Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
3.ayımı bitirdim doktora gittim bgn.
Acnetrent kullanıyordum ama onun 20 mg kalmadığı için zoratenin yazdı doktor.Aynı etken maddeleri içeriyor dedi.
Bakalım hayırlısı..

3.ayımı bitirdim doktora gittim bgn.
Acnetrent kullanıyordum ama onun 20 mg kalmadığı için zoratenin yazdı doktor.Aynı etken maddeleri içeriyor dedi.
Bakalım hayırlısı..

cnm ya siz ne güzel 3 ayı devirdiniz ben daha gün sayıyorum.sen memnun musun nasıl gidiyor bir de şu an yüzün çok mu kuru?makyaj yapabiliyo musun?bn m12. günüm dudağım çok kuruyup yaralar oldu akşam salata yiyemedim limonlu olduğu için çok yaktı.ama saçım hala çok yağlı her gün yıkıyorumizlerin falan nasıl

merhaba canım
ben de 4 ayımdayım tek tük sivilce çıkıyor hala ve en kötüsü bu izler moralimi bozuyuor geçen doktora kontrole gittiiğimde izleri sordum nezaman geçer diye ilacı bıraktıktan 6 ay ile 1 yıl içinde geçer dedi okadar uzun sürer mi yaaa:KK43:
izlerin çabuk geçemsi için de bir şeyler verir inşlallah

canım hatırladım seni nişanın olucaktı inşallah güzel bir şekilde kapanmıştır o gün cildin..sormaiyileşmekte en çok inat eden bizim cildimiz sanırım üstelik benim tedavimin son ayı haziranda 10 daha vericek sadece alnımda ve çenemde koca 2 sivilce çıktı geçen hafta tam geçti derken...izler desen sivilce gibi duruyor:gitme:demek o kadra uzun sürücek hee bende beklemekten sıkıldım:nazar:ben hapları bazen arada unutuorum ya da saatlerini çok düzenli içmiorum ondan mı oluor acaba???sen nasıl kullanıorsun hapları saatlimi?

cnm ya siz ne güzel 3 ayı devirdiniz ben daha gün sayıyorum.sen memnun musun nasıl gidiyor bir de şu an yüzün çok mu kuru?makyaj yapabiliyo musun?bn m12. günüm dudağım çok kuruyup yaralar oldu akşam salata yiyemedim limonlu olduğu için çok yaktı.ama saçım hala çok yağlı her gün yıkıyorumizlerin falan nasıl

Evet canım oldu bayaa..
Yüzüm kupkuru evet ama makyajda zorluk çekmiyorum.
Zaten makyajdan bir süre önce güneş koruyucu sürüyorum genelde nemlendiriyorn yüzümü.
Saçlarımda faland a kalmadı bir şey..
dudaklarım fena..ama son zamanlarda kremi hiç hiç ihmal etmiyorum.
önceden dudak kenarlarımda yarıklarla geziyordum şimdi çok şükür sadece kuruluk var.ama kremi bir gün az sürsem aman amannn..
en büyük şikayetim burun ve dudak kuruluğu oldu işte benim için..

kızlar roaccutane ile birlikte agrı kesici alabilirmiyim acaba.bi sorun olurmu yardım lütfenn :S:S

2. ayım pazartesi günü bitecek,şu anda iki üç tane ufak sivilcem var üstelik regl dönemimde olmama rağmen.tedaviye ilk başladığımda baya iltihaplı sivilcelerim vardı yalnızca çenemde ve boynuma doğru,şu anda o bölgede hiç yok,fakat ilk ayın sonunda inanılmaz izler vardı,bende daha önceden denediğim için haftada iki kere Tretin kullanıyorum,bazen haftada bir kere ,cildimin kuru olup olmamasına göre.izler şu anda çok açıldı,doktoruma ptesi günü tretin konusunu soracağım yanlışmı doğrumu diye,size haber veririm kızlar.Bu tür soyucu kremleri kullanırken abrtmadan yüzeysel sürmek gerekiyor tahriş olmasın diye,dışarıya çıkarkende güneş koruyucu kullanıyorum,sebamed spf 45.Lakin günde 2 lt su tüketmenizi tavsiye ediyorum,dudaklarımda kuruluk oldu onun içinde akşamları bepanthene merhem kullanıyorum uyumadan önce,sabahları ise roc markasının bir dudak sticki var onu kullandım gayet iyi,fakat şu anda şu ürünü kullanmaya başlayacağım 'Blistex Daily Lip Conditioner'.Size sormak istediğim hangi güneş koruyucuyu kullanıyorsunuz şu anda sebamed kullanıyorum fakat beyaz bir tabaka bırakıyor yüzümde memnun değilim tavsiyeniz var mı?

kızlar lütfen yardımm edin eklem agrısı yaptı bende.ağrı kesici kullanabilirmiyim.lütfen tecrube sahipleri yardımcı olsun.agrılarım artmaya basladı.lutfen lutfennnn....

kızlar lütfen yardımm edin eklem agrısı yaptı bende.ağrı kesici kullanabilirmiyim.lütfen tecrube sahipleri yardımcı olsun.agrılarım artmaya basladı.lutfen lutfennnn....

merhaba canım benimde eklemlerim çok ağrıyordu resmen belim ve belimin alt kısmı nın ağrısından ölüyorum.. ama dayanıyorum yatağa sırt üstü yattığımda belim kırılacak gibi oluyor, içmiyordum ağrı kesici geçen gün dayanamadım içtim.. hiçbir yan etkisi yok dedi doktor sadece vitamin içmemiz yasak

merhaba canım benimde eklemlerim çok ağrıyordu resmen belim ve belimin alt kısmı nın ağrısından ölüyorum.. ama dayanıyorum yatağa sırt üstü yattığımda belim kırılacak gibi oluyor, içmiyordum ağrı kesici geçen gün dayanamadım içtim.. hiçbir yan etkisi yok dedi doktor sadece vitamin içmemiz yasak

çok teşekkür ederim canım yaa benimde alt baldırım çok agrıyobelimde sırtımda fln hcbişey yok hemen içiym bari bi agrı kesicide etki etsin.tekrar tekrar tesekkürler cevapladıgn için opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim canım yaa benimde alt baldırım çok agrıyobelimde sırtımda fln hcbişey yok hemen içiym bari bi agrı kesicide etki etsin.tekrar tekrar tesekkürler cevapladıgn için opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

rica ederim canım ne demek... Geçmiş olsun ağrı gerçekten çok kötü benimde göz kurulğundan sanırım arpacık çıktı gözümde feci acıyor batıyor,, kaşınıyor krem kullanıyorum bende ilaç baya yan etki gösteriyor etkiliyor bizi umarım sonucu iyi olur benimde üçüncü ayım btecek neredeyse cildim çok parlaklaştı yağlı değil ama yağlı gibi duruyor soyulduğu için sanırım bir ayım kaldı bakalım sonuç ne olacak

rica ederim canım ne demek... Geçmiş olsun ağrı gerçekten çok kötü benimde göz kurulğundan sanırım arpacık çıktı gözümde feci acıyor batıyor,, kaşınıyor krem kullanıyorum bende ilaç baya yan etki gösteriyor etkiliyor bizi umarım sonucu iyi olur benimde üçüncü ayım btecek neredeyse cildim çok parlaklaştı yağlı değil ama yağlı gibi duruyor soyulduğu için sanırım bir ayım kaldı bakalım sonuç ne olacak

benim de cildim baya bi yaglı o yuzden dudak kurulugu ve baldır agrısı cekiyorum sadece.cildimdede su an yag hissi hiç yok.pul pul dökülme olmadı fakat bende anormal mi acaba bu CADIARZU

merhaba kızlar. benimde tedavimde 2. ayım bitmek üzere. ama yan etkilerini fazlasıyla çekiyorum. ilk olarak aşırı derecede dudak çatlaması ve kuruluğu, burun kuruluğu, gözlerimde kuruluk, eklem ağrıları hatta ellerimin üstünde yaralar çıktı. güneş koruyucumu asla eksik etmiyorum. ve bepanthen plus burnumda dahil olmak üzere tüm yüzüme uyguluyorum. tabi iyileşme sürecini sorarsanızda gerçekten çok faydalı oldu. sivilcelerim ilk günlerde çoğaldıktan sonra azalmaya başladı artık tek tük çıkıyor. ve lekelerimde açılma oldu farkedilebilecek derecede. makyaj zaten hiç yapamıyorum. çünkü öncesinde ne kadar nemlendirici sürsemde yüzüm çatlamış toprak gibi oluyor. eğer sonunda gerçekten yüzüm çok iyi olucaksa buna değer diye düşünüyorum.

Prof.Dr.Ahmet MARANKİ; Bayanlara doğal yollarla güzelleşmelerinin ve genç kalmalarının sırlarını acıklıyor..

‘’İçilebilir yani hijyenik seyretilmiş gülyağı cilt için mucize iksirdir. Yedi gün boyunca hiç makyaj yapmadan cildinize sadece seyretilmiş gülyağı kullanın. Farkı sizde farkedeceksiniz. Bebek cildi gibi Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.’’gultabsan.com

cildim ne de olsa aşırı derecede kurudu ilaçtan dolayı bu yağı deneyebilirim 7 gün boyunca

14.05.2010 İyi akşamlar bende bugün katıldım aranıza hayırlısı olsun inşallah gelişmeleri sorunlarımı yazıcam danışıcam sizlere :)

14.05.2010 İyi akşamlar bende bugün katıldım aranıza hayırlısı olsun inşallah gelişmeleri sorunlarımı yazıcam danışıcam sizlere :)

cnm aramıza hoşgeldin ben de yeniyim gerçi daha.ya aknetrent kullanan arkadaşlar 15 gün oldu yüzümde hala bi kuruma belirtisi yok ne zaman kuruyacak yüzüm.faydası olmıcak mı bana diye düşünüp karamsar olmaya başladım

cnm aramıza hoşgeldin ben de yeniyim gerçi daha.ya aknetrent kullanan arkadaşlar 15 gün oldu yüzümde hala bi kuruma belirtisi yok ne zaman kuruyacak yüzüm.faydası olmıcak mı bana diye düşünüp karamsar olmaya başladım

canım merak etme herkezin bünyesi farklı benim 4.gün kurumaya baslamıstı arkadasımında 23.gün kurumaya basladı.hiç merak etme sen.kalbini ferah tut tamamcanım.sivilcesiz günlereeeopuyorumnanaktan

canım merak etme herkezin bünyesi farklı benim 4.gün kurumaya baslamıstı arkadasımında 23.gün kurumaya basladı.hiç merak etme sen.kalbini ferah tut tamamcanım.sivilcesiz günlereeeopuyorumnanaktan

saol cnm bu sitede olmasa bizi anlayacak birileri çıkmayacak yaşasın kadınlar kulübünaniknanik

ya kızlar bana önerebiliceniz yağzıs bi güneş koruyucu varmı?lütfen yardım edin.çok ihtiyacım var.

Doktorum bana da bu kremi verdi fakat 2 tup halinde satiliyordu. 75 tl dediler. Pahali buldugum icin almadim. Siz tek tup mu aldiniz yoksa dedigim gibi miydi ?

Bende roaccutane da birbucuk ayımı doldurdum. Dudaklarim kurudu ama nemlendiriciyi eksik etmedigim icin catlama kanama fln olmuyor. Sivilcelerin buyuk kismi kurudu ara sira ufak kizariklik seklinde cikiyor. Bende kusma olmadi ins bu asamadan snra da olmaz. Yanliz gözlerimi acamiyorum cok agriyor,sizliyor. Son bi haftadir da uykum oldugu halde uyuyamiyorum. Normalde
araliksiz 10saat uyuyack kapaste var. Simdilik yan etki olarak bunlari gördum. Herkese gecmisler ola.

X