Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel kızıl ve turuncuları paylaşalım..

beautitful-woman-beauty-clementine-copper-hair-emotive-eternal-sunshine-Favim.com-40090.jpg

lightCopper.jpg

copper-medium-curly-hair-styles.jpg

tumblr_l5rcwjKJh41qcgzbfo1_400.jpg

mcx-olivia-grant-copper-red-de-20985999.jpg

kızlar ashlee simpson ın saçından istiyorum bu renk palette tarçın bakırla olurmu yada sade bakıramı boyamak lazım daha önce aynı rengi tutturan varsa yardımcı olursanız süper olur

cnm mrb senin saç rengin çok hoş fakat tam net degil ashlee simpson renginden istiyorum seninki ona yakınmı hangi marka tonla tutturdun benim saçımda sarı boya var ashlee simpsonın aynısı olsun istiyorum palette tarçın bakırmı yapsam bakıramı boyasam karar veremedim

kızlar ashlee simpson ın saçından istiyorum bu renk palette tarçın bakırla olurmu yada sade bakıramı boyamak lazım daha önce aynı rengi tutturan varsa yardımcı olursanız süper olur

mrb canım. bende araştırıyorum da burengi .bu araştırmalarımın sonucunda bukızın saç rengi yoğun bakır kumralmış:)

ünlü bir kuaför sitesinde yazmıstı aynen şöyle:

Ashlee Simpson Saç Rengi aşşağıdaki iki saç renginde Wella Koleston Perfect 7/4 Tizian 30 luk oksidan krem Başka saç boyası ile karıştırmanıza gerek yok alt zemin koyu değilse ya da açık değilse yani saçınızın alt zemini uygunsa istediğiniz renk olur. Majirel Majirouge Saç Boyası ile 7.44 Kumral Yoğun Bakır 30 luk oksidan kremde kullanabilirsiniz.

bende önce kuaförde bu rengi boyatcam, daha sonra kendim evde bu önerilen boyalardan biriyle boyarım diye düşünüyorum

http://www.saciniboya.com/KOLESTON-PERFECT-SAC-BOYASI-74-TIZIAN,PR-583.html

http://istocucuzalisveris.com/loreal-majirel-sac-boyasi-744-kumral-yogun-bakir-744

dediği saç boyalarının linkide bunlar .

$pr_01_583_max.jpg $7,44-350x350.jpg $2008-ashlee-simpson-400.jpg Eki Görüntüle 385308 $ashlee-simpson-saç-rengi.jpg

Son düzenleme:
mrb canım. bende araştırıyorum da burengi .bu araştırmalarımın sonucunda bukızın saç rengi yoğun bakır kumralmış:)

ünlü bir kuaför sitesinde yazmıstı aynen şöyle:

Ashlee Simpson Saç Rengi aşşağıdaki iki saç renginde Wella Koleston Perfect 7/4 Tizian 30 luk oksidan krem Başka saç boyası ile karıştırmanıza gerek yok alt zemin koyu değilse ya da açık değilse yani saçınızın alt zemini uygunsa istediğiniz renk olur. Majirel Majirouge Saç Boyası ile 7.44 Kumral Yoğun Bakır 30 luk oksidan kremde kullanabilirsiniz.

bende önce kuaförde bu rengi boyatcam, daha sonra kendim evde bu önerilen boyalardan biriyle boyarım diye düşünüyorum

KOLESTON PERFECT SAÇ BOYASI - 7.4 TİZİAN | Kızıllar ve Bakırlar | Wella

LOREAL MAJİREL SAÇ BOYASI - 7.44 KUMRAL YOĞUN BAKIR

dediği saç boyalarının linkide bunlar .
Eki Görüntüle 385305 Eki Görüntüle 385306 Eki Görüntüle 385307 Eki Görüntüle 385308 Eki Görüntüle 385309

canım tşk ederim ama ashlenin resimde saçı koyu çıkmış daha açık olan resimleride var açık daha güzel bu biraz kına gibi durmuyormu sen bunu boyarsan foto koyarmısın benimde aklımda palette tarçın bakır yada loreal 8.34 var bunlarla boyayanlarda foto koyarsa süper olur tarçın bakırında çok turuncu olmasın korkuyorum çünkü şuan saçım sarı

canım tşk ederim ama ashlenin resimde saçı koyu çıkmış daha açık olan resimleride var açık daha güzel bu biraz kına gibi durmuyormu sen bunu boyarsan foto koyarmısın benimde aklımda palette tarçın bakır yada loreal 8.34 var bunlarla boyayanlarda foto koyarsa süper olur tarçın bakırında çok turuncu olmasın korkuyorum çünkü şuan saçım sarı

benim çok hoşuma gidiyor bu rengi.abartısız olduğu için ve fazla kızıl olmadığı için. belkide onlar akmıs halidir açık dediğin. boyadığımda yüklerim ama :KK34:

X