas ise kesinlikle URİAGE dene . . .

eczanelerden temin edilebilinir . . .​

arkadaşım alma ben kullandım parana yazık ben bunu söylerim sana,yaptığı lekelerde hatıra kaldı bana.yasakkelime

X