Dudak Makyajı Vicks ile Dudaklarınızı Dolgunlaştırın!!!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
M

MeDuSa

Ziyaretçi
Köfte dudaklar için kullanıyor

NURGÜL Yeşilçay dan ilginç itiraf! atv de Berna Laçin in sunduğu Kadın Olmak adlı programa katılan Yeşilçay, kadınların tıbbi müdahaleye gerek kalmadan dudaklarını dolgun gösterebileceklerini söyledi. Kendisinin Eğreti Gelin adlı filmde, dudaklarının dolgun gözükmesi için Vicks sürdüğünü belirten Nurgül Yeşilçay, "Vicks sürdüğünüzde dudaklarınız şişiyor. Hatta dudaklarınızı kapatamaz hale geliyorsunuz" dedi.

Bende denedim ve sonuç gerçekten harikaaaa zemuszemus

Ben vicks sürmeden önce ve sürdükten sonra fotolarımı eklicem kızlar
denemek isteyenler olursa sizdende bekliyorum opuyorumnanaktan
Vicks'in fotosu büle

Son düzenleyen: Moderatör:
Dayanamadım hemen denedim kızlarr şakkıdı
Sonuçtan memnun kaldım açıkcası :lepi:
Üstteki bişey sürmeden çektim
Alttakine vick sürdüm 20dkda böyle oldu :teytey:
Dayanamadım ekledim hihoyyyt

Dayanamadım hemen denedim kızlarr şakkıdı
Sonuçtan memnun kaldım açıkcası :lepi:
Üstteki bişey sürmeden çektim
Alttakine vick sürdüm 20dkda böyle oldu :teytey:
Dayanamadım ekledim hihoyyyt

çok iyi olmuş gerçektende dolgunlaştırmış dudaklarını ya benim alt dudak dolagunda ust dudak ince kaydirigubbakcemile3 ben üst dudağa bir surem bakim bende çekip katarım bir ara teşekkürler canım

Son düzenleme:
Nan kedi ayri ayri resim eklemedin degil mi, fark farkediliyor volla , acilen viks edinmem lazim...

ayyy gercektende cok güzell :)
vicks'in resmini cekip koyabilirmisinz acaba nasil birsey ???
tesiri ne zmn geciyor bu vicksin ??

Son düzenleme:
Nan kedi ayri ayri resim eklemedin degil mi, fark farkediliyor volla , acilen viks edinmem lazim...

Olm üstteki sürmeden önce alttaki sürdükten sonra 20dk bile olmadı inanki hemen farketti
Daha nasıl şişecek bakalım bekliyim zemuszemus

alınacaklar listesinin en başında vicks:jeyyar::jeyyar:

ayyy gercektende cok güzell :)
vicks'in resmini cekip koyabilirmisinz acaba nasil birsey ???
tesiri ne zmn geciyor bu vicksin ??
ışte cnm vicks'imi çektim ekledim hemen zemuszemus

Valla tesiri uzun süre gidiyo arkadaşımın dediğine göre kızın dudaklar hep köfte görünüyo :jeyyar:
çünkü bunuda arkadaştan duydum çaktırma -tatlicadiarzu-
alınacaklar listesinin en başında vicks:jeyyar::jeyyar:

Al tabi beeem zemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
çok ilginçmiş gerçekten ne kadar süre etkisi acaba

cnmyaaaaaaaa çok zararlıymış tvde isledim de..nurgul yeşilçay hep bunu kullanıyomuş yakın plan çekimlerde:):)ama dudak derisi bi genleşip bi gevşemesiylee çatlayıp zarar veriyomuş dudaklara..onun için korktum evde vicks varken bile denemedim...ama gerçekten çok güzel duruyo baris iki dudak büyüyo:):)

ben çok sevdim bu işi :)))
demekki napıyoruz vicks alıyoruzz

Ayyy kesin deneyeceğim:roflol:
Daha geçen gün eczanenin camında dudak dolgunlaştırıcı kolajen bilmem ne yazıyordu, onu almaya niyetlenmiştim:roflol:
Eve gidince deneyeyim hemen..

Bu göğüslerde de işe yarar mı ?

Gerçi öyle bir sorunum yok ama merak ettim kaydirigubbakcemile3

çok ilginçmiş gerçekten ne kadar süre etkisi acaba
cnm şu an etkisi bende devam ediyo tam olarak ne kadar sürer bilemicemkaydirigubbakcemile3
cnmyaaaaaaaa çok zararlıymış tvde isledim de..nurgul yeşilçay hep bunu kullanıyomuş yakın plan çekimlerde:):)ama dudak derisi bi genleşip bi gevşemesiylee çatlayıp zarar veriyomuş dudaklara..onun için korktum evde vicks varken bile denemedim...ama gerçekten çok güzel duruyo baris iki dudak büyüyo:):)
aaa öyle mi cnm ya bilmiyordum o zaman özel günlerde kullanırız sadece:gitme:
ben çok sevdim bu işi :)))
demekki napıyoruz vicks alıyoruzz
hemen :jeyyar:
Ayyy kesin deneyeceğim:roflol:
Daha geçen gün eczanenin camında dudak dolgunlaştırıcı kolajen bilmem ne yazıyordu, onu almaya niyetlenmiştim:roflol:
Eve gidince deneyeyim hemen..
dene fotolarıda görelim ama :jeyyar:
Bu göğüslerde de işe yarar mı ?

Gerçi öyle bir sorunum yok ama merak ettim kaydirigubbakcemile3

göğüslerime sürmedim cnm bilemicemmm kaydirigubbakcemile3 :kedi:

BıRıM FORMÜLÜ 38 g VICKS VapoRub’un bileĢiminde, Mentol 1.045 g, Kafur 1.9 g, Ökaliptüs yağı 0.57 g, K. Hindistan cevizi yağı 0.285 g, Sedir ağacı yaprağı yağı 0.285 g, Terebentin yağı 1.9 g, Timol 0.095 g, Vazelin q.s. (31.92 g) içerir.

TIBBı ÖZELLıKLERı VICKS VapoRub, lokal konjestiyon ve soğuk algınlığının solunum yollarında neden olduğu tahriĢe bağlı rahatsızlıkların haricen tedavisinde kullanılan çift etkili bir preparattır. Aktif maddeleri arasında yer alan kafur ve mentol, etkisiyle sürüldüğü bölgede kılcal damarların geniĢlemesini sağlayarak bu bölgeyi ısıtır ve birikmiĢ toksinlerin atılmasını kolaylaĢtırarak ağrıyı ortadan kaldırır. Aktif maddeleri arasında yer alan ökaliptol, terebentin ve mentol, solunum yoluyla akciğerlerde salgı artırıcı ve yumuşatıcı etki yapar.

ÖNERıLEN KULLANIM YERı HapĢırık, öksürük, ses kısıklığı, boğaz ve bronĢ mukozasında hafif akıntı, nezle ile birlikte soğuk algınlığı yakınmalarında sağlık durumunun düzeltilmesine yöneliktir.

KULLANILMAMASI GEREKEN DURUMLAR Mentol, kafur ya da bileĢimindeki diğer maddelerden herhangi birine karĢı aĢırı duyarlı olduğu bilinenlerde kullanılmamalıdır. Merhem, zarar görmüĢ veya iltihaplanmıĢ cilde veya açık yaraların üzerine sürülmemelidir. BronĢiyal astım veya solunum yollarında aĢırı hassasiyetin eĢlik ettiği solunum yolu hastalıklarında kullanılmamalıdır. Akut akciğer hastalıklarında solunarak içe çekilmemelidir.

UYARILAR/ÖNLEMLER VICKS VapoRub’ı yutmayınız. Burun deliklerinin içine sürmeyiniz. Küçük çocukların burun deliklerinin içine sürüldüğünde ani kolaps yapabilir. Soluma durumunda: kaynar su ile uygulanmalı ve asla mikrodalga fırında ısıtılmamalıdır.

Gebelik ve emzirme döneminde kullanım: Preparat gebelikte ve emzirme döneminde kullanılmadan önce, bir hekime danıĢılmalıdır. Emzirme döneminde, meme bölgesine uygulanmamalıdır. Çocuklarda uygulama: 2 yaĢından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. 6 yaĢından küçük çocuklar soluyarak içlerine çekmemelidirler. Acil önlemler, semptomlar ve antidotu KaĢıntılı cilt kızarıklıkları (temas egzaması) oluĢması durumunda, merhemin kalıntıları yemeklik yağ emdirilmiĢ kağıt peçetelerle uzaklaĢtırılmalı ve ürünü kullanmaya son verilmelidir. Gerekirse, alerjik cilt semptomlarına yönelik standart tedavi uygulanmalıdır.

YAN ETKıLER/ADVERS ETKıLER Nadiren ciltte aĢırı hassasiyet reaksiyonları veya temas alerjisi (örn. temas egzaması) görülebilir. Ġçinde mentol bulunan eterik yağların solunması, ender olarak öksürüğe neden olabilir. ĠSTENMEYEN BĠR ETKĠ GÖRÜLDÜĞÜNDE DURUMU SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKiYE FARMAKOVıJıLANS MERKEZı (TÜFAM)’NE BıLDıRıNıZ.

Alıntı... :)

Bilgilenmeniz açısından...

aaa super bı sey bu yaa walla bayıldım etkısı ne kadar suruyor acaba? makyaj cantasında bırde vıckse yer bulucaz sımdı :))

ay bıde demek o yuzden nurgul yesılcayın dudakları hep catlak yara gıbı duruyo. bende dudaklarını kemırıyor herhalde o yuzdendır dıye dusunuyodum

X