rahim ağzı eğriliyi

snur42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
3.736
11
a.s.a.s.a.s.kızlar bu konu hakkında bilgisi olan varmı.benim yumoşlarda
tembellik var ama aynı zamanda rahimdede eğrilik var.
doktor gebeliğe engel değil dedi.bu konu hakkında bilgisi olan
varmı yani doğumda falan ciddi bi problem olurmu yada başka bi sorun
bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim
:asigim::1hug::asigim:

arkadasım eğrilik var, ne demek istedin anlamadım yani benim rahimim ters ama ben hiç bi problem yasamadım belki seninki baska bişi sanırım.

benim rahimimdeoğlumun doğumunda sezeryanda öne doğru eğildi doktorum doğal yolla kalabilirsin dedi ama ben 19 aydır deniyorum olmuyo bu 19 ayda bir kez hamile kaldım oda düşükle sonuçlandı....

a.s.a.s.a.s.kızlar bu konu hakkında bilgisi olan varmı.benim yumoşlarda
tembellik var ama aynı zamanda rahimdede eğrilik var.
doktor gebeliğe engel değil dedi.bu konu hakkında bilgisi olan
varmı yani doğumda falan ciddi bi problem olurmu yada başka bi sorun
bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim
:asigim::1hug::asigim:

bi arkadaşımdada rahim eğriliği vardıı..normal yolla 2 kere hamiş kaldı..amannn moralini hiçç bozma olmazsa aşılama yaptırırsınn...amaa yumoşlarını önce çalışmaya alıştırr..

arkadasım eğrilik var, ne demek istedin anlamadım yani benim rahimim ters ama ben hiç bi problem yasamadım belki seninki baska bişi sanırım.

gerçekten mi canımya çok şaşırdım ...benim bi tanıdığın da ters olduğu için 3yıl olmamiştı bebişii.

Son düzenleme:
bi arkadaşımdada rahim eğriliği vardıı..normal yolla 2 kere hamiş kaldı..amannn moralini hiçç bozma olmazsa aşılama yaptırırsınn...amaa yumoşlarını önce çalışmaya alıştırr..

ewet canım ilk önce yumoşları halletmem lazım .umarım buda ciddi bi sorun değildir

benim rahimimdeoğlumun doğumunda sezeryanda öne doğru eğildi doktorum doğal yolla kalabilirsin dedi ama ben 19 aydır deniyorum olmuyo bu 19 ayda bir kez hamile kaldım oda düşükle sonuçlandı....

geçmişolsun ya.inş.sebebi bu değildir arkadaşim .en kısa zamanda hamiş alırsın:Saruboceq:

arkadaşlar rahim ağzı eğriligi tııbben tesbit edilemiyormu?
ben bir mahalle ebesine gittim rahim ağzın eğri dedi halbuki rahim filmim gayet normal...????????

bendede rahim egriliği yani tersliği var dr lar bunun gebeliğe engel olmadığını ancak geciktirebileceğini söylüyorlar hamile kalındıında rahim agzı normale dönüyo inş hamile kalırsın

X