Vücut Sıcaklığı Hamilelik Belirtisi midir?

LocalPrincess

Huzur
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
105
1
Merhabalar Hanımlar a.s.
Bugün regl günüm ancak henüz olmadım ki inşallah da olmam kaydirigubbakcemile2
Herhangi bir bariz belirtim yok ancak eşim bir kaç gündür vücudumun çok sıcak olduğunu söylüyor fisfisfis
Ben de bugün ölçtüm 37.1 derece çıktı
Vücut sıcaklığının gebelikle doğrudan ilgisi var mıdır?
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
İnşallah vardır bebek :Saruboceq: çok da ümitlenemiyorum :1no2:
Sevgiler hihoyyyt

ferda vucut sıcaklıgı ya yumurtlama belırtısı ya da hamılelık belırtısı dır..yanlıs okumadıysam adet gunun bugunmus ..ınsallah gelmez..test yaptın mı..

kesinlikle hamilelik belirtisi ben hamilelik geçirdim 9 hafta sürdü sadece:KK43: ve eşim benle dalga geciyodu betonerme ev gibisin gündüz sıcagı cekiyon gecede dısarı verion diye:)

kesinlikle hamilelik belirtisi ben hamilelik geçirdim 9 hafta sürdü sadece:KK43: ve eşim benle dalga geciyodu betonerme ev gibisin gündüz sıcagı cekiyon gecede dısarı verion diye:)

ferda vucut sıcaklıgı ya yumurtlama belırtısı ya da hamılelık belırtısı dır..yanlıs okumadıysam adet gunun bugunmus ..ınsallah gelmez..test yaptın mı..

İnşallah canım inşallah :Saruboceq:
Evet bugün şu ana kadar olmadım bir şey
Ben farkında değilim hiç aslında sıcaklığın eşim her dokunduğunda yanıyorsun hayatım deyince ölçtüm ısımı 37.1 çıktı
Az önce test yaptım canım ama bir şey çıkmadı bilemiyorum ki bekliyorum sadece :1no2:

Geçmiş olsun hayalcim :teselli:
İnşallah bir dahaki hamileliğinde sağlıkla gelir bebeğin :Saruboceq:
Evet vücut ısısı çok yüksek
Bekliyorum

sılık cızgı falanda mı cıkmadı..ozel olcak ama yazdıklarımı kendı kendıne sorup cevaplarsan belkı ıpucu bulabılrsın esınle en son ne zaman bılrlıkte oldugunu bılıyosundur gebelık testlerınde pozıtıf gorebılmen ıcın 12 gun gecmesı lazım kan testınde de 8 gun..belkı burdan bı seyler yakalrız..eger vucudunda herhangı bı enfeksıyon yoksa ..ve adet gunundeysen gebelık olabılır..sevgıler

İnşallah canım inşallah :Saruboceq:
Evet bugün şu ana kadar olmadım bir şey
Ben farkında değilim hiç aslında sıcaklığın eşim her dokunduğunda yanıyorsun hayatım deyince ölçtüm ısımı 37.1 çıktı
Az önce test yaptım canım ama bir şey çıkmadı bilemiyorum ki bekliyorum sadece :1no2:

bnmde adet günüm p tesiydi hala olmadım cars test yaptım tek cizgi bnmatesim yaklasık bir haftadır 37.1 insallah hamilelik belirtisidir yarın kanda baktırcm bnde

sılık cızgı falanda mı cıkmadı..ozel olcak ama yazdıklarımı kendı kendıne sorup cevaplarsan belkı ıpucu bulabılrsın esınle en son ne zaman bılrlıkte oldugunu bılıyosundur gebelık testlerınde pozıtıf gorebılmen ıcın 12 gun gecmesı lazım kan testınde de 8 gun..belkı burdan bı seyler yakalrız..eger vucudunda herhangı bı enfeksıyon yoksa ..ve adet gunundeysen gebelık olabılır..sevgıler

Hayır canım hiç bir çizgi çıkmadı yani ben göremedim :uhm:
Adetim hiç şaşmaz genelde benim hep 28. gün olurum
Yani öyle bir stres felan da etmedim bu ay kendime geciksin
Hala regl olmadım benneyaptımki
Yarın da olmazsa kan testi yaptırmak en iyisi sanırım
Ben ovülasyon testi kullanıyorum ovülasyon günüm reglimin 12-13 günleri oluyor canım yani üzerinden 15 gün geçmiştir en az
Bilemiyorum hayırlısı
Sevgiler a.s.

bnmde adet günüm p tesiydi hala olmadım cars test yaptım tek cizgi bnmatesim yaklasık bir haftadır 37.1 insallah hamilelik belirtisidir yarın kanda baktırcm bnde

İnşallah hamilesindir canım :Saruboceq:
Günün de epey bir geçmiş acaba bu idrar testlerine de çok güvenmemek mi lazım
Kuzenim hamile olmasına rağmen 10 gün gecikmesinde görebildi çift çizgiyi o da çok silik
Kan testi yaptır bakalım canım
Güzel haberlerini okuruz inşallah :1hug:

ferda hamılelık testlerıne kesınlıkle guvenmıyorum daha oncekı yazılarımı takıp edersenı yazmıstım ıkı fırmayıda sıkayet ettım..hamıleyken hep negatıf cıkıyodu..hamıle degılım dıye uzulmustum ..sımdı de sılık cızgılerle basım dertte hamıleyım dıye kac kere sevındım ama kan testınde kocaman bı sıfır..ınsallah hamılesındır..degılsende uzulme elbet bı zamanı vardır..ıyı haberlerını beklıyorum..

ferda hamılelık testlerıne kesınlıkle guvenmıyorum daha oncekı yazılarımı takıp edersenı yazmıstım ıkı fırmayıda sıkayet ettım..hamıleyken hep negatıf cıkıyodu..hamıle degılım dıye uzulmustum ..sımdı de sılık cızgılerle basım dertte hamıleyım dıye kac kere sevındım ama kan testınde kocaman bı sıfır..ınsallah hamılesındır..degılsende uzulme elbet bı zamanı vardır..ıyı haberlerını beklıyorum..

İnşallah canım dediğin gibidir :Saruboceq:
Aslında en doğru sonuç kan testi ama birkaç gün gecikmeden de gitmek istemiyor insan o zaman daha çok hayal kırıklığına uğradığımı hissediyorum niyeyse :1no2:
Belki de hiç ümit kalmadığı içindir kimbilir benneyaptımki
Sabah tekrar ölçeceğim ısımı bakalım ne çıkacak
Yarın da olmazsam artık doğru kan testine :eek:
İnşallah senin de gönlüne göre olur canım en kısa zamanda :1hug:

Ovulasyon gününü tespit etmek için vucut ısısı ölcümü yapılacaksa eğer hergün aynı saatte(sabahın erken saatleri tercih edilmeli) yataktan hareket etmeden digital derece ile ölçmek gerekiyor zira hareket edince vucut ısısı zaten yükseliyor.Adetten Ovulasyon olacağını tahmin ettiğiniz hergünü ölçerseniz ve not alırsanız bir dahaki ay işiniz daha kolay olur.
Nelerle uğraşıyoruz hamiş olabilmek için ya,kazayla oldu diyenlere şaşırıyorum

ferdacım ne dıyım ınsallah hamılesındır..beklemek cok zor..sabredemıyoruz ,, dedıgın gıbı en ıyısı kan tahlılı ama nefret edıyorum her seferınde hayal kırıklıgı..ıkı gun kendıme gelemıyorum,,beklemekten baska yapcak bısey yok ..benım gunumde yaklasıyo 30 ekımde hastalanmam lazım..bakalım

portakal suyu bılgıler ıcın sagol,,kızıma kazayla kaldım,,aklımda bıle yoktu esımle o ay 1 kere gorustuk son adet tarıhım 1 agustostu..31 agustos gecesı kaldım,,,hamıle kalmak ıcın ugrasan kısılerede de sasırıyodum,,sımdı ıstedıgım halde olmuyo..kısmet artık..sen kac aydır ıstıyosun

benim bildiğim kadarıyla vüct sıcaklığı yumurtlama günlernde artar gebelikle alakası varmıdır bilemiorum

ferdacım ne dıyım ınsallah hamılesındır..beklemek cok zor..sabredemıyoruz ,, dedıgın gıbı en ıyısı kan tahlılı ama nefret edıyorum her seferınde hayal kırıklıgı..ıkı gun kendıme gelemıyorum,,beklemekten baska yapcak bısey yok ..benım gunumde yaklasıyo 30 ekımde hastalanmam lazım..bakalım

Değilim canım yine olmadı senağlama
Bugün de hiçbir belirtim yoktu yani benim regl olmadan 12 saat kadar önce karnıma çok felaket ağrı girer ve anlarım geleceğini
Hiçbir şey hissetmeyince e hadi gidelim dedik eşimle hastaneye kan testi yaptırdım iki saat sonra eve gelirken sonucu aldık ve yine kocaman bir negatif :1no2:
Ve aradan yarım saat geçmeden içeri girdim lavaboya gittim regl oldum
Yani ben hiç stres etmiyorum diyorum aslında ama bilinçaltımda nasıl bir hamile kalma isteği varsa kendim geciktiriyorum demek ki, negatif olduğunu bilince rahatlayıp regl oldum sanki benneyaptımki
Hayırlısı olsun canım ama artık belirti felan aramayacağım kendimde oluruna bırakacağım tamamen
2 senelik evliyiz bu 3. ayımız sayılır denemede
Elbette bir zamanı vardır Rabbim büyük :Saruboceq:
İnşallah senin de gönlüne göre olur canım :1hug:
Gelmez 30 ekimde reglin güzel haberini alırız
Allah hepimize hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin en kısa zamanda
Sevgiler a.s.

Ovulasyon gününü tespit etmek için vucut ısısı ölcümü yapılacaksa eğer hergün aynı saatte(sabahın erken saatleri tercih edilmeli) yataktan hareket etmeden digital derece ile ölçmek gerekiyor zira hareket edince vucut ısısı zaten yükseliyor.Adetten Ovulasyon olacağını tahmin ettiğiniz hergünü ölçerseniz ve not alırsanız bir dahaki ay işiniz daha kolay olur.
Nelerle uğraşıyoruz hamiş olabilmek için ya,kazayla oldu diyenlere şaşırıyorum

Bilgilendirme için teşekkürler canım kaydirigubbakcemile5

valla benim en büyük belirtim vücut sıcaklığım canım ya :) bende senin gibi vücut sıcaklığı hamişlik belirtisimi diye konu açmıştım :)

X