Shaggy halı kullanan var mı?

bende de dinarsunun shaggy halısı var
görünüş olarak çok güzel
süpürdügünüzde temizlenmiş gibi olsada birkez sirkelediginizde inanılmaz toz çıkıyorr
haftada 1sirkelemeye çalışıyorumm
görsenizzz tozuu inanamazsınızz

ama yinede çok güzell

royal kullananalraa katılıyorum mutfağımdaki ve oturma odamdaki royal. mutfağımdaski sırf krem rengi ve simli görünüşü süper kahverengi mutfağıma çok yakıştı ama mutfakta çok vakit geçirdiğim içni ezildi süpürsemde düzelmio geniş oldugu içinde silkeleyemem zaten bel problemim var. oturma odamdakide krem kahve oda ezildi. makinayla yıkamayı denicem bilmyrm nasıl olucak sanki makina suyunu çekemicekmiş gibi gelio iplerden dolayı

koridorrumda 4 tane kısa kısa saray ın shaggysi var harikalaar krem kahve ve sarı simli süper görünüo kalın kabarık ve yumuşacık her zaman hiç ezilmio temizlik gününde sabahtan ters çeviriyrm temizlik bitene kadar üzerinde geziyrm ve en son süpüryrm bütün toz inio aşağıya.

ama yatak odamdakinin bi kısmı ipli bi kısmıda nasıl diyeyim bi ip ikiye katlanıp dikilmiş ip ucu yok yani onlar kısa diğerleri ince sakal ip gibi uzun o rahat temizliği sık oldugu için hiç içine bişi girmio ama saçlar belli oluo ondada sık sık süpürdüğüm için sorun etmiyorum.

hem raahat temzilensin hem şık ve kabarık görünsün diyosanız saray shaggy derim kesinlikle...

Eklentiler

• $MLHLL038.jpg
    $MLHLL038.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 63
  • $MLHLL045.jpg
    $MLHLL045.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 77
  • $MLHLL085.jpg
    $MLHLL085.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 82
  • $MLHLL109.jpg
    $MLHLL109.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 55
royal kullananalraa katılıyorum mutfağımdaki ve oturma odamdaki royal. mutfağımdaski sırf krem rengi ve simli görünüşü süper kahverengi mutfağıma çok yakıştı ama mutfakta çok vakit geçirdiğim içni ezildi süpürsemde düzelmio geniş oldugu içinde silkeleyemem zaten bel problemim var. oturma odamdakide krem kahve oda ezildi. makinayla yıkamayı denicem bilmyrm nasıl olucak sanki makina suyunu çekemicekmiş gibi gelio iplerden dolayı

koridorrumda 4 tane kısa kısa saray ın shaggysi var harikalaar krem kahve ve sarı simli süper görünüo kalın kabarık ve yumuşacık her zaman hiç ezilmio temizlik gününde sabahtan ters çeviriyrm temizlik bitene kadar üzerinde geziyrm ve en son süpüryrm bütün toz inio aşağıya.

ama yatak odamdakinin bi kısmı ipli bi kısmıda nasıl diyeyim bi ip ikiye katlanıp dikilmiş ip ucu yok yani onlar kısa diğerleri ince sakal ip gibi uzun o rahat temizliği sık oldugu için hiç içine bişi girmio ama saçlar belli oluo ondada sık sık süpürdüğüm için sorun etmiyorum.

hem raahat temzilensin hem şık ve kabarık görünsün diyosanız saray shaggy derim kesinlikle...

off cnm yaaaaa valla almaya aldım shaggy halı evimin heryerine bi ay sonra kulanmaya başlıycam burayı okuyunca üzüldümmmm ama başkada halı begenemedim umarımmm kötü olmas kısa sürede..kimisi begeniyor kimisi begenmiyor bakalım inş memnun kalırım:)

Halı zaten toz tutar.Ama shaggy halı felaket ...Tabii ki kalite farkı farkediyordur ama ben bir daha mı asla düşünmem.Şu anda iki odamda var ve en kısa zamanda kurtulmak istiyorum.Yıkamaya gönderiyorum ancak o zaman biraz içime siniyor, yoksa ne tozu bitiyor ne silinebiliyor(benimkiler öyle en azından).

Halı zaten toz tutar.Ama shaggy halı felaket ...Tabii ki kalite farkı farkediyordur ama ben bir daha mı asla düşünmem.Şu anda iki odamda var ve en kısa zamanda kurtulmak istiyorum.Yıkamaya gönderiyorum ancak o zaman biraz içime siniyor, yoksa ne tozu bitiyor ne silinebiliyor(benimkiler öyle en azından).

al benden de o kadar canım,yatak odası halılarımdan şikayetim yok hiç değilse silkenebiliyorlar,ama salon ve diğer oda için aldığım 4 metrekarelikler sinir ediyo beni :kızgın:
bakalım en kısa zamanda kurtulmayı planlıyorum sempatiksalakcinni

arkadaslar ben cok uzun zamandir kullaniyorum ve hic memnun degilim en kisa surede degistirecegim.yeni alanlar memnun olabilir vede cok sik duruyor bi lafim yok ama bi ters cevirince inanamazsiniz o toza.
eger kucuk paspassa tamam ama buyuk hali olarak asla almayin

kızlar ne zor konu olmuş bu böyle alsammı almasammı karara varamadım doğrusu şimdi banada söleyin lütfen
her gün dahi silkeleyebilirm sık sık siler yakabilirim
oturma odassında kullanacağım iiki parça halinde alacağım
ben bu halıdan memnun kalırmıyım
tabi bide yıkamak ve silkelemek halıya zarar verirmi

bende gunlerdır halı arastırmasındayım ve cok kararsızım
evımdekı halılar naylon hersey yapısıyo ve temızlıgı zor oldugu ıcın degıstırmek ıstıyorum
burdakı yorumları okuyunca sasırdım alsammı almasammı kararsız kaldım ıkı tur sagyy var
bırı kalın ıp olan ucuz ve kullanıssız dıgerı ınce ıpek gıbı olan satıcı onu tavsıye ettı
fıyatlarda 250 350 arası degısıyo burdada yıkanabılır sagyy var dıye yazılmıs sımdıde onu arastırcam
kullananlar memnun kalanlar hangı marka? memnun kalmıyanlar hangı marka? kalın buklet tarzındakı shagylermi?
birde confetti halılar var makınada yıkanabılır kullanan arkadaslar varmı acill cevapppp lutfen

Son düzenleme:
ggenel olarak kimse memnun deil niye anlamadım..bende kaşmirden 2 ay önce aldım evimin heryeirne hemde.10 tane shagg halı ver 6 mt likten en küçügüne kdr..çok memnunummm normal halıya göre temziligi daha zorr ama görüntüsüne deger cidden..elektirik süpürgesiyle tam anlamıyla temizlenmiyor..heray bikere ters cevirip üzerinde yürüyorum eşim evdeyse hafiften oldugu yere tersteen sirkeliyorum içindekiler oldugu gibi yerde:)agır halılar olmadıgı için zor gelmiyor..normal düz halı olupta hergünnn ufacık bşy düştümü yada yumak halinde yün oldumu diyip elimde şarjlı süpürgeyle gezmektense böle olması daha iyi..

aldığıma bin pişmanım...temizliği çok zor ters cevirip hafifi silkelesen bile hala içinde toz kalıyor ve sürekli üzerinde gezdiğin için eziliyor...evin her yerinde bu halılardan var...ama en sonunda canıma tak etti ...shaggy halıların modeline kaptırmıstım kendimi ama sonunda eski guzelim halıların nesi var dedim gittim değiştirdim çoğu odanın halılarını ...

Ben geçen sene tüm halılarımı değiştirdim shagy yaptım,çokda memnu num,her gün zaten süpürge tutarım tüm evime,sorun yok :)

ggenel olarak kimse memnun deil niye anlamadım..bende kaşmirden 2 ay önce aldım evimin heryeirne hemde.10 tane shagg halı ver 6 mt likten en küçügüne kdr..çok memnunummm normal halıya göre temziligi daha zorr ama görüntüsüne deger cidden..elektirik süpürgesiyle tam anlamıyla temizlenmiyor..heray bikere ters cevirip üzerinde yürüyorum eşim evdeyse hafiften oldugu yere tersteen sirkeliyorum içindekiler oldugu gibi yerde:)agır halılar olmadıgı için zor gelmiyor..normal düz halı olupta hergünnn ufacık bşy düştümü yada yumak halinde yün oldumu diyip elimde şarjlı süpürgeyle gezmektense böle olması daha iyi..

bende bu haftasonu alıcam halılarımı,
kaşmir ipek shaggyleri beğendim, ama burada yorumlardan korktum. sizin kaşmirleriniz ipek shaggy mi, yoksa makarna gibi olanlardanmı, tevsiye ediyormusunuz?

bende hol de ve mutfakta kullanıyorum shaggy halı. memnunum arkadaşlar iyi çeken bir süpürgeniz varsa bence temizliği de sorun olmayacaktır.

bende bu haftasonu alıcam halılarımı,
kaşmir ipek shaggyleri beğendim, ama burada yorumlardan korktum. sizin kaşmirleriniz ipek shaggy mi, yoksa makarna gibi olanlardanmı, tevsiye ediyormusunuz?

evt cnmmm benim evin heryeri kaşmir ipek shaggy....valla memnunummmmm normalde annemin evinde hergün elektirik süpürgeisne alırdım şimdi haftada bi alıyorum kiri falan göstermiyorrr..hani ayak izi kalıyor diyolaar ya o da yok.. haftad abi elektrik süpürgesine ayda birde ters çevirip üzerinde yüüryorummm okdr:)yine olsa yine alırdımmmm..sadeceeeee mutfagımdaki halım biraz beyaz kısımları çok keşke koyu alsaydım birqas diyorumm..mesela gecen kola döküldüü hemen sildim gittii:)lekede tutmuyo:)

ben sadece yatak odama ve hole almıştım. çok pişmanım mutfagıma ve oturma odama almadım diye markası merinos. 2 sene oldu evleneli eşim kabul etse oturma odasına ve mutfaga merınıos saggy alcam tamam toz oluyo ama uzerınde pislik belli olmuyo ezilmedide . dıger halılarım düz kısımları olunca bı sey dusse egılıp alman gerekıyo yaa.

biz şu anda çok memnunuz ince tüylü sahgylerden benimkiler süpürünce yepyeni oluyo..yerimseniben eve misafir gelen çocukların hepsi tüylerini çekmeye çalışıyo sinir oluyorum... :mymeka: bakalım bizim bebiş olunca nasıl olucak kullanımı boshayallersmile

kızlar benim de bütün evimde var. salonumda ipek olanlarından,koridor ve oturma odamda da yünlü değil de hani daha kalın ipli oluyorlar. onlardan var. hiç ters çevirp bakmadım ama gayet temiz görünüyorlar. aralarını açıp açıp baktım hiç bir şey süpürmek de silmek de çok kolay. normal halılarda shaggyler gibi desenler yok. hem normal halılarda en az 1 sene tüy döküyor işkence gibi. ben memnunum şimdilik yani

ben salonuma almıştım 2tane birisi tamamen kedi tüyü gibi uzun ince tuylu yumusak olandan diğerinin ipleri birazcık daha kalın makarna halılara benzioo..
neyse ben şu kedi tuyu gibi olandan hiç memnun kalmadım evlenelı 1yılı gectı hala daha tuy dokuyor .. eşim makinaya atıp yıkadı 2 kez hala tuy dokuyor cok sinir oluyorummmm... temızlıgı zooorrr.. gecen mısafır geldi cocukluydu ,kadın yanında pilav getırmıs cocuguna onu yedirirken pilavlar halıya dokuldu :KK43:(( Allahtan kenardı ama ben yınede o pilav kırıntılarını bulamadım !! şimdi tekrar yıkatıcam !!!
halım krem uzerıne kırmızı cıcekleri var..gorunus harika ama temızlıgı bakımı çok zor oluyor..
mesela ayagımızın altı terlıyse tuyler hemen ayaklarımızın altına yapısıyor ve baska odalara gıttımızde ordakı halılara yapısıyoorrr..çok sinirrr bişeyyy.. yani...

kasvetlı sorun olmazsa halının resmını cekıp koyarmısın?
hangi tür shagyy daha ıyı anlarız
kalın olanalrdan genellikle sikayet oluyor
leke cıkmıyor temızlenmıyor dıye
sen boyle dıyınce sasırdım..

X