erkekler nasıl mutlu olur

zerde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
15
4
36
ben bir türlü çözemedim erkekler nasıl mutlu olur bir fikri olan varmı

erkeğine göre değişir canım bazı erkeği ne yapsan mutlu edemezsin bazı erkeği sev mutlu olur :))

teşekkür ederim canım yanı yapmam gereken özel birşey yok sevmem ve değer vermem yeterli değilmi

ya bazen öel şeyler de gerekiyro sürekli aynı şeyler de sıkar insnaı güzelim dediğim gibi bazısı ister karakterine bağlı ama en önemli sevmek ve değer vermek tabi...

Erkekleri mutlu etmek istiyorsan bazen karşında bi bebek varmış gibi bazende koca bi adam varmış gibi davranman gerekiyor.o anki psikolojisine göre yaklaşmak yani...Onu sevdiğini belli etmelisin,onunla mutlu olduğunu; arada ona değer verdiğini gösterecek şeyler yapmalısın mesela;sevdiği bi yemeği yapıp ona götürebilirsin,kışsa ona kendi elinle bi atkı örebilirsin,yada dışarı çıkacağınızda ne giyeceğini öğrenip ona uyumlu bişeyler giyebilirsin.Bunlar erkekleri çok mutlu ediyor tavsiye ederim :KK66:

Ben kendimden örnek vereyim...İstediği herşeyi yapınca mutlu ediyorum :))) yani kendimden fedakarlık yapınca...Kendi istediğim herşeyi yapınca mutsuz ediyorum :KK43:((( çünkü o benim kadar fedakar olamıyor...

Ben kendimden örnek vereyim...İstediği herşeyi yapınca mutlu ediyorum :))) yani kendimden fedakarlık yapınca...Kendi istediğim herşeyi yapınca mutsuz ediyorum :KK43:((( çünkü o benim kadar fedakar olamıyor...

bak canım hep kendinden birşeyler vererek onu mutlu edersen bigün kendini büyük bir mutsuzluğun içinde bulursun.bana kalırsa bu şekilde davranma daha önce yaşadığım için söylüyorum...

iLerde pismn oLmycak sekLde kendnizi inciltmycenizi dşndünz kaDr sevsenz yeter dyorm ben ayrıca arada ufk sürprzler onlrı mtlu edr biz kızlar nasl iltifattan hoSLnyorz onLrnda ihTiyacı oLr aşırıya kaçmycak seklde ilqi qösdern . sıkıldııını dşndüünz anda ilqiyi ondn cekn aslnda sıkılmamşdr ona öyle qelr ilqiye alşr ve tekrr bkler ama tbi siz ilqiyi üzernden çeknce düşnmeye baslar kendni yarqılar ve szi çözmek içn uurasr bu arada size asık bile olablr. cnkü nedn adeta bi inat halne qelr baslarda ama zmnla size qerckden ilqi duymaya baslr bnm fkrm :)

Hangi dil bu ?

Benim aşkıma şunları yapmak gerekir mutlu olması için:

1 - İşi olduğunu söylediğinde hemen o dakika napıyosun ne ediyosun çabuk söyle dersem sinir oluyor. Ama işi olduğunu söylediğinde, işi bitene kadar bekleyipte, onun bana dönmesini beklediğimde ve ne işi olduğunu o aradığında sorduğumda çok mutlu oluyor.

2- Abisiyle veya arkadaşlarıyla dışarı çıkmak istediğinde bin dereden su getirmeyip gayet rahatca tamam dersem yine çok mutlu oluyor ki zaten kısa süre sonra hemencecik geliyor yanıma.

3- O an olmasa bile ( ayrı şehirlerdeyiz) ona yemek yapmak istediğimi duyunca havalara uçuyor kaydirigubbakcemile3

4- Annesini kendi annem gibi benimsediğimde, evlenincede bunun değişmeyeceğini hissettirdiğimde, el üstünde tutacağımı bildiğinde içi çok rahatlıyor ve bana daha çok bağlanıyor.

5- Sonuncusu ve en önemlisi, şartlar ne olursa olsun asla ve asla ona destek olmaktan vazgeçmeyeceğimi bilmesi, benim bunu sürekli dile getirmem ve uygulamaya dökmem, sıkıntılı anında köstek olmak yerine onu rahatlatıp, o üzgünden üzgün, o mutluyken mutlu olmam sevgilimi en çok mutlu eden şey bence.opuyorumnanaktan

2 harfi koymak bu kadar mı zor yaa okuduğumdan hiçbirşey anlamadım valla kanatsizsey...

aşkım benim varlığım onu mutlu etmeye yetiyormuş.
fedakarlıklarım,ona gösterdiğim saygı sevgi güven,
anlayışlı hallerim daha niceleri ile mutlu oluyormuş benimle....
bende onunla tabii
opuyorumnanaktan

yemek.sınırsız ve kesintisiz internet,rahatsız edilmeden uyumak,kendini yormadan çok para kazanmak ve suyunu çıkarırcasına harcamamak yani cimri olmak,hizmet edilmesi,çay,çörek,börek,kek vs.ve olmazsa olmaz kadın:kölesi olacak her ne isterse yapacak tüm insani ihtiyaçlarını karşılayacak,fazla konuşmayacak dırdır etmeyecek,söylenmeyecek,şunu al,bu bitti demeyecek,her halukarda kendisi (erkek)haklı olacak.daha sayarsam bu liste uzar gider bu benim fikrim kendi görüşüm tabi eğer ben bunları koşulsuz şartsız yaparsam ayağı yerden kesilmez heralde:umursamaz:delikafadulden

X