2014 KPSS B grubu (GK-GY) düzenli çalışma ve dertleşme topiği. Buyrun kızlar :)

Çok güzel olmuş bu konu. :KK31: Ben de kimya mühendisiyim. Bu seneki KPSS puanımla A kadro ilanlarını takip ediyorum. Ay sonunda vdk müfettiş yardımcılığı sınavına gireceğim, bu aralar ona çalışıyorum. İnşallah olur, olmazsa 2014 de ben de gireceğim sınava. Herkese kolay gelsin :KK31:
Merhaba meslektaşım, hoşgeldin.:KK16: Kaç aldın Kpss A'dan? İnşallah 2014'e gerek kalmadan atanırsın.:KK16:

kpss dvd seti alan alacak olan düşünen varmı kızlar.

hangisi iyidir acaba neye göre almalı almalımıııı

kafam karışık bu aralar napcamı kestiremiorm :26:
Benim pek bilgim yok ama Dvd seti almayı düşünen kızlar vardı aslında, onlar görürlerse yardımcı olurlar canım.:KK31:
Merhaba çalışkan bayanlar bende aranıza katılmak istiyorumm ben hem ygs'ye hem kpss'ye hazırlanıyorum bu sene ygs topiğim var birde buraya katılmak istiyorum. Alanım hemşirelik ve Antalya'dayım. Yüksek bir puan alıp nokta atışı yapmak istiyorum.
Merhaba canım:KK16: hoşgeldin aramıza. Öncelikle azmin için kutluyorum. Ygs ve kpss ikisi bir arada zor gibi görünse de kpss'ye çalışırken aynı zaman da ygs'ye de çalışmış oluyorsun aslında. İnşallah 2 sınavdan da istediğin sonucu alırsın:KK16:
Merhaba kızlar kpss ye hazırlanmıyorum ama denk geldim 2012 de hazırlanan biri olarak çalışma stilimi paylaşmak istedim belki faydası olur su an üniversitede memurum.oncelikle dersaneye gittim ama şart değil bence otokontrolum olmadığı için gittim.ağırlık bende tarihti yediiklim konu anlatımı ve x yayınlarını bitirdim ama daha cok x yayınları.konu anlatımı cok calışmadım toplasanız 2 ayı geçmez her gün 1 deneme cozdüm matematik türkçe de eksiklerimi denemelerde gorüp o konuya calıstım sadece.sınav yaklaştıkca denemeyi günde 2 ye cıkardım yayın tercihi yapmadım her yayının denemesinden cozmüşümdür. bide bana gore sınava en yakın fem in denemeleri oldu.83 aldım bana yetti iktisat mezunuyum.hepinize kolay gelsin emeğinizin karsılıgını alınca cektiğinz butun sıkıntıları unutacaksınız.
Tavsiyeleriniz bizim için çok değerli. Çok teşekkür ederiz.:KK16: Darısı başımıza inşallah:KK61:

Bayadır uğrayamıyorum buralara kızçelerim. Nasılsınız? Çalışmalar nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır. Çok özledim hepinizi:KK16:
Ben de kaç gündür bir koşuşturmaca içerisindeydim. Hiç ders çalışamadım desem yeridir. Yarın da tatile gidiyoruz. Pazar gününe dek yokum. Sonrasında zaten okul ve proje başlıyor. 21 Eylül'de de dershane...:KK31: Anlayacağınız 1 hafta sonra çookk büyük bir temponun içerisinde bulacağım kendimi.:18: İnşallah bu sıkı temponun ve çalışmaların üstesinden gelebilirim.

Söylediğiniz konulara hemen bakıp listeye ekliyorum. Gecikme için kusura bakmayın.
Hepinize boool zihin açıklığı, ders çalışma azmi ve kolaylıklar diliyorum. Ve çokça da öpüyorummm:KK16:

Son düzenleme:
günaydınlar :KK31:
dün yine dersim vardı sayı sistemlerinide biitirdik :KK31:
ama sorunlar var malesef.. nasıl yapıcam bilmiyorum . hocam süper anlatıyo tekrar tekrar usanmadan anlatıyo pür dikkat dinliyorum onu anlıyorum gibi oluyo hadi çöz bakalım dediğinde soru sordugunda hönkk ! kalıyorumm :KK50:
sanırım yapamıcam aşamıcam ben bu matematiği bendemi sorun var anlamyıorum neden anlayamıyorum onuda bilmiyorum :KK50:

Alt yapısı olmayan biri konuyu dinleyip ha diye soru çözemez sakın karamsarlığa düşme. Yapman gereken çözümlü soru görmek hmde bol bol. Çalıştığınız konudan sonra o konuyla ilgili ne kadar soru tipi varsa görmeye çalış. Tek yolu bu. Yoksa sadece hocanın anlattığı kadarını bilebilirsin. İş sende bitiyor soru tiplerini öğren ve tamamen öğrenip kendin çözebilinceye kadar soru çöz.:KK34:

Bayadır uğrayamıyorum buralara kızçelerim. Nasılsınız? Çalışmalar nasıl gidiyor? Umarım her şey yolundadır. Çok özledim hepinizi:KK16:
Ben de kaç gündür bir koşuşturmaca içerisindeydim. Hiç ders çalışamadım desem yeridir. Yarın da tatile gidiyoruz. Pazar gününe dek yokum. Sonrasında zaten okul ve proje başlıyor. 21 Eylül'de de dershane...:KK31: Anlayacağınız 1 hafta sonra çookk büyük bir temponun içerisinde bulacağım kendimi.:18: İnşallah bu sıkı temponun ve çalışmaların üstesinden gelebilirim.

Söylediğiniz konulara hemen bakıp listeye ekliyorum. Gecikme için kusura bakmayın.
Hepinize boool zihin açıklığı, ders çalışma azmi ve kolaylıklar diliyorum. Ve çokça da öpüyorummm:KK16:

iyi tatiller canım güzelce eğlen enerji depolar:KK70:

Merhaba meslektaşım, hoşgeldin.:KK16: Kaç aldın Kpss A'dan? İnşallah 2014'e gerek kalmadan atanırsın.:KK16:

Benim pek bilgim yok ama Dvd seti almayı düşünen kızlar vardı aslında, onlar görürlerse yardımcı olurlar canım.:KK31:

Merhaba canım:KK16: hoşgeldin aramıza. Öncelikle azmin için kutluyorum. Ygs ve kpss ikisi bir arada zor gibi görünse de kpss'ye çalışırken aynı zaman da ygs'ye de çalışmış oluyorsun aslında. İnşallah 2 sınavdan da istediğin sonucu alırsın:KK16:

Tavsiyeleriniz bizim için çok değerli. Çok teşekkür ederiz.:KK16: Darısı başımıza inşallah:KK61:

Teşekkür ederimm konularım bittikçe gelip yazacağım biten konularımı :)

keske sınav ıcın sızın kadar isteklı olabılsem :KK70: kıtapseç.com da data nın tarıh soru bankası ıle ales tum konular soru bankası bırı 3.50 den dıgerı 8.00 tl den satısa sunulmuş 2013 yılıına aıt sizce alınmalı mı ıkı gundur alıp almama kınusunda kararsızlık yasıyorum yoksa yenı kıtaplarımı beklemelıyım

Hoş buldum. :KK16: 85-87 arası puanlarım var, eğer A kadrolardan birine yerleşemezsem 2014te deneyeceğim tekrar ama bizim bölüm sıkıntı biliyorsun 95 civarı almak gerek. :KK50: İnşallah olur, hayırlısı olsun hepimiz için. :KK31:

iyi tatiller canım :109:

benim çalışmalarım iyi gidiyor çok şükür :nazar: :KK9:

matematiğin hepsini bitirdim :KK52: haftaya girdiğinde tabloya yazarsın canım :KK16:

şu yeni kitap konusu da çok canımı sıkıyor :KK31:ders ders konu anlatımların çıkmasını bekliyorum, ama ne zaman çıkar bilmiyorum :18:

keske sınav ıcın sızın kadar isteklı olabılsem :KK70: kıtapseç.com da data nın tarıh soru bankası ıle ales tum konular soru bankası bırı 3.50 den dıgerı 8.00 tl den satısa sunulmuş 2013 yılıına aıt sizce alınmalı mı ıkı gundur alıp almama kınusunda kararsızlık yasıyorum yoksa yenı kıtaplarımı beklemelıyım

tarih için yeni kitap daha iyi olur, ama soru bankaları hiç gözüme çarpmadı :44:ales içinse değişen bişey olmadığından alabilirsin bence :KK34:

Hoş buldum. :KK16: 85-87 arası puanlarım var, eğer A kadrolardan birine yerleşemezsem 2014te deneyeceğim tekrar ama bizim bölüm sıkıntı biliyorsun 95 civarı almak gerek. :KK50: İnşallah olur, hayırlısı olsun hepimiz için. :KK31:

maşallah puanların güzelmiş :nazar: bu puanları almak için nasıl çalıştın, rica etsem anlatır mısın :KK30:

Herkese merhaba :)
Mütercim tercümanlık öğrencisiyim. Bu sene son yılım. KPSS'ye girmeye karar verdim. Biraz ani oldu bu karar o nedenle ne yapacağımı tam bilmiyorum. Aranızda mütercim tercüman ataması için sınava girecek var mı? Konuda birçok şey yazılmış hepsini okuyamadım dolayısıyla. Dershaneye gitmeyi düşünmüyorum, kendim çalışabilirim diye düşündüm. Sizce gitmeli miyim?
Bu arada kitap tavsiyeleri çok güzel :) Daha hiç kitap almadım, bakalım en kısa zamanda alıp çalışmaya başlayacağım.

mrblar işletme lisans mezunuyum evlı ve 2.5yasında bı kızım var nasıpse bende 2014 kpss hazırlanıyorum..1aydır calsmaya basladım yavasdan gıdıyorum kızımla ılgılendıgım ıcın ancak o uyudugunda calısabılıyorum tarıh bıtırdım cografyayıda bıtırmek uzereyım ALLAHIN ıznıyle bulundugum yerde dershane olmadıgı ıcın evde calısarak denıcem bu sene..ıns gonlumuze gore yerlere atanırız basarılar arkadaslar..
gecen sene baya bır kaynak siparişi vermiştim kızlar faydası olur dıye yazayım
TARIHTE-DATA
MATEMATIK(keyıflı matematık)-YEDIIKLIM VE UZMAN KARIYERIN cozumlu soru bankasını aldım
IHTIYACIN GENEL KULTUR GENEL YETENEK ders notları kıtabını aldım kesınlıkle superrr!!!!
yıne IHTIYACIN SEN SOR BEN SOLEYIM KITABI SUPERRRR
ve yargının matematık ve tarıh 50 denemelık test kıtabını aldım
Kızlar ben gecen sene bu kıtapları cok arastırmısdım butun forumlardan ıcıme cok sınerek aldım oyusden hepsı farklı yayınlar
sımdılerde ıse pagem-ıhtıyac-yedııklım-yargı-fem-uzmankarıyer soru bankalarını ve denemelerını alıcam kısmetse.

Son düzenleme:
Tahmin ettim canım o taraflarda olduğunu uzmanın heykeldeki şubesini tavsiye etmiyorlar pek ama görükledeki daha iyi duydum hatta biran gitmeyi düşündüm ama görüklede bana cok uzak :) Görükledeki uzmana bir arkadaşım gitmişti o çok memnundu sınavda 95 aldı tabi bu kendisinden kaynaklanıyor ama baya iyi olduğunu anlatmıştı.İhtiyaç banada 1 saat uzakta ama mecbur katlanıcaz artık yola ama sakın 2saat yol diyip bakma gidiceksen yakınındakine git canım.Ben Holiday inn otelde çalışıyordum hergun gel git ölüm gibiydi resmen otobuste kaç roman bitirdim sayısını bilmiyorum artık :KK1:

Canim uzmanla gorustumde yazmayi unutmusum. Heykeldeki hocalar geliyomus derslere, o zaman heykelle arasinda bi fark yoktur sanki dimi?

cnm yeni yayınlar çıkıyor biraz daha bekle istersen

Canim uzmanla gorustumde yazmayi unutmusum. Heykeldeki hocalar geliyomus derslere, o zaman heykelle arasinda bi fark yoktur sanki dimi?

Canım tek farkı öteki şube Heykelde ya cok gürültü oluyormuş aşşağıdan esnafın sesleri filan cok sorun oluyormuş başka bir fark olduğunu sanmıyorum arkadaşım oraya kayıt oldu cok memnundu hatta akrabamın oğlu ve karısıda orda öğretmen olarak çalışıyor açıkcası bende orayı düşündüm ama akrabalarımı pek sevmem sırf o yuzden ve gürültü yüzünden gitmedim :)

Son düzenleme:
Canım tek farkı öteki şube Heykelde ya cok gürültü oluyormuş aşşağıdan esnafın sesleri filan cok sorun oluyormuş başka bir fark olduğunu sanmıyorum arkadaşım oraya kayıt oldu cok memnundu hatta akrabamın oğlu ve karısıda orda öğretmen olarak çalışıyor açıkcası bende orayı düşündüm ama akrabalarımı pek sevmem sırf o yuzden ve gürültü yüzünden gitmedim :)

Sen ihtiyacami karar vermistin canim, nereye gidiceksin?
Benim kadar kararsizi varmidir acaba yaa, sistim kararsizliktan vallahi:-)

mrblar işletme lisans mezunuyum evlı ve 2.5yasında bı kızım var nasıpse bende 2014 kpss hazırlanıyorum..1aydır calsmaya basladım yavasdan gıdıyorum kızımla ılgılendıgım ıcın ancak o uyudugunda calısabılıyorum tarıh bıtırdım cografyayıda bıtırmek uzereyım ALLAHIN ıznıyle bulundugum yerde dershane olmadıgı ıcın evde calısarak denıcem bu sene..ıns gonlumuze gore yerlere atanırız basarılar arkadaslar..
TARIHTE-DATA
MATEMATIK(keyıflı matematık)-YEDIIKLIM VE UZMAN KARIYERIN cozumlu soru bankasını aldım
IHTIYACIN GENEL KULTUR GENEL YETENEK ders notları kıtabını aldım kesınlıkle superrr!!!!
Kızlar ben gecen sene bu kıtapları cok arastırmısdım butun forumlardan ıcıme cok sınerek aldım oyusden hepsı farklı yayınlar
sımdılerde ıse pagem-ıhtıyac-yedııklım-yargı-fem-uzmankarıyer soru bankalarını ve denemelerını alıcam kısmetse.

Gayet güzel tercihler bende de hepsi var çok beğenerek çalışıyorum baya yararlı özellikle keyifli matematik :KK16:
Bu ara da mavi kısıma kocamaaaan bir AMİN :nazar:

Kızlar merhaba. Topiğin başlarında buralardaydım belki farkeden olmuştur. :KK34: Beni de listeye almanız mümkün mü? Branş Elektrik-Elektronik Mühendisliği, İstanbul'da yaşıyorum :KK34: Daha doğru dürüst çalışamadım. Matematikte temel kavramlar ve Sayı sistemleri bitti. :KK31:

Gayet güzel tercihler bende de hepsi var çok beğenerek çalışıyorum baya yararlı özellikle keyifli matematik :KK16:
Bu ara da mavi kısıma kocamaaaan bir AMİN :nazar:

TARIHTE-DATA

kızlar ikinizde de keyifli matematik- 7iklim olduğuna göre birşey sormak istiyorum. bu kitapta sadece çözümlü sorular mı var ? konu anlatımı da var mı ? :KK31:

X