Evlilik ne zaman?

• Konu Sahibi muhasebeci07
canım benim benim.senin kısmetin bi yerlerde seni bekliyodur inan.bi gün ya sen onun karşısına çıkıcaksın,ya o senin karşına.sadece zaman meselesi bu.seni anlıyorum ama o kişilerin senden ayrılması serbestlikle alakalı değil sadece kısmetinde olmamaları.kısmetinde biri varsa o seni asla bırakamaz.canım kendini evlilik için sıkmazsan ve insanlara o gözle bakmazsan,o zaman daha çabuk olur her şey.herşey istediğin gibi olsun.sevgiler

Bence bir süre kimseyle ilgilenme,kafanı boşalt ve evlilik düşünme.Zaten evlilik düşünülmez,görüştüğün kişi ile birlikte şekillenir.Görücü usulü evliliği bundan ayırıyorum tabi.
Bir şey merak ediyorum,ki eğer düşündüğüm gibi yapıyorsan yanlış yoldasınCADIARZU.Görüştüğün kişilere evlilik muhabbetini sen mi açıyorsun,evlenmek isteğini sen mi dillendiriyorsun acaba:uhm:.Eğer öyleyse itici olabilir.Bence erişilmez olan sen ol,karşındakiler açsın evlilik konusunu sen de bakarız dersin. yerimseniben

canım ya çirkinlikle ne alakası var nasip kısmet ten başka bişey değil bu...sıkma canını hiç eminim seninde işte budur diyeceğin kişi en yakın zamanda karşına çıkar......hayırlısı olsun diyelim......

canım ksmet sende biliyorsun en güzeli duamızı güzel yapabilmek inş karşımıza cıkaracak rabbim hayırlısı diyelim hayırlı bir insanı çıkarsın karşımıza rabbim.. duaların çok büyük bir önemi war canım unutma allah yardımcımız olsun

bende bekliyorum rabbimden gelecek güzelliği hayırlısıyla inş sewgilera.s.

evlilik yaşı eskisi kadar küçük değil artık. zaten insanlar birlikte oldukları birileri olsa da ancak 25 yaşından sonra evlenebiliyorlar. okuldu, askerlikti, işe girmekti derken zaman geçiyor.
asla umudunu kaybetme. hiçbir şey için geç değildir.
unutma güneş doğmadan önceki karanlık hep günün en karanlık zamanıdır.
Allah evlenmek isteyen herkese hayırlı eş nasip eder inşallah.

nasip henüz karşınıza çıkmamıştır belki de..

siz biraz daha pozitif daha sosyal biri olursanız daha fazla arkadaslıklar reelden kişiler bulabilirsiniz.
ne yüzden bitiyordu ortak sorunlar neydi bu 5 ilişki de de bunu biraz düşünüp hata nerede ve ben neyi istiyorum ne bekliyorum sorularının cevabını bulun.

yasiniz hi de panik yapacak bir yas degil... esimle tanistigimda ben de ayni yastaydim . cevreden gelen abuk subuk sorulara inat hic de öyle iile de evleneyim, eyvah ge kaldim modunda da degildim kaydirigubbakcemile3

bizim hikayemiz de bir örnek olabilir sana. hic aklimda yokken baska sehirde yasayan kardesimin yanina dogum günü icin bir sürpriz yaparak gittim. ve hayatimin askiyla o gün tanistim. kardesimin sefiydi o dönem :lepi: kardesim hala söyler ve güler ben orada calismaya baslamasam sen evde kalicaktin diye kaydirigubbakcemile3 kisacasi söylemek istedigim hayatin ne gün ne getirecegi belli olmaz... ve genel kanaatim 30 yas üstü yapilan evlilikler kisilik tam yerlesmis oldugundan daha saglam oluyor

aman haa sakin gec kaldim diye evlenmek icin evlenmeyin.. mutlaka bir yerlerde sizi aradigini bilmeden bekleyen biri vardir.. bir gün mutlaka yollariniz kesisecektir

allah hayırlı insanları karşına çıkarsın

evlilik kısmet işidir kimi erken kimi geç evlenir. önemli olan güzel ve huzurlu bir evlilik bulabilmektedir.

10 senelik evli olmuşum hayatım ızdırap ve acıyla geçmiş yada
40 yaşında evleniyim ömrümün en güzel günlerini yaşiyim hangisi daha mantıklı?

güzelim acele etme.. bende tavsiye internetteki erkeklerede güvenme.. çünkü çoğunluğun amacı cinsellik... gazetelerde ve tv. bununla ilgili haberleri okumadınmı? niye böyle diyorum biliyormusun. canım. bu kişiler evli olup yeni mecara arıyor. yada yukarıda dediğim gibi serbestlik istiyor. sen bunu yapmamışındır. onun için senden ayrılmışlardır. bence dikkatli ol. bir daha bu işlere girme ..

Nursele katılıyorum,internetten sağlıklı bi ilişki çıkabiliceğini düşünmüyorum+ çıksa bile bu bi ömür boyu insan ruhuna etki eder hep bi uhde kalırdı içinizde emin olun..hayırlısı olan neyse o olsun hakkınıza ve üzülmeyin lütfen yanlızlık sadece allaha mahsustur vardır yüce mevlamın bi bildiği..

canim demek ki doğru kişi çikmadi karşina
bende 30 da nişanlandim 31 de evlendim şuan 1 aylik evliyim
evlilik hiçte mattah bişey değil ye iç gez keyfine bakhihoyyyt
kizlar derdi de inanmazdim
:nazar:

toplam 5 kişi ile çıktım hiçbiri ile evlilik noktasına gelemedim yaşım oldu 31 işim var görüntüm iyi sayılır neden benimle çıkan kişiler benle evlenmek istemiyolar acaba ben çok mu çirkinim çok bunaldım hep aynı sonuç hep aynı sonuç hep reddedilmek artık bunalıma girdim ağlamaktan başka uyumaktan başka bişey yapmıyorum,
şimdi diceksiniz çevrenizde vardır onlara bakın inanın çevremde hiçkimse yok zaten çıktığım insanlarda internettendi o yüzden hüsrana uğradım sanırım
cesaretsiz biriyim
evlenmek istiyorum ama olmuyor işte ne yapmalıyım yaşım iyice geçmeden yuvamı evimi kurmak istiyorum çok umutsuzum
hayatımın sonuna kadar böyle yalnız bi başıma yaşamak istemiyorum çok ama çok mutsuzumsenağlama

bence çok yakında harika bir insanla karşılaşıcaksın insan kendini ne zamn böyle hissetse aradığını buluyordelikafaduldenallah gönlüne göre verir inşallah üzülme yeterki

allah yardımcın olsun ama netten görüşmek yanlış benim düşüncelerim insanlar biçok şeyi saklayabiliyolar ama çokta geçmiş bi yaşınız yok inş. en kısa zamanda evlencen kişiyle karşılaşırsın:1hug:

üzülme canım ya..allah hayırlı birini çıkarsın karşına...tamam yaş geçiyo diyeceksin ama 35 e kadar yolu var anne olmanın...haırlı bi insanla,güzel bi evlilik dile..önemli olan evlenmek için evlenmek değilki..amacına uygun bi evlilik yapmak..

Bende 29 yaşındayım ve halen bekarım bence bu kadar sorun etme herkes evlenmek,huzurlu bir yuva kurmak ister.Biz bayanların iş hayatına daha çok atılmamız,maddi ve manevi kendimize güven duymamızda sanırım erkekleri biraz ürkütüyor.Erkekler çekiniyor yaklaşmaktan.Daha önce arkadaşlıklarım oldu , evlilik teklifi de aldım fakat bu kişilerin hayatı evlilik yapmak için uygun değildi.Öyle olmasındansa hiç olmasın daha iyi diyorum

merhaba bende 26 yaşındayım bence bu işler kısmet kader olmayınca olmuyor bende cok sevdım ama ayrıldım olumsuzluklar yüzünden insan hiç evlenemiycem dedirtiyor haklısın ama takma hiç olmasssa iyi bir işin var bak benim oda yok sevgiler bizler burdayız kendini yanlızz hissetme..

Cnm önce birlikte olduğun erkeğin niyetini anlamalısınm bunu çoğu hemen belli eder bi süre anlamadıysan açıkça konuşman gerekir
özellikle internette bunu bulmak çok zor binde bir şans gibi bişey
çevrende kimse yoksa bazı arkadaşlarına sana uygun gördükleri birilerini tanıştırmalarını söyleyebilirsin tabi amacın evlilikse
umarım istediğin biri ile evlenirsin :1hug:

35 e kadar yolu varkaydirigubbakcemile5
Başkalarına imrenerek evlilik olmaz..
Olgun yaşlarda yapılan evliliklerde bazı şeyleri göz ardı etmeden görebilirsin...

Hiçbirşey için geç değildir..

kaderin ksımetin akrşına çıkmadıda o yüzden bekliyorsun canım hiç dert etme. o çıksın karşına vakti saatide gelsin kimse durduramaz. hiç kendini boşuna yıpratma aynı yollardan geçtim değmiyomuş üzmeye. hep böyle devam etmez merak etme o 5 kişiden biriyle evlenmemendede vardır bi hayır. senin için en hayırlı olanı çıkıcak karşına yeterki sabret ve dua et canım kaydirigubbakcemile2

Canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum inanın yazdıklarınızı ilgiyle okudum ve dua edicem hep dua ettim ama devam edicem Allahıma,
bu 5 kişi ile çıkarken hiçbirine evlenelim demedim ısrarcı olan onlar oldu, ama şu varki hepside yalan söylediler yalanları ortaya çıkıncada ortadan kayboldular bu yüzden daha çok yıkıldım kendimi değersiz hissettim
ama desteklerinizi okudukça yüreklendim ve artık daha çok iyiyim
inanın şu an o kadar çok mutluyum ki anlatamam kelimeler yetmez
insanların beni tanımadan benim hakkımda böyle güzel şeyler söyleyip dua etmeleri beni çok ama çok daha mutlu etti
tekrar tekrar hepinize teşekkür ederim iyiki bu siteye üyeyim iyiki sizler varsınız a.s.

X