Prof. Dr. İsmail Ermiş hakkında bilgi

raphunzell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
52
0
selam kızlar ben de 23 temmuz da ameliyat oldum, yaklaşık 2 hafta oldu. yurtdışındayım, ameliyatı istanbulda oldum, ismail ermiş ti dr um. bu doktora ameliyat olanınız var mı??

Merhaba, ben de göğüs küçültme operasyonu olmayı düşünüyorum. İsmail Bey'i önerdiler ancak ben henüz görüşmedim kendisiyle. Ancak tabii riskleri var bu işin. süt kanalları, iz kalma v.s... siz memnun musunuz şu anda?

ben göğüs büyütme ameliyatı yaptırdım, İsmail Bey göğüs küçültmede nasıl bilmiyorum. ben şuan gayet memnunum inşallah böyle devam ederim. çok yoğun olmasına rağmen gerek ameliyat öncesi gerek sonrasi çok ilgilendi, samimi bir doktor. görüşmenizde kafana takılan tüm soruları cevaplıyor ve çok rahatlatıyor insanı. sanırım 15-20 senelik de tecrübeli konusunda. çok araştırdıkça kafası karışıyor insanın ama yine de araştırmak lazım tabi. umarım istediğin gibi olur. şimdiden geçmiş olsun...

bende aynı dr ıle gorustum yorumlardan sonra kararım kesınlestı tesekkur ederımm

Son düzenleme:
selam kızlar bende dün ameliyat oldum ismail ermiş e . harika bir dr. şu an evimdeyim ve gayet iyiyim kesinlikle tavsiye ederim. herşeyden önce psikolojik olarak çok ilgileniyor herşeyi açıklıyor. öyle abartıldığı gibi de ağrı olmuyor ben çok korkmuştum. ama şuan aynada kendime bakınca iyiki yaptırmışım diyorum :)

selam kızlar bende dün ameliyat oldum ismail ermiş e . harika bir dr. şu an evimdeyim ve gayet iyiyim kesinlikle tavsiye ederim. herşeyden önce psikolojik olarak çok ilgileniyor herşeyi açıklıyor. öyle abartıldığı gibi de ağrı olmuyor ben çok korkmuştum. ama şuan aynada kendime bakınca iyiki yaptırmışım diyorum :)

Merhaba,
Nasıl yaptırdın acaba? koltuk altı mı yoksa göğüs ucundan mı??

Merhaba,
Nasıl yaptırdın acaba? koltuk altı mı yoksa göğüs ucundan mı??

lilyum özel mesajını yeni gördüm canım uzun zamandır uğramıyordum siteye. cevap yazma yetkim yokmuş burdan yazıyorum.

ameliyat oldun mu bilmiyorum ama ben göğüs altından olmuştum ameliyatı hem ben öyle istiyodum hem de ismail bey de bu konuda daha tecrübeliydi. doktor tecrübesi çok önemli ona güvenmen lazım. yuvarlak protez kullanılmıştı damlayı hiç tavsiye etmemişti bana göğüs yapımdan dolayı ve yanlış hatırlamıyorsam spor yaptığım için kas üstü olmuştum. sol göğüs altımda hiç bir iz kalmadı ama sağda çok az kaldı.

X