2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Canım benim , herkes bölümünü , sınıfını ve ünite sayısını bildirim yapıyor , o şekilde ekledim bende her geleni.

Sen hangi bölümdün şekerim :KK52:

Hmmmmmmmmmmmmm demek öyle....:))) Peki o zaman, Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, 2.sınıf, ünite sayım da 26.:63:

Bu döneme hazırlık yapmadım, çünkü karar verme aşamasındayım. Ya bu sene Türk dili 2.sınıfa ek kredi almadan üzerine Atatürk üni.aöf'den sosyolojiye kayıt yaptıracağım, ya da Türk dilini 45 krediye tamamlayacağım. Ama ibre sosyolojiye de yazılmaktan yana olduğu için ünite sayımı ona göre verdim. Hepimiz için hayırlı, uğurlu, bol başarılı bir yıl olsun, onur belgeleri havalarda uçuşsun...:119:

bölüm sosyoloji canım.1. sınıf. çalışmam gereken 9 dersim var. toplam sanırım 18 ünitem var:26:

Canım 9 dersin varsa 18 ünite mümkün değil gibi.
Her ders kendi içinde kaç ünite ?
Her dersin ünite sayısının yarısı kadar vizede mesulsun .

çooookkk teşekkür ederimmm matematik hariç 7 dersin ilk ünitelerini bitirdimm bile murat açıköğretim kitabından :))

Aman Allahım bu ne hız :KK55::KK55:

O zaman 7 ünite çalıştın diye yazıyorum bile o zaman .

Hmmmmmmmmmmmmm demek öyle....:))) Peki o zaman, Türk Dili ve Edebiyatı bölümü, 2.sınıf, ünite sayım da 26.:63:

Bu döneme hazırlık yapmadım, çünkü karar verme aşamasındayım. Ya bu sene Türk dili 2.sınıfa ek kredi almadan üzerine Atatürk üni.aöf'den sosyolojiye kayıt yaptıracağım, ya da Türk dilini 45 krediye tamamlayacağım. Ama ibre sosyolojiye de yazılmaktan yana olduğu için ünite sayımı ona göre verdim. Hepimiz için hayırlı, uğurlu, bol başarılı bir yıl olsun, onur belgeleri havalarda uçuşsun...:119:

:63::63::63::63::63:

Şaka yaptım şaka :KK17::KK17:

Sadece geleni yazayım dedim o ara , zaten tüm sayfaları okumak zorundayım , anaaaam ne zor işlermiş.

Ahhh gazel ahhh hep senin yüzünden :KK23:

Arkadaşım okumalara doyamıyorsun sende , biri bitince ötekine başlasaydın ya .

Benim son senem .Biter bitmez yüksek yapmak var aklımda uzaktan eğitimle .

Hmmm benimde eskisehir anadolu unv. Bugun kayit yaptirdim toplam 54 unitem var vize yarisindan sorumluymusum

hayırlı olsun canım, bi kaç ders aynı ama neden hepsi aynı değil anlamdım. bakalım neler yapacağız.

ben istanbul ünv de uzakten eğitime kayıt oldum canım. sistemi tam olarak çözmüş değilim:26:

Canım benim uzaktan eğitimse senin herşeyin bizden farklıdır .

Aöf de kayıt tarihi , dersler , sınav zamanı uzaktan eğitimle alakalı olmuyor .

Burada daha çok kafanı karıştırmayalım senin. Ben aöf e göre vizede sorumlu olduğun yerleri yazdım ama uzaktan eğitimin sistemi başkadır .

merhaba kızlar. benide eklermisiniz listeye. 4.sınıf işletmeyim bende ilk dönem için 6 dersim var. 24 ünite eder buda.
ah şu koşullu geçerler koşullu olmasaydı ne güzel olurdu :KK31:

Sadece geleni yazayım dedim o ara , zaten tüm sayfaları okumak zorundayım , anaaaam ne zor işlermiş.

evet evetttt ofise bile getiriyorumm :))

Benim de düşüncem oydu ausum ama geyiğe de uzun uzun yazdım oradan da okuyabilirsin. Şimdi ben Türk dilini 45 krediye tamamlasam 4 ders daha alacağım fazladan. Biri ingilizce kaldı geriye 3. Şimdi bu ataaöf'yi inceledim, sosyoloji bölümü ilk sene 7 ders, bunun ikisi ingilizce ve temel bilgi tek. Yani kaldı geriye 5 ders. Fazladan 2 ders alacağım diye düşündüm. Bir de atatürkaöf'nin vizeleri internetten, bütünleme gibi bir güzellik de var onlarda. Sınav tarihleri de çakışmıyor bir değişiklik olmazsa. Yine diyeceksin neden acele ettin, şimdi ben kafaya koydum ya sosyoloji okumayı da, önümüzdeki sene ya ikinci üniversite olayını kaldırırlar ya da sosyolojiyi kaldırırlar.:)) Bende bu şanssızlık varken, ben işimi şansa bırakmayayım, hiç olmazsa kazanılmış hakkım olsun dedim.:))

Burada daha çok kafanı karıştırmayalım senin. Ben aöf e göre vizede sorumlu olduğun yerleri yazdım ama uzaktan eğitimin sistemi başkadır .

Aklim karisti aof le uzaktan egitim ayni degil mi?

aus çok önemli bişeyi unuttum ben yaa :KK60:
dün fosforlu kalem aldım onu diyecektim nasıl unuturum :KK60:
birde telli defter aldım not alıyorum bazen..ondan sonracığıma renkli sticker not kağıdı aldım :KK60:
sonra sonra bir tane de 07 kalem aldım :KK60:
yeni eğitim ve öğretim sezonuna hazırım örtmenim :KK62: :KK62: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim...:KK60:
hepimize hayırlı olsun yeni sezon...

Oooooo fosforlu kalemler tamamsa yolu yarılandın demektir gazelim :KK9:

Gerisi kolay artık , ne var ki bi çalışmak kalmış :KK14:

Bak 7 ünite çalışanlar var aramızda ona göre hızlan sende :KK52:

merhaba kızlar. benide eklermisiniz listeye. 4.sınıf işletmeyim bende ilk dönem için 6 dersim var. 24 ünite eder buda.
ah şu koşullu geçerler koşullu olmasaydı ne güzel olurdu :KK31:

Hoşgeldin .

Ekledim gitti bile.

ayhh bilmiyom valla dahaaAus ya :18: ders seçme daha olmadı. belgelerim onaylandıktan sonra ders seçebilecekmişim:18:

evet baya başka, ama en azından siz ebakar ders çalışma şevki kazanırım

ben kayıt yenileme daha bugün açıldı. kitapları geçen yılda almamıştım murat tan çalışmıştım ama nedense hepp çalışmadıkalrımdan geçmişim :KK9: acaba diyorum bu yıl hiçbirine çalışmaasam acaba olabilir mikiii :44::44::KK9:
şaka bi yana geçen yıl almadığım kitapları bu yıl alacağım ve tamamen bitmesi için elimden geleni yapacağım. umarım bu son olur..

ben kayıt yenileme daha bugün açıldı. kitapları geçen yılda almamıştım murat tan çalışmıştım ama nedense hepp çalışmadıkalrımdan geçmişim :KK9: acaba diyorum bu yıl hiçbirine çalışmaasam acaba olabilir mikiii :44::44::KK9:
şaka bi yana geçen yıl almadığım kitapları bu yıl alacağım ve tamamen bitmesi için elimden geleni yapacağım. umarım bu son olur..

Ben hep aöf kitaplarından çalıştım , geçen sene ilk senemdi bu sene son zaten :KK1:

Örgünden daha zor ama daha zevkli geliyor aöf de ders çalışmak bana .

Aof hakkinda bilgim sifir onumde 7kitap var onlar bana ben onlara bakiyorum :KK43:(( onerileriniz eminim wardir nasil nerden baslayim hergun bi kitaba mi calismaliyim yoksa 4.unu bitirip sonra geriye kalan 3 kitabimi bitireyim birde ek kitap eski sorular fln bunlari onerirmisiniz?

Ben hep aöf kitaplarından çalıştım , geçen sene ilk senemdi bu sene son zaten :KK1:

Örgünden daha zor ama daha zevkli geliyor aöf de ders çalışmak bana .

zevkli bencede ama ben eski kitaplarını almıştım 2007 de yani 500 sf lık kitap ne ara çalışıcam diyerek onları attım ve murattan çalışmaya başladım. sonra ara verdim falan derken geçen yıl geçtim 4e. bu yılda boşanma zamanıma denk geldi ve 2. döneme hiç çalışamadım hatta sınava bile girmedim 1-2 ders kalarak bitecekti zaten çoğu koşullu geçerdi.
ama şimdi sistem değiştikten sonra kitaplarda daha ince diye duydum. almayı düşünüyorum bu yıl. geçen yıl almamıştım zaten verirler.

Aof hakkinda bilgim sifir onumde 7kitap var onlar bana ben onlara bakiyorum :KK43:(( onerileriniz eminim wardir nasil nerden baslayim hergun bi kitaba mi calismaliyim yoksa 4.unu bitirip sonra geriye kalan 3 kitabimi bitireyim birde ek kitap eski sorular fln bunlari onerirmisiniz?

Burada herkesin geçen sene farklı çalışma programları oldu . Bazı arkadaşlarımız AÖF kitaplarından kapak açmadılar , sadece yardımcı kitaplardan konu özetli anlatım ve soru bankasından soru çözerek girdiler sınavı , kimileri de benim gibi sadece aöf kitaplarından çalıştı .

Ben fazladan tek bir soru bile çözmedim .Aöf kitabında son hafta çalıştım tüm derslerime .Tabii sana son hafta çalışmanı önermem asla :KK34:

Aöf kitaplarından çalışacaksan hergün 2 ünite çalışabilirsin , sonunda da sorular var onları çözersin .

Yazarak çalışmak daha akılda kalıcı gelir bazılarına , istersen üniteleri çalışırken özet çıkarbilirsin . Ama zaman kaybıda oluyor bu .

X