Burun Estetiği Olup da Beğenmeyen, Pişman Olanlar

Doktorum son derece başarılı bir doktor..dğer hastalarla ilişkileri çok iyi çoğu çok memnun..bunun altını özellikle çizmek istiyorum..benim şansızlığım yada karşılıklı iyi iletişim kuramamız doktorumla..bu da benden kaynaklanıyor galiba..
sizin doktorunuz kimdi ve burnunuzun neresini beğenmediniz?

serpilce55 arkadaşım öncelikle arkadşlık teklifimi kabul ettiğin teşekkür ederim. albümündeki resmine baktığımda inan burnun hiç ama hiç göze çarpmıyo hele hele sağdaki resimde %0 oranında bir problem görünmüyo zaten genel olarak güzel bi bayanmışssın.. tekrardan resmini benimle paylaştığın için teşekkür ederim.

arkadaslar ben de cok korkuyorum estetikten hem de burun cok onemli yuzun tam orata kisminda,
bi arkadasim osman karaaslani onerdi iyi bir dr mus diye. benim burnumda et var ve baya buyuk oldugu iicn nefes alamiyorum. ayrica bu et yuzunden burnumda dista ve icte egilmede meydana geldi.beni ilgilendiren kismi tabii ki de disindaki egrilik. burnumun seklinden memnunum, ama baya egri.estetik istemiyorum, ama egrilik ancak kirilarak yani estetik yapilarak duzelir diyorlar, estetik dogal olmayacagi icin korkuyorum. osman karaaslan cok dogal yapiyor diyorlar. siz gorustunuz mu? memnun kaldiniz mi? osman beyle ilgili hic bisey bulamaddm.olup olmamakta cok kararsizim acaba ilerde bir tedavi yontemi cikarda kirmadan burnumdaki egriligi duzeltirler mi diye cok merak ediyorum. osman bey icin de bilgisi olan varsa, yanitlarsaniz cok seviniirim.
ben de günlerdir osman beyi araştırıyorum ne yazıkki çok şey bulamadım canım ama iki kişi var osman beye ameliyat olan burda yorum yazanlardan biri çok memnun resimlerini eklemiş beğenmiş forumdakiler de ben de ekledim onu ama uzun zamandır girmemiş kk ne sanırım artık bakmıyor buraya o yuzden göremedim bi türlü resimlerini..diğeri de beğenmediğini ifade etmiş çok kalkık oldu filan demiş 2 arada 1 derede kaldım ne yapsam bilmiyorum ben de osman beyii duymuştum iyi diye güzel burunlar yapıyormuş filan üstelik kbb ci sağlık açısından da problem oluşmadan ameliyat olurum diyorum da neyin nasıl olacağını kestiremiyorsun çok kötü bi durumdayım karar veremiyorum :KK43:

Bend olupta 1000 pişman olanlardanım...Yemek yiyemiyor, uyku uyuyamıyorum. Sadece Allaha sığınıyorum bana yardım etsin diye.

Burun estetiğinde başarı oranı, problemin büyüklüğüyle ve eski burnun çirkinliğiyle orantılı olabilir mi? tabiki de alakalıdır..ama şöyle bir durum var benim içni ben de oldum 3 ay olacak çok başarılı bir doktora oldum hala da başarılı işler çıkartıyor ben açıkcası diğer hastaların fotolarına baktıkça deli oluyorum elde değil..ben de mi talihsizlik diyorum..fena bir burun değil ama ucu düşük..ki bunu sadece ben demiyorum..3 ayı geçti olumlu bir değişme yok maalesef. biz iyi bir iletişim kuramadık iyi bir hasta-doktor ilişkisi ki doktorum diğer yorumları okuyorum da sıcakkanlı ilgili,sabırlı vs..vs.. demekki ben de sorun var..bu sefer de bende ne sorun var peki diye düşünmekten de kendimi alamıyorum :))..ne bileyim..bazen gerçekten mutsuz oluyorum bazen de umursamıyorum ama az değil 3 ay geçti..doktorum o kadar harika burunlar yapıyorki yapmış ki zaten onları görerek karar vermiştim..benim neden böyle oldu anlamak mümkün değil hani desem burnum zor bir burundu tamam onu kabul ediyorum ama doktorum nice burunları ne güzel yapmış revizyonda da bir numara kendisi..yani doktorumu da iyi seçtiğime inanıyordum ama yürekten inanmasam böyle bir işe kalkışamazdım o kadar cesaretli biri değilim..çok doğal diyip duruyorlar bazıları farketmiyor bile deli oluyorum farketmemelerini açıkcası olumlu göremiyorum eski burnum kemikli büyük ve ucu düşüktü yani farkedilmiyorsa insan başka şeyler düşünüyor elinde olmadan..ne yani o doktora değil de amerikadaki ünlülerin estetik cerrahlarına mı olsaydım?? bana göre bir üst seçenek anca öyle olabilirdi yani o kadar güvenmiştim :KK43:((((artık diğer hastalarının fotolarına bakmıyorum bakmak istemiyorum..benim şansızlığımdır ..bunca zaman bekledim 1. aydan beri böyle düşünüyorum aylar geçtikçe de olumlu bir gelişme olmadı dayanamayıp yazdım affetsin beni sevgili doktorum..

Canım aradan geçmiş epey bir zaman, acaba şimdi fikirlerin nasıl?

ben genelde işinin ehline olup da kendisi pişman olan görmedim,her halükarda önceki halinden cok daha güzel olduğunu söylüyor olanlar,ama insanların dışardan begenmediği burunlar oluyor tabi

Burun estetiğinde başarı oranı, problemin büyüklüğüyle ve eski burnun çirkinliğiyle orantılı olabilir mi? tabiki de alakalıdır..ama şöyle bir durum var benim içni ben de oldum 3 ay olacak çok başarılı bir doktora oldum hala da başarılı işler çıkartıyor ben açıkcası diğer hastaların fotolarına baktıkça deli oluyorum elde değil..ben de mi talihsizlik diyorum..fena bir burun değil ama ucu düşük..ki bunu sadece ben demiyorum..3 ayı geçti olumlu bir değişme yok maalesef. biz iyi bir iletişim kuramadık iyi bir hasta-doktor ilişkisi ki doktorum diğer yorumları okuyorum da sıcakkanlı ilgili,sabırlı vs..vs.. demekki ben de sorun var..bu sefer de bende ne sorun var peki diye düşünmekten de kendimi alamıyorum :))..ne bileyim..bazen gerçekten mutsuz oluyorum bazen de umursamıyorum ama az değil 3 ay geçti..doktorum o kadar harika burunlar yapıyorki yapmış ki zaten onları görerek karar vermiştim..benim neden böyle oldu anlamak mümkün değil hani desem burnum zor bir burundu tamam onu kabul ediyorum ama doktorum nice burunları ne güzel yapmış revizyonda da bir numara kendisi..yani doktorumu da iyi seçtiğime inanıyordum ama yürekten inanmasam böyle bir işe kalkışamazdım o kadar cesaretli biri değilim..çok doğal diyip duruyorlar bazıları farketmiyor bile deli oluyorum farketmemelerini açıkcası olumlu göremiyorum eski burnum kemikli büyük ve ucu düşüktü yani farkedilmiyorsa insan başka şeyler düşünüyor elinde olmadan..ne yani o doktora değil de amerikadaki ünlülerin estetik cerrahlarına mı olsaydım?? bana göre bir üst seçenek anca öyle olabilirdi yani o kadar güvenmiştim :KK43:((((artık diğer hastalarının fotolarına bakmıyorum bakmak istemiyorum..benim şansızlığımdır ..bunca zaman bekledim 1. aydan beri böyle düşünüyorum aylar geçtikçe de olumlu bir gelişme olmadı dayanamayıp yazdım affetsin beni sevgili doktorum..

sen kme oldun ameliyat

ankarada nebil beye ameliyat olmayı düşünüyorum lütfen ilgilenenler araştıranlar ameliyat olup olumlu olumsuz sonuclar alanlar buraya yazabilirmii=((

bende çok pişmanım kesinlikle doktorunuzu iyi seçin ve şunu unutmayın ucuz etin yahnisi yavan oluyormuş ben bunu anladım ve çok üzgünüm çook ::KK43:(

aynı sorunlar bende de var şuan 4,5ay oldu burnumda hafif sağa doğru eğiklik çıkık kemikler ucu aşada. şişliklerin inmesini bekliyorum. Doktora gittimde ben hiç bişe sölemeden o problemleri görüp kalıcı dolgu önerdi çıkık kemikler için, burun ucuda kendini toparlar 4ay sonra dedi umut ediyorum toparlar diye. Kalıcı dolgudansa 2. Operasyonu düşünüyodum ama yazdıklarını okuyunca çok üzülldüm sanki kendimin ilerdeki halini gördüm=(( keşke tekrar aynı doktora ameliyat olmasaymışsın.

sen hangi doktora olmuştun ki?

17 ay önce burun ameliyatı oldum ve sadece 1 günde karar vererek. herkes burnumu çok beğeniyor ancak milimetrik bir yamukluk olduğu için 3 eylülde tekrar amelyat oluyorum.
doktorun çok iyi seçilmesi gerekiyor.
ben burnumu yapan doktordan asla memnun kalmadım. son derece ilgisiz, alakasız birisiydi ve yakınen tanıyor olmamıza, ailenin tüm estetik operasyonlarını yapmış olmasına rağmen.. burnumu düzeltmek için benden tekrar para istedi fln..
şimdi dudaklarımı yapan çok çok güvendiğim doktoruma 3 eylülde tekrar ameliyat oluyorum..
ilave olarak göğüs ameliyatıda aynı anda olacak.. :) bakalım umuyoru mherşey iyi olacak..

gmzgmz86 dr. adını da paylaşırmısın sakıncaı yoksa

Merhaba seni çok iyi anlıyabiliyorum ama inan bu endişelerin yersiz olduğunu sende ileriki zamanlarda anlıyacaksın...Bende yaklaşık 6 ay önce burun ameliyatı geçirdim rinoplasti hem nefes almakta zorluk çekiyordum hemde burun kemiğimde eğrilik vardı..Herşeyden önce doktorunu çok iyi araştırmalısın yüksek ücretler verip estetik cerrahlara ameliyat olacağım düşüncesi kafanızda yer etmesin ( herkes için söylüyorum ) çok az miktarlar ödeyerek bu ameliyatı yaptırabileceğiniz çok iyi kbb uzmanları var...

Şimdi 6 aydan önce burnunda iyileşme bekleme çünkü ödemler 6 ayda en aza iniyor 1 senede tamamen ama masajı elden bırakma derim bu çok önemli umarım istediğin sonuca ulaşırsın...

glaze_butterfly , dr un kim ? memnun olanı bulmak zor. bi de yeniyim ben foto göremiyorum , gönderebilir misin rica etsem.

bende çok pişmanım kesinlikle doktorunuzu iyi seçin ve şunu unutmayın ucuz etin yahnisi yavan oluyormuş ben bunu anladım ve çok üzgünüm çook ::KK43:(

geçmiş olsun cerenxx , ben de yaptırmayı düşünüyorum günlerdir araştırıyorum. dr. un kim ? bir de pişmanlığın nedir , paylaşırsan çok sevinirim

geçmiş olsun cerenxx , ben de yaptırmayı düşünüyorum günlerdir araştırıyorum. dr. un kim ? bir de pişmanlığın nedir , paylaşırsan çok sevinirim

ben ankarada oldum numune hastanesinde dr ismi vermem yasak sanırım ama iyi araştırın lütfen acele etmeyinn ben acele etmekle çok yalnış bi karar almışım

burun estetiği olup pişman olan arkadaşlar dr ismide verirseniz ameliyat olmak isteyenlere daha çok yardımcı olursunuz isim verirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

teşekkür ederim.ama niye bizi uyarmadılar ya?hiç kimse de demedi ki bu ameliyatlar sonucu insanın yüzü çöküyor,anlamıyorum yani sonuçta burnum berbat değildi,yani hayata devam edecek,moralim iyi olmasına yetecek kadar güzeldim.hatta yüzümü çok beğenirlerdi zaten.yani çökeceğimi bilsem bu riski göze almazdımki,doktorlar cidden çok kurnaz

Çok geçmiş olsun fataldanger ve megumi, çok üzüldüm başınıza gelen talihsizliklere.... Yüzünüzde çökme birden fazla ameliyat olduğunuz için mi meydana geldi yoksa başka bir sebepten mi?

Çok geçmiş olsun fataldanger ve megumi, çok üzüldüm başınıza gelen talihsizliklere.... Yüzünüzde çökme birden fazla ameliyat olduğunuz için mi meydana geldi yoksa başka bir sebepten mi?

ameliyatın başarısız olması yüzünden desem.. iyi bir ameliyatsa üç ameliyat da olsan çökme olmazki

benimde dikis izi kaldi burnumda hamile oldugum icin gitmiorum doktora ayrica burnum tikanmaya basladi bende izmirde ozel bi doktora birazda pahaliya yaptirdim gerci gorunusu iyi ama dikis izi beni rahatsiz edio

X