Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

kendini kobay olarak kullanıp her duyduğunu deneyen ben...evet evet ben bugün 9 gün oldu bu saçmasapan olduğuna inandığım ama genede denemekten kendimi alamadığım karışımı içeli:kahve:
işe yarıyormu diye merakla bekleyenlere cevabım hayır gram veremedim boşuna denemeyin:roflol:
uzuuun yıllardır diyet, onun sapı bunun kökü tecrübeme dayanarak artık şunu çok iyi biliyorum.boğazını tuttunmu gayet güzel zayıflıyorsun.ama yok homini gırtlak yeyipte bir kilo ceviz suyu sarımsak bilmem nesi içsende faydası yooktatlicadiarzu

arkadaşlar sarımasağı soğanı bilmem ama ben bugün sabah itibariyle maydanoz ve limon suyuna başladım yıllar önce yapmış ve 2 haftada 8 kilo vermiştim hani diolar ya hızlı verilen kilolar geri dönüyo diye valla ben 32 yaşındayım her rejimimden sonra verdiğimn hepsini aldım yani alıştım artık yazı ince geçirim yeter bana en az 10 kilo fazlam var valla kocamla küsüz bana tontiş dedi çok fena hisstttm kendimi...((((

arkadaşlar benim tam 40 kilo fazlam var. ama ben yinede bunlara inanmıyorum, çünkü bu kırk kilo böyle abuk şeyler yaparak oldu.ben iki aydır istnbulda özel bir hastanenin diyetisyeniyle başladım bana ayda 4 klo vermem gerektiyini bunun üstünde kilo vermenin bana zarar vereceyini söyledi.eminim birçoğunuzda bunu biliyorsunuz zararlı olduğunu hızlı kilo vermenin.2 ayda 8 kilo verdim acelem yok sağlık herşeyden daha önemli .ayda 16tı kilo verip öteki aydada 26 kilo alıcaksam valla ben almayayım . kıssadan hisse ben böyle şeyler yaparak 40 kilo aldım aklım başıma şimdi geldi en doğal yoldan en sağ
lıklı şekilde vermek istiyorum fazlalıklarımı. hiçmi hiç tavsiye etmiyorum ,inanın sonra çok üzülürsünüz geri geliyor hepsi hemde fazla fazlakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kizlaaaaaar bakin ne bulduuuuuuuummm

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen seksi yıldız Angelina Jolie, 'sarmısak çaylı' diyet uygulamaya başladı. Doğum yaptığı Güney Afrika ülkesi Namibya'da sağlık gurularının tavsiye ettiği sarmısak çayını yanından ayırmayan Jolie'nin yakınları, güzel oyuncunun doğum sırasında aldığı 11 kilodan hızla kurtulduğunu söylüyor. Jolie'nin uyguladığı diyet programının merkezinde bulunan sarmısak çayı Meksika ve İspanya'da soğuk algınlığı tedavisinde kullanılıyor. Ancak çayın, bağırsakları çalıştırarak zayıflamada etkili olduğu da söyleniyor.

İŞTE MUCİZEVİ TARİF...

Bir çok yönden sağlığa yararlı olan sarmısak çayın malzemeleri ve hazırlanış tarifi: Bir tencerenin içine 3 bardak su ve 3 diş sarmısağı atın ve kaynatın. Su kaynadıktan sonra yarım bardak bal ve yarım bardak limon suyu ilave edin, soğumaya bırakın. Günde 3 kez ılık olarak yarım bardak için. Bir sonraki gün kullanmak içinse, kaynattığınız kabı buzdolabında saklayabilirsiniz.

kizlaaaaaar bakin ne bulduuuuuuuummm

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen seksi yıldız Angelina Jolie, 'sarmısak çaylı' diyet uygulamaya başladı. Doğum yaptığı Güney Afrika ülkesi Namibya'da sağlık gurularının tavsiye ettiği sarmısak çayını yanından ayırmayan Jolie'nin yakınları, güzel oyuncunun doğum sırasında aldığı 11 kilodan hızla kurtulduğunu söylüyor. Jolie'nin uyguladığı diyet programının merkezinde bulunan sarmısak çayı Meksika ve İspanya'da soğuk algınlığı tedavisinde kullanılıyor. Ancak çayın, bağırsakları çalıştırarak zayıflamada etkili olduğu da söyleniyor.

İŞTE MUCİZEVİ TARİF...

Bir çok yönden sağlığa yararlı olan sarmısak çayın malzemeleri ve hazırlanış tarifi: Bir tencerenin içine 3 bardak su ve 3 diş sarmısağı atın ve kaynatın. Su kaynadıktan sonra yarım bardak bal ve yarım bardak limon suyu ilave edin, soğumaya bırakın. Günde 3 kez ılık olarak yarım bardak için. Bir sonraki gün kullanmak içinse, kaynattığınız kabı buzdolabında saklayabilirsiniz.

zencefil de var bu çayın içinde tadi da çok kötü :çok üzgünüm:

valla arkadasım ben içiyorum hala aksatmadan cevizleri yiyorum sarımsağıda yutuyorum hemen suyla hap gibi zaten ben cok rahatladım şişlik falan kalmadı bende memnunum yani tavsiye ederim

Merhaba sezencim sen başladığından beri toplamda kaç kilov erdin ve ne kadar sürede bilgi verirsen sevinirim.Bende 2 gündür içiyorum midemde falan hiçbir sorun olmadı inşallah faydalı olur.Çok uzun yolum var kilo konusunda çokkk:çok üzgünüm:

merhaba cevizi ve sarmısakı dövecekmiyiz yada suyu içtikten sonra yiyecekmiyiz onları aydınlatırsan çok sevinirim çok teşekkürler şimdiden ve normal günlük diyete devammı edilecek yani gün içerisinde başka yapılacak bişiler varmı?_

merhaba cevizi ve sarmısakı dövecekmiyiz yada suyu içtikten sonra yiyecekmiyiz onları aydınlatırsan çok sevinirim çok teşekkürler şimdiden ve normal günlük diyete devammı edilecek yani gün içerisinde başka yapılacak bişiler varmı?_

Ben yaparken cevizi dövmüyorum birkaç adet cevizi bir diş sarımsağı bir bardak suda bekletiyorum.Diette yapıyorum sanırım tek başına faydası olcağını sanmıyorum ama destekleyebilir kilo vermeye yardımcı olur diye düşünüyorum.

kıslaaarr hepinise ben cvp veriyim tekrardan istersenis.
ben on gün içtim gram veremedim.ama tabi diyet miyette yapmadım:roflol:
belki mucize olurda diyetsis zayıflarım diye bekledim ama nafile:roflol:
diyet yaparsam ben zaten kilo verebiliyorum.bu galiba metobolizması yavaşlamış kişiler için uygun diyet+bu içecek diye düşünüyorum.
yapılışıda bir su bardağına 2cevizin kabuklarını soyup atıyorsunus bir gün önceden.bir diş sarımsak soyup atıyorsunuz.ertesi gün önce cevizleri yeyip sonra suyla sarımsağı hooop yutuyorsunuz.işte bu kadar.
ama bence yapmayınsırnaşık şey

kıslar hepimiz kocaman insanlarız.. böle şeylerin hemen kilo verdirmeyecegini biliriz... ben okudugumda yaptım hemen .. ama diger topikde zayıflama iksirini gördüm bıraktım ona geçtim.. sizleri sürekli takip ediyorum... ama anladıgım tek şey bunlar tek başına bir işe yaramaz ama emin olun metobolizma yı hızlandırmaya bire bir.. kısaca şöyle diyim aynı şeyi yiyip içen aynı sporu yapan iki kişi ama biri bunu kullanıyo emin olun kullanan daha hızlı kilo veriri.. yani metobolizmayı hızlandırmak için çok iyi bir yöntem... ben cumaya kadar digerini yapıp cumadan sonra gene 7 gün bunu yapacagım degiştire degiştire .. bünyem alışmasın diye.. bilmem anlatabildimmi.. diyet spor yanı sıra bu gibi içecekler.. yoksa tek başına birşey fayda etmez....

unutmadan şunuda söyleyeyim neredeyse verdigim kilo 17 kiloyu bulacak... ve metobolizmam hala eskisi gibi calışıyor neredeyse .. bu arada maşallah diyin bakimmm :roflol:yani vucudu şaşırtmak ii olur... diyetinizi yapın sporunuzuda bu karışımı ve topiklerdeki ii karışımlar onları deneyin ara ara .. bunları zayıflamak anlamında degilde.. metobolizmayı daha hızlı calıştırma ve hızı düşmemesi olarak görün..
a.s.

Bende yaklaşık bu sarımsak ve ceviz olayını 4 gündür yapıyorum yanında diette yapıyorum şuan bişey belli değil fakat ben bunların suyunu içince sarımsağıda yutunca çok idrara çıkıyorum bakalım 1 hafta daha yapıcam sonra başka formuller deniycem zaten denem tahtası gibi olduk eğer denek lazımsa ben hazırım yani:))

arkadaslar öle sık giremiyorum kusura bakmayın düğün hazırlıkları işte ama babamın arkadası sadece bu yolla zayıfladığını söledi ben onun yalancısıyım

Merhaba sezencim sen başladığından beri toplamda kaç kilov erdin ve ne kadar sürede bilgi verirsen sevinirim.Bende 2 gündür içiyorum midemde falan hiçbir sorun olmadı inşallah faydalı olur.Çok uzun yolum var kilo konusunda çokkk:çok üzgünüm:

arkadasım merak etme inan faydasını görürsün ama yanında diyet ve spor yaparsan daha ii olur ben vakit buldukca yaoıyorum sporumu çünkü

slm canım ne yalan söleyim ben kızıyordum sana açtı konuyu kaçtı diye doğru düzgün bilgi vermeden,şimdi yaptığın şekli açıkça yazarmısın lütfen,sendemi suya yatırıyon akşamdan:roflol: :) sevgiler...

evt canım sabah içip hemen yenisini yapıyorum valla n yalan söleyeyim yani kendim konuyu actım ama benim kabızlığım gitti ve şişkinlikte kalmadı bunun yanında spor ve diyetle bence verilir kilolar genede siz bilirsiniz

herkeze selammmmmmmmmm:teytey:

ben yeni üye oldum fakat forumu uzun süredir takip ediyordum inşallah hepimiz istediğimiz kiloya kavuşuruzyerimseniben

ben de 3 sene önce doğum yaptım hastaneden çıktığımda 76 kiloydum sanki bana yapışmıştı kilolar bir türlü kurtulamadım yağlarımdan ama yaklaşık 2 ay önce kesin karar verdim yağlarımdan kurtulak için her anlamda beni olumsuz etkiliyordu çünki daha önce hiç kilo problemim olmamıştı 7 kiloyu zar zor verdim bu 2.5 ay içerisinde

ceviz ve sarımsakllı içeceği denemeye karar verdim şimdi faydası olur gibi geldi bana çünki ablam kolesterolü için ceviz suyu içmişti 2 hafta kadar ve 2 kilo vermişti yemek düzenini değiştirmeden çünki

bu sabah ceviz ve sarımsaklı suyu içtim sarımsağı yuttum bu sabah ki kilom 69 bismillah diyerek başladım bakalım neler olacak merakla bekliyorum:1rolleyes:

ewet cnm bıraz kokuyo ama sabah sabah ac karnına ıctıgın için gun içinde o koku gıdıyo yanı.yınede sen bılırsın.bende içiyorum kızlar bende bı fark olmadı henuz ama ınadına devam edıyorum.1 ay yapıcam bakalım ne olucak

Ben bu karışımı yaklaşık 6 gündür yapıyorum ve kabızlığım varsa çok iyi geliyor.Bakalım kilo vermeyede yardımcı olacakmı ama o kadar çok şey deniyorumki dietti spordu bitki çayı bu karışım hangisinden kilo verdiğimi anlamıycam sanırım.

X