34 haftalık hamileyim son ayda kaç kilo alırım?

benım gorumcem hamılelıgı boyunca 23 kılo aldı ve dogumdan bır hafta sonra kontrole gıttıgınde 10kılosu gıtmsmıs ve gece uykusuzlugu baslayınca cok kısa bır surede aldıgı 13 kılodan da fazla verdı eger uykuya duskunsenız gecelerı uykusuz kalmak cok cabuk kılo verdırıyor:) ve tabıkı emzırmek cok önemlı ben şahıdım her emzırmesınde sırılsıklam terlerdeı sankı 1saat kosu bandında kosuyor gıbı bır kac gun yanında ben kaldım gunde belkıde 10sefer ustunu degıstırdım ve bunu doktoruma sordum oda dogruladı emzırmek 1saatlık egzersız yapmaya bedelmıs:) bakalım 18 gun sonra dogumum var ve teset edecez:)

hamileligimin 8 ayında 10 kılo aldım son 3 haftada 3kılo almısım dr gayet ıyı dedı ben sastım nasıl oluyorda bu ıyı oluyor dıye son haftalarda kanbasıncı dahada artıyormus :) bakalım son 18 gunde nekadar alacam bebekler son 40 50 gunlerınde daha cok kılo alıyorlarmıs suan gunde 30 gr la 4o gr arsında alıyormus 15 gunde 600 gr almıs bebişim:)

son 3 ay 9 kilo aldim ben yani 7-8 ve 9. ayda 3 er kilo ondan once yani 6 ay sadece 6 kilo almistim toplamda 15 kilo ile bitirdim :))

Ben de 35. haftanın içindeyim.
ılk 6 ay sadece 5 kilo aldım. Sonra ne oldu anlamadım 7. ayda 4 kilo birden aldım :KK43:
8. ayda 2 kilo aldım... Şimdilik toplam 11 ama son bir ayımız kaldı, işin kötü yanı iştahım gayet de açık..
Allahtan boyum uzun (1.77cm) o nedenle çok göstermiyorum ama 14 ü falan rahat bulurum gibi geliyor bana..
Umarım doğum sonrası da aldığımız gibi kolayca veririz kiloları:)

ben ilk üç ay hiç kilo almadım. 55 kilo ile hamile kaldım. şuan 37. haftam bitiyor ve toplamda dokuz kilo aldım. son iki haftam. bakalım kaç kilo alıcam. gerçi geçtiğimiz iki haftada 1 kilo almışım. sanırım 10-11 kilo le tamamlıcam hamileliğimi.. ve bence kesinlikle bünyeye göe değişiyor..
sevgiler..

Suana kadar 22 kg aldım da 3 kilo alsam ucuz yirticam

Merhaba kizlar 32 haftalik hamisim ve 9 kilo aldim son doktor kontrolume gittigimde bebegim 1.730 gr sizce normalmi bebegimin kilosu

Mersi tatlim ins.benim icinde gecerli olur soylediklerim daha 8 haftam var cunki simdiden 9 kilo aldim :)))

sanırım 32 haftalıksın. bende 9 kilo almıştım 32 de :) aynı yeme düzenim var ama nasıl olduysa şu son haftalarda hızlı gidiyor. doktorlar kan basıncı yükseldiği içinde olur diyor. bakalım hayırlısı artık. bebişlerimiz sağlıcakla gelsinlerde dünya ya :)

bende 32 haftama kadar 8 kilo aldım şimdi 38.haftadayım 15 kilo oldu toplamda. yaNı 32 HAFTADA 8 kilo 6 haftada 7 kilo aldım denilenler dogru son haftalarda çok alınıyo hareketinn kısıtlanıyo bebekde nerdeyse haftada 200 gr alıyo ister istemez yeme geregi oluyo sonrada şişiyosun ama olsunnn umurumda degil açıkçası kilo şuan en son düşünülücek şey
Ben 33 haftalık gebeyim 15 kilo aldım inanın o kadar güzel birşey ki annelik duygusuyla tombiş olmak ben çok sevdim bir canlıya can vermek onu beslemek çok güzel tadına varın kızlar

X