Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

küllümango meraba.kaç gündür seni bekliyorum.bir sorum var cevaplarsan sevinirim.saçlarım şuan koyu sarı fakat ben açık bir karamel istiyorum.hani saçlara karamel rengi balyaj atarlarya o balyajların renginde.karamel rengi boya aldım fakat kutunun üstündeki resmin saçı koyu göründüğü için boyamaya cesaret edemedim.boyaya yarım veya çeyrek tüp sarı eklesem istediğim rengi bulurmuyum sence.

küllümango meraba.kaç gündür seni bekliyorum.bir sorum var cevaplarsan sevinirim.saçlarım şuan koyu sarı fakat ben açık bir karamel istiyorum.hani saçlara karamel rengi balyaj atarlarya o balyajların renginde.karamel rengi boya aldım fakat kutunun üstündeki resmin saçı koyu göründüğü için boyamaya cesaret edemedim.boyaya yarım veya çeyrek tüp sarı eklesem istediğim rengi bulurmuyum sence.

canım karamel demek dore kumral demek. sende açık karamel bır renk ıstıyorum demişşin. yanı dore sarı. sende suandakı mevcut saçını herhangı bır duz sarı boyayla boyadıgında saçın dore sarı yanı açık karamel bır renk olucak. ama sen yınede kararsızsan dedigin gibi ceyrek değilde yarı yarıya sarı boyayla karıştırıp elindeki boyayı o sekilde kullanabılırsın. eğer istedıgınden koyu çıkarsa bır akmasını bekledikten sonra dırekt duz bır sarıya boyarsın

teşekkürler.peki 9,0 numara uygunmu sence

suandakı saç rengin koyu sarı derken nasıl bırse yacaba canım? yanı dogal saç renginneydı hangı markaların hangı numaralarıyla elde ettın onlarda önemli. ama yınede saçın 9 numaradan daha koyuysa senin için 9 numara yeterlı olacaktır. ama canım saçını gormedigim için senide riske atmak istemem gerçi ben yerınde olsam dırekt duz sarıya boyardım elde edecegim renkte açık karamel olacaktı. ama sen yınede elindeki karamelle karıştır derım.

çok sağol arkadaşım yardımcı olduğun için.evet bi kolestonun 8.1 deniyeceğim bakalım umarım dipler fazla turuncu olmaz.zaten röflem öyle fazla platin değil çok nadir var platinler. geriye kalanı koyu sarı röfeler o yüzden yeşilimsi olmaz inşallah.öyle umuyorum bakcağız artıka.s.

küllümango arkadaşım sen cok tecrübelisin ve senden bilgi almak istiyorum koleston perfect den 8/43,6/34 veyahut 6/43 hangisi kumralla güzel gider ayrıca koyu küllü renkler kumralla gider mi?Şimdiden teşekkür ederim...
fashionscala.JPG
burdada koleston perfect ürünün renk kodları vardır...

küllümango arkadaşım sen cok tecrübelisin ve senden bilgi almak istiyorum koleston perfect den 8/43,6/34 veyahut 6/43 hangisi kumralla güzel gider ayrıca koyu küllü renkler kumralla gider mi?Şimdiden teşekkür ederim...
canım nasıl gıder mi anlamadım? kumralın ustune ara ara renk mi verdireceksin dedigin renklerle? pek anlamadım sorunu bıraz daha açıklayacı yazman mumkun mu?

çok sağol arkadaşım yardımcı olduğun için.evet bi kolestonun 8.1 deniyeceğim bakalım umarım dipler fazla turuncu olmaz.zaten röflem öyle fazla platin değil çok nadir var platinler. geriye kalanı koyu sarı röfeler o yüzden yeşilimsi olmaz inşallah.öyle umuyorum bakcağız artıka.s.

arkadaşım kolestonla rofleli yerlerın yeşilimsi olur mutlaka. kolestonun kulluleri hiç başarılı değil. eğer yapacagın işleme karar verdıysen loreal exelence ın boyalarına bakmanı onerırım küllüleri çok daha ıyı kolestondakınden.

arkadaslar benımde roflemın dıplerı cıktı zaten kuafor sacımı kızıldan dondurmeye calısırken yakmıstı.kendıne gelmesı ıcın bekledım sımdı sarıya donmek ıstıyorum platın tonlarında bu konuda tavsıyelerınızı beklıyorum

canım nasıl gıder mi anlamadım? kumralın ustune ara ara renk mi verdireceksin dedigin renklerle? pek anlamadım sorunu bıraz daha açıklayacı yazman mumkun mu?
canım sana kısaca o renk kataloğundan hangi renk açık buğday tenliye gider deyim:s daha boyatırsam ilk kez sacımı boyatcağım için tecrübe yok:KK43:

Selam kızlar, saçlarımı röfle yaptırmak yerine gaza gelip tümden sarı yaptırdım. Aslında güzel oldu ama her ay boyatmak çok yıpratıyor saçları. Saçlarımın orjinal rengi orta kumral. İki aydır boyatmadım röfleye benzedi uzayınca. Sizce dip boya yerine sık röfle yapar mı kuaförler?

canım sana kısaca o renk kataloğundan hangi renk açık buğday tenliye gider deyim:s daha boyatırsam ilk kez sacımı boyatcağım için tecrübe yok:KK43:

canım açık bugday tenliysen ve kaşlarınla göz rengin açıksa sana 8.43 rengini öneririm. ama eger açık bugday tenli olupta gözlerin ve kaşların koyuysa o zaman sana küllü renkleri öneririm. bugday deyınce dırekt kulluler aklıma geliyor ve oylede olması gerekiyor tuhaf olmaması için. sıcaksa ten rengin soguk renkler kullanmalısın. ama sana tavsıyem yıne koleston perfect te olsa yınede bu serıyı kullanacagına loreal majırel kullanan bır kuafore boyatmanı tavsıye ederım. kolestonda koleston perfectte yapay çıkartıyor saç rengini

Küllümangocum saçımın rengi günışığında resimdeki gibi görünüyor.Aslına bakarsan benim istediğim 7.65 tonuna çok da uzak değil gibi .1-2 ton daha koyusu sadece sanıyorum.Şimdi ben diyorum ki 8.65 alsam acaba 7.65 deki rengi elde edebilir miyim ne dersin ???

ImageShack - Image Hosting :: grnt138dc2.jpg

Küllümangocum sorum geri sayfalarda kaldı öne çekeyim dedim.Acaba 7.65 le 8.65 i karıştırsam daha iyi bir sonuç alabilir miyim,amacım 7.65 tonu yakalamak.Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum,dip boyam geldi de a.s

canım açık bugday tenliysen ve kaşlarınla göz rengin açıksa sana 8.43 rengini öneririm. ama eger açık bugday tenli olupta gözlerin ve kaşların koyuysa o zaman sana küllü renkleri öneririm. bugday deyınce dırekt kulluler aklıma geliyor ve oylede olması gerekiyor tuhaf olmaması için. sıcaksa ten rengin soguk renkler kullanmalısın. ama sana tavsıyem yıne koleston perfect te olsa yınede bu serıyı kullanacagına loreal majırel kullanan bır kuafore boyatmanı tavsıye ederım. kolestonda koleston perfectte yapay çıkartıyor saç rengini

teşekkür ederim canım kaşlarım koyu malesef gözlerim ela ama kahve yoğunlukla bende:)tekrar teşekkür ederim...

Küllümangocum sorum geri sayfalarda kaldı öne çekeyim dedim.Acaba 7.65 le 8.65 i karıştırsam daha iyi bir sonuç alabilir miyim,amacım 7.65 tonu yakalamak.Cevabını sabırsızlıkla bekliyorum,dip boyam geldi de a.s

canım 7.65 veya 8.65 rengini hiç kullanmadım. o yuzden bılemem ama 8.65 rengini kullanırsan hiç olmazsa suprızle karşılamazsın ıstedıgın sonuctan koyu bıle olsa bırkaç yıkamaya renk duzelir. açık renklerle boyadıgın zaman kurtarma sansın var çünkü saç rengini. bu 7.65 tam olarak ne rengi oluyor canım ısım olarak

canım 7.65 veya 8.65 rengini hiç kullanmadım. o yuzden bılemem ama 8.65 rengini kullanırsan hiç olmazsa suprızle karşılamazsın ıstedıgın sonuctan koyu bıle olsa bırkaç yıkamaya renk duzelir. açık renklerle boyadıgın zaman kurtarma sansın var çünkü saç rengini. bu 7.65 tam olarak ne rengi oluyor canım ısım olarak

canım 7.65 palette nin altın parıltılar serisinden toffe olarak geçiyor.Resmini koymaya çalışacağım.Rengi karamel e çok benziyor.Birde birşey daha sormak istiyorum bu aralar herkez kuaförler gibi boyaları karıştırarak kullanıyor .Her renk boya karıştırılabilir mi ? Yani saçta yeşer mi kızar mı vb şeyler olabilir mi canım ???

Eklentiler

• $Palette3_53870_72dpi_425H_425W.jpg
    $Palette3_53870_72dpi_425H_425W.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 76
Sorum arkalarda kaldı galiba burdan yeniden sorayım bari :) Tümden sarıya boyanan bir saçtan röfleye dönülebilir mi?

Saçlarımı röfle yaptırmak yerine gaza gelip tümden sarı yaptırdım. Aslında güzel oldu ama her ay boyatmak çok yıpratıyor saçları. Saçlarımın orjinal rengi orta kumral. İki aydır boyatmadım röfleye benzedi uzayınca. Sizce dip boya yerine sık röfle yapar mı kuaförler?

canım 7.65 palette nin altın parıltılar serisinden toffe olarak geçiyor.Resmini koymaya çalışacağım.Rengi karamel e çok benziyor.Birde birşey daha sormak istiyorum bu aralar herkez kuaförler gibi boyaları karıştırarak kullanıyor .Her renk boya karıştırılabilir mi ? Yani saçta yeşer mi kızar mı vb şeyler olabilir mi canım ???

ben palettenın bu rengini hiç kullanmadım sonucuda nasıl çıkar bılmıyorum o yuzden eger sende kararsızsan daha açık rengi olan 8.65 varsa onunla boyamanı tavsıye ederım sana. evet ıstedıgın sonuca göre renkler karıştırılabılır. ama dedigin gibi saçın kızıllaşması yeşermesi bu gıbı seylerı onlemek için genelde mıx tonlar denilen renklerle karıştırılır. eğer ıstedıgın ton kutu veya tup boyalarda varsa bence hiç karıştırmakla ugraşma bır dahakı sefere aynı oranları tutturamadıgında saçında renk geçişleri olur çünkü.

ben palettenın bu rengini hiç kullanmadım sonucuda nasıl çıkar bılmıyorum o yuzden eger sende kararsızsan daha açık rengi olan 8.65 varsa onunla boyamanı tavsıye ederım sana. evet ıstedıgın sonuca göre renkler karıştırılabılır. ama dedigin gibi saçın kızıllaşması yeşermesi bu gıbı seylerı onlemek için genelde mıx tonlar denilen renklerle karıştırılır. eğer ıstedıgın ton kutu veya tup boyalarda varsa bence hiç karıştırmakla ugraşma bır dahakı sefere aynı oranları tutturamadıgında saçında renk geçişleri olur çünkü.

çok sordum biliyoırum ama bir sorum daha olacak canım ya.Saç rengimi de yollamıştım hani saçımda kızıllı tonlar var.Şimdi bu 8.65 bu kızıllığı alır mı ne dersin ???

selam kızlar yaa geçenlerde saçıma gölge yaptırdım çok çirkin oldu turumcumsu gibi şimdi sizce napıyım?kuaförüm istersen cila atalım dedi ama cilada geçici diye düşünüyorum yani oda zamanla akıp yine böyle olurmu sizce yada boyatayımmı ne önerirsiniz?

X