Selülit Selülit İçin Yağ Karışımı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

lavender

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
712
2
Arkadaşlar, eczanede ilaç beklerken sıkıldığım için etrafa bakınıyordum, tesadüfen selülit yağı diye bir şişe gördüm.Çaktırmadan da içeriğini yazdım.Ve şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum.(Yağların ölçüleri yazmadığı için hepsini aynı miktar kullanabilirsiniz)

Karışımı oluşturan yağlar:
Portakal yağı
Badem yağı
Nane yağı
Pelesenk yağı
Lavanta yağı
Mısır yağı
Limon yağı
Kekik yağı

Haftada en az 2-3 defa kullanılır.

Denemedim,selülitim yok,olmadı da hiç.Ama güzellik konularıyla ilgilenen bir kişiyimdir.Belki günün birinde ihtiyaç olur diye yazdım.Bu tarifi alalı baya zaman alıyor.Belki işe yarayabiir diye yazdım.

saol canım bende tam yağ karışımı bakıyordum. zaten az birz çabalarsam gidecek kadar benimkiler. teşekkür canım :içelim:kaydirigubbakcemile3

bence bukadar yağa hiç gerek yok ben tek başına red pepper oil yani kırmızı biber yağı kullandım gayet de güzel sonuçlar aldım sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar istreseniz içine portakal yağıda ilave edebilirsiniz ama ben tek başına kullandım aynı zamanda güzel sıkılaştırma etkiside var.

Anason Aroması,Rezene Yağı,Lavanta Yağı,Limon Yağı,Biberiye Yağı,Jojoba Yağı,Portakal Yağı,Buğday Yağı,Nane Yağı,Susam Yağı,Yasemin Yağı,Zambak Yağı,Keten Yağı,Ardınç Yağı

Selülit Tedavisi Uygulama:
Hazırlanan bütünn yağlar karışıtırılır ve selülitli alana masaj yapılarak uygulanır. Evde yapılan bu uygulamanın sağlıklı bir netice vermesi için, mutlaka 2 günde 1 yapılması gerekir.Selülitli alana tedavi uygulaması gerçekleştirildikten sonra bir iki,saat bekletilir ve daha sonra yıkanır.

X