Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

benım sevgilim hiç kıskanç degildir ama guzel oldugumda da benı över:)tam akıl hocasıdır bazen sevgilim bazen de babam olur sanki butun dertlerime hemen bi çözüm bulur:) çok sabırlıdır ama bardagın son damlasına geldinmi de çok sinirli olurlar herşeye anlayışla davranırlar herşeyi bilirler..
sanırım ben turnayı gözunden vurdum:)

Son düzenleme:
venım sevgilim hiç kıskanç degildir eme guzel oldugumda da benı över:)tam akıl hocasıdır bazen sevgilim bazen de babam olur sanki butun dertlerime heemn bi çözüm bulur:) çok sabırlıdır ama bardagın so dalamlasına geldnmi de çok sinirli olurlar herşeye ablayışla davranırlar herşeyi bilirler..
sanırım ben turnayı gözunden vurdum:)

evet canım guzel bır tablo:)

maşallah:nazar:

ben kova burcuyum, sevgilim akrep.. 5 senedir birlikeyiz.. acikcasi tam olarak emin degilim hala iyi anlasip anlasmadigimizi, cunku beni deli edicek duruma koyuyor bazen, cok sinirlendiriyor..ben cok takiliyorum ince seylere, ama o pek takmaz, vurdumduymaz davranislari beni delirtir.. bugun bile kavgaliyiz mesela.. bilmiyorum sonumuz ne olur. 17 yasindan beri onunlayim, su an 21 yasindayim, tek dilegim ins ilerde ben biraz takmam herseye ve bukadar uzulmem.
kiskanc olduklari dogru ama bende cok kiskancim.beceriklidirler, romantikdirler ve beni aldatmayacagindan emindim hep ama artik sanki biraz seytanlik icinde oldugunu dusunmeye basladimm.
akrepl kizlariyla ASLAAAA anlasmam hatta nefret ederim cunku tanistiklarim hep uyuz cikmistir, cok gurursuzlar bence,ve pek zeki olduklarini dusunmuyorum, cok sacma sapan konusurlar..yani tabi genelleyemem ama karsima cikanlar boyle idi.
sonumuz icin hayirlisi..

Son düzenleme:
ben başak burcuyum, sevgilim akrep...1 aydir beraberiz (eskiye dayanan bir arkadaşlığımız var ama sevgili olunca işler değişti) ve 3 defa bozuştuk...sanırım burçlarımız uyumsuz...

ben başak burcuyum, sevgilim akrep...1 aydir beraberiz (eskiye dayanan bir arkadaşlığımız var ama sevgili olunca işler değişti) ve 3 defa bozuştuk...sanırım burçlarımız uyumsuz...

bence yanılıyorsun canım başak ile akrep üşündüğünün tam tersi çok ama çok ii anlaşırlar ama siz daha kendinizi tanıma aşamasında ldugunuz içinde olabilir bu sorunlar..:asigim:

benim eşim akrep....
akrep burcuyla evli olmak bence zor...
sabit fikirli,kuşkucu ve kıskanç oluyorlar
iyi bir aile babası ve iyi bir eş oluyor ama sinirlendiler mi yanına yaklaşma....
evine çok düşkündür eşim ...
ama bazen lafı öyle bir zamanda öyle bir sokar ki dövsen daha iyi derim...
iyiliğide kötülüğüde asla unutmaz kindar oluyorlar...

umarım haklısındır gzellergzeli, olumlu bir gelişme olursa buradan paylaşırım yine...teşekkürler...

kafamçokkarıştı akrep erkeğimi kalsın almayım diyecem ama çookkk geç kalmışım... alalı 18 yıl oldu...ben yengeçim...kıskanç...yalaka...asla küs kalamayan...evine çok düşkün...çocuğuna ve eşine çok bağlı...bensiz nefes almak bile istemeyen(bunaltırcasına:))... aşırı çalışkan...kendi aklından çok başkalarının aklını kullanan...cinsellik için yaratılmış...şüpheci bir adam işte daha ne olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 eşi akrep olanlara allah sabır versin diye sözümü bitiriyorum...delikafadulden

bende aslanım
anlasamadıgınız konular
yada sevmedıgın huylar neler
ben benımkı bana cok dıklenıyor ukala:jeyyar:

kusuruma bakma ,sorunu yeni gordum cnim yaa.herseyi ben bildim havalarinda,asabi,devamli muhalefet etmeler...
3,5 yillik evliyim bazi seyler duzeldi sukurr.ama bende yoruldum.

benim kocişte akrep kızlar akrep eşiniz veya sevgiliniz varsa diline düşmemeye bakın yoksa yandığınız resmidir bu asla ve asla unutmaz yapılan en ufak bi hatayı bile yerine geldiğinde temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp yüzünüze vurur acayip kinci insanlar ama iyi yönleride yok değil bir kere akrep erkeği sekse düşkün olmasına rağmen sadık bir erkektir sevecendir kıskançtır hele benimki öyle bir kıskançki doğacak çocuğumuzu kıskanıyo artık onla ilgileniceksin benle ilgilenmicen diye şimdiden kaprise başladı bile yani sözün kısası erkeğiniz akrep burcuysa Allah yardımcınız olsun.Amin :))))

Benim de esim akrep.Esim yalandan nefret eder,cok sabirlidir hemde cooookk.Cok sakindir,anlayislidir.Küsmez küsmez ama bide küstümü konusmadan bakislariyla zehirler beni.Heee bide akrep erkeginin cok belirgin bir özelligi vardir.Sekse asiri düskün olurlar.Bilmem sizinkilerde öylemi??:eek:

aynen katılıyorum seks konusunda

kıskanç bencil kapıldınmı bidaha kopman mümkün olmuyo ceken bişey var akrep erkeğinde acayip kendine özen gösteren titiz sevdimi bikere sever sildimide kolay silmez intikamını alır mutlaka kafasında elli tane tilki dolaşır bi kaç şeyi aynı anda düşünebilir çok kolay kandırır böyle bişi en azından benimki öyle :)

bende eşimde akrebiz ikimiz de inadız ikimiz de kıskancız zor oluyor

eşimde akrep özelliklerinin hepsi var yanlız biraz titizlik konusunda şaşkınım titiz fakat aşırı dagınık ikisini birlikte yürütüyo

hiç sewmem akrep erkeklerini.cok kıskanc ve kısıtlayıcı olabiliyorlar..hç çekilmiyolar

hiç sewmem akrep erkeklerini.cok kıskanc ve kısıtlayıcı olabiliyorlar..hç çekilmiyolar

valla benim eşim akrep _akrep ama hiiç kısıtlamaz yersiz kıskançlık yapmaz bir türk erkeğinden beklenmeyecek anlayışa sahiptir sağolsun gerçi belkide istisnadır :asigim:

X