haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Slm arkadaslar .. bu iyneler beni mahvetti doktorum dun 3 e cikartti iyneleri pazar gunude yumurta toplama islemi var nasil dayanicam bilmiyorum:KK14::KK14:

Kizlar bugun 6. Gunum ve sabah kan geldi benden Simdi gelmiyor yani gelirse kahverengi geliyor ya tutunuyor ya dusuyor allah hayirlisini eylesin eger olmuycaksa simdiden gitsin

doktorunu ara mutlaka bende de 10.günümde kahverengi geldi progestanı ilaçtan iğneye çevirdi canım.

Arkadaşlarım bir konuda yardımınız gerekti. Bu crinone jelın artıkları geliyor ya. O artiklardan bazıları böyle pembemsi geliyor. Doktora gitmemede iki gün var, aramakta istemiyorum şimdiden bikmasinlar diye. Evham yapıyorum kendi kendime bu sefer

Kızlar selam 21 haziranda yani cuma günü transferim oldu heyecanla bekliyorum. belirtiler neler merak ediyorum sizde vücudunuzda fark edilen şeyler oldu mu?

Ben de şimdi gördüm topiği beni de ekleyebilir misin yaş 36, 6. Deneme sebepsiz inf.
Herkese iyi şanslar diliyorum Allah güç versin arkadaşlar

sevgili arkadaşlarım bugün donmuşlarla başlayacağımız tedvimizin 15.günü ve embriyo transferi tarihimiz belli oldu 10 temmuzda transfer yapılacak 2 embriyo konulacak inşallah.inşallah bu sefer tutar.dualarınızda bana da yer verin lütfennn sevgiler...

sevgili arkadaşlarım bugün donmuşlarla başlayacağımız tedvimizin 15.günü ve embriyo transferi tarihimiz belli oldu 10 temmuzda transfer yapılacak 2 embriyo konulacak inşallah.inşallah bu sefer tutar.dualarınızda bana da yer verin lütfennn sevgiler...

Dualarımız seninle hayırlısı ile pozitif haberlerini bekliyoruz

Arkadaslar benlen ilgilenen yok kendim yazip kendim okuyorum ama ben gene yaziyim beta hcg verdim ve p4 diye tahlil istediler neyse artik yrn 4 te cikcak neyse arkadaslar herkes saglicakla kalsin

Arkadaslar benlen ilgilenen yok kendim yazip kendim okuyorum ama ben gene yaziyim beta hcg verdim ve p4 diye tahlil istediler neyse artik yrn 4 te cikcak neyse arkadaslar herkes saglicakla kalsin

ayyyyyyyyyyyyy.cnm benm alınmışmı.inan sayfa açık olsada sürekli takip edemiyoz bazen.bide ara ara ağrılarım oluyo bazen yatıyom.hadi hayırlı sonuçlarla dön bize.bu arada p4 ne

Arkadaşlarım bir konuda yardımınız gerekti. Bu crinone jelın artıkları geliyor ya. O artiklardan bazıları böyle pembemsi geliyor. Doktora gitmemede iki gün var, aramakta istemiyorum şimdiden bikmasinlar diye. Evham yapıyorum kendi kendime bu sefer

Cnm hepsi normal benim kizimda 2mi 3 aya kadarmi hep kahverengi pembesi leke gelmisti

X