8 kg amar Makinas kullanan var m ?

D

dygduru

Ziyaretçi
arkadaşlar 7 kg ile 8 kg makina arasında kararsız kaldım gönlüm 8 den yana acaba çok mu büyük gelir içini dolduramadığım zaman makinaya bir zararı olurmu ?:sm_confused:

arkadaşlar 7 kg ile 8 kg makina arasında kararsız kaldım gönlüm 8 den yana acaba çok mu büyük gelir içini dolduramadığım zaman makinaya bir zararı olurmu ?:sm_confused:

8 kiloyu al yarin battaniyenide yıkarsın bende 7 kilolu aldım ama keşke 8 alsaymışım zaten hep biriktirilip yıkanıyor herşey :kahve:

ema 1 yardımın için teşekkürler peki 7 kg da çift kişilik yorgan yıkayabiliyormuusn

ema 1 yardımın için teşekkürler peki 7 kg da çift kişilik yorgan yıkayabiliyormuusn

bu yeni çıkanlar yıkayabilirsin ama eskileri yıkayamazsın

çok dolu olduğunda 1000 devirde bırak düşürme yoksa makine bozuluyor
:eek:

7 kg olanlarda silikonlu yorgan ve battaniye yıkanabiliyor :kahve:

zaten alacağım makina 400-1000 devir diyor daha yüksek değil yani . şöyle söyleyim bosch was20361 ile bosch was 16462 rasında kararsızlığım bu makinaları kullanan varmı acaba ?

slm yoğun araştırmalarım sonucu was20361 aldım bende başta 7kg almıştım fakat ithal olsun diye değişim yaptım bizim komşuda 8kg aldı çok memnun birazda ona güvendim umarım iyi çıkar

8 kilo tavsiye ederim yorgan battaniye yatak örtüsü yıkama açısından.ztn programa göre yıkama kapasitesi değişio mesela arçelik pamuklu çamaşrda 8 kilo yıkıo ama renkli ve narinlerde 3 kilo fln yıkıo programa göre değişio yani

8 kiloluk beko kullanıyorum 400 den 1200 devire kadar seçimim var sıkmada memnunum...

ya bende düşünüyorum 8 kiloluk simens çamaşır makinası almayı alan varmı bu markayı memnun kaldınızmı arkadaşlar

slm yoğun araştırmalarım sonucu was20361 aldım bende başta 7kg almıştım fakat ithal olsun diye değişim yaptım bizim komşuda 8kg aldı çok memnun birazda ona güvendim umarım iyi çıkar

ben de bosch was 20361-20761 ile siemens wm 10s361 -8kilo-1000 devir modellerinde- kararsız kaldım. 8 kilo ve çamaşırı tartma özelliği mutlaka olsun istiyorum. yoksa iki kişinin çamaşırının 8 kiloyu doldurması bir ayı bulur gibi geliyor bana.
siemens için bosch un üst markası diyorlar ama siemens daha ucuz. bir de 20361 kullanan bir arkadaşım beklenenden daha gürültülü çalışıyor dedi. 20361 kullanan başka bir arkadaşa ise o arkadaşın düz olmayan zeminde kullanıyordur, benimki sessiz dedi. yetmez gibi benim için servis ağı da önemli. kafam çok karıştı :1shok:

SIEMENS WM10S361TR ÇAMAŞIR MAKıNESı-8 Kg.
mtsiewm10s360tra.jpg

ben bu makinayı yeni aldım şimdilik çok memnun kaldım inş memnuniyetim devam eder

ekinoks
makineyi henüz bayide görme imkanım olmadı. Makine koyduğun çamaşır miktarını algılayıp su ve yıkama süresini ayarlıyor mu. böyle bir özelliği var mı?internette yok görünüyor ama arkadaşım var demişti,

ekinoks
makineyi henüz bayide görme imkanım olmadı. Makine koyduğun çamaşır miktarını algılayıp su ve yıkama süresini ayarlıyor mu. böyle bir özelliği var mı?internette yok görünüyor ama arkadaşım var demişti,

sadece yıkama süresi var ben memnun kaldım makinamdan :lepi:

bekonun ki var. memnunum. zaten çok su almıyor. çamaşıra ve programa göre yıkıyor. her programın aldığı ağırlıkda farklı...

bende bosch was20761 var ve memnun değilim gayet gürültülü ve çok sallanıyor üstelik +3 durulama yapmama rağmen deterjan kalıntısı buluyorum ve temiz yıkamıyor, eski 5 kglik arçelik marka makinam tıka basa doldurduğumda olurdu tertemiz çıkardı çamaşırlarım battaniyede yıkardım servis bana battaniye yıkayamayacağımı söyledi, sıkmazmış yük sensörü olduğundan, ben çok pişmanım hiç tavsiye etmem. aynı şekilde bulaşık makinam sms53m08 bulaşıklar 70 derece yoğunda yıkamama rağmen üzerinde deterjan kalıntısı oluyor ve çizdi bardaklarımı bulaşıkları, iki defa yıkamaktan bıktım servis toz deterjan kullan dedi aynı calgonit tablet kullandım aynı ne yapacağımı bilmiyorum. önceki makinam arçelik 6230 s di ve gayet memnundum 3 programlıydı 55 derecede ekonomik programda yıkadığım bulaşıklar mis gibi çıkardı çizilme asla yaşamadım bardaklarımda makina mis gibi kokardı yıkadıktan sonra. bunda yıkama bittikten yarım saat sonra falan açıyorum berbat bir koku oluyor hiç tavsiye etmem boschu bende donanımforumdaki yorumlara göre almıştım ama şimdi çok pişmanım

Son düzenleme:
Bosch alacağım ama arada kaldım 7kg çift su girişli 600-1000 devir ile 8kg tek su girişli 400-1000 devir...hangisini tercih etmeliyim ki

ben 8 kiloluk almayi dusunuyorummmmm..Yorgan falan yikarim..Ayrica kimisi camasiri tartip ona gore su kullaniyomus..

was20460tr 8 kg ama tek su girişli..wae20412 arasında kaldım bu da 7kg çift su girişli...Bosch..Aceba 7kgde de yıkanmaz mı battaniye fln??

8 kg lık makineler süper bence

bugün temizlik yaptım. bütün bezleri içine doldurup. 15 dakikalık yıkama programını seçip yıkadım.
hepsi gıcır gıcır oldu. üstelik ben temiz kıyafetlerimi giyene kadar yıkandı bitti :KK64::KK64::KK64:

X