Reglim Gecikti

kahvelihatunn

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
1.560
1.436
Haziran ve temmuzda gününde geldi reglm 29 agustosta gelecegne hala daha gelmedi bir brlktelgm oldu ama 1 kez oldu fakat hamilelk gbi bsey olamaz cnkü içime gelmedi xs off sizce problem nedr yardm edin

Haziran ve temmuzda gününde geldi reglm 29 agustosta gelecegne hala daha gelmedi bir brlktelgm oldu ama 1 kez oldu fakat hamilelk gbi bsey olamaz cnkü içime gelmedi xs off sizce problem nedr yardm edin

öncelikle vakit geçirmeden, içime boşalmadı demeden gebelik testi yaptırıyorsunuz.
sonuç negatif çıkarsa ve adetiniz ilk defa gecikmişse mevsimsel ve strese bağlıdır, bunu gecikme olarak saymıyoruz. bir kaç defa daha gecikme olursa o zaman tekrar konuşulur.

Yarın yapıcam testi fakat gebeliğn hicbir belirtisi yok sadece reglm gecikti ve 1 saatten beri de önce sağ sonra sol kasık olmak üzere hafif bir ağrı basladı 10 dk durup 10 dk devam ediyor xs

öncelikle vakit geçirmeden, içime boşalmadı demeden gebelik testi yaptırıyorsunuz.
sonuç negatif çıkarsa ve adetiniz ilk defa gecikmişse mevsimsel ve strese bağlıdır, bunu gecikme olarak saymıyoruz. bir kaç defa daha gecikme olursa o zaman tekrar konuşulur.

Test yaptırdım gebe değilim :KK76: Fakat regl olma gibi bir belirtide yok hala daha :KK14: ilk Gecikme değil 3 ay normal gelio bazen 4 ay gelmediğide oluyo :44:

Test yaptırdım gebe değilim :KK76: Fakat regl olma gibi bir belirtide yok hala daha :KK14: ilk Gecikme değil 3 ay normal gelio bazen 4 ay gelmediğide oluyo :44:

sıkıntı var,
bana ayrıntılarıyla sorunlarınızı mesaj atın lütfen.
ne sıklıkta ilişkiye giriyorsunuz, ağrılı-sancılı akıntı var mı, kokulu mu? vajinal kaşıntı? kaç yaşındasınız vs...

100 mesajı geçmediği için Yöneticiler dışındakilere mesaj atamıyorum ki ... korktum Şimdi :KK43:(((

tamam, buradan paylaşın.

korkmayın yahu :) öyle panik yapacak bir şey yok. ayakta muayene v tedaviyle sıkıntı atlatılır merak etmeyin. üstelik olmayabilir de herhangi bir sorun. sadece önlem alalım hepsi bu.

Son düzenleme:
Ben evli değilim erkek arkadaşımla ayda 1 kez yaşıoruz genelde , akıntı var ve hafif kokulu kasıntıda var çok nadir ama rahatsız edici değil yaşımda 29 sorun ciddimi sizce çok korktum ya xs
:KK17: :KK43:

Ben evli değilim erkek arkadaşımla ayda 1 kez yaşıoruz genelde , akıntı var ve hafif kokulu kasıntıda var çok nadir ama rahatsız edici değil yaşımda 29 sorun ciddimi sizce çok korktum ya xs
:KK43: :KK17:

:KK43: :KK17:

yok, korkmayın.
muayeneye gidin lütfen. ciddi olmayan bir mantar şüphesi üzerinde duruyorum. bu süre içinde cinsel ilişkiden uzak durun. pamuklu iç çamaşırı giyin, buharla ütüleyin. nötr ph değerli sabunla yıkayın cinsel organınızı. partnerinizin de tedavi olması gerekebilir.
selamlar;

X