2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

beykoz,meleğim,lillac,tatlıcadi,turuncu ismini sayamadığım tüm arkadaşlarım yaw sizde ekleyin resimlerini merak ediyorum sizleriii :)

valla araç olmadan evet zor olur aslında ama ben onümüzdek ihaftaiçi buyakadaolucam günü belli değil şimdilik ama bikaçgünönceden söylerim burdan gelmek isteyen olursa görüşmüşte oluruz mig..rosta ta bikaç işim var da :KK70: bitaşla iki kuş vururım dedim :KK52:

bnde tanışmak istiyorum gelebilirsem cok güzel olur hayatım inş bir yolunu bulurum tanısırız:KK8:

Oncelikle Allah sifasi belli olmayan hastaliklarla bogusan ailelere guc kuvvet derman versin diyorum

Sabahtan beri burnu tikaniyor serum fizyolojik ve aspiratorle aciyorum
oksuruyor hapsiriyor
Ama en zoru circir olmus ciddi anlamda pacalarindan akiyor
Mama sandalyesinden bir kaldirdim heryer onun ustu basi benim ustum basim batti
Hemen cuppsss banyoya
Ishal yetmedi kusma da basladi
Koyu kivamli patates puresi yapmistim
Onu bile cikardi ve koyu oldugu icin o kadar zorlandi ki
Burnu da devamli akiyor henuz yalamayi bilmiyor
Ve benim icim parcalaniyor

Resmen dun aksam hasta ettim ve gun icinde gozlerimin onunde rahatsizlandi

Her firsatta anne sutu veriyorum ve de C vitamini

Hersyeye ragmen son derece sebek
Burnunu yikamaya banyoya giriyoruz musluga saldiriyor
Arasira ben de hapsiriyorum taklit ediyor
Yardimc ablamizi cagirdim o evin icinde dolanip sag sol sildikce kikir kikir guluyor

Insallah tez zamanda iyilesir
Avucileri hep sicak olurdu simdi yaniyor ama atesini olctugumde normal cikiyor

Havadaki bi ani sicaklik dususunden sakinin kizlar
Beslenmenize anne sutu ve C vit almina dikkat edin

Ben bir sure Omere odaklanacagim sanirm
Zaten gece uykusuz gunduz yorgun halde o uyur uyumaz sizar firsat bulamam girmeye

Hepinizi opuyoruz
Gorusmek uzeree

benim dünkü halim cnm geçmiş olsun benim oğluş muzu yediği halde hala cırcır oldu nişasta yapalm dedi k.v zararı olmaz herhalde.

Ben de beslenme programımızı paylaşayım.

07.30-08.00 : Alternatif 1 :1 yumurta,1 tatlı kaşığı labne,100 cc süt,k.k kadar ekmek içi.
Alternatif 2 : 120 cc mama ile hazırlanmış aptamil 8 tahıllı ballı kahvaltı(bu seçenek çok isteksiz olduğu günlerde oluyor)
11.00 : yarım elma,3/4 muz,1/2 mandalin suyu (bazen ekstra olarak cennet hurması veya avokado)
14.00 : öğlen uykusundan kalkınca 120-130 cc çorba (bazen çok daha az )
17.00 : 120-130 cc yoğurt
Genelde 17.den sonra hiç bir şey kabul etmiyor.Ben de muhallebisini hazırlayıp 19.00da hafif sulu bir şekilde biberonu ile içiriyorum.Kıvamı yoğun olduğu için eski biberon ucunu içebileceği şekilde ayarladım ve bu şekilde 120 cc bitiriyor

Gece 1 veya 2 biberon 130-140 cc mama.

Gün içerisinde anne sütü veya mama almıyor.Bu eksiğimizi her zaman hissediyorum ama yapacak bir şey yok.
Bu arada iştahsız olduğu günlerde bu miktarların yarısını bile binbir şebeklikle yediriyorum.

turuncu bacım cc ne demek ml var biberonda anlamadım ben nasıl hazırlıon banada bı tarif ediver

Ayyyy acelem var, oranin saati 12 olmadan haykirmak istiyorum Mahir pasam tam bugun 7 aylik oldu,, allah daha nice guzel aylar ve yillar nasip etsin hepimize

hayırlı olsun bacım işlla nice sağlıklı aylara senelere sağlıklan tabi :)

[video=youtube;kOHdrxvg0yk]http://www.youtube.com/watch?v=kOHdrxvg0yk&list=HL1354653691&feature=mh_lolz[/video]

akşam eşimle izledik bayıldık valla aman nazar değmesin MAŞALLAH SÜBHANALLAH

benım zilli tavşanda anca tükürüyo :KK53:

beykoz,meleğim,lillac,tatlıcadi,turuncu ismini sayamadığım tüm arkadaşlarım yaw sizde ekleyin resimlerini merak ediyorum sizleriii :)

kız bende çok merak ediyorum :KK17:

Oncelikle Allah sifasi belli olmayan hastaliklarla bogusan ailelere guc kuvvet derman versin diyorum

oksuruyor hapsiriyor
Hemen cuppsss banyoya

Yardimc ablamizi cagirdim o evin icinde dolanip sag sol sildikce kikir kikir guluyor

Zaten gece uykusuz gunduz yorgun halde o uyur uyumaz sizar firsat bulamam girmeye

Hepinizi opuyoruz
Gorusmek uzeree

çok geçmiş olsun bacım ALLAH şifa versin

bende aynı burumdayım dün akşam doktordaydım deniz suyu verdi sıkıyom paso mevlam sabır versin hepimize :KK43:

hepinizi öptüm datlu bebişler ve anneleri sakın hasta olmayın :nazar::nazar:

phuket neresiymiş kızz.
Valla ilk defa duydum.Ne kadar cahilim ben :KK9:
Wavv demek 200 kişi gidiyorlar.Bu dondurmacıda güzel bir yermiş de insan eşli götürürrrr :KK19:
Neyseee esmer bombamı öp yerimee.
Lost u izledin mi hayatim?jack gitmisti ve bende hayran kaldim mutlu anne sende mi gittin kizzzzz?cok guzeldir eminim bende istiyorum yaaaa seneye insallah Allah kismet ederse

oksuruyor hapsiriyor
Hemen cuppsss banyoya

Hepinizi opuyoruz
Gorusmek uzeree
Tatlim gecmis olsun yaaa havucu limon suyu ile hasla pure yap ishale birebir canim insallah gecer hemen yavrum yaaa nazar degmistir zeynepcim:nazar:senin gezdirmenle alakasi yok yani olacagi vardi kendini suclu hissetme opuyorum pasamizi:KK54:

turuncu bacım cc ne demek ml var biberonda anlamadım ben nasıl hazırlıon banada bı tarif ediver

hayırlı olsun bacım işlla nice sağlıklı aylara senelere sağlıklan tabi :)

akşam eşimle izledik bayıldık valla aman nazar değmesin MAŞALLAH SÜBHANALLAH

benım zilli tavşanda anca tükürüyo :KK53:

kız bende çok merak ediyorum :KK17:

çok geçmiş olsun bacım ALLAH şifa versin

bende aynı burumdayım dün akşam doktordaydım deniz suyu verdi sıkıyom paso mevlam sabır versin hepimize :KK43:

hepinizi öptüm datlu bebişler ve anneleri sakın hasta olmayın :nazar::nazar:

canım ben albümüme ekledim ordan bakabilirsiniz ama eklemeyenlerde eklesin ordan tanıyayım bari :)

oksuruyor hapsiriyor
Hemen cuppsss banyoya

Hepinizi opuyoruz
Gorusmek uzeree

geçmiş olsun canım rabbbim sağlık sıhhatten ayırmasın bizi ve yavrularımızı.

Tuana da bikaç hafta önce fena isahldi.ara ara muz ezip verdşm bu sefer kabız oldu sende ömnere az bişey verebilirsin.hemen kesiyo ishali.

bizimki de hapşırıp duruyo inşallah hasta olmazlar ya daha küçücükler insan dayanamıyo

canım ben albümüme ekledim ordan bakabilirsiniz ama eklemeyenlerde eklesin ordan tanıyayım bari :)

geçmiş olsun canım rabbbim sağlık sıhhatten ayırmasın bizi ve yavrularımızı.

Tuana da bikaç hafta önce fena isahldi.ara ara muz ezip verdşm bu sefer kabız oldu sende ömnere az bişey verebilirsin.hemen kesiyo ishali.

bizimki de hapşırıp duruyo inşallah hasta olmazlar ya daha küçücükler insan dayanamıyo

kız albüme baktım aynı bergüzar korel gibisin cok güzelsin ve sende minyonsun bir ben minyon degilim sanırım pampişte zada nagihan lillac ta öle resmimi koyıyımda şimdi bukadar güzel arasında ne bilim hos olmaz gibi geliyor :KK8:

Son düzenleme:
kız albüme baktım aynı bergüzar korel gibisin cok güzelsin ve sende minyonsun bir ben minyon degilim sanırım pampişte zada nagihan lillac ta öle resmimi koyıyımda şimdi bukadar güzel arasında ne bilim hos olmaz gibi geliyor :KK8:

sağool canım benim bergüzar korel e benzeten çok oluyodu dizisi olduğu zamanlar gelen giden şehrazat diyodu o zaman izlemediğim için anlamıyodum sonradan çaktım ki şehrazat bergüzarmış :))))

evet zayıf küçük bişeyim :) minyon demek daha havalı :)))))

hee koy koy merak ediyorum hepinizi valla bu arada buluşma resimleriniz kaçıncı sayfadaydı?

sağool canım benim bergüzar korel e benzeten çok oluyodu dizisi olduğu zamanlar gelen giden şehrazat diyodu o zaman izlemediğim için anlamıyodum sonradan çaktım ki şehrazat bergüzarmış :))))

evet zayıf küçük bişeyim :) minyon demek daha havalı :)))))

hee koy koy merak ediyorum hepinizi valla bu arada buluşma resimleriniz kaçıncı sayfadaydı?

canım kacıncı sayfada bilmiyorum ama bir 10 sayfa git derim:KK34:

siyahlale bence de çok hoşsun,
kızın da güzel ama babaya daha çok benziyor gibi
iyi oluyor insanın merakı gidiyor en azından :))
benim külüstür bilgisayarımı bugün annem bozmuş
ben de eşiminkinden 2 sene önceki mezuniyet fotomu göstereyim :))
ama herifleriniz görmesinnn

siyahlale25,lillac,pampis ve dilekmete merakımızı giderdiniz sagolun kızlar:))
ben bu forumdaki herkesi çok merak ediyorum az çok kafamızda birşeyler çiziyoruz ama tutmuyo tabiki..
resimleri görünce daha çok akılda kalıyo isimler..
bende ekleyecem ama yeni çekilmiş bi fotom yok :)) 2 yıldır fotograf çekilmemişim
en kısa zamanda çekecem :KK52:ekliycem

Kayrayı mı beni mi görmek istiyorsun :KK35:

turuncu bacım cc ne demek ml var biberonda anlamadım ben nasıl hazırlıon banada bı tarif ediver [/B]

Canım cc aslında biberonda 1-2-3 şeklinde çizgiler var.Onlara söyleniyor ama bende ağız alışkanlığı olmuş ml yerine cc diyip duruyorum.Yani 120 ml demem lazım.[/B]

Lost u izledin mi hayatim?jack gitmisti ve bende hayran kaldim mutlu anne sende mi gittin kizzzzz?cok guzeldir eminim bende istiyorum yaaaa seneye insallah Allah kismet ederse

Yok canım hiç izlemedim.:KK34:

siyahlale25,lillac,pampis ve dilekmete merakımızı giderdiniz sagolun kızlar:))
ben bu forumdaki herkesi çok merak ediyorum az çok kafamızda birşeyler çiziyoruz ama tutmuyo tabiki..
resimleri görünce daha çok akılda kalıyo isimler..
bende ekleyecem ama yeni çekilmiş bi fotom yok :)) 2 yıldır fotograf çekilmemişim
en kısa zamanda çekecem :KK52:ekliycem

bekliyoruz seninkini de hayatım.
demi insan aklında bişeyler çiziyo ama görünce bazen farklı düşünmüştüm diyosun bazen de tam düşündüğümüz gibi çıkıyo ayyş işte inşallah anlatabilmişimdir :)))

Kızlaaar bence ne yapalım biliyormusunuz ?
Topluca merak ettiğimiz bir üyeyi seçelim.Sonra herkes onu nasıl hayal ettiğini anlatsın.En sonda o kişi albüme resmini koysun ve tutup tutmadığını görelim :KK52:

siyahlale bence de çok hoşsun,
kızın da güzel ama babaya daha çok benziyor gibi
iyi oluyor insanın merakı gidiyor en azından :))
benim külüstür bilgisayarımı bugün annem bozmuş
ben de eşiminkinden 2 sene önceki mezuniyet fotomu göstereyim :))
ama herifleriniz görmesinnn

teşekkürler canım.
yok kız ne herifleri adı üstünde burası kadınlar kulubü bence deherüfler görmesin :KK34:

benim kız bana çok benzesin diye dua etmiştim kız olcak diye yani ama tıpkı babası oldu :)))

senin resmine bakayım hayatım

Kayrayı mı beni mi görmek istiyorsun :KK35:

Canım cc aslında biberonda 1-2-3 şeklinde çizgiler var.Onlara söyleniyor ama bende ağız alışkanlığı olmuş ml yerine cc diyip duruyorum.Yani 120 ml demem lazım.[/B]

Yok canım hiç izlemedim.:KK34:

ikinizi de hayatım kayra beyi az çok tanımış bulunmaktayım seni de merak ediyorum :)

Kızlaaar bence ne yapalım biliyormusunuz ?
Topluca merak ettiğimiz bir üyeyi seçelim.Sonra herkes onu nasıl hayal ettiğini anlatsın.En sonda o kişi albüme resmini koysun ve tutup tutmadığını görelim :KK52:

evet bence de çok güzel olur ama bizim sürprizimiz kaçtııııı:KK52::KK52:

mesela turuncu senin hakkında kapalıyım minyonum demiştin onları biliyoruz

ben seni kumral tombiş yanacıklı sevimli bişey olarak düşünüyorum bakalım ne çıkacak :)))

X