Göz Makyajı Göz altı kapatıcısı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kıslar bugün lancome dan hem kapatıcı hemde aydınlıatıcı olan bi ürün denediler bana harikaydı yaaa 66 ytlmiş.estee yıllar sonra bitince onu alcam :):)):bende kesin dururum ztn almadanya kendimi avutuyorum işte:KK70:

Selam kızlar göz altımda fazla morluk yok ama yüzüme fondöten sürünce oraya da biraz bir şey sürmek gerekiyor ama ne yazık ki şimdiye kadar fondötenimle aynı renkte göz altı kapatıcısı bulamadım:kızgın: çok açık renkler var genelde ve ben göz altına açık renk sürmekten nefret ederim bülent ersoy gibi oluyor bence çok korkunç:1closedeyes: sizce göz altıma iyi bir göz altı kremi uyguladıktan sonra üstüne az miktarda fondöten sürsem sorun olur mu? fondötenim de estee lauder yani iyi bir marka veya bana göz altı kapatıcısında renk seçeneği bol olan bir marka önerir misiniz?

CAnim Bende bi cok Kapatici kullandim Gözaltimorluklara ama hic bisekilde ya düzgün kapatmadi.Kapatsa bile bisekilde Tabaka halinde cizgiler felan kaldi.Hic biseyden memmun kalmadim.Taki 1 hafta önce Maybelline Dreammouse Concealer Kapaticisini alana denk cok süper.Cok güzel kapatiyor en önemliside cildine yumusak bi doku veriyor rahatasiz edici bi Tabaka halinde degil.Burdaki Fiyatida coook uygun sadece 5 Euro.Fazla Para vermeye degmez bence.:teytey:

charme ın concealer ını kullanıyorum memnunum.çok yumuşak ve kolay sürülüyor.çok fazla morluk yada çizgim falan yok ama göz kapaklarımada sürüyorum kalem çok rahat çekiliyor ve benim fondötenimle çok uyumlu oluyor.max factor miracle touch liguıd fondöten kullanıyorum.fondötenide ısrarla tavsiye ederim.

ben elizabeth arden kullanıyorum ama ben pek beğenmedim biterse bidaa almam

bnde kapatıcı istiorum ama aydınlatıcı tarzında yani şeftali rengi allıkla fln uyumlu olsun diorum daha önce hç denemedm bi arkım sürmüştü pastelin o hoşuma gtmişti yumuşaktı ama ben daha kaliteli bişi almak istiorum kıırışmak istemiorum ggenç yaşımdaa

Sorun gözaltı morlukları vs ise kesinlikle tek tercihim Body Shop! Göz altı kapatıcısı olarak bundan başkasını kullanmam. Kaç kişiyi daha başlattım buna sayısını bilmiyorum (,

Ayy birde fondöteni sakın ama sakın göz altına sürmeyin yağ bezelerinin çoğaltıyormuş orda :1no2:

anti bakteriyel ürünler kesinlikle kullanilmamamali göz altina kurutuyor zamanla sonra kirisikliklara yol aciyor.

benim gözlerim alti cok mor kesinlikle kapatmadan evden cikamiyorum genetik bendeki. sivi halindeki concealerlari sürerken sunu fark ettim göz altina sürünce parmaginizla dagitmaya calisirsaniz kalici sonuc alamassiniz.

en güzeli önce biraz siviyi dagidip parmaklarinizla hafif vuracaksiniz ozaman concealer daha güzel isliyor ve hepsi elinizde kalmiyor!

bende mavala concealer kullanıorum kesinlikle memnunum degiştirmeyi düşünmüyorm

ben maybelline jade'nin kini aldim mousse concealer gayet iyi sayilir 8 euroya aldim.

etkisi uzun süre kaliyor ama yakindan bakinca birsey sürülmüs oldugu belli yani tamamen islemedi sanki ama kullana kullana onunda püf noktasini bulurum diye düsünüyorum.

tek sorun renk biraz acik geldi yani fondöten kullanirsam. koyu rengide cok koyu benim icin

lorealin kapaticisini kullandim hic memnun degilim arkadaslar.. yarim saat sonra göz altinda cizgi gibi duruyor ve belirginlesiyor.. tavsiye etmiyorum tabi kisiye göre degisir belki de :)

lorealin kapaticisini kullandim hic memnun degilim arkadaslar.. yarim saat sonra göz altinda cizgi gibi duruyor ve belirginlesiyor.. tavsiye etmiyorum tabi kisiye göre degisir belki de :)

sen hangisini kullandin canim lorealin?

Ben buzamana kadar hiç ucuza bir kapatıcı almamıştım gabrininin kapatıcısını kullandım cildime çok iyi geldi ve pamuk yardımı ile izlerin üzerine sürdüğümde inanılmaz kapatıyor..

Ben buzamana kadar hiç ucuza bir kapatıcı almamıştım gabrininin kapatıcısını kullandım cildime çok iyi geldi ve pamuk yardımı ile izlerin üzerine sürdüğümde inanılmaz kapatıyor..

canim markayi hic duymamistim gabri mi ismi? merak ettim simdi

ya ben bugün 1milyonkçu japon pazarına daldım bişi almak için, bir baktım ki concealer lar kapışılıyo :)) ben de dedim alıyım bari :)) ilk defa body shop'un haricinde kapatıcı aldım. eve geldim sürdüm ve yemin ederim bayıldım kızlar yaa şaka gibi :)) 2TL ye aldım atıcam kendimi bi yerlerden valla :)) çok iktisatçı gördüm kendimi bugün :)) fazla consealer göz çıkarmaz , body shop da var bi de rapsodi olsun haha :))

ya ben bugün 1milyonkçu japon pazarına daldım bişi almak için, bir baktım ki concealer lar kapışılıyo :)) ben de dedim alıyım bari :)) ilk defa body shop'un haricinde kapatıcı aldım. eve geldim sürdüm ve yemin ederim bayıldım kızlar yaa şaka gibi :)) 2TL ye aldım atıcam kendimi bi yerlerden valla :)) çok iktisatçı gördüm kendimi bugün :)) fazla consealer göz çıkarmaz , body shop da var bi de rapsodi olsun haha :))

insan öyle ucuza güzel bisey alinca nasil seviniyor deme canim hehe delikafadulden sonra o daha bi kiymetli olur

insan öyle ucuza güzel bisey alinca nasil seviniyor deme canim hehe delikafadulden sonra o daha bi kiymetli olur

sorma canım ya bi de rujlar falan aldım aynı yerden görme :)) şaka gibi yaa 2 TL ye donandım her şeyimi huaauha yarın yüzüm gözüp şişip patlarsa organlarım manşetlerden okursunuz beni artık :))

kıslar bende geçen hafta 8mart indiriminden faydalanıp maybeline kapatıcısı aldım, ilk defa kullanıyorum sabah işe giderken sürdüm ooo akşam gezmesine de öyle gittim gayet kalıcıydı, ama tabi dikkat etmek gerek göz altı hassas mutlaka iyi bir temizliyeci ile temizlemek gerek kaydirigubbakcemile5

kıslar bende geçen hafta 8mart indiriminden faydalanıp maybeline kapatıcısı aldım, ilk defa kullanıyorum sabah işe giderken sürdüm ooo akşam gezmesine de öyle gittim gayet kalıcıydı, ama tabi dikkat etmek gerek göz altı hassas mutlaka iyi bir temizliyeci ile temizlemek gerek kaydirigubbakcemile5

hangisini aldin likit olanimi yoksa mousse olanimi?

X