Diş Teline Gerek Olmadan Düzgün Dişlere Sahip Olmak Hayal Değil!!!

merhaba, benim bi sorum olucaktı. ben 27 yaşındayım ve halk arasında şeytan dişi diye bilinen bi dişim var kocaman :)) köpek dişlerimden biri çok ama çok yukarda, çene kemiğine neredeyse bitişik. bu nedenle yüzümün simetrisi de bozuluyor. foto çektiremiyorum, gülemiyorum vs. bana doktor kaplama dedi. çok korktum. ama zaten çürük ve diş kaybım var arkalarda özellikle. bilmiyorum napıcam doktorlara da güvenemiyorum açıkçası. bana kaplama dediğinde kaplama yerine tel yaptırırım daha iyi dedim bana yaşın geçmiş dedi :)))

bana bir akıl verirseniz çok mutlu olurum. ayrıca fiyat için msj atarsanız çok sevinirim. :))

Dişinizin durumunu görmeden net bir şey söyleyemem ama bu tedavide yaş sınırı yoktur.Elinizde röntgen,fotoğraf varsa yollayabilirseniz birşeyler söyleyebilirim.Özel mesajdan vereceğim mail adresine atabilirsiniz.

Peki bana yuzde yuz sonuc alirsin dedi.olmazsa ben sorumlulugu alir tel ile duzeltirim dedi.siz bole bi sorumluluk alirmisiniz.ben size tedavi olsam ayda bir gelmem yeterlimi.
Bu tedavide çok çook ağır vakalar hariç sonuç alınamayan bir tedavi görmedim.Ayda bir tedaviye gelmeniz yeterli.Tabiiverdiğimiz plakları saatlerine riayet ederek takarsanız yeterli.

Bu tedavide çok çook ağır vakalar hariç sonuç alınamayan bir tedavi görmedim.Ayda bir tedaviye gelmeniz yeterli.Tabiiverdiğimiz plakları saatlerine riayet ederek takarsanız yeterli.

Cok soru sordum k.bakmayin ama bu tedaviyi ciddi ciddi dusunuorum.antepteki doktorun tavrini begenmedim.guven onemli.tedaviye uyarim ama takma cikarma konusunda sorun yasarmiyim bilmiyorum.

Cok soru sordum k.bakmayin ama bu tedaviyi ciddi ciddi dusunuorum.antepteki doktorun tavrini begenmedim.guven onemli.tedaviye uyarim ama takma cikarma konusunda sorun yasarmiyim bilmiyorum.
1.kural günde en az 17 saat takmanız gerekir.Aksi taktirde tedaviden fayda beklememelisiniz.İlk başlarda ister istemez ağızda bir rahatsızlık hissedip zorlanabilirsiniz ama klasik tel tedavisinin verdiği rahatsızlığın yanında çok düşük bir rahatsızlıktan bahsediyorum.
Kabaca bir hesap yapalım.Günde 8 saat boyunca çalıştığınız düşünürsek 24-8=16 saat zaten ev+uyku şeklinde sağlanmış oluyor.

1.kural günde en az 17 saat takmanız gerekir.Aksi taktirde tedaviden fayda beklememelisiniz.İlk başlarda ister istemez ağızda bir rahatsızlık hissedip zorlanabilirsiniz ama klasik tel tedavisinin verdiği rahatsızlığın yanında çok düşük bir rahatsızlıktan bahsediyorum.
Kabaca bir hesap yapalım.Günde 8 saat boyunca çalıştığınız düşünürsek 24-8=16 saat zaten ev+uyku şeklinde sağlanmış oluyor.

Yemek yerken plakları çıkartabilme lüksü bile bu tedaviyi tercih etmeye yeter de artar.

Bunu demek istemedim.kendim cikarip takabilirmiyim..yanlis takarsam basima is acabilir cunku

:) yanlış takabilme şansınız yok zaten merak etmeyin. Dişlerinize göre hazırlanmış olacakları için tek bir giriş yolu var. KEndi kendinize takıp çıkarması kolay bir plak.

Gece takılan koruyucu plaklar ya da boksörlerin taktığı koruyucu dişlikleri andıran bir plak.

:) yanlış takabilme şansınız yok zaten merak etmeyin. Dişlerinize göre hazırlanmış olacakları için tek bir giriş yolu var. KEndi kendinize takıp çıkarması kolay bir plak.

Gece takılan koruyucu plaklar ya da boksörlerin taktığı koruyucu dişlikleri andıran bir plak.

Orneklerini gordum.hic belli olmuyor.peki plaklarin hepsi birden mi geliyor.kendim cikarip takiosam neden kontrollere geliorum.yani kontrolun amaci ne.birde acik adresinizi msjla yollarmisiniz

mrb bende on dislerimden sikayetciyim onler yamuk acaba bu yontem banada yararmi ve fiyati ne kadar ozelden yazarsaniz sevinirim tesekkurler..

Orneklerini gordum.hic belli olmuyor.peki plaklarin hepsi birden mi geliyor.kendim cikarip takiosam neden kontrollere geliorum.yani kontrolun amaci ne.birde acik adresinizi msjla yollarmisiniz

Kullanacağınız plakların hepsi tedavi başında elimizde oluyor.Sizi her aşamada kontrole çağırmamızın amacı tedavinin nasıl devam ettiğini görmek,sizin tedaviye uyumunuzu görmek.Plakların takılması aksatılırsa bir önceki adıma dönülmesi gerekir.Böyle bir durum ne kadar erken farkedilip müdahele edilirse zaman ve para kaybını o derece engellemiş oluruz.Unutmayın bir önceki adımdaki plaklara dönmek o plaktan sonraki plakların yeniden üretilmesi demek.

Eğer siz ben tüm plakları zamanında ve doğru kullanacağım derseniz aylık kontrollere de gerek yok.Ama bu durumda tedavinin bütün sorumluluğunu siz alıyorsunuz demektir.

mrb bende on dislerimden sikayetciyim onler yamuk acaba bu yontem banada yararmi ve fiyati ne kadar ozelden yazarsaniz sevinirim tesekkurler..
Size özelden mesaj atıldı ama buradan da okuyan arkadaşlar için tekrar edeyim.Klasik tel tedavisi ile düzeltilebilen tüm vakalar bu tedavi ile de düzeltilebilir.

Sanırım şu noktayı tekrar etmemde fayda var.
Ölçünüz alındıktan sonra sizden bir ölçü ücreti alınıyor.Bu ücret Tedavi planlaması yapılması için ortodonti profesörleri olduğu Kore'deki merkez labaratuvar yollanıyor.Burada yazılım aracılığıyla tedavi planınız çıkartılıyor.
Eğer merkezdeki labaratuvar sonuçlarından bu sistemle tedavi edilemez sonucu bize ulaşırsa ölçüm ücretiniz size geri verilmektedir.Bir tedavi planı çıkarsa o sonuç %100 elde edilmektedir.Tabii siz plana %100 uyarsanız.

merhabalar benimde şöyle bir sorunum var dişlerimin yapısı genel olarak güzel olmasına rağmen azı dişlerim sanırım köpek dişide deniyor çok belirgin ve özellikle sağ tarafımdaki azı dişimin yanındaki diş daha geride olduğu için güldüğümde hoş bir görünü ortaya çıkmıyor bu düzeltilebilirmi yaşım 20-21 ve fiyatı hakkındada bilgi verirmisiniz

merhabalar benimde şöyle bir sorunum var dişlerimin yapısı genel olarak güzel olmasına rağmen azı dişlerim sanırım köpek dişide deniyor çok belirgin ve özellikle sağ tarafımdaki azı dişimin yanındaki diş daha geride olduğu için güldüğümde hoş bir görünü ortaya çıkmıyor bu düzeltilebilirmi yaşım 20-21 ve fiyatı hakkındada bilgi verirmisiniz

Azı dişi ve köpek dişi birbirinden farklı dişlerdir :) Köpek dişi ağız köşesinde kalan sivri dişler, azı dişleri de çenenin arka tarafında kalan büyük dişlerdir.

Dişinizdeki sıkıntı bu sistemle düzeltilebilir. Fiyat bilgisi için özel mesaj attım.

Azı dişi ve köpek dişi birbirinden farklı dişlerdir :) Köpek dişi ağız köşesinde kalan sivri dişler, azı dişleri de çenenin arka tarafında kalan büyük dişlerdir.

Dişinizdeki sıkıntı bu sistemle düzeltilebilir. Fiyat bilgisi için özel mesaj attım.

doktorum zaten istanbuldaymıs..ayda 2 kere antebe gelıyormuss..acıkcası doktorumun bellı b,ir yerı olmasını ve onu hep orda bulmak ısterım ..oyuzden bu benı rahatsız etti..bide bana bu tedavi ortodontislerın işidir,diş hekımı yapamaz dedı..bana cok mantıklı gelmedı bu söyledıgı..ama genede siz sormak ıstedım böle bi ayrım varmı ?

doktorum zaten istanbuldaymıs..ayda 2 kere antebe gelıyormuss..acıkcası doktorumun bellı b,ir yerı olmasını ve onu hep orda bulmak ısterım ..oyuzden bu benı rahatsız etti..bide bana bu tedavi ortodontislerın işidir,diş hekımı yapamaz dedı..bana cok mantıklı gelmedı bu söyledıgı..ama genede siz sormak ıstedım böle bi ayrım varmı ?

Bize bu uygulamanın eğitimini ortodonti profesörleri verdi. Dedikleri şey " bu işin yapılabilmesi için uzman olmak şart değil. Zaten sıkıştığınız yerde biz online olarak sürekli yanınızdayız"..

Klasik tel tedavisi için bile ortodontist olmayan diş hekimleri için kurslar var . Kendisini bu konuda geliştirmiş her diş hekimi bu tedaviyi yapabilir.

Ben klasik tel tedavisine hiç yönelmedim ilgim yoktu öyle tel bükme işine, ama bu şeffaf plaklarla ortodonti hem estetik,hem de hasta için de hekim için de pratik bir sistem.

merhaba, benim köpek dişlerim önde :KK43: 23 yaşındayım ve tel taktırmak istemiyorum açıkcası ama gülerken, aynaya baktıgımda rahatsız oluyorum. diğer dişlerimde herhangi bir sorun yok yalnızca iki köpek dişim bu şekilde. Beni de biraz bilgilendirebilir misiniz tedavi süreci ve fiyat konusunda?

merhaba, benim köpek dişlerim önde :KK43: 23 yaşındayım ve tel taktırmak istemiyorum açıkcası ama gülerken, aynaya baktıgımda rahatsız oluyorum. diğer dişlerimde herhangi bir sorun yok yalnızca iki köpek dişim bu şekilde. Beni de biraz bilgilendirebilir misiniz tedavi süreci ve fiyat konusunda?

yaşınız ortodontik tedavi için çok büyük değil.
bu tedavide diş çekimine gerek kalmadan diş diziminde düzelme sağlanabiliyor. fiyat bilgisi için mesaj atıyorum.

bende 26 yaşındayım fiyatlar için özelden msj atarsanız çok sevinirim yaşım bu tedavi için uygunmudur acaba

merhaba ben 26 yaşındayım ve alt dilerimle üst dişlerim kapandıgı zaman tam olarak kapanmıyor arada aralık oluyor. bu tedavi bendede işe yarar mı acaba? bu tedaviyle ne kadar surede düzelir bu sorunum ve ücret hakkında bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

X