gebelik ve göğüs ağrısı

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
1.635
6
kızlar hamileliğinin başında hemen göğüsleri büyüyüp ağrıyan oldumu ben daha5.haftadayım ama göğüslerim çok fazla şişti ve ağrıyor normalmi sizce 8.haftada başlar diye biliyorum prolaktin artışı ama benimki artı şimdiden bebeğime zarar verirmi sizce,cevaplarınızı bekliyorum a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar hamileliğinin başında hemen göğüsleri büyüyüp ağrıyan oldumu ben daha5.haftadayım ama göğüslerim çok fazla şişti ve ağrıyor normalmi sizce 8.haftada başlar diye biliyorum prolaktin artışı ama benimki artı şimdiden bebeğime zarar verirmi sizce,cevaplarınızı bekliyorum a.s.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaşım gebelikten gebeliğe fark olurmuş.ben de 5+2yim ve çok sızlıyor şimdi yani normal senin miden bulanıyor mu?:CüvCüv:benim hiç bulanmıyor ben de onu problem ediyorum acaba sağlam değil mi de böle oluyo diye benim bi de kasık ağrım var ama az senin var mı?doktora da 20 ağustaosta gitcem ya sen?inşaallah iyi bir hamilelik geçirir ve bebişlerimizi kucağımıza alırız...:CüvCüv::CüvCüv:

benim göğüslerim çok şişti üzerine bile yatamıyordum şükür şimdi geçti. 12+4 olduk ve rahatım.
ama göğüslerim eskisinden büyük ama acı ağrı yok.
betül19 benimde hiç bulantım olmadı sadece tiksinmeme oldu. yani korkmana gerek yok.
kimi hamilelerde hiç olmazmış bulantı.
kasık ağrın normal karnın ve rahimin büyüyor ondan ağrın oluyor. bende bile ara ara oluyor.
eğer çok şiddetli ağrın olursa doktoruna danış derim..

kasık ağrım az orada bir hareketlilik var gibi yani öyle fazla bir acı vermiyor teşekkürler

kişiden kişiye değişiyor bu durum.benimde hamişliği öğrenmeden başlamıştı göğüs sancılarım ama ben her ayki regli ağrısı diye düşünmüşüm.bi süre daha devam etti,şimdi 13 haftalık hamileyim,öle çok sancım yok.rahatım.sadece denize girdiğim zaman dayanılmayacak kadar sızlıyo.buda normal sanırsam....

merhaba kızlar 4+5 haftalık hamileyim geçen yıl bu zamanlarda 6 haftalık düşük yapmıştım bu yüzden bu hamileliğimde çok tedirginim.3 gündür gögüslerimin hamileliğn başındaki haline göre daha küçüldüğünü farkettim uçlarıda önceden çok acıyordu dokununca şimdi pek acımıyor ama göğüslerimde yinede ağrı var. bu arada progestanda kullanıtyorum.dün gece internette bebek canlılığını yitirince gebelik belirtilerinde gerileme olur diye bir şey ojkudum ve moralim çok bozuldu doktorumda yırtdışında olduğunda onada ulaşamıyorum çok korkuyorum yardım lütfen

arkadaşım gebelikten gebeliğe fark olurmuş.ben de 5+2yim ve çok sızlıyor şimdi yani normal senin miden bulanıyor mu?:CüvCüv:benim hiç bulanmıyor ben de onu problem ediyorum acaba sağlam değil mi de böle oluyo diye benim bi de kasık ağrım var ama az senin var mı?doktora da 20 ağustaosta gitcem ya sen?inşaallah iyi bir hamilelik geçirir ve bebişlerimizi kucağımıza alırız...:CüvCüv::CüvCüv:

canım benim en çok göğüs problemim oluyor şişmeyi bırak bide damarlar belirginleşti prolaktinimde 70 civarı çıktı dr normal diyor ama ben yinede korkuyorum,benimde fazla bulantım yok sadece arkadaşında dediği gibi tiksinme var mesala çok sevdiğim birşeyi yemek istiyorum fakat yiyemiyorum yada çok az yiyorum,kasık ağrımda ara sıra oluyor,ben bu ayın 10nunda gideceğim inşallah bir aksilik çıkmazsa,amin seninde dediğin gibi inşallah sorunsuz güzel bir hamilelik geçiririz ve bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar 4+5 haftalık hamileyim geçen yıl bu zamanlarda 6 haftalık düşük yapmıştım bu yüzden bu hamileliğimde çok tedirginim.3 gündür gögüslerimin hamileliğn başındaki haline göre daha küçüldüğünü farkettim uçlarıda önceden çok acıyordu dokununca şimdi pek acımıyor ama göğüslerimde yinede ağrı var. bu arada progestanda kullanıtyorum.dün gece internette bebek canlılığını yitirince gebelik belirtilerinde gerileme olur diye bir şey ojkudum ve moralim çok bozuldu doktorumda yırtdışında olduğunda onada ulaşamıyorum çok korkuyorum yardım lütfen

canım benim eşimin ablasınında aynı seninki gibi oldu kız hamile kaldı göğüsleri küçüldü uçları kayboldu şimdi çok şükür bebeği kucağında korkma bazen daha farklı belirtiler olabiliyor,nabzını ölçtünmü hiç gebelikte artıyor belki için daha çok rahatlara.s.

kişiden kişiye değişiyor bu durum.benimde hamişliği öğrenmeden başlamıştı göğüs sancılarım ama ben her ayki regli ağrısı diye düşünmüşüm.bi süre daha devam etti,şimdi 13 haftalık hamileyim,öle çok sancım yok.rahatım.sadece denize girdiğim zaman dayanılmayacak kadar sızlıyo.buda normal sanırsam....

canım kaçıncı haftaya kadar devam etti ben yatamıyorum bile sabah kalktığımdada çok fazla ağrıyla uyanıyorum.a.s.

evet tuğçe bende aynı senin gibi bişey değdiğinde çok sızlıyor ben 7.haftayı doldurdum.çok büyüdüler bide ağrıyorlar.ama bunun normal olduğunu biliyorum oyüzden takmaıyorum

sağolun arkadaşlar beni rahatlattınız sabah kalktığımda göğüslerimi görünce moralim çok bozulmuştu iyki varsınız.

tuğçe benim göğüsler de çok feci durumda.özellikle sabahları eğilemiyorum bile.sütyensiz ağrı daha bir çekilmez oluyor.dokunamıyorum bile.yeşil yeşil damar oldu her tarafım.ne zaman geçicek acaba bu durum ya da geçecek mi???

arkadasim daha cok yeni gebeligin ilk haftalarda vucut kendini hamilelige alistirana kadar bu tur agrilar olabilir...kasik ve bel agrisi da olabilir merak etme,bu rahmin buyudugu icin olur...yine de dr una bir danis..icini ferah tut korkacak bisey yok..Allah bebegini sana bagislasin...

arkadaşım çok özür dilerim ama çok olmuş mesajını yazalı ama ben merak ettim ne oldu gebeleğin .bendede gögüs ağrıları gitti belki senin yazıcakların bana derman olur...:1no2:

benim gebeliğim çok iyi maşallah son haftadayız göğüs ağrılarım bitmişti gene başladı.şimdi sızım sızım.

Arkadaşlar Merhaba; Ben de 5 haftalık hamileyim ilk önce göğüs ağrısıyla hamile olduğumu öğrendim, hala da devam ediyor. Ama beni endişelendiren kasık ağrısı. Hapşırdığımda anında ağrı girip çıkıyor. Ve karnımda şişkinlik oldu bu belki psikolojik olabilir. Doktorum Pazartesi gel dedi. O güne kadar kasık ağrısı yorumlarınızı bekliyorum..

Arkadaşlar Merhaba; Ben de 5 haftalık hamileyim ilk önce göğüs ağrısıyla hamile olduğumu öğrendim, hala da devam ediyor. Ama beni endişelendiren kasık ağrısı. Hapşırdığımda anında ağrı girip çıkıyor. Ve karnımda şişkinlik oldu bu belki psikolojik olabilir. Doktorum Pazartesi gel dedi. O güne kadar kasık ağrısı yorumlarınızı bekliyorum..

canım, kasıkların ağrıyorsa bol bol dinlen. ağır iş yapma, bir yere uzanma. kıscası kendine çok dikkat et.

beni hiç ağrız sızım yoktu, pzt biraz başladı, doktorum hemen 20 günlük rapor yazdı, yatıyorum. içini ferah tut ama kendinede çok dikkat et.

3 ay once bebegimin kalbi attmamasi nedeniyle kurtaj olmak zorunda kaldim.tekrar cocuk yapmak istedik yaptik ama suan hamile olup olmadigimi bilmiyorum ara ara kasigim agiriyor bazen basim donuyor ama baska bir belirtim yok sizce hamile olabilirmiyim.cevaplarinizi bekliyorum lütfenn

Son düzenleme:
3 ay once bebegimin kalbi attmamasi nedeniyle kurtaj olmak zorunda kaldim.tekrar cocuk yapmak istedik yaptik ama suan hamile olup olmadigimi bilmiyorum ara ara kasigim agiriyor bazen basim donuyor ama baska bir belirtim yok sizce hamile olabilirmiyim.cevaplarinizi bekliyorum lütfenn

çok geçmiş olsun canım allah düşmanıma vermesin. kalbinin durmasına sebep olan faktörler nelerdi sadece bi hastaneye mi gittin de canım

X