Hamileleği çok kötü geçenler hadi burda destek olmaya birbirimize

masum_pisi06

tutun bana meleğim...
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
1.225
0
slm kızzlar ben 7 haftalık hamileyim ama ölüorm isyan etmek istemiyorum ama bu kusmalar bulantılar öldürecek beni doktor ilaç basladı ama faydası yok hapıda cıkarıorm folik asidi bile içemiorm cok ac ve sususuzm ama ne yiyebiliorm ne içebiliorm hamile olduğum için mutluyum ama bunlarla boğustuğum için canım acıo kusmaktan butun iç organlarım ağrıokafamçokkarıştısenağlamamafoldumbenmafoldumben

çok üzgünüm canım ya inşallah yakında gecer nediyor doktorun etrafındakiler bi fikir söyleyen yokmu inan bnde acemiyim bnde daha sadece bulantı var..bilmiyorumkismile

çok üzgünüm canım ya inşallah yakında gecer nediyor doktorun etrafındakiler bi fikir söyleyen yokmu inan bnde acemiyim bnde daha sadece bulantı var..bilmiyorumkismile

ne dicek cnm normal dio cok hassasım mesela fotografa bakamıorm içim bulanıo hersey içimi bulandırmaya yetio simdilik bi çözümü yok ama 3ayın gecmesini beklicez

cnm ilk 3ay olur bunlar hep tuzlu bişilerle güne başla yatagının baş ucunda tuzlu kraker ekmek olsun suyla bastırır mideni azda olsa rabbim saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin bende 8ay göbegimden igne yaparak gündse 12 hap kullanarak sarhoş biçimde tamaladım gebeligimi çok şükür yavruma degdi 10aylık şimdi maşallah

cnm ilk 3ay olur bunlar hep tuzlu bişilerle güne başla yatagının baş ucunda tuzlu kraker ekmek olsun suyla bastırır mideni azda olsa rabbim saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin bende 8ay göbegimden igne yaparak gündse 12 hap kullanarak sarhoş biçimde tamaladım gebeligimi çok şükür yavruma degdi 10aylık şimdi maşallah

cnm ya su içemiorm cok içimi bulandırıo aslında tuzlu flnda fark etmio 3ay gecsin bi hayrlısyla ondan sonra hamileleğimi doya doya yasıcam insl

3 ay dolunca bi şikayetin kalmaz inşallah bende 27. haftamdayım şimdi bacaklarıma kramplar giriyo ve bebeğim renkli utrasonda kordonu boynunda gözüküyodu salı kontrole gidicem inşallah düzelmiştir dr problem olmaz dedi ama ben yinede korkuyorum hamilelikte sıkıntılar hiç bitmiyo hayırlısıyla bebekleriizi kucağımıza alırız inşallah

3 ay dolunca bi şikayetin kalmaz inşallah bende 27. haftamdayım şimdi bacaklarıma kramplar giriyo ve bebeğim renkli utrasonda kordonu boynunda gözüküyodu salı kontrole gidicem inşallah düzelmiştir dr problem olmaz dedi ama ben yinede korkuyorum hamilelikte sıkıntılar hiç bitmiyo hayırlısıyla bebekleriizi kucağımıza alırız inşallah

İnşallah düzelmiştir Allah hayırlısıyla kucağımıza aldırsın..:Saruboceq:

sana kan değerleri ile ilgili bişey sorabilirmiyim 27. haftadasın tecrübelisindir ?

benim de ilk 4 ay ayım kusmakla geçti resmen
yemek yiyenleri gördükçe benim midem daha çok bulanıyordu
ama geçiyor bebeğin hareket etmeye başlayınca geçiyor unutuyorsun
sabrediceksiniz kızlar
eğer çok kusuyorsanız dr söyleyin serum taksınlar
ben serumlar takılıyordum

benim içtiğim su bile durmuyordu midem de
serum takılıyordum hergün
hem vitamin kouyorlar serumun içine bide biraz olsun rahatlatıyor serum
çook kusuyorsan taktır bence

canım senin için çok üzüldüm.ne yazıkki bazı gebelikler böyle geçiyo işte.ama sabırlı olmaya calış.biliyorum bulantı kusma çok kötü birşey amaa sabretmekten baska yapıcak birşeyin yok.tek önereceğim mideni aç bırakmamaya çalış.eğer yemezsen daha çok bulanacak ve kusacaksın.kuru ve tuzlu şeyler ye sadece.bulantı ilacı olarak her ne kullanııyosan fazla içmemeye çalış.sadece gaviscon şurup kullan.gebelikte en zararsız ilaç o.şikayetlerinin geçmesi dileğiyle...

benim içtiğim su bile durmuyordu midem de
serum takılıyordum hergün
hem vitamin kouyorlar serumun içine bide biraz olsun rahatlatıyor serum
çook kusuyorsan taktır bence

cnm serum taktırıorm zaten ama seruma bakıncada içim bulanıo ilgincim brz ama bebişler için katlancaz napalım

merhaba arkadaslar, bende 9 haftalık hamileyim ve bulantısı olanları çok iyi anlıyorum, allah hepimize yardım etsin, az az ve sık sık yiyorum ama bi faydası yok, su içmek bile midemi bulandırıyor, gece bile bulantı ile uyanıp çubuk kraker yiyorum, nasıl geçecek bu günler, bir an önce problemsiz ve bulantısız günlere gelelim, çok komik ama her gece dua ediyorum allahım lütfen rahat bir uyku bulantısız uyanmamı nasip et die.gaviscon surubu dr um tavsiye etti diğer bulantı ilaçlarını kullanmayın bence. bir de dr um 20 dk da bir 2 lokma yiyip üzerine bir yudum su iç dedi, çalıştığım için o kadar sık yiyemiyorum ama h. sonları evde uyguladığımda faydalı olduğunu görüyorum, denemenizi tavsiye ederim kusmanızı engelleyecektir.umarım çok uzun sürmez doğuma kadar böle olursak ne olacak:KK43:

cnm serum taktırıorm zaten ama seruma bakıncada içim bulanıo ilgincim brz ama bebişler için katlancaz napalım

masum pisi burda seni en çok anlayanlardan biri benim mide bulantısı kusma ekşime midede kazınma ne ararsan var bende inanılmaz dereceede ağır geçiyor herşey kokuyor canımdan çok sevdiğim eşimden bile tiksindim kimsenin bana yaklaşmasını istemiyorum ben 11. haftadayım ve bu ilk hamileliğin inanın 2.yi düşünmek ölüm gibi geliyor allahım bize yardım et....

masum pisi burda seni en çok anlayanlardan biri benim mide bulantısı kusma ekşime midede kazınma ne ararsan var bende inanılmaz dereceede ağır geçiyor herşey kokuyor canımdan çok sevdiğim eşimden bile tiksindim kimsenin bana yaklaşmasını istemiyorum ben 11. haftadayım ve bu ilk hamileliğin inanın 2.yi düşünmek ölüm gibi geliyor allahım bize yardım et....

bende öle diorm bunu doğurayım sağ salim inşl ikinci fln olmıcak die ilk defa b gece kusarak uyandım ya insan uykdan da kusarak mı kalkar ağlıorm artık hep

canım bak bende senin gibiydim başlarda tabi şimdi hala geçmedi ama sadece sabahları oluyo kusmam
yatağının yanında yiyecek bişeyler bulundur tatlı yiyebiliyosan bal pekmez gibi tuzlu yiyosan kraker bulundur sabah yataktan kalkmadan bunlardan birini ye sakın aç karna su içme bu daha çok kusmana sebep oluyo sürekli ye ağzın hiç boş kalmasın meyve kuruyemiş meyve suyu falan iç gece uyanıncada ballı süt iç ben şuan 19 haftalık hamileyim eskisine göre çok iyiyim biraz sabır inan herşey çok güzel olucak Rabbim bebeğine sağlık versin moralini bozma unutma psikolojik olarak ne kadar rahat olursan bebeğinde doğunca o kadar rahat olucak

X