Samsun'da Byk Anadolu Hastanesi

ceylan07

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
231
2
merhaba samsunda büyük anadolu hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum önerebileceğiniz doktor varmı orada doğum yapanlar memnun mu?
birde epidural normal doğum yaptırıyorlarmı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ben il dışındayım onun için tam olarak bilmiyorum doğuma yakın gidicem samsuna.
CADIARZUCADIARZU

canım bayan doktor istersen aynur hanım var..gidenler memnun..bitane de erkek doktor var,adını unuttum,arkadaşım ona gitmişti,o da memnun kaldı..ama epidural normal yapılmıyo..epidural sezeryan yapılıyor orda..onu sadece anaklinikte yapıyorlar..ama1500-2000 lira civarında bir fatura çıkabilir..anaklinikte de iyi doktorlar var..ama sağlık problemin yoksa normal doğum düşünmez misin???

canım bayan doktor istersen aynur hanım var..gidenler memnun..bitane de erkek doktor var,adını unuttum,arkadaşım ona gitmişti,o da memnun kaldı..ama epidural normal yapılmıyo..epidural sezeryan yapılıyor orda..onu sadece anaklinikte yapıyorlar..ama1500-2000 lira civarında bir fatura çıkabilir..anaklinikte de iyi doktorlar var..ama sağlık problemin yoksa normal doğum düşünmez misin???

korktuğum için düşünmüyorum birde eşim asker doğumda da yanımda olmayacak o psikolojiyi kaldıramam diye düşünüyorum.büyük anadolu hastanesinde hüseyin akdeniz varmış biz 3 kardeşiz 3 ümüzün doğumunuda o yaptırmış bilemiyorum artık hangisine giderim allahım hayırlı doğumlar nasip etsin.hepimize.

tanıdığınız,güvendiğiniz doktorsa git bence..hastanenin şartlarıda gayet iyi..benim birçok arkadaşım orda yaptı doğumu..memnun kaldılar..

merhaba samsunda büyük anadolu hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum önerebileceğiniz doktor varmı orada doğum yapanlar memnun mu?
birde epidural normal doğum yaptırıyorlarmı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.ben il dışındayım onun için tam olarak bilmiyorum doğuma yakın gidicem samsuna.
CADIARZUCADIARZU
merhaba canım..bende büyük anadolu hast de düşünüyorum dogumu..doktorumda hüseyin akdeniz..tavsiye ederim

merhaba canım..bende büyük anadolu hast de düşünüyorum dogumu..doktorumda hüseyin akdeniz..tavsiye ederim
senin doğumun ne zaman ben 33 haftalık hamileyim ama hüseyin akdeniz hep normal doğum yaptırmak istiyor diye biliyorum ilgisi nasıl ilgileniyor mu ben birde sezeryan düşünüyorum yaparmı sence?

canım ben 3,5 aylık hamileyim ama basından beri doktorum hüseyin akdeniz.bende tavsiyeyle gittim ona.cok memnunum.ama inanki normal dogumdan benden fazla korkan olamaz herhalde ama hamile kaldıktan sonra tamamen beynimi normal doguma sartlandrdım yani tabikide sartlar ona uygun giderse.bence dopktorun karar versin.o zaten senin psikolojindende normale hazır olup olmadıgını anlarsa sezeryana alabi,lir diye düşünüyorum.senin ilk hamileleigin mi?benmim ilk olacak ALLAH IN ıZNıYLE..

ebrucum doktorun bizzat kendisi doğumda yanında olacak mı?? konuştunuz mu?? yani hangi saatte olursa olsun,gece bile olsa doğuma gelecek mi?.. ben de normal doğum istiyorum..narkozdan çekiniyorum..şuan tayfun alpere gidiyorum.fakültede prof..memnunum ama birtürlü şu fakülte fobisini atamadım..girişten taburcuya kadar formaliteler bitmiyo..özel oda bulamıyorsun..bulsan da geceliği 120 lira..özel hastane bu anlamda çok rahat,hiçbirşeyle uğraşmıyosun..bu yüzden anadoluya geçmeyi düşünüyorum.. hüseyi beyi tavsiye edermisin??

canım ben 3,5 aylık hamileyim ama basından beri doktorum hüseyin akdeniz.bende tavsiyeyle gittim ona.cok memnunum.ama inanki normal dogumdan benden fazla korkan olamaz herhalde ama hamile kaldıktan sonra tamamen beynimi normal doguma sartlandrdım yani tabikide sartlar ona uygun giderse.bence dopktorun karar versin.o zaten senin psikolojindende normale hazır olup olmadıgını anlarsa sezeryana alabi,lir diye düşünüyorum.senin ilk hamileleigin mi?benmim ilk olacak ALLAH IN İZNİYLE..
benim ilk hamileliğim ben ve diğer 2 kardeşimin doğumuna hüseyin akdeniz girmiş benim kardeşim 6 kiloya yakın doğmasına rağmen onada normal doğum yaptırmış ama annem çok memnun sezeryana nasıl bakıyor sence istesem yaparmı?2 hafta sonra zaten gidecem yanına ziyarete ama aynur hanım varmış orda ona gitmeyi düşünüyorum sen duydunmu onun ismini hüseyin akdenizin de cana çok yakın olduğunu bliyorum.karar veremedim doktor hangisi olsun diye.

anadoluya gidenler yardımcı olsun lütfen..mesela 2li 3lü testleriniz orda mı yapılıyor..4 boyutlu ultrason var mı..doğum ücreti ne kadar..odalar tek kişilik mi..bilgisi olan yazsın lütfen..anaklinik ya da anadolu hast. arasında kararsızım..

evet arkadaşlar lütfen anadolu hastanesine giden arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim benim vaktim pek kalmadı

anadoluya gidenler yardımcı olsun lütfen..mesela 2li 3lü testleriniz orda mı yapılıyor..4 boyutlu ultrason var mı..doğum ücreti ne kadar..odalar tek kişilik mi..bilgisi olan yazsın lütfen..anaklinik ya da anadolu hast. arasında kararsızım..

ben de karar veremiyorum ana klınik mi anadolu hastanesimi olsun diye inşallah gidenler yardımcı olurlarsa sevineceğiz

kız kimse bize fikir vermiycek galiba..gel biz ikimiz karar verelim bu işe:eek: ana klinikte genelde doğumun doktorları var,iyi olduğunu düşünüyorum..bir arkadaşım orda ülkü başara gidiyor,çok memnun..bir de taşkın beyın adını duydum..doğum evinde çalışan bir hemşire bir akrabama tavsiye etmiş..anadolu hastanesine de oldukça talep var..2 arkadaşım da orda yaptı doğumu,tolga beyde..onlarda çok memnun..hastane şartları iyi..her ikiside temiz hijyenik,prosedürü az yerler..ama benim asıl derdim normal doğum istiyorum..hangi doktor bana bu konuda yardımcı olur..:CüvCüv:

kızlar ben varım..
yani neden anadolu hastanesi diyorsunuz anlayamadım.
ben doğumevinin doktoruna gidiyorum.ersan şener.sezeryan yaptı bana.
hastanedende çok memnun kaldım.ekstra masraf yapmadım.onun haricinde muayenesine gittiğim için 140 lira veriyodum.ama ayda iki kere.bir muayene bir kontrolüm var her seferinde 4lü ultrason ile bakıyor.
ben anadoluya kızımı ali musluya götürüyordum 7 aydır..ben oradan hiç memnun kalmadım kızlar.
kadın doğum doktorlarını bana sorun siz.

Anadoluda tolga bey süper bir doktor. benim doktorum oydu. hamileliğim süresince ona gittim ianılmaz ilgili ve bilgili bir doktor. ayrıca geçen hafta doğum yaptım.sezeryanla o da çok güzeldi. kesinlikle tolga

bu arada senin kaç aylık..daha yeni mi?? hiç kontrole gittin mi??

ben 33+6 haftalık hamileyim.sezeryan istiyorum ama yine de allah bilir.
ben tokatta görev yaptığım için burdaki doktorlara gidiyorum ama haftaya cuma samsuna gelecem o zaman anadolu hastanesine gidecem ama bilmiyorumsezeryan istersem yaparlarmı gidince konuşacam şartları nasıl.bende aynur hanım varmış onu merak ediyorum.
doğumevinde doğum yapmak istemiyorum özel oda vermiyorlar yada bulamıyorsun özelin şartları daha iyidir düşünüyorum hem psikolojik olarakta özel hastane insanı rahatlatıyor.bilmiyorum artık hayırlısı olsun.

arkadaşım gitti tolga beye..oda çok memnun kaldı..epidural sezeryan oldu..şu özel oda sorunu yüzünden vazgeçtim fakülteden zaten..doğum sonuçta,kesinlikle özel oda isterim,ama fakültede ne mümkün..hatta doğumdan 2 gün önce gidip boş odayı kapatıcak,ve kalmadığın 2 günün de parasını verecekmişsin ki oda sana tahsis edilsin..geceliği de en son 120 idi..şimdi ne olur bilmem..bu yüzden özel ve küçük bir yer düşünüyorum..

anaklinikte de taşkın beyin adını birkaç yerden duydum..bir akrabamla konuştum bugün,iki yeğenide anaklinikte epidural normal yaptırmış..çok memnun kalmışlar..sonrasında da hiçbir sıkıntı olmamış..doğuma girip çıkması 5 dk sürmüş..olumsuz şeylerde duyuyoruz ama..bunları da duyunca insan özeniyo..gerçekten öyle olur mu bizde de..ay ben şimdiden bu kadar takıntılı oldum..ne yapıcam ya..düşün düşün..

X