Sıcak Su İçmek Yararlı mı?

walla kızlar bende de işe yaradı (psikolojikmi bilmem ama) ne zaman aklıma yemek gelse hemen kalkıp su ısıtıyorum içiyorum ve resmen frenliyor beni :KK70: bi süre sonra tokluk hissetmeye başlıyorum :KK66: üstelik cok tembel olan bağırsaklarımı bile yumusattı :KK70:

Benim tanıdığım zayıf bir bayan var 55yaşlarında
fakat vücudu süper her yemekten önce ve sonra sıcak su içiyor

ben bu yöntemle çok kısa sürede tam 17 kilo verdim herkese tavsiye ederim.günde 6 lt sıcak su içerek 83 kilodan 66 kiloya indim hala devam ediyorum.ne diyet nede başka birşey sıcak su için.
tabi emziren bir anne olduğumun altını çizmek istiyorum.bir kere idrara çıkmak tam 35 kalori yaktığına göre gerisini siz hesaplayın artık.

ben bu yöntemle çok kısa sürede tam 17 kilo verdim herkese tavsiye ederim.günde 6 lt sıcak su içerek 83 kilodan 66 kiloya indim hala devam ediyorum.ne diyet nede başka birşey sıcak su için.
tabi emziren bir anne olduğumun altını çizmek istiyorum.bir kere idrara çıkmak tam 35 kalori yaktığına göre gerisini siz hesaplayın artık.

ceyday ne kadar zamanda verdin bu kiloyu
yediklerine dikkat ettinmi,spor yaptınmı
bilgi verirmisin canım

canım daha 2 ay bile olmadı,evde birtane twist aletim var hergün bir saat twist yaptım.bazı günler aksattığım oldu tabi.yemek olayına gelince zaten sıcak su mideyi doldurduğu için canım pek yemek yemek istemiyor.hala devam ediyorum.salataya ağırlık verdim.acıktıkça salatalık yedim.çok su içtiğim için sütümde azalma falan olmadı.ama hergün 6 lt suyu bitirmeden yatmıyorum.akşam saatlerinde biraz acıkıyorum o zamanda diyet bisküvi falan yiyorum.

tabi hiç yemek yemediğim algılanmasın yiyorum mutlaka ama dediğim gibi su tıkadığı için hiç iştah kalmadı bende kalorili şeylerden uzak durmaya çalışıyorum hepsi bu

ilk defa duydum idrara çıkmanın 35 kalori olduğunu.arkadaşım bunu nerden öğrendin.kesin bir bilgimi bu çok şaşırdım.hihoyyythihoyyyt

canım uzmantv diye bir internet sitesinde taylan kümeliden duydum kaynak sağlam yani.su içmekle ilgili idi sanırım.
ayrıca kanıt ortada yani 17 kg verdim

kızlar bende lahana suyu içiyorum bende çok su içerım sabah kalkımca ilkişim 2 bardak su olur bazen geçiyo bile bölece kahvaltıyı abartmıyorum yemekten önce herzaman su içerım dıyet iin değil benım kı alışkanlık olmuş...

ceyday cım kısa süre dediğin ne kadar bir süre bu 17 kilo vermişsin.maşallah sana bide bunu öğrenirsem ii olucak.birde korkum var ne kadar doğru bilemicem ama haberlerde çıkmıştı.biri 5 lt su içmiş ve hayatını kaybetmiş.su sağlık için çok faydalı ama herşeyde olduğu gibi aşırısıda zarar verir diye düşünüyorum. o yüzden 2 yada 2.5 lt geçemiyorum.ara ara tabi.bilemiyorum ne yapacağımı bende şaşırdım

canım uzmantv diye bir internet sitesinde taylan kümeliden duydum kaynak sağlam yani.su içmekle ilgili idi sanırım.
ayrıca kanıt ortada yani 17 kg verdim

ceydaycım senin dediğin siteye bende baktım,
kadın diyorki ;sıcak soğuk farketmez ,canınız nasıl su içmek isterse o şekil için.
ve ayrıca dediğin gibi 1 idrara çıkmak 35 kalori harcatıyormuş.:1shok:
ne güzel yaaa ben çok çıkıyorum:lepi:

ceyday cım kısa süre dediğin ne kadar bir süre bu 17 kilo vermişsin.maşallah sana bide bunu öğrenirsem ii olucak.birde korkum var ne kadar doğru bilemicem ama haberlerde çıkmıştı.biri 5 lt su içmiş ve hayatını kaybetmiş.su sağlık için çok faydalı ama herşeyde olduğu gibi aşırısıda zarar verir diye düşünüyorum. o yüzden 2 yada 2.5 lt geçemiyorum.ara ara tabi.bilemiyorum ne yapacağımı bende şaşırdım

5 lt suyu 1 kerede kafaya dikip içersen ölürsün evet...

arkadaşlar burdayım sağ ve sağlıklıyım hiçbirşey olmadı.zaten emziriyorum,emziren annelerin 2 lt de süt üretimi için su tüketmesi gerekli.tabiki bir dikişte içemezsiniz.ben gidip kendime kocaman bardaklar aldım.her seferinde 2 bardak içtim.deneyin kilodan başka birşey kaybetmezsiniz.

arkadaşlar burdayım sağ ve sağlıklıyım hiçbirşey olmadı.zaten emziriyorum,emziren annelerin 2 lt de süt üretimi için su tüketmesi gerekli.tabiki bir dikişte içemezsiniz.ben gidip kendime kocaman bardaklar aldım.her seferinde 2 bardak içtim.deneyin kilodan başka birşey kaybetmezsiniz.

bende içiyorum ama günde 2 lt falabn bende 6 litreye çıkarıcam ozaman..günde 30 bardak sıcaksu insanın yemek yemeye yeri kalmaz zaten =) kaydirigubbakcemile3

Evet bol bol su,sıcak vea ılık su biriki gün deneyin ben ilk günlerde çok zorlandım ama şimdi hayatımın bir parçası oldu.bu arada bir kilo daha verdim.18 kilo vermiş oldum.

ceydaycım senin dediğin siteye bende baktım,
kadın diyorki ;sıcak soğuk farketmez ,canınız nasıl su içmek isterse o şekil için.
ve ayrıca dediğin gibi 1 idrara çıkmak 35 kalori harcatıyormuş.:1shok:
ne güzel yaaa ben çok çıkıyorum:lepi:

aaa gercekten mi ama ben hic idrara cikmam hic su icmem ki cikiyim-tatlicadiarzu-ay su icmek ne guzel bi adet..bazi gunler aksam olur aa ben bugun hic su icmedim derim ne kotu di mi..bak simdi sizin yazilarinizi okuyunca kalktim bir sise su aldim yanima yudumluyorum sagolun arkadaslar..:lepi::enbuyukkk:

walla kızlar bende de işe yaradı (psikolojikmi bilmem ama) ne zaman aklıma yemek gelse hemen kalkıp su ısıtıyorum içiyorum ve resmen frenliyor beni :KK70: bi süre sonra tokluk hissetmeye başlıyorum :KK66: üstelik cok tembel olan bağırsaklarımı bile yumusattı :KK70:

arkadasim sicak suyun bagirsaklari calistirdigi kesin dogru denedim katiliyorum..:lepi:

kızlar burdaki yazıyı okuduğumdan beri 4,5 gündür bende günde3 litreye yakın sıcak su içiyorum.
psikolojikmi bilmiom bende ama işe yarıo gibi.şuan kilo vermedim ama yememden hiç kısmadım.baya
güzel yiyom:)ama kiloda almadım üstelik sanki selülitlerede iyi geldi gibi gelio bana.
devam edicem.denemekten ne çıkar.

X