2013 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    440
günaydın annişler ve minnakları ben bugün çok yorgunum akşamda misafirim var kolay geçmeyecek sanki gel hafta sonu gel :KK14::KK14::KK14: QUOTE=Su_MiSaLi;31311695]sag ol canim fikrin icin evet turkuazin baska modelden resmini ekleyim buda cok hosda sanki tekerlekleri plastik gibi geldi bana kullanirken iyi olmaz sanirim ses yapar

Eki Görüntüle 763996

[/QUOTE]

ben bu rengi beğendim ama bütün modeller aynı markanın değilmi tekerlek olayını anlamadım o yüzden ....

İyi geceler kızlar bugun seker yuklemesı ve ıdrar verdım seker yuklemem ıyı cıktı 75 lık şeker yuklemesınden oldum. ıdrarımda kansız cıktım kan hapımı doktorum sabah aksama cıkardı. bıde balıkyagı hapı verdı bana ısmı EFAdaily dıye doktoru balıkyagı veren var mı kızlar ?
:emir_bebek:günaydın arkadaşlar canım bana dr balık yağı hapı yazdı adı SOLGAR OMEGA-3 diye bir ilaç 3 günde 1 tane almamı istedi sgk karşılamıyormuş bu ilacı özelden aldım.

günaydın annişler ve sevgi pıtırcıkları... bugün kontrolü ve şeker yüklemesi olan arrkadaşlar inşallah sonuçlarınız çok güzel çıkar iyi haberler getirin bizlere emi.

İyi geceler kızlar bugun seker yuklemesı ve ıdrar verdım seker yuklemem ıyı cıktı 75 lık şeker yuklemesınden oldum. ıdrarımda kansız cıktım kan hapımı doktorum sabah aksama cıkardı. bıde balıkyagı hapı verdı bana ısmı EFAdaily dıye doktoru balıkyagı veren var mı kızlar ?

canım bende kullanıyorum balık yağı, doktorum balık yağının bebeğin beyin gelişimi için önemli ve faydalı olduğu kanıtlanmışdır dedi bu yüzden veriyormuş.. oyle ilaç delisi bir doktorda değil zaten. marincap diye bir ilaç benimde sgk karşılamıyordu yanlış söylemiyim ama 35tl falan civarı bir ücret ödedim.

günaydın annişler ve minnakları ben bugün çok yorgunum akşamda misafirim var kolay geçmeyecek sanki gel hafta sonu gel :KK14::KK14::KK14: QUOTE=Su_MiSaLi;31311695]sag ol canim fikrin icin evet turkuazin baska modelden resmini ekleyim buda cok hosda sanki tekerlekleri plastik gibi geldi bana kullanirken iyi olmaz sanirim ses yapar

Eki Görüntüle 763996

ben bu rengi beğendim ama bütün modeller aynı markanın değilmi tekerlek olayını anlamadım o yüzden ....[/QUOTE]

Kızlar çok güzelmiş bu araba ben de araba arayışındayım bayadır markasını modelini ve fiyatını yazabilir misiniz biliyosanız

hepinize günaydın.

sabah sabah pek ıyı bır haberle baslamadım güne canım sıkkın biraz

bi arkadasın bebeğinin gelişimi 3 hafta geriden gelıyormus konu ıle ilgili fıkrı olan var mı

rabbim hayırlısyla sağlıklı sıhatli cocuklarımıza kavusmayı nasip etsin

rabbim kımseyi sevdikleri ile sınamasın

o arkadas için dua edin olur mu

Allah cümlemizin yavrularını korusun

ben bu rengi beğendim ama bütün modeller aynı markanın değilmi tekerlek olayını anlamadım o yüzden ....

Kızlar çok güzelmiş bu araba ben de araba arayışındayım bayadır markasını modelini ve fiyatını yazabilir misiniz biliyosanız[/QUOTE]

bu arabanın tekerlekleri çok mu büyük ne banamı öyle geldi.? yakından gören varmı kızlar evet fiyat ve marka paylaşımıda yaparsak sevinirim...

Günaydın herkese,benim doktorum balık yağı yada kapsulu kullanmamı istemedi.ben hergün mutlaka ceviz,badem yiyorum.birkaçhaftada birde balık yemeye çalışıyorum.ara arada semizotu.neyapalım kış olsa haftada ıkı kez balık yerdik ama yaz hamileliği böyle oldu.

günaydın hanımlar...
dün tahlil yaptırmıştım b12 eksikliği varmış kan değerim 11 miş düşük dedi bide beyaz küre ile ilgili bişi dedi....be ilacı da kullanamadım ne yapıcam bilmiyorum hiç halim yok...baygın gibi yatıyorum akşama kadar sizdede böylr olan var mı

günaydın benim adet düzensizliği olduğu için tam sat bilinmiyor o yüzden her dr başka diyor hatta geçen bi dr gittim sat oalrak 15 şubat dedim dr bana gelişimi 10 gün geriden geliyor dedi ama yumurtlama zamanıyla alakalı olabilir dedi.. iki gün sonra başka dr gittim yine sat olarak 15 şubat dedim bana dediği günüyle uyumlu .yani her dr ölçümü farklı hiç moralini bozması arkadaş.

Herkeslere gunaydin ...
Bilgecubuk insallah korkulacak birsey degildir arkadasinin bebegindeki durum ve biran once aradaki farki kapatir minigi ..

Neharim iyi cikar insallah sonucun canim ..
Bende doktordayim simdi , kendi doktorum olmadigi icin anlasmali doktora geldim ..
Artik haftayada seker testim olur olur artik ..belki bugun oglusumu gorurum veyada kalbini dinleriz ..
Rabbime sukurler olsun hareketleriyle bizi rahatlatiyor minnaklarimiz ..

Seker yuklemesi testi olan arkadaslarda olmus hepinize gecmis olsun ..

Balik yagi hapini gunluk bende kullaniyorum .. Annemin bahcesindende ger gitzigimde semizotu getiriyorum :)

Antibiyotik icin sormus bir arkadas ismi aklimda tutamadim kusura bakma emi :).. Kullanmazsan bebek icin zararli, doktorunun dedigi gibi ... Cogumuz cesitli sebeplerdrn dolayi kullandik antibiyotigi ..

Burcuhayal buralardamisin kuzum ... Ruyamda doktor senin oglusun cinsiyetinde yanilma olmus :))) megerse kizmis :))
Nerden ruyama girdi bilemiyorum ..
Gordugum ruyalarin haddi hesabi yok sizde nasiplendiniz :))

Ben ciktim doktordan sukur kalp atislarimiz iyi .. Rahim agzi kapali dedi hersey yolunda ...

günaydın anneler ve bebişleri şeker yüklemesi olan arkadaşlara geçmiş olsun diliyorum, bende daha yaptırmadım dozunu doktorumuz mu ayarlıyor yoksa şeker yüklemesi yapılan yer mi ?

Doktor bana da EFA yı önerdi. ben yine de eczanede solgarın alacaktım ama ecz.. arkadaş yabancı değildi, EFA iyi marka hem daha uygun bunu alabilirsin deyince bende aldım, kullanıyorum. 1 kutu bitmek üzere :KK34:

Günaydın herkese,benim doktorum balık yağı yada kapsulu kullanmamı istemedi.ben hergün mutlaka ceviz,badem yiyorum.birkaçhaftada birde balık yemeye çalışıyorum.ara arada semizotu.neyapalım kış olsa haftada ıkı kez balık yerdik ama yaz hamileliği böyle oldu.

bilginiz olsun; bitkilerde bulunan ve hayvanlarda bulunan omega3 aynı değilmiş... bende bunu bir yerde okudum, okuduktan sonra omega3 takviyesi almaya karar verdim. yani bitkiden aldığın gibi balıktan da karşılamak gerekiyormuş ama işte yaz ayında da balık insanın aklına bile gelmiyor.

Burcuhayal buralardamisin kuzum ... Ruyamda doktor senin oglusun cinsiyetinde yanilma olmus :))) megerse kizmis :))

Ben ciktim doktordan sukur kalp atislarimiz iyi .. Rahim agzi kapali dedi hersey yolunda ...

burdayımmm canımm ınan aynı dusunce benımd eıcımı kaplamıstı dun sanada malum oldu sanırım ama oğlusumun pıpısını dun 2 kez daha gordummm

bilginiz olsun; bitkilerde bulunan ve hayvanlarda bulunan omega3 aynı değilmiş... bende bunu bir yerde okudum, okuduktan sonra omega3 takviyesi almaya karar verdim. yani bitkiden aldığın gibi balıktan da karşılamak gerekiyormuş ama işte yaz ayında da balık insanın aklına bile gelmiyor.
Doktorumla konuşmadan alsam omega takviyesi .balıkla hiç aram yok benimde.ceviz semizotu seviyorum ama
:18:

canımm herşeyin yolunda olmasına çok sevindim darısı diğer arkadaşların ve benim başıma:KK16:

Merhaba güzel anneler :KK3: uzun zamandır sizleri takip edemedim umarım herkes iyidir. Alışverişler de yapılmış biz sadece oda takımı aldık topiğe yükledim ama daha çorap bile almadık bu hafta sonu almaya başlayacağız inşallah. Balık yağından bahsedilmiş en son, benim doktorum da balık yağı gibi ürünler ticari amaçla çıkarılan şeyler dedi ama ben kullanmak istiyorum yine de, bugün alacağım. Sağlıklı, serin, mutlu ve umutlu günler diliyorummm :KK49:

X