vıcık vıcık göğüsler

femmepetal

when There is better,good is not enough
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
4.782
864
Benimkiler zaten emzirmeden önce de dik ve sert değillerdi ama emzirmeden sonra size nasıl anlatsam içi jöle dolu inmiş balon düşünün öyle oldular,kol altından dikleştirme mi askı takma mı operasyonu olsam da formu çok bozulmuş,aslında sütyenle toparlanıyor ama sütyensiz çok çirkin.Hem yumuşak hem sarkmış,eşimin yanında kendime güvenim sıfır:çok üzgünüm:
Beni sutyensiz görecek diye aklım çıkıyor.
Büyüklüğü normal ben 80B-C giyiyorum,ama afedersinizde elleyince vıcık vıcık :eek:bişey...Kambur oturunca nerdeyse karnıma değecekler.

Göğüsleri böyle olan var mı?Kol altından askı taktırsam nasıl dururlar acaba?Böyle bir op.var mı onu da bilmiyorum valla elime iğne,iplik alıp kendim kol altından teğelliyesim geliyor.

Ben ne ameliyatı olsam ki?valla olacam,acaba,slikon taktırmak kadar acılı olur mu?eyvahedigeldismile

ben henüz çocuk emzirmedim,ama kilo alıp vermelerden göğüslerim yuvarlaklığını ve dikliğini kaybetti.şu kalıplı sütyenler de olmasa ne yaparım bilmiyorum.

Ayel benimkiler kadar kötü olamaz
anlatyacak betimleme yapamıyorum yani
jöleli sönmüş balon,daha ne deyim size...
:çok üzgünüm:

Ayel benimkiler kadar kötü olamaz
anlatyacak betimleme yapamıyorum yani
jöleli sönmüş balon,daha ne deyim size...
:çok üzgünüm:

ama evlisin çocuk emziriyosun ne biliyim işte bahanen var,bu yüzden benim kuzenler bebelerini emzirmediler böyle demedilerse de esas neden bu,biliyorum.göğüslerinin sarkmasını istememeleri..
ben bile düşünüyorum dikleştirme ameliyatı sonrada kuzenim gibi hazır mamalara yüklenirim:)
mutlaka yaptır bence araştırıp,insanın kendine olan özgüvenini nasıl etkilediğini iyi bilirim.bu sıcakta ben kalıplı sutyen olmadan odamdan dışarı çıkmıyorum.yuvarlak diil böle basık bişi offf: ya ben evlenince adamın karşısına nasıl çıkıcam ben de hep bunu düşünüyorum :1no2::kedi:

mommy aynı benim düşündüklerimi yazmıssın resmen eşimin yanında soyunamıyorum hatta dus alırken görmesin diye iki dakkada bıcı bıcı yapıp cıkıyorum cok fena bi duru valla ben hala emziriyorum ama resmen sönmüş balo gibi sarktı benim önceden minicikti hemde hem büyüdü hem sarktı ben doktor arastırıyorum ama henüz emzirdiğim için olamam 3 ay daha emzirip bırakcam.zaten ameliyat olmadan 3 4 ay öncesinde emzirmemek gerek süt kanallarının tamame gitmesi kapanması gerekli yoksa mikrop kapma olasılıgı varmıs.ben gleecek ay burun ameliyatı olcam 2 ayda tam iyileşirim sonrada keserim bebişi sütten yeter canım 1 senedir emziriyorum hele bu sıcaklarda hic cekilmiyo offf offf sen emzirmiyosun heralde artık göğüs dikleştirme yapılcak sana o sarkık deriyi alıcaklar meme başını dogru yere koyup dikcekler al sana taş gibi memeler :)

aynı sorun bendede var emziriyorum şuan ama bittikten sonra bişeyler yapmayı düşünüyorum.cidden çok çirkinler pörsüdüler resmen:bbo: birde çatlaklar var.aman ya :çok üzgünüm:

ama evlisin çocuk emziriyosun ne biliyim işte bahanen var,bu yüzden benim kuzenler bebelerini emzirmediler böyle demedilerse de esas neden bu,biliyorum.göğüslerinin sarkmasını istememeleri..
ben bile düşünüyorum dikleştirme ameliyatı sonrada kuzenim gibi hazır mamalara yüklenirim:)
mutlaka yaptır bence araştırıp,insanın kendine olan özgüvenini nasıl etkilediğini iyi bilirim.bu sıcakta ben kalıplı sutyen olmadan odamdan dışarı çıkmıyorum.yuvarlak diil böle basık bişi offf: ya ben evlenince adamın karşısına nasıl çıkıcam ben de hep bunu düşünüyorum :1no2::kedi:
Canım zaten ben emzirdikten sonra benim memeler iyiceee foldurfoş oldu
resmen yapışık,meme başı,koltuk altı hepsi birbirine girdi.ohaoldumsmile
Canım sen gene bekarsın,ya ben eşim sutyensiz görecek diye aklım çıkıyor
Ama yine de bebğimi emzirmemezlik yapmazdım heralde.O başka bişey.:eek:lmaz:
Sarkmaması zaten imkansız ben 16 ay emzirdim.

mommy aynı benim düşündüklerimi yazmıssın resmen eşimin yanında soyunamıyorum hatta dus alırken görmesin diye iki dakkada bıcı bıcı yapıp cıkıyorum cok fena bi duru valla ben hala emziriyorum ama resmen sönmüş balo gibi sarktı benim önceden minicikti hemde hem büyüdü hem sarktı ben doktor arastırıyorum ama henüz emzirdiğim için olamam 3 ay daha emzirip bırakcam.zaten ameliyat olmadan 3 4 ay öncesinde emzirmemek gerek süt kanallarının tamame gitmesi kapanması gerekli yoksa mikrop kapma olasılıgı varmıs.ben gleecek ay burun ameliyatı olcam 2 ayda tam iyileşirim sonrada keserim bebişi sütten yeter canım 1 senedir emziriyorum hele bu sıcaklarda hic cekilmiyo offf offf sen emzirmiyosun heralde artık göğüs dikleştirme yapılcak sana o sarkık deriyi alıcaklar meme başını dogru yere koyup dikcekler al sana taş gibi memeler :)
Canım ben emzirmeyi kestim iyice söndüler,süt doluyken en azından bir dolgunluk vardı.
Bence 1 yaşına kadar emzirmişsin artık bıraksan da olur,ama sana söyleyim bırakınca foss diye içi boşalıyor sanki.
YAaa bence bu durum küçük göğüslü olmaktan da beter
afrikalı kadınlarınki gibi göğüsler bana bile çok itici geliyor.
Ayıplamayın ama anlayan anlar böyle ben alttayken benimkiler biri bi tarafa biri bi tarafa koltuk altlarıma giriyor ortası boş:kedi:Şöyle kollarımla birleştirmeye çalışıyorum,bir de hep karanlıkta oluyor o iş.Ama elleyince bile fark edilir jöleli balonlar.:kedi::çok üzgünüm:
aynı sorun bendede var emziriyorum şuan ama bittikten sonra bişeyler yapmayı düşünüyorum.cidden çok çirkinler pörsüdüler resmen:bbo: birde çatlaklar var.aman ya :çok üzgünüm:

Çatlakları söylemeyi unutmuşum bende de var,sarkık olur da çatlak olmaz mı hiç:eek:
bu pörsümüş memelerde çatlağı o kadar da önmesemiyorum artık.

aynen benimde öle oldu halbuki nasılda 85 beden ve dikti ağlamak istiyorum ben o iş olurken sütyen çıkarmıyorum gerçi eşim 2 çocuk emzirdin diye ne kadar rahatlatmaya çalışsada olmuyoo ben eski göğüslerimi istiyorum mafoldumben silikon istiyorum ben onada hayır diyo istemiyomuşşş böle işte arkadaşlarr psikolojim bozuluyo memeleri gördükçe aynada giyinirken falan iğrençler diyorum geçiyorum :bbo:

aynen benimde öle oldu halbuki nasılda 85 beden ve dikti ağlamak istiyorum ben o iş olurken sütyen çıkarmıyorum gerçi eşim 2 çocuk emzirdin diye ne kadar rahatlatmaya çalışsada olmuyoo ben eski göğüslerimi istiyorum mafoldumben silikon istiyorum ben onada hayır diyo istemiyomuşşş böle işte arkadaşlarr psikolojim bozuluyo memeleri gördükçe aynada giyinirken falan iğrençler diyorum geçiyorum :bbo:

canım benım senı anlıyorum,ben bekarım,ama çok kılo veridğim için göğüs gitti,ama lütfen darılma şükret,böle iğrenç falan deme hayatım,çok bait bi operasyon,1, saat dıkleştırısın,allah başka şey vermesın,bende eskıden senı gıbıydım,annem göğüs kanresı oldu,şükrettim,böle demeye devam edersem allah benı cezalandırır diye düşündüm,sonra içime bir cesaret geldi,göğüslerimi yaptırayım dıye,inş yaptırcam,çok araştırdım,bişey yok onda,haklısın çok kötü etkilyor kadını,sen bırde düşün sen 2 çocuktan sonra, benımki :))kılo vermden..silikon eşinde istemıyomuş,boşver,küçük dimdik dursunlar

Endulus nasıl bir op. anlatsana,sen araştırdın mı?
İstanbulda kim yapar?Ne kadara yapar?:uhm:
gerçekten 1 saatlik bişey mi?Göğ.büyütmek gibi ağrılı bir op. mu acaba?

cnm bendede öle bi durum oldu..emzirmeyi daha kesmedim ama simdiden söndüler..ve cok büyükler normaldede büyüktü zaten iyice büyüdü..dolaysiyla sarktida...simdide bel agrisi yapiyo...cok cirkn görünmüyorlar ama bende cok üzülüyorum..ben ameliyat düsünüyorum hem kücültme hemde toparlama...

Endulus nasıl bir op. anlatsana,sen araştırdın mı?
İstanbulda kim yapar?Ne kadara yapar?:uhm:
gerçekten 1 saatlik bişey mi?Göğ.büyütmek gibi ağrılı bir op. mu acaba?

yok canım büytmek ve kçültmek gibi değil,sadece deri işlem görüyor,istanbulda çok süper doktorlar var ama,paraya göre değişyior

Sadece deriyle mi alakalı bir op.
Ay ben gidiğp bi doktordan bilgi alsam.
Ben beşiktaşta oturuyorum.Oaralara yakın bir dr. var mı danışabileceğim.

Endulüs benimkileri toparlatsam görüntü belki düzelir ama içinin boşluğu dolmadıkça bu vıcık vıcık formu devam edecek.
:bbo:

mommy canım aynı sorunu ben de yaşıyorum...oğlum 6 yaşında 18 ay emzirdim..sonrasında baya sarktı.şimdi de 5 aylık kızım var...emerse bi o kadar da onu emzircem...memelerin alacağı son şekli düşünmek bile istemiyorum.ama ben kafaya koydum bu ameliyatı olucam....burda bu işte iyi bir doktor var önümüzdeki hafta ona gidip muayene olucam...uzman doktorun görmesi lazım nasıl toparlanabileceğine ancak o karar verebilir.istanbulda da en çok barış çakır ve naci çelik in isimlerini duydum bu forumda...ama ücretler epey tuzlu...

Sadece deriyle mi alakalı bir op.
Ay ben gidiğp bi doktordan bilgi alsam.
Ben beşiktaşta oturuyorum.Oaralara yakın bir dr. var mı danışabileceğim.

Endulüs benimkileri toparlatsam görüntü belki düzelir ama içinin boşluğu dolmadıkça bu vıcık vıcık formu devam edecek.
:bbo:

valla onların işi bu,internette görüntüler var,bak sonuçler güzel,maxposty gibi birşey yaz,yabancı sıteden bak,hem birçok estetik cerreh ücret almıyor,tuğrul turan var çok pahalı,ben zaten başka bir şehirde yaptırcam,iki arkadaş kestirdi büyüktü,kadın çok başarı idi,gördüm,kısmetse bır fırsat bulayım yaptırcam inş..

valla onların işi bu,internette görüntüler var,bak sonuçler güzel,maxposty gibi birşey yaz,yabancı sıteden bak,hem birçok estetik cerreh ücret almıyor,tuğrul turan var çok pahalı,ben zaten başka bir şehirde yaptırcam,iki arkadaş kestirdi büyüktü,kadın çok başarı idi,gördüm,kısmetse bır fırsat bulayım yaptırcam inş..

canım sen hangi şehirde yaptırmayı düşünüyorsun??

canım nasıl ücret almıyolar? Muayeneden mi ücret alınmıyor dedin?
iki arkadaşın dikleştirme op. oldu mu?Ne kadar zaman alıyor iyileşmeleri?

X