Popom büyüsün istiyorum.

furtadoo

Özgürlüğe doğru..
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
1.144
9
Merhaba arkadaşlar benim popom güzel, sıkı ama küçük ben popom biraz büyüsün istiyorum, kilo alınca hemen göbeğim çıkıyor popom aynı, bir ara popom büyümüştü biraz ama göbeğim onun iki katı çıktığı için zayıflamak zorunda kaldım neden popom büyümüyor yaa gögüslerim büyük, popom küçükk bıktım.

bende popom küçülsün diye yapmadığım kalmıyo ama malesef verdiğim kilolar belimden ve üst bölgemden gidiyo
azcıkta popodan işte
sanırım genetikle ilgili herkesin vucüt tipi farklı

Evt genetik ama göbeğim büyümeden popom büyüse ne güzel olurdu, bir kaç tanıdıgım küçücük popon var demeleri beni sinir etti, ediyorda..

Evt genetik ama göbeğim büyümeden popom büyüse ne güzel olurdu, bir kaç tanıdıgım küçücük popon var demeleri beni sinir etti, ediyorda..

o değilde cidden nasıl küçültürüz o önemli:KK30: bak sana tayt yakışır bacakların da inceyse . bu arada nasıl silikonlu sütyen varsa silikonlu külotlarda var canım. bi bak istersen.. ya tabi kalıcı değil ama paylaşmak istedim..

o değilde cidden nasıl küçültürüz o önemli:KK30: bak sana tayt yakışır bacakların da inceyse . bu arada nasıl silikonlu sütyen varsa silikonlu külotlarda var canım. bi bak istersen.. ya tabi kalıcı değil ama paylaşmak istedim..

Evt cnm tayt giyiyorum genelde yaşıkıyor allah şükür de tm bazılarıda küçültmek istiyor ama bende ne çok büyük nede çok küçük güzel değil acaip takıntılı oldum illede büyütücem yani birazda olsa fitness a gidiyorum kasla falan büyür diye bakalım ama belki değişik, kanıtlanmış fikri olan bu konuda bana yazsın yaa ve ve ben yapay şeyleri sevmiyorum silikonlu kilot alıp giymem yani ya zaten öyle dümdüz değil kalkık bir popom var ben büyük olsun istiyorum işte genede sağol fikrin için..

Merhaba arkadaşlar benim popom güzel, sıkı ama küçük ben popom biraz büyüsün istiyorum, kilo alınca hemen göbeğim çıkıyor popom aynı, bir ara popom büyümüştü biraz ama göbeğim onun iki katı çıktığı için zayıflamak zorunda kaldım neden popom büyümüyor yaa gögüslerim büyük, popom küçükk bıktım.

cnm benim popomu sana vereyim sende bana göğüslerini ver olur mu:KK9:

Ha ha yok gögüslerimden çok memnunum cnm:nazar: ama poponu alabilirim he he tmmm:KK52:

cnm şaka bi yana benim göğüslerimin seninde poponun küçük olması vücudumuzun yapısıyla alakalı.benim vücut şeklim armut şeklinde göğüsler küçük basenler ve kalça büyük

Son düzenleme:
cnm şaka bi yana benim göğüslerimin seninde poponun küçük olması vücudumuzun yapısıyla alakalı.benim vücut şeklim armut şeklinde göğüsler küçük basenler ve kalça büyük

Yani kum saatimisin cnm ne güzel ya benim popom çok güzel aslında ama biraz daha büyük olsun istiyorum birşeyler deniyorum ama inş. büyücek göbek çıkmadan diye düşünüyorum

bende biraz büyk popo istiyoruuum :KK52::KK52:
Ya küçüçüük ele avuca gelir diyo herkes ama pant giydiğimde çrkn duruyoo hep :KK14::KK14:

$pilates 2.jpg $pilates 1.jpg

bu hareketleri hergün yapabildiğin kadar yap çok olmasa bile kesin faydasını görürsün....

Son düzenleme:
bende popom küçülsün diye yapmadığım kalmıyo ama malesef verdiğim kilolar belimden ve üst bölgemden gidiyo
azcıkta popodan işte
sanırım genetikle ilgili herkesin vucüt tipi farklı

kesinlikle canım.ben de popoma ve bacaklarıma alırım kiloyu.ve nasıl küçülür bilmiyorum.

Bende de aynı sorun var.Göğüslerim fena değil fakat popom omuzlarıma göre dar ve küçük:KK14:Yine buradan bir şeyler okumuştum;onları denedim.Mesela sıkıp bırakmak...Hatta biri gül yağı sürerseniz büyür demişti.Onu da denedim.Sonuç alamadım.Kafama çok takıyorum.Sırf bu yüzden etek giyemiyorum çok çirkin görünüyor.Keşke bir formülü olsa...

hamile kalınca büyüyor kocaman oluyor
Cnm o dediğin herkez için geçerli değil yani her hamile kalanın poposu büyümüyor sadece göbeği çıkıpta diğer yerleri zayıf olan hamilelerde var yani

Bende de aynı sorun var.Göğüslerim fena değil fakat popom omuzlarıma göre dar ve küçük:KK14:Yine buradan bir şeyler okumuştum;onları denedim.Mesela sıkıp bırakmak...Hatta biri gül yağı sürerseniz büyür demişti.Onu da denedim.Sonuç alamadım.Kafama çok takıyorum.Sırf bu yüzden etek giyemiyorum çok çirkin görünüyor.Keşke bir formülü olsa...

Yaa benim popom öyle dümdüz değil çıkık ama ben biraz daha büyük olsun istiyorum aynen gögüs var bak bende de

Peki normalde nasılsın zayıfmı, iştahın nasıl cnm

X